24 jún 26, 12:58:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2199286 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12090 Dátum: 15 jan 19, 11:37:30 »

Nekem a bankos dolgaimnak van külön mappája megy a munkaügyis dolgaimnak meg az orvosi dolgaimnak zárójelentések őrizd meg leletek stb.

Anyum férje jobban van, szombaton hazajött de minden reggel bevisszük egy infúzióra. Vírusos fülgyulladás okozta egyensúlyzavar. Ami vicces hogy leszedálják ikszdé Csórikám rivotrilt is kap az infúzióban. Gondolom nem keveset. Ismerem a gyógyszert, jó gyorsan be lehet tőle szunyálni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12091 Dátum: 15 jan 19, 12:17:17 »

A karriermappáról jutott eszembe: ti le szoktátok írni a céljaitokat, konkrét, mérhető formában és határidőkkel?
Ez csak annak kell, aki nem tudja megjegyezni. Nem is ember az olyan, undorodom tőlük.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12092 Dátum: 15 jan 19, 12:18:59 »

Az "asszony kedvében kell járni" célt gondolom még neked is könnyű megjegyezni, más célod meg úgy sincs.  ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12093 Dátum: 15 jan 19, 12:23:01 »

A Donyecki Népköztársaság elnökének mai sajtónyilatkozatából:

Idézet
yesterday the counselor of president Poroshenko said that they would punch us in the teeth. I can state the following: go hire a coach in boxing and train the strokes, as you are fighting like a peasant. You do not know how to fight. You should at first tie your shoe laces, and then go and train, because otherwise you will either step on your laces or miss our teeth. We have been going in for sports and we know how to punch you in the teeth.

Na ilyen egy belevaló vezető, aki simán beszól. ikszdé (Azért a szavainak persze az is külön súlyt ad, hogy tegnap 6 ukrán támadást vertek szarrá pár óra alatt.)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12094 Dátum: 15 jan 19, 12:37:33 »

"Leiomyoma: tünetmentes, de a rendszertelen vérzések leggyakoribb okozója, infertilitást és magzati deformitást okozhat." Wow, akkor tényleg rendkívül tünetmentes.

Holnap megyek vizsgázni, még a metszetek felét nem tudom, és még egyszer sem ismételtem át a kismilliárd tételt... érzem, hogy emelkedik a kortikoszteroid szintem, basszus.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12095 Dátum: 15 jan 19, 12:39:21 »

Egyszer vetek fel egy érdekes témát, aminek nincs köze a Deák térhez vagy az 50-es karokhoz és csak gman reagál rá (ami rosszabb, mintha senki nem szólna hozzá).  Nyelvesít
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12096 Dátum: 15 jan 19, 12:42:49 »

Én nem szoktam leírni a céljaimat, főleg nem határidőkkel, mert a vizsgákon kívül nincsenek határidők az életemben, hülyeség és megrontja az egész életed. Meg most egyetlen célom, hogy levizsgázzak... és utána végre a két hetes szabadidőmben folytathassam a regényemet és festhessek. Ja, igen, 5 éve nem festettem, de most megint valami belső hang rákényszerít, alig várom, hogy megint ecset legyen a kezemben.  Pirul Persze vagy 20 ezerbe biztosan fájni fog... Na jó, megyek vissza, mert sosem végzek.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12097 Dátum: 15 jan 19, 12:47:23 »

Szerintem olyan szempontból jó a határidő, hogy komolyabban veszed a dolgot és kevésbé halogatsz.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12098 Dátum: 15 jan 19, 12:51:04 »

Gyűlölöm a sámán király animéjét, amiért nem követték a mangát és ilyen béna módon megölték Haot, akinek a sámán királynak kellett volna lennie. De most nézzük máshogy a dolgokat. Ő a vizsga.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g-ou9dAt5i4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=g-ou9dAt5i4</a>
(Jaj, ez a nyelv nagyon rossz)
Szóval küldjétek minden erőtöket, hogy megküzdhessek vele!!!! ikszdé

Oké, befejeztem a panaszkodást. Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #12099 Dátum: 15 jan 19, 12:59:16 »

Milyen vizsga lesz? Drukkolok! A festményt meg majd mutasd meg a fórumon is.  Nevet

Szerintem olyan szempontból jó a határidő, hogy komolyabban veszed a dolgot és kevésbé halogatsz.

Én pont ezért nem írok magamnak határidőket.  smirksweat
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12100 Dátum: 15 jan 19, 13:13:36 »

Saphira azért komoly problémáid vannak vizsgára tanulás közben. Én is tudom hogy a sámán király anime pocsék de nem tudok rá rossz szemmel nézni mert nagyon fontos lépcsőfok volt az animéssé(á??) válásomhoz (valamelyik nyelvtannáci segítsen  vegyes hangrendű általában az mélyet kap de mindkettő furán hangzik )
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12101 Dátum: 15 jan 19, 13:21:11 »

Nem hiszem, hogy ez volt a legfontosabb információ a hozzászólásomban, elég érdekesen szelektálod az információkat.

Köszi, Seva! A képet meg felteszem, ha befejezem valaha. Mostanában elég sok mindent félbehagyok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 13:21:48 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12102 Dátum: 15 jan 19, 13:31:31 »

Na, sok sikert a vizsgához. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12103 Dátum: 15 jan 19, 13:33:03 »

Saphira no para menni fog:)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12104 Dátum: 15 jan 19, 14:27:05 »

Szaffi-chan mondj nekem olyan sportot, amivel hatékonyan tudom növelni a légzésemet és erősíti a szívemet. Elértem az edzésemben egy olyan szintre, amikor már nem az erő és a hajlékonyság hiányzik. Az úszás vagy a futás erre a legjobb vagy tudsz valami jobbat esetleg?
Azért téged kérdezlek, mert hátha tanultál róla vagy esetleg mondtak erről valamit a mestereid. Ha nem akkor így jártam.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!