24 szep 29, 00:43:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1172360 alkalommal)
0 Felhasználó és 194 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9480 Dátum: 14 máj 15, 16:38:45 »

Élelmiszeriparban vannak vizsgálatok amiket nem tudsz kesztyűben csinálni, mert gátol bizonyos érzékelésben.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9481 Dátum: 14 máj 15, 16:39:55 »

Mint pl? Tényleg érdekel, nem kekeckedek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9482 Dátum: 14 máj 15, 16:48:47 »

Érzékszervi vizsgálatokból bármilyen, a vásárlók szempontjából az állomány fontos annak az érzékelése kesztyűben nem valami kifinomult. Vagy párlatok frakciószétválasztása egyszerűbb szagmintával amelynél a kézfejen érződik meg legkifinomultabban az eltérés, sokkal jobban mintha csak szaglászod a párlatot. Élelmiszernél az érzékszervi vizsgálatok sose fognak háttérbe szorulni akármilyen elektromos orrot, nyelvet fejleszthetnek ki a kockák.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9483 Dátum: 14 máj 15, 16:52:30 »

Érdekes ez a kézfejen szétdörzsölöd. Miért kell pont ott? Miért nem jó, ha csak simán egy felületen, mit tudom én, egy kerámiadarabon szétkened és azt szaglászod?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9484 Dátum: 14 máj 15, 16:53:23 »

A szaganyagok illékonysága miatt.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #9485 Dátum: 14 máj 15, 16:54:54 »

Fel kell venni valakit akinek szétkenheted a hátán Nevet
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9486 Dátum: 14 máj 15, 16:57:08 »

Azt én értem, hogy nagyobb a felülete így, de még mindig nem értem miért nem jó, ha kesztyűben teszed meg ezt a szétkenést. Arra tudok gondolni, hogy a kesztyű gumiszaga bekavarhat, de másra nem.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9487 Dátum: 14 máj 15, 17:08:34 »

A gumi anyagai nagyon "bekavarhatnak", nem csak az érzékszervi vizsgálatokba.

Egyébként meg a megkötődés a bőrön más, mint egy kerámián ahol nem is tudnak megkötődni. Egy életből vett példával úgy tudnám szemléltetni, hogy egy parfüm illata is más a bőrödön, mintha csak a levegőbe fújod, vagy bele a kupakba.

Biztos el lehet tudományosan magyarázni, de kimaradt az életemből az "érzékszervi minősítés" c. tárgy-
Egyébként szerintem részben inkább tapasztalati megfigyelésen alapul a dolog, mint ahogy az is, hogy egy pálinka bírálatnál pedig a poharat úgy kell megtölteni, hogy a felszín a legnagyobb kerületű keresztmetszetnél legyen, vagy az, hogy egy bor vizsgálatnál milyen szögben kell megdönteni a poharat, hogy a "déli napsugár megcsillanjon rajta". Vagy hogy melyik italnál a nyelv "melyik részével kell elvégezni a kóstolást".
A fent felsoroltak bírálatok ez viszont az elválasztás folyamán történő vizsgálat, arra szolgál, hogy ne legyen se előpálatos sem utópárlatos (kozmaolajos) a párlat.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9488 Dátum: 14 máj 15, 17:12:49 »

Érdekesek ezek az érzékszervi minősítések. Meg már maga az is, hogy mennyire sok mindent befolyásolni tud a kis zsírréteg a kezeden. Hajj... szép is ez a szakma! Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9489 Dátum: 14 máj 15, 17:34:49 »

A Pentagon már felkészült Nevet

http://gunssavelives.net/blog/the-pentagon-has-a-written-defense-plan-for-the-zombie-apocalypse-for-realz/
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9490 Dátum: 14 máj 15, 18:49:46 »

Jó látni azért, hogy nektek többségben van életetek.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9491 Dátum: 14 máj 15, 19:39:16 »

Neked is lesz, egyszer, mikor szivárvány beborítja az eget s a Nap füst karikákat fúj.
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #9492 Dátum: 14 máj 15, 19:46:48 »

Mikor elsőnek beruházol LSD-re.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9493 Dátum: 14 máj 15, 19:51:20 »

"Elsőnek"? Ne légy naiv Morita. Nevet Amúgy igazad van, amint vége a vizsgának, lehet ünnepelni.  >.< S amit leírtam, oly szép látvány lenne.  Be van tépve
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9494 Dátum: 14 máj 15, 19:51:41 »

Most keltem még kicsit kóma vagyok ikszdé
Túlszárnyaltad a legmagasabb rekordom (ami fél 4).  Nevet Ilyen későn sose keltem fel.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!