24 ápr 26, 23:32:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Dressrosa lakói  (Megtekintve 6708 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Dátum: 13 nov 18, 21:04:39 »

Violet, Dressrosáról. Elméletileg a "gondolat" gyümölcsöt ette meg.
Képes mások gondolataiba olvasni, de még körül is tud nézni a szigeten, gondolataival, behunyt szemmel.
Itt tessék róla írni. Nagyapja egy király volt.

Téma címe módosításra került.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 18, 21:17:41 írta Hiei D. Legend » Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #1 Dátum: 13 nov 18, 21:47:17 »

Violet, Dressrosáról. Elméletileg a "gondolat" gyümölcsöt ette meg.
Képes mások gondolataiba olvasni, de még körül is tud nézni a szigeten, gondolataival, behunyt szemmel.
Itt tessék róla írni. Nagyapja egy király volt.

Katona-san is itt szerepel.

Trébol, Diamante, stb..

Téma címe módosításra került.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #2 Dátum: 16 jan 01, 09:05:38 »

Kedvenc? Nők közül Rebecca. Kisugárzása, története van. Gyönyörű és fejlődése markánsan fogható.
A többiek közül Leo a Tontatta. Vagány, remekül rajzolt, tökéletesen hozza a "kicsi a bors de erős" feelinget.
Hihetetlenül erős! Igazi vezetői karizmával.  Mosolyog  bow  ikszdé
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #3 Dátum: 16 jan 01, 12:32:23 »

Nem értettem egyet azokkal, akiket annyira irritáltak a Tontatták. Én kedveltem őket, erősek a kis fickók, és szerintem viccesek is, én legalábbis tudtam rajtuk röhögni.

Na de Rebecca? Nevet Nevet Még egy ilyen végtelenül ostoba és magatehetetlen hercegnő a sztoriban, és falhoz megyek.
Egyáltalán miért kell mindig hercegnő? Egyszer megfordíthatná Oda a szerepeket, és lehetne királynő a trónon, és a trónörökös meg lehetne egy potens herceg. Mennyivel érdekesebb lenne, mint eljátszani ki tudja hányadszorra az apa-lánya/király-hercegnő kapcsolatot.
De Rebecca ettől függetlenül is végtelenül irritáló volt, maga a karaktere, a személyisége (ami nem nagyon volt). Fúúh, komolyan, egyik legutáltabb karakterem a One Piece-ből Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!