24 szep 20, 23:44:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1159781 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8460 Dátum: 14 máj 07, 22:42:30 »

Előfordul az ilyesmi.  Nevet Syzygynél súlyos elvonási tüneteket okoz ha nem hall a DW-ről ezért ő hozza szóba.  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8461 Dátum: 14 máj 07, 22:42:48 »

Talán mert ezek csak rövis köszönések voltak,és nem egy hosszabb társalgás.
Változnak az idők.Majd ha ismét szezonja lesz akkor kell a biztos menedék. Nyelvesít

(1)
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8462 Dátum: 14 máj 07, 22:43:35 »

Valakinek ki kell mondania, mielőtt még nem késő. Nagyon gáz mikor ezt erőltetitek.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8463 Dátum: 14 máj 07, 22:45:28 »

Nem mondom ki. Bár most megszereztem az 50. évfordulós könyvet és eddig egész jó.

Különben is, most az agyam nagyon máson jár. Nem kell most sci-fi egy fantasyhez.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8464 Dátum: 14 máj 07, 22:49:35 »

Ki mit erőltet?  Hmm?

A sci-fi néha jól kombinálható a fantasyvel persze nem mindig.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8465 Dátum: 14 máj 07, 22:52:57 »

Azt tudom, csak amin dolgozok az inkább nagyon a fantasybe hajlik és a scifi elemek nem illenének bele nagyon.

szerintem jobb, ha azt a műfajt kerülöm, mert még összehozhatod oltári nagy baromságokat.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 07, 22:55:47 írta zitagirl » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8466 Dátum: 14 máj 07, 23:23:08 »

Van ilyen.  Nevet Nem illik minden mindenhez.

Ettől a hangyás videótól meg egy kicsit kirázott a hideg. Nekik eljött a világvége.  Nevet Bár aki ilyet tesz az egy kicsit hangyás.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8467 Dátum: 14 máj 08, 07:59:42 »

Jaj, de megijedtem: felnéztem fórumon és Ayumi aláírásában az 1. mondatában a denial helyett derival-t olvastam.

Amúgy arról akartam magam kipanaszkodni, hogy mennyire haragszom arra, hogy én történelmi sorozatot kezdtem nézni és III. Richárd benne a kedvenc szereplőm és tudom, hogy mindjárt meg fog halni és nem tudok szurkolni, hogy ne tegye. Rosszak ezek a sorozatok, sokkal rosszabbak, mint a történelmi regények. Ott könnyebben nem tudok annyira megszeretni karaktereket, ha azt nem szeretném megtenni. T_T
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8468 Dátum: 14 máj 08, 12:04:33 »

Most olvastam a gyakorin egy kérdést egy orvosis csajtól, aki azért csalta meg a párját, mert túl sokat kell tanulnia. Nem tudtam nem Saphira gondolni. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8469 Dátum: 14 máj 08, 15:27:37 »

Tudom, hogy vannak itt mindenféle természettudományt, jogi tudományt és áltudományt tanulók, de szerintem senki sem tudja megmagyarázni vagy megoldani e bölcs szavakkal leírt filozófiai problémát:


 A létezők léte

A klasszikus görög filozófia és a metafizika azt a valóság teljességét nevezi létnek, amihez minden hozzátarozik, amennyiben lét illeti meg. Létezőnek nevezzük mindazt, aminek lehatárolt lét-tartományon belül kijár a lét. A létezőnek ezért és annyiban jár ki a lét, amiért és amilyen mértékben részesedik a létből.

Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8470 Dátum: 14 máj 08, 15:55:20 »

Gondolom arra gondolnak, hogy különböző mértékben tudjuk érzékelni a valóságot. Pl. egy hangya nem tud a relativitás elméletén gondolkodni, ezért számára nem létezik a létnek az a része, vagy ahogy egy vak nem tud színeket és formákat elképzelni úgy ahogy mi. És minél több dimenzióban (nem a klasszikus matematikai értelmében mondom) nyilvánul meg, annál teljesebb részében él a létnek.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 08, 15:58:38 írta Gdat88 » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8471 Dátum: 14 máj 08, 16:38:54 »

Boldog fagyi világnapot mindenkinek, ma azon gondolkodom egész nap, hogy ez a szerveződés miért pont a II. VH befejeződésének emléknapjára esik. Elvileg csak azért mert az V.8. esetén a V olyan mint egy tölcsér, a 8 meg mint 2 gombóc... érdekesen lett kitalálva.

Nincs több zh-m eddigi életem leggonoszabb tárgysorozatából, húzósan de meg lett az utolsó is Nevet Már csak le kell belőle vizsgázni és szigorlatozni. ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8472 Dátum: 14 máj 08, 16:40:53 »

Csak az imperialista kizsákmányoló kapitalisták szerint van ma a második világháború befejezésének napja. A dicső Szovjetunióban 9.én ünneplik a Győzelem Napját. (És nem is akárhogy xD)  Faceg
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #8473 Dátum: 14 máj 08, 16:42:47 »

Bocsánat hogy belevágok a magasröptű témába csak olyan régen sikerült egyáltalán úgy beírni a felhasználó nevem és a jelszavam hogy ne azt dobja ki hogy Bannolva vagyok hogy egészen meghatódtam azon hogy sikerült belépnem, és ezt most szeretném megosztani veletek, bár tudom nem sok mindenkit érdekel(senkit) de nekem azért jólesik és olyan nosztalgikus érzés hogy megint itt lehetek *_* Csak vissza kell szerezzem az aláírásom mert most kaptam meg a privát üzenetet Chakra bácsitól 2010(!!!)ből hogy törölte mert túl nagy Szomorú de legalább a menő profilképem megmaradt Nevet Igazából jobban feldobta a napomat mint az amikor a matektanárom közölte hogy átmentem a matekérettségin :'D
Ne irogassatok már a háborúról nem tudom elküldeni a hozzászólásom, elég volt nekem belőle szerdán

Szerk: csak sikerült
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8474 Dátum: 14 máj 08, 17:18:11 »

Akartunk ma mi is menni fagyizni ennek örömére egyik osztálytársnőmmel, de nem úgy jött össze a lépés mert az én csoportomat jóval hamarabb elengedték. (Amúgy Noé melyik tárgy volt az?)

Aes, hogyan? Csak nem...vodkával? ikszdé

Jé, üdv újra itt xeni, gratula a matekhoz.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 08, 17:19:33 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 563 564 [565] 566 567 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!