24 jún 26, 20:36:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060504 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #945 Dátum: 14 feb 24, 10:19:39 »

Minden egészséges férfi ember perverz, aki nem az keresse fel az orvosát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #946 Dátum: 14 feb 24, 10:21:00 »

Tudom, azért tettem hozzá a szexit/nem szexit.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #947 Dátum: 14 feb 24, 10:25:29 »

Ez annyira relatív, Egyébként mindenki lehet sexy ha van elég pénze, és nincs olyan betegsége ami megakadályozza, hogy eddzen, fogyókúrázzon, esetleg kés alá feküdjön, fogorvoshoz menjen, jó fodrászhoz, és megfelelő ruhatára legyen. Minél több a annál jobban megy, Nem mindegy hogy otthon random próbálkozik az ember vagy profi edzője van. Milyen kajákat tud megvenni. Sajnos a szar kaja sok esetben olcsóbb mint a normális. Aztán vannak olyan esztétikai gondok amiket a dokik már lazán megoldanak ez is cash-es buli, legyen egy szemműtét egy kis protkó karban tartás vagy csináljanak emberi orrot a Shrekes krumplinkból, Ruhatár dettó ugyan ez. A jó kinézet ma már csak pénz kérdése. Persze a genetikailag szerencsések így nagyon sokat spórolnak Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #948 Dátum: 14 feb 24, 10:26:20 »

Te is bűn ronda vagy még se panaszkodik senki.
Ön nyert! Box

Szerintem ne játszunk az életünkkel.
Néha kell egy kis izgalom, tudod. Nevet
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #949 Dátum: 14 feb 24, 10:28:25 »

Aes csupa sziv es szeretet  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #950 Dátum: 14 feb 24, 10:28:56 »

Micsudi, Coelho faktor az egekben. Nevet A Mester büszke lesz rád.

Idézet
Sajnos a szar kaja sok esetben olcsóbb mint a normális.

Mindjárt jön Noe, és közli, hogy az nem is szar.  Pojén

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #951 Dátum: 14 feb 24, 10:32:41 »

Ezzel nagy hülyeséget mondtál Micsudi. A pénz segíthet, hogy megváltoztass magadon pár dolgot, de nem jelenti azt, hogy szexi leszel.
Nem kell profi edzőhöz járnod, hogy jól néz ki, bőven elég, ha otthon JÓL csinálod, nem pedig mindennap lenyomsz csak 30 fekvőt stb.

És tényleg lehet egészségesen és normálisan étkezni fillérekből is, de sokan inkább nem számolják ki és vesznek valami műanyag fost.

A jó kinézet nem csak pénz kérdése, csak jobb ebbe ringatni magadat és nem mozdulni az elégedetlen életedből.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 10:34:37 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #952 Dátum: 14 feb 24, 10:37:30 »

Ez annyira relatív, Egyébként mindenki lehet sexy ha van elég pénze, és nincs olyan betegsége ami megakadályozza, hogy eddzen, fogyókúrázzon, esetleg kés alá feküdjön, fogorvoshoz menjen, jó fodrászhoz, és megfelelő ruhatára legyen. Minél több a annál jobban megy, Nem mindegy hogy otthon random próbálkozik az ember vagy profi edzője van. Milyen kajákat tud megvenni. Sajnos a szar kaja sok esetben olcsóbb mint a normális. Aztán vannak olyan esztétikai gondok amiket a dokik már lazán megoldanak ez is cash-es buli, legyen egy szemműtét egy kis protkó karban tartás vagy csináljanak emberi orrot a Shrekes krumplinkból, Ruhatár dettó ugyan ez. A jó kinézet ma már csak pénz kérdése. Persze a genetikailag szerencsések így nagyon sokat spórolnak Mosolyog

De nem értek egyet ezzel a gondolkodásmóddal. Az meg megint Coelhós, hogy ha nem teszel meg mindent amit tudsz magadért és csak kifogásként a pénzre kened a külsődet/belsődet, akkor ott megmaradnak a problémák egész életedre, független az anyagi helyzetedtől.  

Nyilván a pénz boldogít és sok mindent megold de lehetőségként kell élni vele Pl: rengeteget jelent egy környezetváltozás az életben, hogy új lendületet adjon, vagy munkahely váltás, utazás, és nem anyagi javakat felhalmozni, engem biztos nem érdekelne egy bizonyos szint felett hogy néznék ki hanem fognám azt körbe utaznám a világot, legjobb egyetemeken hallgatnék előadásokat, elköltöznék a hegyekbe.  Nevet

Szóval Micsudi te még sok pénzzel is depressziós lennél, ha csak annyiból állna hogy kinézetre, tárgyakra költenél, hogy menő légy.

Köszi Minagi valami olyasmi is lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 10:38:02 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #953 Dátum: 14 feb 24, 10:40:21 »

Ha nekem ilyen sok pénzem lenne, vennék magamnak egy kisebb országot, és el simcity-znék vele. ikszdé
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #954 Dátum: 14 feb 24, 10:41:37 »

Az, hogy vki szereti a szexet nem jelenti azt, hogy perverz.  Nevet

Micsudi nincs igazad. Syzy-nek igaza van dolgokban.  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #955 Dátum: 14 feb 24, 10:44:00 »

Komoly formában tűnődök rajta egy ideje, hogy a "perverz" szó hibás használatát egyszerűen végleges bannal fogom büntetni a továbbiakban. Vagy, mivel szinte mindenki rosszul használja, ezért teljesen megtiltom a használatát, és csak külön a személyes engedélyemmel lehetne ezentúl használni azoknak, akik igazolják, hogy tudják mit jelent.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #956 Dátum: 14 feb 24, 10:50:07 »

Az edzős részen én is jót nevettem:D Ilyet csak egy gyenge ember mond. Az étkezésre se kell semmi extra napi háromszor egyél közepes mennyiséget vagy ötször keveset kicsit éhesen feküdj le igyál sok folyadékot és mint volt osztálytársam leadsz pillanatok alatt 70 kilót. Mellette edzet napi 30 percet. Nem volt edzője és semmije 150 kiló volt és lefogyott 90-re. Viszont amit nem értek a bőre csak elvétve lett csíkos^^. Semmi nem lehetetlen csak akarni kell. Ő akart egy barátnőt, aki helyes. Jól jól hiszem mai napig boldogok együtt.
Konditerembe se járt csak utána kezdte el. Nekem sincs személyi edzőm még is hónapról hónapra erősebb leszek. Illetve az én edzőm pár könyv.
Pavel Tsatsouline Meztelen Harcosa és a fegyencedzés Paul "Coach" Wade-től tökéletes társad lesz. Nem sok edzőt van az életben aki náluk többet tudna tenni a testedért. Ráadásul csak egyszer kel lmegvenni avgy annyiszor se internet powa. Én megvette, mert rengeteg pénzt spóroltam a kondi bérleteken.


Aes a játék olcsóbb mint egy ország és, ha rosszul csinálod nem fogfájni a lázongás és a lincselésXD
Valóban, de aki szereti a szexet mindig arra gondol ezért pervez:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #957 Dátum: 14 feb 24, 10:54:09 »

Hiei ezzel az erővel mindenki perverz.  Nevet Mindenki sokat gondol a szexre szerintem.  Nevet
A fegyencedzést barátom is letöltötte. Belenéztünk és tényleg jó könyvnek tűnt.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #958 Dátum: 14 feb 24, 10:55:19 »

Szóval Micsudi te még sok pénzzel is depressziós lennél, ha csak annyiból állna hogy kinézetre, tárgyakra költenél, hogy menő légy.

Köszi Minagi valami olyasmi is lett volna.
Én meg köszi a lezáró szöveget, az maradt még ki. ikszdé

Amúgy Micsudi, mi nem utálunk és nem azért írjuk ezt le mert egy szar alaknak tartunk, csak van aki nem ért egyet veled.
Mivel amíg ebben a tudatban vagy, nem leszel boldog véleményem szerint, de simán lehet, hogy már most az vagy.

Aes, én tudom mi a perverz, Pedo maci. Akkor használhatom? Nevet De itt van máshogy megfogalmazva: "A perverzió az emberi viselkedés azon formáira vonatkozó kifejezés, amelyek eltérnek a hagyományostól és normálisnak tekintettől. Eredeti definíciója szerint "elhajlás az eredeti jelentéstől vagy tantól", szó szerint elfordulás a normáktól. A perverz szót többnyire pejoratív értelemben használjuk az ilyen viselkedést követő személyekre. A perverzió különbözik a deviáns viselkedéstől, ami a társadalmi szabályok szándékos felrúgását jelenti (bár a kettő vonatkozhat egyazon fajta viselkedésre)."

Tesóm is így edz otthon. Nem volt soha konditeremben, meg sehol de meg van a napi vagy heti rutinja, mert AKARJA és folyamatosan szálkásít és mindig egyre erősebb, mikor látom.

Húúú az akarat erőnek ilyen erős hatása van. De dúúúúúúúúrva.  Ká U eS eS

A fegyencedzést a másik tesóm is megvette mikor kiadták. Szerintem rohadt jó kis könyv.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #959 Dátum: 14 feb 24, 10:57:52 »



Köszönjük Syzy. Ez most kellett =)
Naplózva


Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!