24 júl 01, 13:26:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 833 834 [835] 836 837 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1066956 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12510 Dátum: 14 jún 16, 21:18:41 »

Rengeteg animét néztem

Itt az opening. Szerintem tök hangulatos lett ez is =)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4nA44Kx4P0k" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4nA44Kx4P0k</a>
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12511 Dátum: 14 jún 16, 21:23:54 »

Akkor most keserítselek el, hogy körülbelül húsz percig az izmok csupán a glikogéntartalékon élnek, és körülbelül 20-30 perc után kezdik el a zsírból fedezni az energiaszükségletüket? Nem akarlak elkeseríteni, de jobb, ha tudod. Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #12512 Dátum: 14 jún 16, 21:27:31 »

Köszi Saphi. :'D  Nevet Ezek szerint kb 1 órás hasizom tornának lenne értelme, hogy hasson is vmit. Hát ezt a 8 percet is nehéz megcsinálni jelen szintemen, de akkor ezt tovább kell vinnem ez egyértelmű.  Nevet Persze a reklám az volt a videóhoz már 1 hét után hat. :F
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12513 Dátum: 14 jún 16, 21:28:36 »

Egyenlőre nincs fejesem és egerem, ha lesz lehet megnézem, de ha most nem télen holt szezonban egész biztos. Nem szoktam olyan animeket nézni amik még futnak. 12-26 rész az egy-két nap. Szóval egybe szeretem ledarálni őket.

Szeva, ha csak lapos hasat akarsz táplálkozz rendesen és menni fog. Olyan nincs, hogy csak a hasadról égeted le a zsírt. Ez a legnagyobb marhaság. Ettől független ez az edzés nem rossz annyira elég jól meg mozgat és nem is egy helyen. Szóval normális, ha több helyen van izom lázad. Ha jobban megfigyeled nem csak a hasad mozog különböző mozdulatok vannak benne amik szépen megmozgatnak mindenhol. Egyébként nézd Béres Alexandra fitnes videóit a területén az egyik legjobb világ szinten. Minimális felszereléssel nagyon jól megmozgat.

Szaffi-chan fogyni egészséges táplálkozással kell edzeni azért kell ,hogy erős és fitt legyél. Nekem elég jól alakul a testzsír százalékom így elég jól bújnak elő az izmaim.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 16, 21:31:00 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12514 Dátum: 14 jún 16, 21:38:56 »

Fogyni csak úgy lehet ha az ember nem zabál, főleg nem este.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12515 Dátum: 14 jún 16, 21:42:09 »

Pusztán egészséges táplálkozással viszont felesleges fogyózni.

és most, hogy ez is megvolt mehetek aludni, hogy holnap a jó Istenre bízzam magam,  könnyű tételeket fogok húzni Durci

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12516 Dátum: 14 jún 16, 21:45:06 »

165 centi? ikszdé Te kis hobbit! Még Mini is magasabb nálad, pedig ő nem véletlenül Mini. Nevet
Naaaa, nem is ezért lettem eleinte Mini. Nevet De illik így is rám.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12517 Dátum: 14 jún 16, 21:56:37 »

És milyen az az egészséges táplálkozás?
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12518 Dátum: 14 jún 16, 22:19:23 »

Mértéktartó. Egészséges táplálkozásról lehet beszélni, csak egészséges élelmiszerről nem. Legalábbis nekünk anno élkémen ezt mondta a bácsi aki sporttáplálkozást is tanít.

Most még csak azért vagyok fenn, mert pont a te hsz-eid közt kerestem, hogy mi is a sinka neve. Barátom nagypapájának volt is, mint kiderült.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12519 Dátum: 14 jún 16, 22:34:46 »

Tényleg volt?  Ohh My God Milyen színű? Nekem az a csokibarna tetszik nagyon, amit linkeltem.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12520 Dátum: 14 jún 16, 22:40:11 »

Azt mondta, hogy fekete, meg most egyik ismerősének is van.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12521 Dátum: 14 jún 17, 06:30:23 »

Milyen érdekes lenne, ha egy kutyáról szóló hsz-el nyerne valaki kiskutyát.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12522 Dátum: 14 jún 17, 07:01:45 »

noemimi-chan 23:40:11 - 07:30:23



Kicsit határeset, de megérdemled a kutyát.

------

Ayumichan

Ha jól emlékszem neki tartozok már legalább egy vagy két eset miatt kisállattal, pontosan nem emlékszem a részletekre már, de volt teljesítmény.

Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12523 Dátum: 14 jún 17, 08:56:28 »

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-kerdesek__5419180-tenyleg-hibaztam-vagy-csak-raplizik-anya-elettarsa
Először érzem azt egy komolytalan vitás kérdésnél, hogy nem tudom, kinek van igaza.
A gyakori kérdések egy egy olyan Mónika show, ami... hmm... nem tudom folytatni a mondatot. Érzem, hogy van különbség a kettő között, de nem tudom megmagyarázni, hogy mi.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 17, 09:22:37 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12524 Dátum: 14 jún 17, 09:29:08 »

Sok képmutató nyekergő fasz. "Illett volna". Utálom ezt a kifejezést, tipikusan azt jelenti, hogy nem akarsz valamit, de megteszed. Hát én nem adtam volna a sütiből, ha nem akarok, főleg, ha rosszban vagyok vele. Amúgy is sokat mond a személyiségéről, ha felnőtt férfiként ilyenek miatt nyávog.

Egyébként meg, aki azt írta, hogy 21 évesen "illene" már elköltöznie, az egy 40-50 vén suttyó, akinek anno állambácsi még a segge alá tolta a házat a semmiért.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 17, 09:30:10 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 833 834 [835] 836 837 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!