24 jún 29, 15:58:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 522 523 [524] 525 526 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1064813 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7845 Dátum: 14 ápr 29, 23:37:55 »

Sosem hallottam még megzápult magzatvízről, és emiatt kialakuló oxigénhiányról, de érdekes.
Hát én nem nagyon emlékszem a születésemre, de nekem ezt mondták. Mi több még anyámnak sem magyarul magyarázták el mi baja a gyerekének. Az biztos, hogy túl lettem hordva a magyar diagnózis pedig little kór,  szlovák DMO jobb oldali hemiparézis. Ahogy olvasom egy cseh oldalon a DMO okai közt van az oxigénhiány úgy mint ahogy a befertőződés is.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7846 Dátum: 14 ápr 29, 23:42:26 »

Azóta már megfejtettem, mit értettél 'záp magzatvíz' alatt, és ezt hiszem, leesett, miről van szó. ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7847 Dátum: 14 ápr 29, 23:44:38 »

Akkor megengedem, hogy eláruld nekem is. xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7848 Dátum: 14 ápr 29, 23:44:44 »

Komolyan elgondolkodtam ezen. Nem biztos, hogy csúfolnám, a vakokat és a kerekesszékeseket sem csúfolom, sőt, a vakoktól még félek is.
Keleti pályaudvar. Szűk járda. Fülsiketítő zaj. Nagy tömeg. Egy vak ember nekiment egy tolószékesnek, a vak nem látta mi volt, a tolószékes nem tudott sem tovább menni, sem szólni a zaj miatt. Eltartott 10 másodpercig. Közben nagyon mély kérdések merültek fel bennem arról, hogy ezen most röhögni kéne vagy sajnálni őket. Nem jutottam megállapodásra és azóta is bennem van ez a feszültség. Ha nem a saját szememmel látom, azt hittem volna egy family guy jelenet.

Egyébként tényleg érdekes kérdés. Vajon jót teszünk azzal, hogy sajnálunk valakit vagy nem? Van aki csak amiatt érzi magát nyomorultul, hogy sajnálják és amúgy tudna is nevetni a helyzetén.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 29, 23:47:35 írta Gdat88 » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7849 Dátum: 14 ápr 29, 23:48:50 »

Ha elárulom, mindenki rá fog keresni egy szóra és nagyon sok csúnya dolgot fog látni. Eláruljam itt, vagy pü-ben? Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7850 Dátum: 14 ápr 29, 23:49:28 »

Nem puncik vagyunk Saphira!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7851 Dátum: 14 ápr 29, 23:51:20 »

Hát árulhatod pü-ben.

A vakos témához: https://www.youtube.com/watch?v=rTLqStJRcjo
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7852 Dátum: 14 ápr 30, 06:51:39 »

Én szeretem, ha sajnálnak, mert ezáltal indokolatlan előnyökhöz juthatok.

És mindjárt indulok egy teljes laborvizsgálatra, mert azt két nap alatt még nem sikerült megoldani.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7853 Dátum: 14 ápr 30, 08:37:34 »

1 óra után hazaküldött ofő mondván tegnap ugye hárman maradtunk bent és ma hamar végeztünk pedig alapból ott kellett volna maradni végig. Többi kb 10 ember meg kapni fog a pofájára. ikszdé Nem baj, az a 2 ember aki nem volt tegnap de ma igen ott fog szenvedni. Meg legalább kipihenem magam a mozizásra. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 08:39:29 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7854 Dátum: 14 ápr 30, 09:18:51 »

Amúgy tele van random tagokkal ez a csevegő  akiket kiír a felület hogy ebben a témában vannak, de basznak hozzászólni bármihez is. Megint csak nem lenne hülyeség pénzt szedni tőlük ha már szellemi terméket olvasnak, de basznak részt venni benne.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7855 Dátum: 14 ápr 30, 09:25:34 »

Pont az előbb nézegettem pár más részlegét a fórumnak, az ottani hszeket nézve szerintem inkább nekünk kéne fizetni, hogy csak nézelődnek itt, de nem írnak.  Faceg
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7856 Dátum: 14 ápr 30, 09:31:41 »

500 Ft fejenként tőlük... még így is lenne napi 10 ezer minimum bevétel. Ki tudja kik leskelődnek még itt ninja üzemmódban.  Lesütöttszemek(De hogy még mi fizessünk, Aes, nem jó vicc. ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 09:33:24 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7857 Dátum: 14 ápr 30, 09:33:03 »

Olvass bele a Naruto manga témába pár oldalt, utána nyilatkozz. ikszdé
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7858 Dátum: 14 ápr 30, 09:36:11 »

Olvastam már ne aggódj. XDDDD Elég volt 1 oldal múlthéten belőle, azóta rémálmaim vannak.  Technikai KO De ahogy így elnézem a többi animés/mangás rész is elég... olyan.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 30, 09:40:03 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7859 Dátum: 14 ápr 30, 10:10:07 »

Ebben igazad van,de azt kötelező jelleggel hozzá kell tenni,hogy tisztelet a kivételnek.Mert azért vannak intelligens fórumozók a naruto manga témában is,akik tudják,hogy mit jelent érvelni,vagy hogy hogyan kell.Sajnos a többség nem ilyen.Meg ami szerintem a legjobb:Visszaolvasni 1 egész oldalt?!Na ne má',olvassunk vissza 2 hsz-t,és tegyük fel 1000-jére a kérdésünket.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 522 523 [524] 525 526 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!