24 ápr 30, 21:48:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ANBU  (Megtekintve 52709 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #15 Dátum: 08 ápr 07, 18:16:26 »

Sztem ez amolyan közös szervezet...A kölönböző faluk ANBU-i együttműködnek egymással... Igen ez egy globális szervezet.. A rejtett faluk közös szervezete mert ha azt nézzük ők függetlenek az országtól amiben vannak.."Az ANBU feladata a falvak védelme a külső veszélyektől, nagyon veszélyes küldetések végrehajtása ellenséges területen és a különösen veszélyes nindzsák likvidálása. Ők felelősek ezeken felül még az olyan orvgyilkos és egyéb küldetésekért, melyekhez speciálisan képzet nindzsák szükségesek. Minden ANBU tagnak van ninjakenje és teljes mértékben tisztában vannak az emberi test felépítésével. Átmeneti bénító technikákat alkalmazva meg tudnak bénítani egyéneket, akik így nem tudnak ellenállni. Az idő-visszapörgető technika segítségével pedig olyan állapotba helyezhetőek egyének, melyben olyan dolgokra emlékeznek vissza, amire normál esetben nem."

« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 07, 18:19:13 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #16 Dátum: 08 ápr 07, 18:20:47 »

Vann benne valami de ha közös szervezet lenne nem fiselnék a falvak jeleit+a Konohai ANBu-k nem öldösték volna olyan előszeretettel a támadó homok shinobikat.
Naplózva

Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #17 Dátum: 08 ápr 07, 18:27:54 »

Ez békeidőszakra értendő..Egyébként a Szél országa egy ideig békeszerződésben volt a Tűz országával.. A sima Narutóban még ellenséges a viszony viszont már a Shippundenben már szövetséges a két falu és gondolom a két ország is jóban van egymással...A rejtett falvak vezetőinek hatalma megegyezik az országok vezetőinek hatalmával bizonyos kötelezetségek biztos vannak ,de valamilyen szinten önnálóak mint ahogy mondtam így tudják egymást is támadni...A nagy háborúk pedig az országok közt folytak mert nem voltak megelégedve a területükkel..Tehát nagy külömbség van ezek között is...Amúgy érdekes mikor az Akatsuki banda behatolt a Tűz országába azok nem nagyon mozgósitottak csak  Konoha...Érdekes ez az egész..10 Akatsuki nem hiszem ,hogy sokat érne a nagy hadseregek ellen..Ja és miért nem próbálják megakadályozni Pein tervét ,hogy mindenkit megöljön...Az országokról magukról nem sok szó esik és nem nagyon tudjuk mi folyik bennűk ki vezeti őket stb...
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 07, 18:36:15 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #18 Dátum: 08 ápr 07, 20:47:41 »

Off:
De még ne mtudják h Pein elakarja pusztitani a világot... az majd pár manga rész múlva.....
On: Azé érdekes h Ita má 13 évesen ANBU osztag vezető volt, sztem azé ez durva Kishitöl!! 13 éves gyerek osztja az észt ien 30 éves keményen edző pro shinobiknak!! Am azé én naon szeretem az ANBu tagok kinézeték(maszk a legjobb...)Asuma meg Gai ök is ANBU v volt ANBU tagok??--->mint Kakashi?
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #19 Dátum: 08 ápr 07, 21:09:40 »

Nos az ANBUnál fontos bizonyos ninjutsuk ismerete tehát Gai nem jöhet szóba,szerintem Asuma se volt ANBu de ezt nemtudom biztosra
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #20 Dátum: 08 ápr 08, 16:55:03 »

Nem lehetett még anbu tetkót látni Gai-on és Asumán, szóval szerintem nem voltak azok, Kakashin már lehetett azért Mosolyog
Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #21 Dátum: 08 ápr 08, 16:57:17 »

amúgy a tetkó az érdekes... Kakashi már évek óta nincs az ANBU-ban és a tetkó rajta van... ebből nekem az jönbe, hogy igazi tetkó... viszont Yamato... aki jelenleg is az anbuban van, rajta nem láttam, amikor ott voltak a fürdőbe...
Vak vagyok vagy most mi van?
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #22 Dátum: 08 ápr 08, 17:29:33 »

Én nem figyeltem soha Yamaton hogy van e spirál alakú tetkója.De elég durva lenne ha lekopott volna neki mert mondjuk ilyen rágókból szedig ki  Pojén.Nekem az ANBU felszerelés amugy negyon tetcik,minden kivéve a porcelén maszkjukat.
Naplózva

MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #23 Dátum: 08 ápr 08, 20:33:38 »

Cseresznyés rágó most ajándék ANBU tetoválással, vigyék amíg a készlet tart Nevet Amúgy én sem emlékszem, hogy láttam volna Yamato-n
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #24 Dátum: 08 ápr 08, 21:20:21 »

Vagy az orvosnéni:
-Ha nem sírsz kapsz ANBU-s lemosható tetoválástXD
Amugy lehet ezt a bakikhoz kéne írnom de ide is paszol hogy mutatták a Zabuzás részeknél amikor a gyerekek ANBU maszkal tanulják a suliba az emberi test titkait de ha jóltudom ANBU-kat nem képeznek hanem később választják ki a megfelelőket.VAgy most hogy van? Technikai KO
Naplózva

RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #25 Dátum: 08 ápr 09, 13:17:48 »

Hát ja azt válaszztják! De a ANBU Gyökérnél ott gyerekkoruk óta tanitják öket, de mire felnönek má fele meghallt a kiképzés alatt.. :'X
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #26 Dátum: 08 ápr 09, 17:04:14 »

Den:
Azok ott már nem egészen gyerekek.^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #27 Dátum: 08 ápr 09, 17:08:09 »

Én úgyláttam,a magyar részekben nem mondják pontosan és nem néztem azokat a részeket vissza de akkoris furcsa volt egy osztályterem tele ANBU maszkos tanulókkal és tanárokkal egy hogyan bénítsd meg az ellenfeled anélkül hogy megölöd órán Mosolyog.
Naplózva

Reikaa
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 08 ápr 09, 18:31:42 »

Nos az ANBUnál fontos bizonyos ninjutsuk ismerete tehát Gai nem jöhet szóba

már miért ne jöhetne szóba??ő tud ninjutsukat csak lee nem...vagy nem? Szomorú Gondolkozik
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #29 Dátum: 08 ápr 09, 18:38:02 »

Talán tud de kizárólag taijutsut használ és még ha tud is biztosan nem ANBU szinten.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!