24 júl 03, 00:35:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2210006 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1185 Dátum: 14 júl 28, 17:47:06 »

Dudududum. Jöhet még név ötlet ha valakinek van. :3

Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1186 Dátum: 14 júl 28, 17:48:25 »

A Dunakanyarban élők burzsujok, a mi fajtánk nem szereti őket.

Ez csak egy macska, minek elnevezni? -.-
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 28, 17:49:41 írta gman » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1187 Dátum: 14 júl 28, 17:50:39 »

Csak nálam nincs kép?

Viszont az nyugtat meg, hogy a szüleim a házat eladni nem akarják, soha és mi sem később, így bármikor ki lehet ide jönni és nem tűnik el. Akkor szakadna meg a szívem, ha el is adnánk a házunkat.

A Dunakanyarban élők, meg a parasztokat nem szíveli. Legalább kölcsönös. Nevet
Visegrádtól 20-25 km-re van egy város, Szentendre, na a gazdagok ott élnek inkább. Anno mikor akartak egy kertes házat kicsit messze Pesttől, de nem annyira messze, oda mentek, mivel már fullosan beépítették, következett Leányfalu.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 28, 17:51:13 írta Minagi » Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1188 Dátum: 14 júl 28, 17:51:23 »

Hát, hogy lehessen valahogy szólítani. ;_;

Milyen kép Mini? Az enyém?
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1189 Dátum: 14 júl 28, 17:53:33 »

Igen a tiéd, de kimásoltam a linket és megnéztem külön. Nevet Legyen akkor is Molly, vaaaaagy Moira (Mojra).
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1190 Dátum: 14 júl 28, 17:57:04 »

Legyen Fluttershy, Pinkypie, vagy Rainbowdash.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1191 Dátum: 14 júl 28, 17:57:24 »

10 éves gyereknek nem káros a South park Scott Tenormanes része ugye?
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1192 Dátum: 14 júl 28, 17:58:33 »

Legyen akkor is Molly, vaaaaagy Moira (Mojra).
Az nem hangzik macskásan. D: Lehet tényleg Catniss von Nyan lesz. (tudom, hogy heo Nyau-t írt eredetileg)
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1193 Dátum: 14 júl 28, 18:01:12 »

Csak nálam nincs kép?

Viszont az nyugtat meg, hogy a szüleim a házat eladni nem akarják, soha és mi sem később, így bármikor ki lehet ide jönni és nem tűnik el. Akkor szakadna meg a szívem, ha el is adnánk a házunkat.

A Dunakanyarban élők, meg a parasztokat nem szíveli. Legalább kölcsönös. Nevet
Visegrádtól 20-25 km-re van egy város, Szentendre, na a gazdagok ott élnek inkább. Anno mikor akartak egy kertes házat kicsit messze Pesttől, de nem annyira messze, oda mentek, mivel már fullosan beépítették, következett Leányfalu.
Szentendrén sem lehet fenékig tejfel minden. Felfelé Szentlászló irányába például nincs internet. Vagy legalábbis 4-5 éve nem volt, csak mobilnetezni lehetett. Lakótelepen sem a gazdagok dominálnak. Belvárosban élők meg csoda, hogy élnek. Külön Szabolcsból kell cserepet rendelniük piszok drágán, csak azért, mert előírja azon a részen a törvény, hogy ott csak olyan cserepet lehet feltenni a házra. Ja és hemzsegnek a környékéről beáramló cigányok is. Én nem szeretem Szentendrét. Visegrád kellemes hely, sokszor voltam ott főként bobozni. Laknék ott, ha nem ilyen lenne a tömegközlekedés arrafelé.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1194 Dátum: 14 júl 28, 18:05:47 »

Bobozni is csak a pénzesek szoktak. Mink itt faluhelyen csak a diszószaron tudunk szánkózni, ha nincs hó.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1195 Dátum: 14 júl 28, 18:07:12 »

Nade, Ishida, nem beszélhetsz így. Neked, mint a fórum fő antirasszistájának örülnöd kéne a hemzsegő cigányoknak. Nem?
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1196 Dátum: 14 júl 28, 18:17:13 »

Itt is vannak szívatások ilyen téren. A tető milyen magas lehet, milyen széles és apróbb szívatások teleken belül. Egy-kettő jogos, mégis van amelyik hülyeség. Például csak itt Visegrádon, ha kerítést csinálsz deszkából, akkor minimum kell két deszka között egy deszkányi helyett hagynod, hogy ne zárkózz el annyira a falubeliektől. Nevet
Én szerencsére a hegyen lakom és csak egy felső, meg egy alsó szomszédunk van, több nincs és nem is lesz, mert amúgy tiltott lett valahánytól ide a hegyre építkezni (csak átépíteni lehet), hogy ne épüljön be annyira a hegy, mint szemben, Nagymaroson (ami hozzá teszem, kezd egyre jobban felvirágozni, de egyre több a cigány arra fele).

Visegrád és Pilisszentlászló között van egy út, ami természet védelmi, így például télen nem sózzák fel. A legjobb útvonal, annyiszor megcsúsztunk már. Mintha szánkóznánk kocsival persze, szerencsére apukám jól vezet. Kitértem kicsit.
Szentlászló elég eldugott városka, de oda jó sok újgazdag költözött, így furcsa, hogy azt mondod nincs net, ismerősöméknek anno is volt. Az viszont tény, mivel egy erdőn keresztül mész át, ha azt az utat választod, hogy térerő az nincs. Nevet

Szentendrének én az óváros részét szeretem. Az gyönyörű. Mégis leginkább csak keresztül szoktam utazni rajta.

A tömegközlekedés meg tűrhető, ha bele gondolok. Egy kis buszozás Új Pest városkapuig, vagy komppal átmenni Nagymarosra és felvonatozni a Nyugati pályaudvarig. Nevet

A cigányokra vissza térve kicsit. Van két nagy magyar Visegrádon akik utálják a bevándorlókat meg minden, közben behoztak Romániából pár embert, fekete munkára. -.-
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1197 Dátum: 14 júl 28, 18:28:59 »

Idézet
ha kerítést csinálsz deszkából, akkor minimum kell két deszka között egy deszkányi helyett hagynod,
Ez milyen kicseszés, ha az ember már kénytelen elnézni hogy boldog-boldogtalan beláthat az udvarra miközben az illető nem akarja hogy így legyen.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1198 Dátum: 14 júl 28, 18:29:10 »

Én már mondtam román alázós viccet románnak. (Nem tudtam, hogy román.) A várt siker elmaradt.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1199 Dátum: 14 júl 28, 18:53:08 »

Nade, Ishida, nem beszélhetsz így. Neked, mint a fórum fő antirasszistájának örülnöd kéne a hemzsegő cigányoknak. Nem?
Ájm szo heppi!

Szentlászló elég eldugott városka, de oda jó sok újgazdag költözött, így furcsa, hogy azt mondod nincs net, ismerősöméknek anno is volt. Az viszont tény, mivel egy erdőn keresztül mész át, ha azt az utat választod, hogy térerő az nincs. Nevet

Szentendrének én az óváros részét szeretem. Az gyönyörű. Mégis leginkább csak keresztül szoktam utazni rajta.

A tömegközlekedés meg tűrhető, ha bele gondolok. Egy kis buszozás Új Pest városkapuig, vagy komppal átmenni Nagymarosra és felvonatozni a Nyugati pályaudvarig. Nevet

A cigányokra vissza térve kicsit. Van két nagy magyar Visegrádon akik utálják a bevándorlókat meg minden, közben behoztak Romániából pár embert, fekete munkára. -.-
Nem Szentlászlón, hanem az úton arrafelé. Hogy mondjam... A dömörkapu elágazása és szarvashegytelep között nem volt anno net.

Én lehet túl romantizálom a dolgot, de nekem Szentendréből a belvárosi macskaköves utak és a Dunapart az ami a legszebb számomra.

Tömegközlekedést Visegrádra értettem, nem Szentendrére. Azért valljuk meg, este már nehéz közlekedni Budapest irányából Visegrádra és vissza is. Volt egy szakács haverom, aki mesélte, hogy rendszeresen felmentek érte Visegrádra a gyakorlati helyére, mert este nem érte el a buszt lefelé.

Erről eszembe jutottak az Amerikai História X-ből a sittes nácik... :'D

Én már mondtam román alázós viccet románnak. (Nem tudtam, hogy román.) A várt siker elmaradt.
Érdekelne, hogy mivel folytattad a beszélgetést. Vagy kínos csend és mindenki ment amerre látott? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 28, 18:59:04 írta Ishida » Naplózva
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!