24 jún 26, 22:05:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060732 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #11715 Dátum: 14 jún 10, 00:12:57 »

Az én kutyám az senkinek nem tudna ártani... monjduk az érdekes hogy ha rossz és kap egy taslit akkor csak jobban felpörög és addig nem hagyja abba míg ki nem rántom alól a lábát és a hátán fekszik xD
ha hozzánk betörne valaki max attól kéne félnie hogy a kutya addig ugrál rá hogy játszon vele hogy fellöki és abban sérül meg max xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11716 Dátum: 14 jún 10, 00:16:04 »

Pedig a 30Y megénekelte, hogy:
hogyha az életben
boldog akarsz lenni
csinálj zenekart és hogyha
abból nem lesz semmi
vegyél magad mellé egy
kutyát vagy macskát társnak
mert nem beszél vissza egy
ilyen háziállat
Csak vissza ugat/nyávog.
Úristen ma még a szokásosnál is lököttebb vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 00:16:35 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11717 Dátum: 14 jún 10, 00:46:58 »

Inkább ne legyen kutyád, Ayumichan...

+1

Az enyém akkor nem harapna meg senkit, ha agyon verné.
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11718 Dátum: 14 jún 10, 01:08:13 »

Nekem amúgy is macskám van.
Amúgy nem nevelném vadállatnak a kutyát (mondjuk a betörőkre nem ártana hogy vicsorog), csak teszteltem hogy ki mit szól hozzá.  Nyelvesít

Na alig hogy találok nyersanyagot képhez, rájött a gépre az 5 perc és fagy (így szétfagyna a gimp).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11719 Dátum: 14 jún 10, 06:45:09 »

Nekem gimiben volt egy olyan osztálytársam, aki gyűlölte a macskákat, és nagyon azt hitte, hogy ettől menőnek és férfiasnak fog tűnni. Igaz, akkor még csak 14-15 éves volt. Utána kinőtte ezt.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #11720 Dátum: 14 jún 10, 07:55:48 »

Nálam ez a macskagyűlölet a mai napig érvényes. Anyuval beszéltük is, hogy ahogy végzek a sulival és elköltözök olyan albérlőtársat keresek akinek még csak véletlenül se legyen macskája amit magával akar hozni/vagy már van neki, szép lenne ha ott fulladoznék meg kaparnám magam egész nap. Hehe

Bár a mi kutyánk az teljesen zakkant, igaz, hogy egy lábtörlő de megugat minden kis szart ami felé jön, aztán pár percig morog, beszagol és hasra vágja magát.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 07:56:21 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11721 Dátum: 14 jún 10, 08:19:50 »

4kor aludtam el, azt hittem kicsit többet fogok tudni aludni, de a meleg felébresztett. Szomorú

Hogy lehet valaki férfias és menő, ha gyűlöl valamilyen állatot? xD Jelen esetben a macskákat.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11722 Dátum: 14 jún 10, 09:34:49 »

Ajj gyerekek még látom, hogy nem találkoztatok a legmenőbb, legnemesebb kutyafajjal, ami a rodéziai ridgeback
http://www.citydogs.hu/eo_fajta/l/afrikai1.jpg

Egyébként nagyon sok nagyon menő kutyus van a Labrador is az (nekünk az van), a ridgeback mamáéknál tartózkodik, a németjuhász is az az volt az előzőnk, rotiaik voltak másik mamáméknak akiket szintén imádtam és estig sorolhatnám a menő kutyákat, mert nem bírnám megállni.

A spánielek amúgy kis p*csakutyák, de aranyosak és ezt is tapasztalatból mondom.

Ők lennének nagynénémék kutusai, akiket szintén imádok.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 09:49:13 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11723 Dátum: 14 jún 10, 09:38:33 »

Ridgeback, muszáj kijavítanom. ikszdé

Úristen, azok a spánielek. Közéjük akarok szabadulni. ikszdé
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #11724 Dátum: 14 jún 10, 09:44:36 »

Habcsók kutyuskák. *____* Noé ezek nagyon aranyosak.

Megcsináltam azt a melyik kutyafajta illik hozzám részét ennek az oldalnak, és találtam benne 2 gyönyörű szépet ami nekem tetszik:
http://www.citydogs.hu/fajtak/fekete-sery-cier
http://www.citydogs.hu/fajtak/hovawart -> Na nekem ilyen kell.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 09:45:54 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11725 Dátum: 14 jún 10, 09:48:14 »

Teljesen igazad van Saphi. Köszi a kijavítást.

Vigyázni kell velük a nagyobbik agresszív kis dög, mondjuk az agresszió csak esténként tör rá, mikor esetleg filmet nézne a család, és játékos kedvéből, ha nincs ara épp egy tépni, rázni, morogni való valami, akkor a pulcsid úját, zoknidat fogja morogni. míg a kicsi bele nem mászik a képébe, hogy elmenjen tőle a kedve. A kicsi csak labdamániás és napközben is aktív, szerencsére.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11726 Dátum: 14 jún 10, 10:04:13 »

Unokatesómnak is spánielje van, de kis idegbeteg, még ki sem volt a földből és mindenkit meg akart enni. ikszdé Nálunk a kaukázusi sem olyan agresszív, mint ő. ikszdé

Múltkor mondtad, hogy van (volt?) ridgebacketek is, róla nincs képed? Nevet

És még senki sem említette a komondort és a moszkvai őrkutyát. Velük nőttem fel, istenem, mennyire imádtam őket.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11727 Dátum: 14 jún 10, 10:16:39 »

Mamáéknak van, nincs róla a gépemen kép, sőtt szerintem csak keresztapám fényképezte, nehéz lencsevégre kapni, miközben rója a köröket az udvarom, vagy épp madarakat űz, pedig akkor a legszebb, de majd pótolom a hiányt, ha legközelebb megyek mamáékhoz.

Még a labradorunkról is kevés kép van.

Szomszédunk még egy jó ideig tenyésztett is ridgebackeket, durva, hogy ő is felhagyott vele, mert kemény meló, pedig kutyakiképző a bácsi a helyi börtönben.

Sokáig csehszlovák farkaskutyát akartam az is gyönyörű.

Mifelénk senkinek se voltak se komondora, se moszkvai őrkutyája, dédimnek volt pulija. És a mudit sem említette senki amiből szerintem a fehér a leggyönyörűbb. A pumi meg olyan cuki, hogy valami hihetetlen.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 10, 10:17:55 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #11728 Dátum: 14 jún 10, 10:34:58 »

Amikor kicsi voltam egy németjuhász-kuvasz keverék kutyusunk volt, nővérem vele tanult meg járni, de sajnos öregkorára megbolondult. Szomorú Pedig nagyon szép volt.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11729 Dátum: 14 jún 10, 10:44:39 »

Ó, mintha Pici macit látnám ezen a képen.  Sír Már fel is hívtam anyát, hogy keresse meg otthon a kölyökkori képeket róla.



Nekem a cifra mudi tetszik, mert olyan vicces. Tényleg, mint egy bohóc.




Barnacifra is szép: http://gallery.site.hu/d/16503398-2/Mazli_3x.jpg
Óh, kis cuki: http://mudi4ever.lapunk.hu/tarhely/mudi4ever/kepek/imgp1932.jpg

Múltkor lementünk a Hortobágyra és végre láthattam sinkát. Nevet

Ilyen volt, csak egy kicsit sötétebb: http://szegedma.hu/images/sinkakutya0917/Sinka02standard.jpg

http://sinka.rasztari.hu/fajtajegyek/image004.jpg

Ismerősömnek meg van rövidlábú kopója, szóval most már csak kalibakutyával hozzon össze a sors, és elmondhatom, hogy tényleg minden magyar fajtával találkoztam. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 780 781 [782] 783 784 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!