24 jún 26, 06:25:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2198124 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1035 Dátum: 14 júl 27, 22:49:40 »

Guuuu. Pirul Szeretlek. Szeretet
Szívem most nagyot dobbant. Pirul Szeretet

Milyen romantikusan kezdődik a 70.oldal. Ennél jobb 70. oldal még nem volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 22:53:20 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1036 Dátum: 14 júl 27, 23:00:20 »

Na tessék, megalkottam ütőképes seregem beosztásait. Lew, te meg haladj már a képregénnyel. Nevet
A rangok a következők:

Főfőfővezér: én, természetesen. Nem igényel további magyarázatot.
Hadi tanácsadóm Aes.


Arcvonal katonái:

Gdat, a vadállat. Mindig az első sorban tör előre harc közben. Agresszív és rettenthetetlen, szomjazik az ellenség vérére. Tökéletes az arcvonalba, mert az ellenség a fajtája puszta látványától is megijed. Utálja a passzív agressziót és imádja az erőszakot, úgy érzi, képes megvalósítani önmagát, ha szétveri mások fejét. Nem elég, hogy képzett harcos, ez a fajta minden bevitt ütéstől egyre erősebb és erőszakosabb lesz, amint elborítja szemét a vörös köd, szinte sebezhetetlenné válik.

Micsudi, a színlelt menekülő. Tökéletesen álcázza az összeroppanást és a kétségbeesést. A támadó sereg láttán arcára kiül a félelem, pedig szívében még lobog a lelkesedés. A magát elbízó ellenség azonban nagyot hibázik, mikor e fajtát üldözni kezdi: Micsudi ugyanis egy pszichopata, aki kíméletlenül csap le az üldöző seregre. Rejtett képességeivel aktiválja az ellenség agyának fájdalomérző központjait, vagy akár 1000 km-ről is lebombázza vallásuk szent városait. Megtesz minden mocsokságot, amit ember csak elképzelhet a szent cél érdekében!

Lew, a részeges harcos. Első sorokban támad. Jellemzője, hogy nem tud egyenesen járni, és összevissza dőlés rendkívül megnehezíti az ellenség számára a kilövését. Lew tisztítja meg a terepet az arcvonal többi katonája előtt különleges képességével. A magával cipelt rengeteg  pia és meggyújtott cigi ugyanis végzetes reakcióba lép egymással, és hamar porrá égeti az ellenség  első sorait. A menekülők már könnyű prédának számítanak a többi katonának.

A hátvéd katonái:
Coelho, a klón. Gdat másolata. Első pillantásra a két faj tökéletesen megegyezik, a szemfülesebbek azonban hamar észreveszik a különbségeket. Coelho nyugodt, akár az erdő. Sosem veszíti el a fejét, megingathatatlan csendes harcos. Tökéletes hátvédnek, hiszen amellett, hogy hű eredetijéhez, nyugalma és kizökkenthetetlensége miatt a hadsereg hátának tökéletes védelmezője. Különleges képessége, hogy jelenlétében a feltüzelt ellenség soraiban is hamar eluralkodik a nyugalom, így azok veszítenek harci kedvükből.


Jobb- és balszárny:

Több ezer Ayumi harcol mindkét szárnyon. Ayuminak nincs jelzője vagy beceneve, ami leírná képességeit, mert e faj a technikák tárházával rendelkezik. Mindig mélabús és szomorú, olyan, mintha a halál hírnöke lenne. Amerre jár, szomorú zenék csendülnek fel, és az ellenség szívébe hamar beköltözik a haláltól való félelem. Ayumi emellett fel is bosszantja őket: sokat várakozik tétlenül az elfoglalandó várak és helyőrségek alatt. Nem támad, mintha soha nem is akarna győzni. Ez rettenetesen felbosszantja az ellenséget, aki először csapdát sejt e taktika mögött, majd Ayumi további tétlenségére rettenetes dühbe gurul és támadásba lendül. Ayumit azonban nem könnyű legyőzni, lábát sziklaszilárdan megveti, kimozdíthatatlan a helyéről, így az ellenség felőrlődik támadás közben. Különleges képessége az untatás, ugyanis nem elég, hogy tétlenkedik, Ayumi még unalmas is, ami szintén megzavarja az ellenség józan gondolkodását.


A kém osztag:

Sevanna, a csőszök királynője. Bármilyen információt képes továbbítani, és tökéletes mestere az információ kiszivárogtatásának is. Kiépült hírszerző hálózata van, és egy fontosabb hír sem kerüli el a figyelmét, lecsap mindenre, ami fontosnak vagy hasznosíthatónak tűnik. Bomlasztásra is kiválóan felhasználható, az ellenség ugyanis a kiszivárogtatott információ miatt bizalmatlanná válik saját társaival szemben. Különleges képessége, hogyha valódi szándékát sikerül is felfednie – sőt, ha ő maga fedi fel magát – az ellenség hamar elfeledi, hogy egy kémmel van dolguk, és ugyanolyan bizalommal beszélgetnek vele, mint korábban.

Minagi, a fekete özvegy. A tökéletes női ninja, a mindig mosolygós, kedves, ártatlan kislány, akiről senkinek sincs rossz véleménye. Sosem fedi fel valódi kilétét, az új szociális kapcsolatok kiépítésének mestere, aki mindenki szívéhez megtalálja az utat. A lelke mélyén azonban valódi gyilkos. Könyörtelen és kegyetlen pók, aki akkor csap le áldozatára, mikor az nem figyel. Ne aludj el, ha egy minagi van a közeledben. Tökéletes orvgyilkosnak is.


Bomlasztó osztag:

Syzygy, the god of mischief (szigorúan angolul!). A bomlasztó osztag legidegesítőbb fajtája. Nem álcázza magát, szándéka első pillanattól kezdve nyilvánvaló. Arrogáns beszólásokkal próbálja növelni a feszültséget. Fajtája egyértelműen az ellenség soraiba beépítve használandó. Legjobb, ha valamilyen vezető posztot kap, de már a közkatonák szintjén is kiválóan végzi munkáját. Mai világban jogvédőnek is használható az ellenség társadalmának összezúzására.

Sabaku, az ártatlan. Aranyos, kedves kislány. Legalábbis annak tűnik. Valójában apró megjegyzéseivel bármikor kihozza az ellenségből a vadállatot, aki könnyen meggondolatlanul cselekszik. Az így kiugrasztott ellenséget aztán a legjobb agyonveretni valamelyik arcvonalbeli katonával. Békeidőben is használható bomlasztásra, sőt ekkor érvényesül csak igazán különleges képessége: mivel aranyos kislánynak tűnik, a társadalom mindig az ő pártját fogja fogni.

gman, a goblin. Ezt a fajt soha senki nem veszi komolyan, és éppen ebben rejlik az ereje. Hatásköre a bomlasztás és a hírszerzés határán van, azt is mondhatnánk, hogy bomlasztással szedi ki másokból az információkat. Míg Minagi és Sevanna inkább magához édesgeti áldozatait, gman éppen ellenkezőleg: hergeli és idegesíti őket, így azok dühösen, elborult aggyal könnyebben elmondják az eltitkolt információkat.


A megtévesztő osztag:

Ishida és heo. Párban járnak. Mindig ott vannak mindenhol, mindenhez hozzászólnak és mindig van véleményük, de az ellenség sosem ismeri ki őket igazán. Mindenki számára gyanúsak, de soha senki nem tudja megmagyarázni, miért. Tökéletesen használhatók figyelemelterelésre, az ellenség ugyanis utánuk kezd kutatni, ezzel időt és lehetőséget adva nekünk.

Ellátmányt biztosítja:

Noe, aki egymagában felelős a raktárak feltöltéséért, annak ellenőrzéséért és az ellátmány szállításáért. Külön feladata a Lew faj által felhasznált alkoholmennyiség biztosítása.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 23:04:52 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1037 Dátum: 14 júl 27, 23:05:13 »

Nincs már semmi tanulnivalód? Nevet

Jó lett amúgy, de aztán nem elbízni magad!  ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AVZ-BOfC5fI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AVZ-BOfC5fI</a>
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1038 Dátum: 14 júl 27, 23:08:35 »

Látom komoly hatással volt rád a Berserk. Nevet
De amúgy vicces lett.  Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1039 Dátum: 14 júl 27, 23:12:13 »

Basszus, én akartam beraknia a Best off-ba.
Saphira, ez eszméletlenül jó lett. Nekem baromira tetszik, mindenki.  Be van tépve
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1040 Dátum: 14 júl 27, 23:14:36 »

Mennyi ideig tartott ezt kigondolni és leírni?  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1041 Dátum: 14 júl 27, 23:23:34 »

A megtestesült titokzatosság vagyok maga. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1042 Dátum: 14 júl 27, 23:29:58 »

"Én vagyok Heo megtestesült titokzatossága"

"Én vagyok Gdat abszolút agressziója"

"Én vagyok Saphira végtelen bölcsessége"

"Én vagyok Lew mája"

Azt hiszem, megyek aludni.  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1043 Dátum: 14 júl 27, 23:32:27 »

Írd kis h-val mert a titokzatos férfi, utálja, ha a nevét nagy H-val írják le.
Ej mi lesz azokkal az emberekkel akik azt se tudják milyen fáról pottyant a Fight Club-ot? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 28, 00:06:19 írta Minagi » Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1044 Dátum: 14 júl 27, 23:32:44 »

Ez kellett így estére =D Remélem mindenkinek lejött, hogy én vagyok a legerősebb. Így már nyugodtan fogok aludni. Köszönöm Saphira.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1045 Dátum: 14 júl 27, 23:33:24 »

Nincs már semmi tanulnivalód? Nevet



De, már egy hete el akarom kezdeni a patológiát.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1046 Dátum: 14 júl 27, 23:34:02 »

"Én vagyok Heo megtestesült titokzatossága"

"Én vagyok Gdat abszolút agressziója"

"Én vagyok Saphira végtelen bölcsessége"

"Én vagyok Lew mája"

Azt hiszem, megyek aludni.  Nevet
Hát az utolsóval nem biztos hogy olyan nagyon jól jársz.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1047 Dátum: 14 júl 27, 23:35:01 »

Azt ugye tudod Saphira, hogy most a Doctorról tettél ki egy képet?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1048 Dátum: 14 júl 27, 23:35:30 »

Nem is te vagy, Lew! Durci
Nekem nagyon tetszett az enyém. Pirul
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1049 Dátum: 14 júl 27, 23:42:22 »

Ez hülye kérdés volt, Gdat. Szerinted?

Egész évben azt hallgatom ebéd közben, hogy "a doktor így, a Star wars úgy".

Amúgy vicces, hogy múltkor beleolvastam a patkóba, és olyan jól esett tanulni egy kicsit. Most meg már semmi kedvem hozzá. ikszdé Ami nem jó, meg kell erőltetni magam, mert annál rosszabb nincs, amikor úgy mész vissza suliba, hogy nem tudod elkezdeni, és csak nagyon nehezen rázódsz vissza. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 27, 23:42:57 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!