24 szep 27, 23:42:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 975 976 [977] 978 979 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169624 alkalommal)
0 Felhasználó és 78 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14640 Dátum: 14 júl 10, 13:23:30 »

Arra a legjobb a vonatközlekedés. Van 1 sín azt oldják meg ahogy akarják. Kb így van vele a MÁV. xD

Hm mondjuk nálunk már nincs Aldi de majd valamikor betalálok egyet, szóval köszi Mini. Nevet Mozart-golyócskákat akarok hamizni de az meg drága. Tudom már mit kérek szülinapomra. .___.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #14641 Dátum: 14 júl 10, 14:03:48 »

Srácok nektek van(nak) álmaitokba visszatérő helyszín(ek)?
Nekem van egy csomó de olyanok hogy szerintem soha nem láttam őket Nevet érdekes, és ha kell teljesen le tudnám raljzolni a felépítését
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14642 Dátum: 14 júl 10, 15:06:25 »

Erről Lew jutott az eszembe.
http://tizdolog.hu/2013/01/14/4606/

jujguy, előfordult már, igen.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14643 Dátum: 14 júl 10, 15:10:21 »

Srácok nektek van(nak) álmaitokba visszatérő helyszín(ek)?
Nekem van egy csomó de olyanok hogy szerintem soha nem láttam őket Nevet érdekes, és ha kell teljesen le tudnám raljzolni a felépítését
Van egy 'Álmaink' nevezetű topic, ott ha olvasgatsz akkor sok mindent láthatsz ott.
Egyébként nekem vannak olyan helyszíneim amik félig valósak félig nem.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14644 Dátum: 14 júl 10, 15:16:59 »

Hétvégén mi is ezzel szórakoztunk. Ittuk a bort miközben sült a rács fölött a finom pácolt csirkecomb... na szóval elkezdtem lögybölgetni a pohárban a bort és nagy komolyan mondtam Szandinak vagy Kingának már nem tudom, hogy: Érzed ezeket a gyümölcsös jegyeket a boron? Nagyon kellemes aromája van blabla aztán már én se bírtam elröhögtem magam és inkább ittunk.  Lesütöttszemek
De igaz ami igaz ez tényleg Lew-ra vall, jó kis koccintóssal, bár róla még azt is el tudom hinni, hogy úgy issza mint a második képen lévő úriember. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14645 Dátum: 14 júl 10, 15:38:47 »

Ma valaki bocsánatot kért tőlem egy nagyon régi dolog miatt és én a társadalmilag elfogadott válasz helyett az őszintét mondtam meg, így végül én lettem a genya. A közösségi lét alapszabályai úgy szarok, ahogy vannak.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #14646 Dátum: 14 júl 10, 15:46:59 »

De igaz ami igaz ez tényleg Lew-ra vall, jó kis koccintóssal, bár róla még azt is el tudom hinni, hogy úgy issza mint a második képen lévő úriember. ikszdé

Azért nem vagyok olyan alkesz hogy tisztán igyam a Koccost =D általában Lift-el vagy Slice-al össze szoktam keverni. Ha nagyon rosszul megy szódával.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14647 Dátum: 14 júl 10, 15:47:43 »

Nagyon súlyos lehetett az a "régi dolog" ha te a fejéhez vágtad annyi idő után.   Gondolkozik  Nevet
Ha egy emberre ráírok a facebookon egy hét alatt 2x és mindig utána tűnik el a zöld pötty (ami jelzi az elérhetőséget) az véletlen vagy direkt lépett ki? (és az előző üzenetnél (amit írtam az illető eltűnése előtt) nincs ott még mindig hogy 'Látta') Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 16:00:25 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #14648 Dátum: 14 júl 10, 16:51:34 »

Akkor már mondd el konkrétan a sztorit gman. Úgy érdekes.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14649 Dátum: 14 júl 10, 17:07:52 »

Állítólag csúfolt általános iskolában. Bármilyen rendes is volt, hogy egy spontán találkozásnál bocsánatok kért, én fapofával a szemébe mondtam az igazságot, miszerint még a nevére sem emlékszem, nemhogy arra, hogy csúfolt. Szerintem elég kínos helyzetbe hoztam. Igazából csak a vele lévő csaj szólt utánam, hogy paraszt vagyok. Ilyenkor gondolkodik el az ember, hogy jó e őszintének lenni...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14650 Dátum: 14 júl 10, 17:15:40 »

Nem mindig jó az őszinteség. Annak ellenére hogy mindenki elvárja mindenkitől senki sem az senkivel.
Azt meg senkitől sem lehet elvárni hogy egy 10 évvel ezelőtti random osztálytársra emlékezzen.
Ha én jópofizok valaki(k)nek az(ok) akkor is idegesítőnek gondol(nak) ha meg  őszintén elküldöm az anyjába akkor meg bunkónak.
Sehogy se jó.  ikszdé
Ezért gondolom sokszor úgy hogy mindenki utál akkor is ha esetleg nem így van.  smirksweat Lehet hogy üldözési mániám van.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 17:19:19 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14651 Dátum: 14 júl 10, 17:18:42 »

Ez egyáltalán nem parasztság, jópár éve voltál olyan korú, mi a francért kéne emlékezned mindenki arcára/nevére? Ekkora hülyeséget. Csaj meg f*sznak szólt bele az ilyenbe, ti dolgotok nem az övé. Nevet
Jó mondjuk akit én csúfoltam vele meg tudtam rendesen beszélni mert az anyukája volt az óvónénink ő pedig imádott és a mai napig ha találkozunk tökre örül hogy lát, szóval a lányától se volt nehéz elnézést kérni.

Ayumi, ez a "kilépett" dolog bizony direkt van. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 17:19:40 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #14652 Dátum: 14 júl 10, 17:26:33 »

Na hát akkor bekaphatja az illető.
Egyébként a facebook csinál olyat hogy ha valaki már kilép akkor még ott van az a pötty egy kicsit, de ez hogy az előzőt még nem látta (de azóta elérhető volt) gyanús lett.
A csávóról van szó akit a blogomba írtam (szerintem tudja (sejti) az igazat), mert nem vesztem vele össze vagy ilyesmi.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #14653 Dátum: 14 júl 10, 17:30:28 »

amúgy vera óvatosan azzal a vonattal amikor Kira jött valami 3 órát késtek
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #14654 Dátum: 14 júl 10, 17:39:13 »

Hát személy szerint sokszor tapasztaltam, hogy bizonyos személyek semmilyen úton módon sem hajlandók őszinték lenni velem. Egyik "haverom" csinálta azt, hogy előttem mindig elmondta mindennek a baráti körét, de mikor láttam, hogy velük van, azonnal félrehívott, hogy "tisztázza", nem volt kedve kijönni velük. Ezek után mit is mondhatnék?

Bár volt olyan személy aki, pár szál cigiért(!!!) kombinált a már említett "havernak", hogy én miket mondtam róla(amiket nem is mondtam ikszdé).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 975 976 [977] 978 979 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!