24 jún 26, 04:08:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 795 796 [797] 798 799 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2197601 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #11940 Dátum: 15 jan 11, 23:29:44 »

Például arra, hogy ők ha már szavazhattak, és dolgoznának, bevándorolhatnának Magyarországra, de egyébként nem tudom, nem én adtam nekik szavazati jogot, sőt én azzal egyet se értettem, de engem erről ha minden igaz nem kérdezett meg senki sem, tehát ja ha volt róla szavazás biztos hogy nem-el szavaztam, nincs bajom velük a legjobb barátom is kint él Szerbiában, de mivel ott él szavazzon ott, nem kell ide is szavazzon, nem itt él már nem is tanul itt, tehát az itt nem érinti őt semennyire, pontosabban csak annyira, hogy ha ide akarna költözni mérlegelné hogy hatalmon lévő kormány számára kedvező feltételeket biztosít-e.  
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11941 Dátum: 15 jan 11, 23:36:28 »

Szavazati jog a magyar állampolgároknak jár, legyenek azok Magyarországon élők vagy határon túliak.

Meg szerintem elég tiszta sor, hogy a "tőlünk különböző, kulturális tulajdonságokkal és háttérrel rendelkező jelentős kisebbség" nem a saját nemzettársainkat jelenti...

Így is felidegesítettek ma a gyökér emberek. Valahogy ide tévedtem: https://www.facebook.com/startlap/posts/10153031001397899

Most már nincsenek meg a hozzászólások, de akkor még 1500 volt. Anyám, a beleolvasástól is elzsibbadt az agyam, elment az életkedvem, minden országba vetett hitem elszállt, és az elmúlt fél évben összegyűjtött emberszeretetem pillanatok alatt elillant. Komolyan ennyi idióta lakik itt? Remélem, hogy csak ez az oldal vonz ennyi hülyét, de sajnos azt tapasztalom, hogy minden hírportálon 8/10 ember nem normális, a maradék kettőt meg nem hallgatja meg senki. Komolyan, még a 9gag-en sem tapasztalom ezt, pedig az komolytalan mémoldal. Bár lehet, hogy oda csak a magányos sznob stréberek írnak akkor.

A kedvencem az "elveszik az emberi jogainkat, elveszik a jogot, hogy akkor vásároljak, amikor csak akarok". Úh, ennyire még az atomliberális jogskandáló nyugaton sem követelőzők az emberek, meglepett, hogy a huszonéves demokráciában így kinyílt a csipája már mindenkinek. Sok már a jog és a szabadság, úgy tűnik.

---

Kérlek, bocsáss meg, Luidzsy te is, de ha ennyire hülyeségeket beszélsz bele még ebbe is, akkor inkább te se szavazz.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 11, 23:40:14 írta Saphira » Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #11942 Dátum: 15 jan 11, 23:50:00 »

Meg szerintem elég tiszta sor, hogy a "tőlünk különböző, kulturális tulajdonságokkal és háttérrel rendelkező jelentős kisebbség" nem a saját nemzettársainkat jelenti...

Nyilván nem, ettől függetlenül akármikor át csaphat a véleményük egy másik értelmezésbe, a magyar kormányok számomra elvesztették a hitelességüket már réges rég. Nem lehet bennük megbízni csak szükségből szavaz a nép jó része akárkire is mert olyan nincs hogy nincs valaki, komolyan mondom a belem kifordul ettől a világtól de igazatok van ne nyavalyogjak tegyek ellene.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11943 Dátum: 15 jan 12, 00:05:32 »

Oké, értelmezzük a bevándorlókat úgy, ahogy te. Legyenek a határon túli magyarok. Nem engednék őket ide. Ez miért zavarna? Előbb mondtad, hogy arra is nemmel szavaztál volna, hogy szavazati jogokat kapjanak. Ha meg nem kapnának, nem települhetnének be, az lenne egyesek baja (lásd most), ha meg "kapnának segítséget", a félország azért nyavalyogna, hogy elveszik a munkalehetőséget, elviszik a pénzt, stb.

Nekem ezzel a hozzáállással van a bajom, azzal, hogy kössünk bele MINDENBE anélkül, hogy halovány fingunk lenne a világ működéséről. Azzal van bajom, hogy már az is a kormányok hibája, ha leszart egy légy, meg azzal, hogy az embereknek igazából minden rossz, a lényeg, hogy kötekedhessenek, még akkor is, ha ellentmondanak önmaguknak ezerszer.
(Ez most mind független volt bármely párttól, mindre érvényes. Politizálás legfeljebb a demokráciakritikára terjed ki.)

Utálom ezt a széleskörű választójogot. Hogy minden szar ember szavazhat. Olyan emberek, akik elhiszik, hogy a haj az idegrendszer nyúlványa, amivel telepatikus képességekhez juthatsz, meg hogy a daganatos megbetegedés nem is daganat és nem is rosszindulatú, csupán a test elsavasodása, és a szervezet védelmi reakciója, amivel a "savat" bezárja a daganatba. Nem értem, az emberek egy része milyen értelmi szinteken mozog, bár mostanában, hogy elég gyakran kell velük foglalkoznom, sajnos tapasztalom, hogy nem lehet okunk örömre e téren.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11944 Dátum: 15 jan 12, 02:00:10 »

Mininek:

Top 10 anime 2014-ben szerintem.

Nagi No Asukara
Hanamonogatari
Mikakunin de Shinkoukei
Psyvho Pass 2
Log Horizon 1, 2
Nisekoi
Shigatsu wa Kimi no Uso

No Game No Life
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jRd9g-Uw50M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jRd9g-Uw50M</a>
Bokura Wa Minna Kawaisou
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N_9nTWrTsRQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N_9nTWrTsRQ</a>
Parasyte
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=eM_twa_PgKg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=eM_twa_PgKg</a>
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11945 Dátum: 15 jan 12, 06:56:40 »

Te kis csikóhal, köszönöm a listát!  Pirul Valamelyiket ismerem, egyet láttam, ajánlásod által, de amint utánuk olvastam meglesem majd őket! Köszönöm!
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11946 Dátum: 15 jan 12, 08:22:04 »

Idézet
Utálom ezt a széleskörű választójogot. Hogy minden szar ember szavazhat. Olyan emberek, akik elhiszik, hogy a haj az idegrendszer nyúlványa, amivel telepatikus képességekhez juthatsz, meg hogy a daganatos megbetegedés nem is daganat és nem is rosszindulatú, csupán a test elsavasodása, és a szervezet védelmi reakciója, amivel a "savat" bezárja a daganatba. Nem értem, az emberek egy része milyen értelmi szinteken mozog, bár mostanában, hogy elég gyakran kell velük foglalkoznom, sajnos tapasztalom, hogy nem lehet okunk örömre e téren.

Én középfokú iskolai végzettséghez + egy állampolgári ismeretek vizsgához kötném a szavazati jogot.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11947 Dátum: 15 jan 12, 08:34:28 »

Na meg nemhez. A nők kezdték el az egész liberális maszlagot azzal, hogy egyenlőséget akartak.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11948 Dátum: 15 jan 12, 12:41:11 »

Szerintem is középfokú végzettség és állampolgári ismerek vizsgához kéne kötni, vagy ha valakinek nincs akkor tehessen valami külön vizsgát hogy szavazhasson. A másik hogy az szavazáson való indulást is szigorítani kéne valamint bizonyos pozíciókat csak bizonyos végzettséggel lehessen betölteni. Valamint hogy az induló pártnak részletesen kidolgozott nyilvános programmal kell rendelkeznie. Ami alapján részben felelősségre is lehet vonni őket ha a kormányzásuk során kirívóan nem azt csinálják amit tettek szembe mennek vele. Teljesen ugye nem lehet mert túl nagy a globális random faktor meg a gazdasági faktor.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11949 Dátum: 15 jan 12, 13:51:11 »

bizonyos pozíciókat csak bizonyos végzettséggel lehessen betölteni. 

Miért?

Szerintem számos esetben van arra precedens, hogy mondjuk egy községet egy alacsonyabb fokú végzettséggel rendelkező egyén jobban el tud vezetni, mint az aki X diplomával rendelkezik.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11950 Dátum: 15 jan 12, 14:00:02 »

Szerintem is hülyeség a végzettséghez kötés. Diploma szart se ér. Eszméletlenül sötét egyének mászkálnak akár több diplomával is. Pl utcánkban lakik egy nálam pár évvel idősebb nő, aki summa cum laude végezte el a jogot és a közgázt, de beszélni csak a francia manikűrös lábkörméről meg a pasikról lehet vele.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11951 Dátum: 15 jan 12, 14:20:15 »

De amúgy jól néz ki?
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11952 Dátum: 15 jan 12, 14:41:06 »

Buta fejű szőke csaj jó nagy seggel.  Nevet Ha vkinek ez tetszik akkor jól néz ki.  Nevet
Igen, Syzy tényleg nagy a segge nem csak én mondom rá, mert kövérebb nálam.  Nevet (folyton vádaskodik)
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11953 Dátum: 15 jan 12, 14:43:33 »

Szerintem is hülyeség a végzettséghez kötés. Diploma szart se ér. Eszméletlenül sötét egyének mászkálnak akár több diplomával is. Pl utcánkban lakik egy nálam pár évvel idősebb nő, aki summa cum laude végezte el a jogot és a közgázt, de beszélni csak a francia manikűrös lábkörméről meg a pasikról lehet vele.

Lehetne sorolni a kivételeket egész nap, de azért nagy átlagban a diploma megszerzése feltételez egy legalább minimális alapműveltséget (kivéve persze földrajz szakon Nevet).
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11954 Dátum: 15 jan 12, 14:47:58 »

Szerintem meg pont hogy nagy átlagban nem feltételez semmit. És vannak kivételek, akik értelmesek, de ez totál független a diplomájuktól.  Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 795 796 [797] 798 799 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!