24 jún 18, 17:00:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 368257 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #900 Dátum: 09 feb 16, 18:16:55 »

Te tudnál olyan lassan olvasni O.o howa kerültem Ohh My God
én a testvéri vért örököltem, 3 nap alatt olvassuk ki a 600 oldalas könyveket >.<#
de nem sok ilyen könyv volt amit elolvastam... tényleeeg

Am nemtom olvasta -e valaki  Kevin Brooks- Lucas című regényét,( én igen ) és nekem tetszett a történet, nem tudja valaki, hogy abból készült-e film?? Hmm?
Nyugi,ez csak vicc volt,amúgy én is olyan vagyok,hogy 1 nap alatt olyan 300-350 oldal,meg le se teszem addig míg ki nem olvastam. smirksweat nekem van egy 5 kötetes kis történetem,az a címe hogy A Spiderwick krónikák.A könyv jó,de a film....Hát az egy darab sz*r.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #901 Dátum: 09 feb 16, 20:41:56 »

a filmet még nemis láttam, mert osztiársam azt mondta, hogy nagyon béndzsa, szal nemnéztem meg. Hümm-hümm
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #902 Dátum: 09 feb 16, 20:50:20 »

Lehet, hogy most kinevettek, de én jelenleg a Gyűrűk Ura filozófiáját olvasom.
Nagyon érdekesnek találom, hiszen egy csomó elgondolkodtató kérdésre keresik a válasz, ami a gyűrűk urában felmerül. Elsősorban etikai és morális kérdések fejtegetése van benne, de felmerül a technológia, a környezetvédelem és maga a lét kérdése is.
Aki kicsit fogékonyabb a lazább filozófiai gondolatokra, annak mindenféleképpen ajánlom ezt a könyvet.
A könyv nekem is megvan, azt hiszem névnapomra kaptam. sajnos ott porosodik a szekrényben, se időm, se hangulatom nem volt hozzá, hogy elővegyem. De ki tudja...lehet, most megpróbálkozom vele
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 16, 23:53:59 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #903 Dátum: 09 feb 16, 23:39:43 »

abból a könyvet olvastam, a filmen meg mindíg elaludtam, szal olyan 1/4 részére emléxem a filmnek
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #904 Dátum: 09 feb 16, 23:54:36 »

A Gyűrűk Ura szerintem az a könyv, amiből igenis jó lett az adaptáció. Nyilván nem ad vissza mindent, de ad helyette mást
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #905 Dátum: 09 feb 17, 19:16:30 »

Nem rég kezdtem el olvasni, Mario Puzotól a Keresztapát. Mivel a filmet láttam, és nagyon tetszett gondoltam bele kezdek és eddig a könyv is nagyon jó részletesebb sokkal és pár olyan dolgot is megtudtam, amivel nem találkoztam a filmben.
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #906 Dátum: 09 feb 18, 17:43:31 »

Most rendeltem meg az Eragon 3. kötetét a Brisingr-t.
Sajna még csak angolul van, de már nem bírtam várni, elolvasom így. Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #907 Dátum: 09 feb 18, 17:46:32 »

Nem tudod véletlenül hogy mi lesz a magyar címe?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #908 Dátum: 09 feb 18, 17:51:24 »

Nem tudod véletlenül hogy mi lesz a magyar címe?

Ezt nekem ítad ugye? Pirul
Ha igen, akkor kizázásos alapon Brisingr lesz. Nevet Ugyanis a korábbi kötetekben már szerepelt ez a szó, és ott sem változtatták meg. (De ha mos mégis megváltoztatják Tűz-re akkor főbe lövöm magam)
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #909 Dátum: 09 feb 20, 22:43:23 »

Szerintem inkább ne öld meg magyad .

Én most a vad foci bandát olvasom  és nagyon tettszik mert marha jó . Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #910 Dátum: 09 feb 21, 18:20:26 »

Harag:Jó,de a neten láttam olyan képeket hogy az angol neve Empire lesz...Meg hogy a magyar 2009.márc.-ba fog megjelenni.Akkor ez egy rohadt nagy fake volt!(Nem értem mi haszna ebből bárkinek is)A vad focibandából és olvastam részeket egy újságban.Hát,én amúgy se vagyok valami nagy focirajongó,de sztem olvasni csak nem lehet olyan rossz! smirksweat
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #911 Dátum: 09 feb 21, 18:27:50 »

Én is úgy tudtam, hogy Brisingr lesz.  Nevet Legalábbis én úgy hallottam... És a borítója is olyan volt.  Hmm? Habár láttam már olyat is, amin Empire volt... De végülis lehet, hogy egyik helyen ez, másikon meg az. xD De az eredeti címe szerintem akkor is Brisingr... És Zöld sárkány lesz benne! *.*

Amúgy eredetileg - még anno szeptemberben - úgy volt, hogy 2009. februárjában jelenik meg... Hát.. nagyon megjelent.. x"D De remélem azért márciusban már elolvashatom... Mondjuk így is tudom mi történik benne nagyjából... Meghal egy fontos szereplő...  Szomorú De nem lövöm le a poént. xD

És ha jól tudom - habár már biztos írták valamikor - hogy négy részes lesz, szóval el is dobható a trilógia név. xD
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #912 Dátum: 09 feb 21, 18:58:11 »

Azért elég kíváncsi vagyok már,de már nagyjából egy évig várom ezt a kib*szott 3.kötetet,szal még várni kell egy kicsit...A zöld sárkány időszerű volt hogy kikeljen,de hogy meghaljon valaki fontos Ördögi ...Már ezen se csodálkozom. Nevet Ha be kéne lőnöm hogy ki fog meghalni,akkor asszem Roran,Arya,Nasuada,Oromis.Azért a 2. vége nagy szopacs volt.Milyen nagynak képzelte magát,és mégis hogy legyűrte Murtagh....Áhh,az a baj hogy így túl sokat lehet találgatni,de Eragon látomásaiból meg Angela jóslataiból ki lehet következtetni valamit. Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #913 Dátum: 09 feb 21, 19:28:59 »

Ami a címeket illeti.
Miután a második kötet megjelent(Aminek az eredeti neve ugye Eldest) Felröppent a hír, hogy Paolini aminden kötetnek E betűvel kezdődő nevet ad, és elvárja, hogy az E betűt meghagyják, a fordításokban is.(És ezért lett Elsőszülött...)
Így nem sok kellett hozzá, hogy elterjedjen az a pletyka, hogy Empire lesz a harmadik kötet címe.
Ha az E betűs részt nem is az Empire címet én is benyeltem, úgyhogy jó nagyot néztem, amikor olvastam a hivatalos megjenenésnél, hogy Brisingr lesz. De a zöld borító már nagyon rég óta ismert, csak azt nem tudom, hogy honnan?
Ha megnézzük ezt akkor már nem is biztos az a zöld szín. Mosolyog Persze lehet, hogy a kép rossz, ha megjön a könyv majd beírom ide, hogy milyen színű:D
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #914 Dátum: 09 feb 21, 19:55:52 »

Marci, ha hiszed ha nem, eltaláltad!  Ohh My God Legalábbis a felsoroltak között van...  kacsint Nahjó, tényleg befogom a pofámat.. xD

Igazából amúgy édes mindegy milyen színű sárkány lesz az elején, mivel ha jól emlékszem... Nem fog megjelenni új sárkány a harmadik kötetben...  smirksweat De lehet, hogy rosszul emlékszem, csak nekem így rémlik.

De azt hiszem az az eredeti borítója, amit Harag belinkelt..  Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!