24 jún 26, 14:44:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1059714 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6120 Dátum: 14 ápr 16, 23:42:12 »

A fontos, hogy mikor lefekszel, és aludni próbálsz, ne erőltesd. Sokan próbálják erőltetni, és ott lebeg körülöttük hogy de mindenképp aludniuk kell, mert holnap korán kelnie kell stb. De ez a legrosszabb amit ilyenkor tehetnek. Az agy ezt parancsnak veszi, és azon kezd dolgozni, hogy a szervezet próbáljon kikapcsolni. Csak a munka és a kikapcsolás itt nem fér össze. Ezért van általában az, hogy pont amiatt nem tudsz elaludni, hogy próbálsz.

A biológiai óra nálam meg... mindig a mellettem fekvőhöz igazodik. Mindig aki vendég volt és itt aludt, előtte keltem fel 5 perccel, és rendbe tudtam magam szedni. Máskor, ha családtag van itt, sose. Őket megszoktam. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 23:43:23 írta Ms. Trager » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6121 Dátum: 14 ápr 16, 23:45:31 »

Bocsánat.  Szomorú  Legközelebb a tapasztaltabbakra hagyom ezt.  Nevet   Igen nem szerencsés de ezt így "kiboncolni" itt nem kellemes.  >.<#
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6122 Dátum: 14 ápr 16, 23:50:14 »

Rólam azt kell tudni hogy borzasztó az "alvókám".
Nehezen alszok el és a legkisebb zaj is zavar. (szúnyog, szomszédok, esőkopogás, ketyegő óra, kutyaugatás stb.) és már kisbabaként is így volt (a tesóm a zenére amit apu harmonikázott neki aludt mint a bunda én meg mocorogtam és vigyorogtam volt minden csak alvás nem  smirksweat ).
Ha nem vagyok álmos akkor nem bírok aludni.  smirksweat
Délelőttösre sem bírtam átállni csak úgy hogy "aludtam" (fekve töltöttem csukott szemmel) vagy 3 órát vasárnap este, hétfőn est meg már elég fáradt voltam hogy vagy éjfélkor elaludjak.  Nevet
Nem tudom mi ez ilyen éberalvó vagyok vagy hogy nevezzem.  ikszdé

OMG.  >.<#
Amikor d.u. feljöttem ide a fórumidőm még 181 nap 6 óra valamennyi perc volt, most meg 181 nap 14 óra 20 perc.  smirksweat
Letudtam itt 8 órát?  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 23:52:50 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6123 Dátum: 14 ápr 16, 23:54:05 »

Tudom milyen érzés Ayumi, mert én sem tudok aludni. Sose sikerült. De amióta próbálok eszerint nyugovóra térni, könnyebben megy. Bár az nekem általában rásegít, hogy ilyen-olyan dolgokra gondolok, vagy fantáziálok dolgokról. Nevet Aztán várom az álmot.

Az alvás számomra egy izgalmas kaland. Amit minden nap átélhetek.

Csak vannak fura dolgok. Például hogy felkelek 6 óra körül, látok és hallok mindenkit, aztán elalszom. Utána 13-14 körül kelek fel. Megdöbbenve látom, mennyi az idő, és nem emlékszem semmire, csak arra hogy 6 körül még magamnál voltam. Aztán ismét filmszünet, és 7-8 között ismét felkelek (igen, reggel). És mindenre emlékszem, ami a filmszünet előtt történt, amikor az órára néztem, még a gondolataimra is.  Mondjuk ez nem álom volt... de előfordulnak hasonló időzavarok velem. Csak mivel az ajtó félig meddig zárva volt, be hozzám senki nem látott, én viszont többnyire láttam, és hallottam is.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 23:55:14 írta Ms. Trager » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6124 Dátum: 14 ápr 17, 00:03:10 »

De tényleg nem tudom ennek mihez van köze valaki alszik mint a bunda akár lövöldözhetnek is mellette valaki meg nehezen alszik el.  Gondolkozik
Nem hiszem hogy az a baj hogy nem vagyok elég kimerült mert amikor dolgoztam 3 műszakban kimerült voltam és nem bírtam ráállni a délelőttösre vasárnap este.   >.<#
Inkább valami idegrendszeri dolog lehet.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6125 Dátum: 14 ápr 17, 00:04:44 »

Egyszer végig aludtam egy 12 órás auto utat.  Nevet Aludni a legjobb meg enni. Bár nehéz dönteni ha éhes és álmos vagyok mit válasszak.  Gondolkozik
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6126 Dátum: 14 ápr 17, 00:06:07 »

Gyorsan kapjál be valamit utána aludj el.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6127 Dátum: 14 ápr 17, 00:08:43 »

De tényleg nem tudom ennek mihez van köze valaki alszik mint a bunda akár lövöldözhetnek is mellette valaki meg nehezen alszik el.  Gondolkozik
Nem hiszem hogy az a baj hogy nem vagyok elég kimerült mert amikor dolgoztam 3 műszakban kimerült voltam és nem bírtam ráállni a délelőttösre vasárnap este.   >.<#
Inkább valami idegrendszeri dolog lehet.  Gondolkozik

Vannak akik eredendően nem tudnak jól aludni, vagy könnyen. Amúgy nem feltétlenül baj, ha éber vagy. Sose lehet tudni, mikor történik olyan eset, amikor muszáj felkelni és teszem azt védekezni, vagy megelőzni a bajt, közbe lépni. Csak amióta engem a lakás másik végébe költöztettek, az én szobámba életre kelt minden, és saját életet élek, míg a család többi tagja semmiről nem tud. Nevet Így meg már nem tudom betölteni azt a példás házőrző szerepet, mint egykor.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6128 Dátum: 14 ápr 17, 00:11:20 »

Házőrzőnek ott van az a szép fehér göndör kutya.  Nevet
Viszont még elő sem készítettem szinte semmit reggelre.  Nevet Hogy én mennyire nem tudom beosztani az időt.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6129 Dátum: 14 ápr 17, 00:13:00 »

Ő? Az mondjuk igaz... amekkora hangja van. Néha még engem is a halálba kerget vele. De szerintem mindenki mást is. Nevet

Szerencsére nekem nem lesz semmi dolgom holnap. Igen, elmúlt éjfél, de addig holnap marad mindaddig, amíg fel nem kelek!
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6130 Dátum: 14 ápr 17, 00:24:47 »

néha a macseknak is van hangja ha rázendít, bár csak akkor nyávogott amikor be volt zárva a nagyszoba ajtó és ő ki volt zárva de akkor keservesen.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6131 Dátum: 14 ápr 17, 06:00:05 »

Akkor jó macskád van. Nekünk volt egy olyan dögünk, ami a legváratlanabb helyzetekben is borzalmasan nyávogott. xD De ha valami sérelem érte, akkor főleg borzalmas volt. Még a szomszéd is beszólt rá egyszer, hogy de rusnya hangja van. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6132 Dátum: 14 ápr 17, 06:06:21 »

Ildikó ma este megy Pestre, mert holnap korán megy a gépe Belgiumba. Már most hiányzik. Szomorú
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6133 Dátum: 14 ápr 17, 06:54:31 »



Ukrán kérdés rendezése?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 17, 06:55:22 írta Aes Sedai » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6134 Dátum: 14 ápr 17, 07:51:48 »

Bűbájos ötlet Aes. Nevet

Az elmúlt pár napban minden reggel megnéztem neten az időjárást, hátha meghazudtolja, azt amit látok. Mindig csak rosszabbat írt. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!