24 szep 27, 23:57:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169748 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4290 Dátum: 14 ápr 03, 21:49:41 »

Ott kezdődik a baj, hogy undorodom a gyerekektől. Ebből kifolyólag semmi kedvem nem lesz időt pazarolni rá, főleg így, végképp nem.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4291 Dátum: 14 ápr 03, 21:52:27 »

Kemény, hogy a saját fajtádtól undorodsz. De ez esetben jobb is, hogy nem vállalsz gyereket.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4292 Dátum: 14 ápr 03, 21:54:07 »

Az ízlést már csak azért se lehet "kinőni" mert ha idővel mást is szeret az ember amit korábban kedvelt az nosztalgikus érzéssel tölti el.  Nevet
Az hogy valaki "vonzódik a sötétséghez" nem világfájdalom. Nem belőlem kell kiindulni.   Nyelvesít

Übercuki? Amíg nincs benne rózsaszín addig még aranyos.  Gondolkozik

Gyerekek? Nem hiszem hogy valaha lesz, félek a felelősségvállalástól.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4293 Dátum: 14 ápr 03, 21:55:10 »

Tavaly még a barátnőm meg volt győződve róla, hogy szét fogja lövetni a testét pc-vel, hogy lesz tetoválása, hogy ő mindig is csak a hard rockot fogja szeretni, stb stb. (A világfájdalmas az inkább arra vonatkozik ebben az esetben, hogy tipikus divat-emo stílusjegyeket hordozott) - Amúgy, mikor ilyen volt, sokkal szimpibb volt nekem, mert aztán az übercuki az olyan lett, hogy... hát, rá akar hasonlítani, képes lenne ezért (most) átműttetni az arcát is: http://data3.whicdn.com/images/58474510/large.jpg
Pedig megmutatta nekem ezt a csajt smink nélkül is, és szerintem úgy gyönyörű volt, de... így... meh. Remélem, ezt kinövi hamar.
Te se tudhatod, Trager, mikor vesz teljes fordulatot az ízlésed. Nevet

Hakuu: Sok olyan embert ismerek, akik úgy undorodnak a gyerektől, hogy... omg gyerek, akivel csak a gond van, stb. Azért ezt ennyire nem kéne felfújni. Én úgy az emberiség nagy részét utálom azért amilyen (de az ennek ellenében lehet, hogy mint személyek szeretem őket!), igen még magamat is, de szerintem ez annyira nem kemény. Nevet Annak viszont mindig örülök ha találkozok olyannal, aki megcáfoltatja velem, hogy nem mindenki olyan, mint ahogy általánosítanak. ^^
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4294 Dátum: 14 ápr 03, 21:58:09 »

Ez a saját fajtádtól való undorodás elég bonyolult, Hakuu. Ne ragadj le a fizikai, hús-vér valónál. Hümm-hümm

Nem tudom, Cat.... talán majd egyszer. De azt hiszem ha nem fog változni, úgy se fogok gyereket vállalni, az a helyzet hogy sokkal odaadóbb az ember ha olyasvalakit gondoz, akit szeret is. De mivel nincs zombi, vagy valami szörny nevelde, maradok a kutyusoknál, cicáknál, lovaknál, malackáknál és tyúkoknál.

Jó lenne egy farmon élni, és alakulóban van a dolog. Szép, békés életem lesz, azt akarok, gyermek zsivajjal, de ezek a gyermekek nem emberi gyermekek lesznek. Hümm-hümm
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4295 Dátum: 14 ápr 03, 22:08:46 »

Őszitén, én is antiszoc tudok lenni de valamire ami olyan kiszolgáltatott és tiszta, nem tudnám az mondani, hogy utálom.  Igen? Akkor deffiniáld a gondolataid kérlek, mert itt emberekről beszélünk. Ellemben igaz, hogy aki nem szereti a gyerekeket tényleg ne válaljon. De ezt nem hinném, hogy büszkén kell mesélni. Az ilyen szélsőséges gondolataim magamban tartom, ha meg valaki meg osztja ne lepődjön meg.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 03, 22:10:54 írta Hakuu » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #4296 Dátum: 14 ápr 03, 22:13:58 »

Az ilyen szélsőséges gondolataim magamban tartom, ha meg valaki meg osztja ne lepődjön meg.
Miért, baj van az őszinteségemmel? Hol olvastad azt, hogy büszkén mesélem? Továbbá abszolút nem éreztem, hogy megbántam volna, hogy elmondtam. Nincs kedvem hazudni, de ha szóba jött, nem kerülöm ki. Ez nem az a kategória.

Akkor deffiniáld a gondolataid kérlek, mert itt emberekről beszélünk.
Tulajdonképpen melyik részére vagy kíváncsi az előző kommentemnek, bővebben?

Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4297 Dátum: 14 ápr 04, 05:30:07 »

Ja csak az a baj, hogy szóba sem jött.  Nevet Te kezdtél arról beszélni, hogy a gyerekek nem cukik, pedig még csak szó sem volt róluk. Egyszerűen, olyan téma amit nem mindenki olvas szívesen, én legalább is. Ebből kifolyólag, kiállok a gondolataim mellett. 
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4298 Dátum: 14 ápr 04, 05:56:14 »

Szerintem Arlong arctól kezdve, fillerek kihagyásával már jó az OP. Az azért nem 100 rész, csak ötven, vagy annyi se.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4299 Dátum: 14 ápr 04, 07:12:50 »

Trager néni már kijelentette, hogy ő nem is akar gyereket.
Mindenkinek más az ízlése. Nagy eséllyel amúgy meg ez a szenvedély "ki lesz nőve", akármilyen hülyén is hangzik ezt mondani egy kb. korombeli lányra. Nekem is van olyan osztálytársam, aki egyik évről a másikra kinőtte a "világfájdalmas" stílusát, és most "übercuki" stílusa van. Kíváncsi vagyok, jövőre mi lesz. Nevet

A fórumon szerintem vagyunk egy páran, akiknek sikerült már kinőni ezt a világfájdalmas, mindent és mindenkit utáló, önmagát sokszor felsőbbrendűnek gondoló, sötét/mások számára visszataszító dolgokhoz vonzódásos és minden jelentéktelen apróság miatt lázadozós tinikorszakot. Nevet

Ezen kb. mindenki átesik, jobb esetben meg kinövi. Én meg itt ülök melóban már 10 perce, de még mindig csak közhelyeket írogatok és filozofálgatok fórumon.  Nyelvesít
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #4300 Dátum: 14 ápr 04, 07:26:39 »

Szerintem amikor megérkeznek alabastára, onnan jó. Ott tűnik fel először Ace, kedvenc OP-os karakterem volt. Meg ott már a harc izgalmas.  Nevet
(Mondjuk amikor találkozik újra Crocoval azért vicces ég és föld Luffy ereje.  Gondolkozik )
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 08:56:32 írta Hakuu » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4301 Dátum: 14 ápr 04, 09:15:09 »

Ezt vissza kérdezném, hogy a kisbabákban pl. mit találtok aranyosnak...
Hidd el, sokan vannak itt akik már jó párszor kiírták, hogy  a kisbabák nem cukik, sőt ijesztőek. Nagyon-nagyon-nagyon sok kisbaba - legyen ez bunkó kijelentés - ronda és ijesztő, de ez a szüleinek köszönhető nagy részben. ikszdé Én az enyéimet szeretni fogom és gyönyörűek lesznek, számomra tuti. De nézd meg, miket írtak anno kis Vilike születéséhez, ritkább volt a "cuki". Amúgy ahogy növekednek egy-kettő egyre aranyosabb amúgy, de akkor már nem igazán babák.

Heni, amúgy CrazyCat helyeset ír. Régebben is voltak hóbortjaid, de úgy emlékszel vissza rá, hogy cikis, meg túl perverz és milyen hülye voltál. Máris változtál a következő lépcsőfokig. ikszdé

Szerintetek tegyem még bele ezt a képet is az alámba?

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1939440_901836323175860_1684830793_n.jpg

Jobb lenne úgy, vagy így jobb inkább?  Gondolkozik
Nos, ez a kép nem rossz, szerintem próbáld meg, hogy megcsinálod és rakd ki mennyire más. >.<

------------------------------
Basszus, olyan fantasztikus tavasz-virág illat van, tegnap ültettünk megint. Csodálatos! Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 09:34:52 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4302 Dátum: 14 ápr 04, 10:05:59 »

Na majd délután otthon beteszem azt a képet is, meglátom milyen lesz úgy. Nevet

Tényleg nagyon jó ez a tavaszi hangulat most. Bár az idő kissé borús lett, sajna, remélem, holnapra összeszedi magát.

Btw: a neten keresztül regisztráltam, hogy nem a lakhelyem szerinti szavazókörben akarok szavazni. Eddig semmi visszajelzést se kaptam róla. Ma ezért bejelentkeztem megint. xD Szerintetek most akkor fogok tudni szavazni?
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4303 Dátum: 14 ápr 04, 10:32:10 »

Szerintem hívd fel a választási irodát. ^^

Engem meg hazaküldtek suliból, ofőm rámnézett és megrémült hogy mi bajom van, mert fal fehér vagyok és remegek, de mivel jó kislány létemre bementem, és írtam egy 5ös gazdasági dogát xD, mondta, hogy szedjem össze a cuccaim és menjek haza pihenni. Vasárnap meg egész nap munka van, mire vállalkoztam atyaég. :") Nem baj, hero vagyo, kibírom.

Amúgy én is örülök a jóidőnek, bár eshetne egy kis eső mert alig kapok levegőt a sok virágzó fától ami nálunk van.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 10:36:01 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4304 Dátum: 14 ápr 04, 10:37:19 »

Aes, amúgy ki kezdte el felvirágoztatni a Naruto-kun csoport facebook oldalát? Amúgy szerintem is inkább hívd fel őket, ha tudod.
Vera, te meg feküdj. -.-' Ez nem jó kislányság, hanem HÜLYESÉG! Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!