24 júl 01, 03:31:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2206508 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #120 Dátum: 14 júl 18, 17:55:15 »

Nem unalmas, Ayumi? Nekem volt egy évem, mikor ide Visegrádra suliba jártam és a suli, a házunk és a temetőn kívül semmit sem láttam. Mindennap ugyan azt a kört tettem meg és kezdtem begolyózni, pedig kicsi voltam. Nem tudtunk sehova se menni, nem is kellett nekem, de nem bírnám ki most már, hogy picit nem mozdulok ki. Nem megyek el kirándulni akár a közelbe, ami nem a város.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 18, 18:04:14 írta Minagi » Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #121 Dátum: 14 júl 18, 18:11:39 »

De mondjuk egy kicsit az, de csak egy kicsit mert hozzá vagyok szokva.
Egész életemben az megy (már "szállóigévé" is vált) hogy "úristen a kislány". Anyu még iskolába se akart engedni mondjuk 12 évesen (Miskolcon belül de nem pár méterre hanem vagy kb 5 buszmegállónyira) mert elrabolnak a csúnya bácsik. Aztán ezt megszoktam. Már elutazhatnék, viszont hova? Kihez? Ráadásul pénzem sincs most (van, csak "felesleges" pénzem nincs).
Az az időszak amikor elmászkáltam a városból (akkor is megyén belül 2x voltam egy barátnőmnél egy faluban és 1x egy másikkal a Mályi tónál, illetve egyszer Pesten oda is Aryshát kísértem el a lombik program miatt meg elmentünk a Józsefvárosi piacra ennyi volt), az 17-22 éves korom között történt.
Meg munka végett Tiszaújvárosban 2009-ben.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #122 Dátum: 14 júl 18, 18:14:43 »

Engem is óvtak és óvnak a szüleim, de azért nem ennyire. Pedig egy bazi nagy fekete furgonból 3 kopasz pasas, már szólított le kiskoromban, hogy haza visznek engem szívesen. Nevet
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #123 Dátum: 14 júl 18, 18:18:25 »

Engem is szólítottak, de én sem álltam kötélnek.
Mindenkit óvnak a szülei (az értelmes szülők) de azért annak is van egy határa.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #124 Dátum: 14 júl 18, 18:41:31 »

http://www.erdekesvilag.hu/propaganda-lakas-eszak-koreaban/

Kommunisták Nevet

Amúgy a kéró nagyon rendben van. Leszámítva, hogy mint élvezeti cikk, olyan nincs Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #125 Dátum: 14 júl 18, 18:45:13 »

Jajj milyen kis nebántsvirágok vagytok. Kúl
Engem már elsőben is egyedül engedtek suliba, oviból is volt, hogy egyedül jöttem haza, mondjuk azt hozzáteszem, hogy a kettő egymással szemben van egy utcára tőlünk. : D Bár jó volt amikor apu a postásbicaján hozott haza a kosárban hátul. Pirul
De igazából mai napig úgy vannak velem, hogy én még a jég hátán is megélek szóval menjek amerre akarok nem lesznek szívbajosak csak adjak magamról életjelet.

Amúgy az az ágy egyszemélyes akar lenni vagy kettő...? De maga a ház tényleg nem lenne rossz nekem tetszik. Csak normálisan be kéne rendezni.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #126 Dátum: 14 júl 18, 18:50:34 »

Ez most más, csak eszembe jutott. Én személy szerint, borzasztóan szeretek biliárdozni. Nem tudok profin, sőt, de nem is érdekel. Ha gyönyörű szépen belököm a golyót a lukba, akkor ugrálok örömömben s boldog vagyok, na meg mivel nem véresen komolyan játszom, nem is követem az összes szabályt, mert mikor szórakozás céljából jászom, valahogy nem érdekel, hogy 100% komoly legyen. Nevet
Na de, van egy hely, a III. kerületben, Budapesten ahova tegnap este elmentünk a barátnőmmel. Máskor is voltunk, árban nagyon baráti, főleg, ha csak biliárdozol, egyedüli hátrány, hogy nem jár a levegő, ami néha nyomasztó tud lenni, de olyankor lehet pihit tartani.
Miért is kezdtem el, ezt a roppant érdekes történetet? Jah, mert akárhányszor megyünk oda a barátnőmmel kettesben, mindig oda jönnek pasik, hogy párosan játsszunk már. Éppen nagy izgalomban valamelyikünk lő, erre megzavarnak. T_T Mivel ketten akartunk játszani és egyszer ezt már kipróbáltuk 2 meccs erejéig (ami elég is volt) korábban, így többször nem kívántunk, de meglepő.
Ha valamelyik csaj magányos és sehogy se szedd fel palit, a dákó és a golyó kombináció egy csaj kezében, beválik. ikszdé


Vera, én egyedül jártam mindenhova, félig (mivel én jóban vagyok a tesóimmal így velük is, főleg oviba-suliba, mert egy helyre jártunk ideig). Szóval nem vagyok. Durci Attól még a szüleim egészséges módon féltették a gyerekeiket (főleg a lányokat.)

Lew, micsoda kecó. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 18, 18:53:53 írta Minagi » Naplózva


Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #127 Dátum: 14 júl 18, 18:57:46 »

Én már másodikos koromtól fogva egyedül jártam suliba, de azért természetesnek tartom, ha egy bizonyos korig a gyermeket a szülő elkíséri, nehogy útközben baja essen(de ez közegtől függ szerintem).

Személyes tapasztalat, hogy a falusi iskolákból egyre többen viszik át a "csemetéiket" a városi általános suliba, aminek hatására megváltoznak.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #128 Dátum: 14 júl 18, 19:07:41 »

Nálunk már csak városi suli van, bár 2002-ben vagy mikor lett Vecsés az, előtte nyilván falusi az összes, főleg a miénk mert még a neve is az volt.

Mini, emlékszem 5 éve Kronoszék fent voltak az osztályukkal Pesten valami kirándulás vagy mi a fene miatt, és el lettem hívva Westendbe biliárdozni, meg is akartak tanítani mert mondtam, hogy nem tudok, de be volt gyulladva a kezem úgy hogy ez kimaradt...Te jó ég miért emlékszem én ilyen dolgokra. ööööö Pedig lehet nem lett volna rossz ötlet a leírtak alapján. ikszdé

De így ez a féltés dolog, persze ha nekem is lesz majd saját gyerekem (???) biztos bennem is lesz valami félsz, de nem zárnám burokba, hogy atyavilág el ne tűnjön. Kell lennie egy arany középútnak. *-*
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 18, 19:13:26 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #129 Dátum: 14 júl 18, 19:11:29 »

http://www.erdekesvilag.hu/propaganda-lakas-eszak-koreaban/

Kommunisták Nevet

Amúgy a kéró nagyon rendben van. Leszámítva, hogy mint élvezeti cikk, olyan nincs Nevet

Vicces, de pont ugyanolyan panellakás ez is, mint amiket itt is építettek. Csak a berendezésben jelennek meg egyes koreai sajátosságok, ne meg feliratok ilyesmi. Úgy tűnik, a világ proletárjai sehol se tudnak mást kitalálni. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #130 Dátum: 14 júl 18, 19:26:24 »

Saphira, majd ha jársz erre olvasd el ezt. A múltkor beszélgettünk a moha graffitiről és a nővérem talált egy leírást, hátha még nem láttad/olvastad.
http://www.hogyankell.hu/Moha_graffitit_k%C3%A9sz%C3%ADteni
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #131 Dátum: 14 júl 18, 19:36:14 »

Magyarországon már nem építenek panellakást. Meg lehet nekem túl magasak az igényeim, de ez számomra csak a legalja lakás szintjét üti meg. Szomorú

Köszi, Minagi, lehet kipróbálom majd. Bár egy mohás oldalon olvastam múltkor, hogy ez a tejes-joghurtos dolog becsapás, és nekem sem vált be soha, mindig más utakat kellett találni a mohásításhoz. Aztán el is gondolkodtam azon, vajon biológiailag miért lenne tápanyag a tej és a joghurt a moha számára?

Bár valahogy biztos megcsinálják a mohagraffitiket, meg mostanában már a "nagyobbak", a növénnyel borított falak is terjednek, kíváncsi vagyok ezekre a módszerekre. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 18, 19:37:28 írta Saphira » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #132 Dátum: 14 júl 18, 19:37:17 »

Ha lenne gyerekem, biztos hogy nem zárnám be, különben olyan önállótlanná válna mint én.

Én már másodikos koromtól fogva egyedül jártam suliba, de azért természetesnek tartom, ha egy bizonyos korig a gyermeket a szülő elkíséri, nehogy útközben baja essen(de ez közegtől függ szerintem).
Általános 6.-ig még máshol laktunk nem az avason és máshol is jártam suliba az ott kb. 1 buszmegálló volt (gyalog se volt messze) de oda kísértek mert egy kolónia mellett kellett elmenni.  Utána ide költöztünk ahol most vagyok de a suliból még nem iratkoztam át így már messzebb volt és anyu egyszerűen nem engedett 12 évesen el sehova úgy hogy ő vagy más felnőtt családtag/rokon nem volt jelen csak amikor már átiratkoztam ebbe a suliba ami itt van pár méterre.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 18, 19:38:24 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #133 Dátum: 14 júl 18, 19:45:52 »

Bár valahogy biztos megcsinálják a mohagraffitiket, meg mostanában már a "nagyobbak", a növénnyel borított falak is terjednek, kíváncsi vagyok ezekre a módszerekre. Nevet
Nekem se vált be, de egyszer úgy is megcsinálom úgy, hogy szép legyen, elterjedjen és a módszer is hatásos legyen. Nevet Nagyon szeretem mikor így lehet játszani egy növénnyel. Mikor valami befut akár egy falat... *-* Túl szép a természet.
Ha bármit találsz ez ügyben, nyugodtan oszt meg velem amúgy. Pirul
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #134 Dátum: 14 júl 18, 19:59:52 »

Múltkor találtam egy oldalt, ahol lehetett rendelni egy csomó mohafajtát. Külföldről. Csomó pénzért. ikszdé Inkább kimegyek az erdőbe és felszedem őket ott. Most is olyan gyönyörűeket láttam, legalább hat helyen leálltam fél óráig mohákat bámulni.  Pirul

Viszont ott lehet tápoldatot és tőzeget is rendelni kifejezetten moháknak, lehet azt egyszer majd kipróbálom, és majd írok róla véleményt. Most a bonsaiom moháit próbálom életben tartani, a másik bonsaion már nagyon szép nagyok a mohák, meg a nagy szőrmohám is kezd éledezni. Az amúgy nagyon vicces, mert naponta háromszor-négyszer szoktam vízzel permetezni, és alapvetően, ha nem párás, nedves a levegő, összecsukja a levélkéit, de mikor lepermetezem, pár másodperc alatt kinyitja, és lehet látni, ahogy nyílik ki. Nevet Nagyon vicces. Sajnos ő néhol kicsit megbarnult, mert a párás erdei levegőt szereti és az árnyékot, és tőle nagyon különböző mohával ültettem össze, de azért már hajtja az új "hajtáskezdeményeit" alul.  Pirul
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!