24 szep 27, 21:33:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168313 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4725 Dátum: 14 ápr 07, 19:13:08 »

Nem hiszem, hogy most lett ez nagy divat. Nem vagyunk mi semmivel se rosszabbak, mint régen voltak az emberek.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4726 Dátum: 14 ápr 07, 19:16:29 »

Teljes mértékben egyetértek Ritával. Durci

(Na akkor most, hátha nem olcassa tovább kibeszélhetjük, hogy milyen stréééber) xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4727 Dátum: 14 ápr 07, 19:17:43 »

Nem vagyok stréber! Csak olyan közel van már ez a hülye BSc-s diploma.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4728 Dátum: 14 ápr 07, 19:19:27 »

Régen az emberekbe nagyobb összetartás volt. Akkor sem volt minden tökéletes, de most végképp nem. És ilyen kezekbe kerül a jövő. Swagek, éjjeli pillangók meg páwák, yolok. Szép jövő.

Bár ki tudja, mit hoz a jövő. A múltat firtatni meg értelmetlen, már elmúlt.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4729 Dátum: 14 ápr 07, 19:22:04 »

Miért lett volna nagyobb az összetartás?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4730 Dátum: 14 ápr 07, 19:23:04 »

Elrontottad így már nem tudlak kibeszélni. Szomorú

Amúgy amit Masashi leírt szerintem gyermekded gondolkozásra vall. Egy barátság természetes része, hogy esetenként panaszkodsz a másikra. Nem csak lányoknál, csak a fiúk módszerei mások. Egy barátság legalábbis a szememben akkor mutatkozik igazinak, ha számtalan okból, sok-sok alkalommal megromolhatott volna, de kitartanak egymás mellett az emberek. Megfogalmazni nem tudom, de szerencsére már volt alkalmam tapasztalni, nem egyszer ezt a dolgot.  Pirul
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4731 Dátum: 14 ápr 07, 19:26:04 »

Aha, panaszkodni a másikra? Lek*rvázni, minden kamu sztorit kitalálni róla, szidni az édesanyját is, leírni külsőleg stb? Hű, igen, velem van a baj. Nem vagyok elég elnéző másokkal... smirksweat

Ja, de egy bánt, hogy az ilyennek se tudok nem segíteni... engem valaki, egy "barátnőm" azért k*rvázott le, mert segítettem neki (kérésre) a magánéleti problémájában, és sikerült. Másnap már azt hallottam vissza, hogy valszeg minden hétvégén másnak vagyok meg. De azért másnap még ezek után is jött segítséget kérni, ha bajba került.

Bár nem zavar, ki mit mondd. Ha segítséget kér, segítek neki. Az ő dolga, mit tesz, az én lelkiismeretem tiszta, ha mindent megteszek, akármennyire is naiv dolog.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4732 Dátum: 14 ápr 07, 19:28:06 »

De még mindig nem értem, miért hiszed azt, hogy ez régen másképp volt.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4733 Dátum: 14 ápr 07, 19:28:54 »

Rossz körökben mozogsz. (+1 szó)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4734 Dátum: 14 ápr 07, 19:30:46 »

A tapasztalatszerzés legjobb módja, ha a legrosszabb körökben és helyzetben is meglátod a jót, amiért érdemes küzdeni. Ha kiérdemled, ha látod, a jó is rád talál. Mosolyog Én így gondolom noemimi. Hogy az ilyen emberek is tanítanak valamire. Ha ők nem is, te tanulsz, ha toleráns vagy. Az önuralom, a segítőkészség, a türelem és mások megértése felbecsülhetetlen érték, főleg egy ilyen világban.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4735 Dátum: 14 ápr 07, 19:32:03 »

Akkor vedd magad körbe szar emberekkel és hajrá! Biztos frankó ember leszel.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4736 Dátum: 14 ápr 07, 19:33:34 »

Minden barátságban vannak viták. Ami torkolódhat anyázásba is vagy csak egy két kapd be történik, lényegtelen ha meglehet beszélni. Persze ha ezek a viták minden naposak akkor fölösleges erőltetni. És ma újabb "barátban" csalódtam. Komolyan szinte már vicc.

Én a fiú lány barátságoktól megyek falnak. Akkora kamu az egész... Ha túl nagy barátságot szőnek az úgy is szerelem lesz az egyik fél részéről, pedig pont én vallottam ezt, hogy butaság. Ironikus.  smirksweat

Amúgy Masashi erre csak annyit tudok mondani, ha tudod, hogy ilyenek akikkel kapcsolatban vagy akkor miért foglalkozol velük. Az ilyen ember nem változik meg és ezeknek segíteni sem kell. Ha meg segítesz ne bukj ki, hogy ezt kapod vissza, hogyha tudod milyenek. Ja és amúgy semmire nem tanít a mazochizmus. Nekik nem lesz rossz ha beléd rúgnak.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4737 Dátum: 14 ápr 07, 19:35:32 »

Akkor vedd magad körbe szar emberekkel és hajrá! Biztos frankó ember leszel.

Akkor vagy igazán erős ember, ha nem futamodsz gyáva kutya módjára a világból, hanem a sok rossz ellenére is képes leszel jó ember lenni. Ha neked nem megy, hát fuss. Rossz társaság, rossz emberek mindig, mindenhol vannak.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 07, 19:36:43 írta Ms. Trager » Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4738 Dátum: 14 ápr 07, 19:36:59 »

Én nem megfutamodtam, hanem barátokat kerestem, akik szeretnek minden szarságom ellenére. És boldog ember vagyok. Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4739 Dátum: 14 ápr 07, 19:38:59 »

Hm.. Szobaellenőrzés... Rámjött a nosztalgia a kóceros világból... Amikor Gabesz épp egy dezodort használva lángszórónak, épp égeti bele a csótányt a linóleumba, miközben a szobatársa törli a májkrémes kést a sötétítő függönybe, ami abban a pillanatban le is szakad a kosz sújától, és benyit a tanári delegáció... Dirr! ikszdé



Ne öljtek meg azért egymást.. smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!