24 szep 27, 21:30:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 956 957 [958] 959 960 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168280 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #14355 Dátum: 14 júl 04, 21:08:26 »

Ahogyan a 100 forintnak 50 a fele kezdetű nótának is. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14356 Dátum: 14 júl 04, 21:09:23 »

Nálam szerencsére amikor vendégséget szerveztem csak 1x tudok arról, hogy hánytak. (Xencsybogyó a 18. szülinapomon és azt is ügyesen a kertben intézte, nem mint Szandyéknál XDDD)

Viszont születtek szállóigék, mint a "füstöl a víz", a "szedjünk krumplit" vagy a személyes kedvencem a "jé egy zöld szilva" Nevet

Holnap estére am hatalmas terveim vannak lakótársnőmmel, aki meg vasárnap dolgozik, Veronica Marsot fogunk nézni. Hmm kezdek rájönni így péntek este, hogy kicsit sok kocsma van az albérlet szomszédságában.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14357 Dátum: 14 júl 04, 21:17:29 »

Veronica Marsot fogunk nézni.

Naaaa azért naaa... xD Ez olyan mint amikor mi néztük a Veronika meg akar halni-t és mindenki egyszerre rám nézett én meg Hmm?
Amúgy Cart'ék wc-jét ne felejtsd ki, annak is szép emléke van xencsi szemében. Pirul Meg úgy mindenkiében aki ott volt. : D Mondjuk a nálatok lévő dolgokból az maradt meg nagyon amikor kiültünk a kocsibeállóra veled meg Szandival Alvin-t "énekelni?" inkább vonyítani...

Aes, miért, a 10 kleine nazischweine-t ismered gondolom. Azért az is eléggé... olyan. (De tudom te nem arra gondolsz most. xD)
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 21:22:13 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14358 Dátum: 14 júl 04, 21:21:05 »

Nem, én egy teljesen más dalra gondolok, de ez erősen szabályellenes, bár nem tudom juhtubon fent van e. xD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14359 Dátum: 14 júl 04, 21:23:53 »

Ha a németeknek lenne egy kis humorérzékük, ez a szám lenne a himnuszuk. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lwz2Y_RLamA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lwz2Y_RLamA</a>
(igen, Saphi, tudom, hogy valójában osztrák volt Nevet)
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14360 Dátum: 14 júl 04, 21:57:15 »

Ez azt hiszem a teljes himnuszuk: http://www.youtube.com/watch?v=dUzOSnWKhSQ&feature=related nem tudom már ki kereste pontosan az előző oldalról Mosolyog
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14361 Dátum: 14 júl 04, 22:02:47 »

Még mindig nem kereste senki, mindenki tudja mi a himnuszuk, de látom komolyan vetted a felszólítást amit a Férfi topicban kaptál. És tádám, ebben semmi bunkóság nem volt.~

Mester, ez nem is rossz ötlet, ki kell vándorolni és el kell terjeszteni közöttük, hátha. :"D
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 22:04:04 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14362 Dátum: 14 júl 04, 22:09:32 »

Hát nekem mindegy hogy hova írok ha válaszolnak főleg ha normálisan teszik azt Mosolyog
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14363 Dátum: 14 júl 04, 22:14:03 »

Ha normális választ akarsz, akkor ne a duma-topicba írj. Nevet De ha nem sérültél le 15 évesen annyira súlyosan, akkor bírni fogod a gyűrődést.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #14364 Dátum: 14 júl 04, 22:17:41 »

Na és mi van akkor, ha olyan gyenge akaratú, mint Lew? Mondjuk ő még le is sérült. Baljós párosítás.
Naplózva
Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14365 Dátum: 14 júl 04, 22:18:51 »

Hát tudod az igazság az én sose voltam olyan pro hogy 15. évesen le sérüljek de majd igyekszem bírni ikszdé
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #14366 Dátum: 14 júl 04, 22:25:46 »

Miért csak 2év után kezdesz el ide írni?

Túl jó vagy ide, hogy nem sérültél le 15évesen, csak úgy mint én, és ezért utálni fognak téged, csak úgy mint engem.  Szomorú
De ha jó benyomást akarsz kelteni, kezdj el lelkizni, öntsd ki a lelked!!
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14367 Dátum: 14 júl 04, 22:27:18 »

Na és mi van akkor, ha olyan gyenge akaratú, mint Lew? Mondjuk ő még le is sérült. Baljós párosítás.
Ráadásul az új avatara alapján nála még homokszem is került a gépezetbe.  ikszdé

Idézet
De ha jó benyomást akarsz kelteni, kezdj el lelkizni, öntsd ki a lelked.

Vagy írj tanulásról/nehéz vizsgaidőszakról/időjárásról/piálásról/Dr. Who-ról.
Naplózva

Luidzsy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 930



« Válasz #14368 Dátum: 14 júl 04, 22:35:20 »

Miért csak 2év után kezdesz el ide írni?

Túl jó vagy ide, hogy nem sérültél le 15évesen, csak úgy mint én, és ezért utálni fognak téged, csak úgy mint engem.  Szomorú
De ha jó benyomást akarsz kelteni, kezdj el lelkizni, öntsd ki a lelked!!


Jó kérdés a válasz pedig az őszintén úgy éreztem nem ide való lennék a korom miatt azt hittem már akkor hogy nálam sokkal fiatalabbak írnak ide (bár ez elég nagy hülyeség ez miatt nem írni de ez volt)

az én avatar képemnél került homokszem a gépezetbe vagy Lew-énél ? csak azért mert én azt hiszem ez volt mindig is nekem de nyugi nem vagyok homokvihar ikszdé
 
Lelkizni nem itt fogok arra ott a család vagy a 3 legjobb barátom akik történetesen mind lányok (újabb szög a homokozsos koporsóba) ikszdé
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14369 Dátum: 14 júl 04, 22:36:28 »

Lewre írtam, de ha már így magadra vetted... Nevet Nyugodtan lelkizz, páran már mesteri szinten űzik itt a panaszkodást és a magánéletük kiteregetését.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 956 957 [958] 959 960 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!