24 szep 27, 21:58:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 881 882 [883] 884 885 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168611 alkalommal)
0 Felhasználó és 150 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13230 Dátum: 14 jún 23, 15:36:41 »

Gdat, nekem is ez a problémám. Szomorú

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gdJft42eA38" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gdJft42eA38</a>

Valamiért eszembe jutott ez a videó. ikszdé

A Cintia számomra cigánynév, annyi szutykoscigány Cintiát ismerek, hogy az hihetetlen (remélem senki sem Cintia innen, ha igen, akkor előre is bocsánat).
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13231 Dátum: 14 jún 23, 15:36:59 »

Mi Coelhoval Gáborok vagyunk mind a ketten, mert annyira nincs eltérő személyiségünk, hogy még külön nevünk sincs.

Istenem, de kegyetlen amit belinkeltél.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 23, 15:38:38 írta Gdat88 » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13232 Dátum: 14 jún 23, 15:38:05 »

A furcsa nevekkel csak plusz indokot adnak a gyerekeknek az iskolában, hogy csúfolják és szivassák őket.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #13233 Dátum: 14 jún 23, 15:38:15 »

Miért kezdtem én majdnem jelentőséget tulajdonítani gman hozzászólásának?

Am Saphi mi bajob van a Szofival?

Az első fiam egyik neve biztos Álmos lesz, kiskorában így is fogom hívni, később eldöntheti akarja-e használni, vagy csak az Áront fogja ami a 2. neve lesz. Ha lesz második annak majd kitalálok valamit, néha szívesen folytatnám régi családi hagyományunkat a Géza név használatával, de még nem tudom mi lesz belőle, a Bátor és a Botond név tetszik még nagyon. A Hunor viszont valamiért nem jön annyira be.

A régi magyar lánynevek iránt is kevésbé érzek szimpátiát. Ott az erős és a nemesi nevek tetszenek. Az 1. leány gyermekem Nóra Amália lesz, nem érdekel, hogy ciki.

A Noémi viszont egy szép magyar név és oké, hogy bibliai eredetű, de akkor is magyarosítva van. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13234 Dátum: 14 jún 23, 15:39:16 »

Én egy Cintiát ismertem, még oviból, ő normális volt, de megértem az álláspontod Saphi. Nevet

Mit számít annyira neked, hogy bibliai, vagy magyar név?
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13235 Dátum: 14 jún 23, 15:40:15 »

Aes, a húgom Lívia, de csak 8 éves, úgyhogy nem adom meg a számát.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13236 Dátum: 14 jún 23, 15:43:25 »

Én ha valaha megházasodnék, alkut ajánlanék (jó zsidó módra xd) az asszonynak. Mivel a férfi nevek engem egyáltalán nem érdekelnek, ezért a fiúkat belátása szerint nevezheti el, ahogy akarja, tőlem Nabukodonozornak is, ha ahhoz van kedve, de a lányokat én nevezem el. ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #13237 Dátum: 14 jún 23, 15:44:31 »

Már látom is magam előtt Zsembery Jácintot.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #13238 Dátum: 14 jún 23, 15:46:25 »

Mit számít annyira neked, hogy bibliai, vagy magyar név?

Mert a Bibliában Naómi van, és a név leírások szeretik csak bibliai eredetűnek venni, míg egy Tímeánál mindig leírják, hogy Jókai magyarosította az Aranyember című művében, szeretném, ha ezt megtennék az én nevemmel is és nem vennék egy kapal alá holmi Naómival, az nem olyan szép magyar, mint a Noémi.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 23, 15:55:55 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #13239 Dátum: 14 jún 23, 15:46:47 »

A fórumon minden második pasi Gergő, így uncsi a tiéd, de a középső neved menő. Nyelvesít

A középső nevemre gondoltam. Durci

gman semmi probléma, Aes türelmes.  Faceg

vagy zsembery megatron
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #13240 Dátum: 14 jún 23, 15:49:06 »

Micsoda kompromisszum. Nevet Kíváncsi vagyok, hogy majd bele egyezik-e a nő, bár amúgy egész jó ötlet.
Én nem tudom mi lesz, ha eljutunk majd oda, de egy ilyen alkuba nem mennék bele. ikszdé

Jah vagy úgy, így teljesen érthető, Noémi. Szerintem szép a Noémi így, de a Naomi (rövid ó-val) is szép, csak külön névként. Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #13241 Dátum: 14 jún 23, 15:53:48 »


A középső nevemre gondoltam. Durci


Engem is úgy hívnak, ha fiúnak születek. Durci Mondanám, hogy úgy fest, hogy szittya magyarok a szüleim, de az eredeti választásuk, a Kitti miatt, ez nem mondható el róluk, Meg édesapám csodás második vágya a Xénia után sem, még mázli, hogy anyám nyerte a fogadásukat és ő adott nekem nevet, hálás vagyok ezért, de azért még hálásabb, hogy nem lettem fiú gyermek.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13242 Dátum: 14 jún 23, 16:04:51 »

Ha lány lettem volna, most csak bejegyzett élettársak lennénk Ildikóval.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #13243 Dátum: 14 jún 23, 16:11:24 »

Nekiálltam utánanézni különféle nevek eredetének kíváncsiságból, és meglepődtem, hogy a Vera és a Veronika más helyről ered. +Kiszúrta egy olyan a szememet, hogy a Vuk eredetű szláv név azt jelenti farkas. ikszdé Viszont a mai napig nem tudom mi lett volna a nevem ha fiú leszek, mivel nem voltam betervezve így nem is gondolkoztak rajta, de mivel nővérem van így valószínű Zoltán papa után. (Bátyámat meg fingom sincs hogy hívják.)

Noé, nálad szerencse, hogy nem lettél Kitti...

Ilyen alkuba én se mennék bele, maradnék a közös megegyezésnél, de a Kristóf nálam ami nagyon előtérben van évek óta, de ha az se vezet sehova akkor átvenném azt a taktikát, hogy az első név amit a kórházban meghallok, és reménykedek, hogy nem a Dzsenifer vagy a Hozé Manuel lesz az. Hehe
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 23, 16:13:22 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13244 Dátum: 14 jún 23, 16:12:57 »

Mondjuk ha szovjet nejem lenne, akkor lehet az alkut módosítani kéne, mert egy Igor azért jöhetne a családba. ikszdé Az jó név, pont azért, amit gman is mondott, de a Vilmosok menekülnek egy Igor elől, még akkor is ha ők vannak többen. ikszdé

Tamara, az is milyen jó név, ez is a kedvenceim közé tartozik. Pl egy orosz Tamara szülhetne nekem Líviákat, Krisztinákat, Alvinákat, stb. meg egy Igort, aki rendet tart köztük.  Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 881 882 [883] 884 885 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!