24 ápr 29, 04:31:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail 6. OVA - megjelenés 2013. augusztus 15. és utána  (Megtekintve 16464 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #15 Dátum: 13 aug 16, 09:19:00 »

Hivatalosan már meg lehet vásárolni a 39. kötet limitált kiadását, ami tartalmazza a 6. OVA-t. Mashima-sensei volt olyan kedves, hogy szemléltesse miként is néz ki a limitált kiadás. Nagyon tetszetősnek tűnik. Kúl

https://pbs.twimg.com/media/BRwVlrACYAElaJf.jpg:large
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #16 Dátum: 13 aug 18, 18:42:40 »

http://www.nyaa.se/?page=view&tid=464434

Kijött, de még egyenlőre csak RAW. Mérete és a kép alapján elég jó minőségnek tűnik  Kúl
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #17 Dátum: 13 aug 18, 19:13:10 »

Hát... Most mondjam azt, hogy jobbra és tartalmasabbra számítottam? ^^" Persze "érthető" szöveggel biztos jobban fogja adni.
Haru hangja elsőre kicsit furcsa volt, de megszokható. Végre kapunk valami kis infót Gray nyakláncáról. Szegény "Belnika" megkapja a magáét. ^^" Azért egy Erza és Julia találkozást és párbeszédet megnéztem volna. Lehet én nem vagyok elég jól halló, de mintha Gray-nek és Musicának ugyanaz lett volna a hangja, persze kicsit elváltoztatva.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #18 Dátum: 13 aug 18, 20:27:25 »

Haru hangját pedig ismét Tomokazu Seki adta, aki az 51 részes anime során is a hangja volt. A Musica hangját kölcsönző illető pedig Dystként szólalt meg a Főnix Papnőjében. ^^

Az OVA online is megtekinthető az alábbi linken. Remélhetőleg nem törlik. Angol felirat egyenlőre nincs.

http://www.youtube.com/watch?v=QJt1odmOIY4

Ha lesz angol felirat akkor értékelek.

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 18, 20:57:50 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #19 Dátum: 13 aug 18, 21:45:16 »

Úú tényleg van Rave anime is. Esetleg tudtok valami linket, ahol letölthető/online nézhető ?

Ezt még én se néztem meg, majd ha lesz felirat. Bár szerintem 60%-ban érteném mit mondanak Mosolyog
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #20 Dátum: 13 aug 18, 21:55:25 »

Kösz a linket.Nagyon jól összehozták csak az a kár mint a többinél hogy rövid.
Felirat nélkül tényleg nehéz könnyebb,megszokottat értem a többi meg kitalálom,de kb én is olyan arányban lehetek vele mint te Csabi. Gondolkozik

Még csak Angol szinkronnal találtam meg.
http://www.watchcartoononline.com/anime/rave-master

Szerk:
40ik részig megvan angol felirattal kacsint
http://www.youtube.com/user/Akane3067/videos
+pár rész másoknál.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #21 Dátum: 13 aug 19, 07:16:22 »

Heh,én nagyjából megértettem  >.<#
Mekkora troll volt Erza,jót röhögtem.Bár szerintem is egy kicsit gyenge volt ez az Ova.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #22 Dátum: 13 aug 19, 13:19:06 »

Azért az elvárt szintet simán hozza.Az új nem mindig jobb(bocs Barney.)
Akik mind a két Animet szeretik azoknak úgyis jobb Mosolyog

Nagyjából én is megértettem,de teljesen (egészben) szó szerint nem tudnám lefordítani ezért olyan 60-70% és nem több.
Mondjuk Ízléstől is függ.
Off:Bleach 4ik filmet is először felirat nélkül néztem meg mert nem tudtam megvárni,az kb végig értettem,sokszor szószerint Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 19, 13:20:24 írta K ichigo » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #23 Dátum: 13 aug 19, 21:54:42 »

Nem volt nehéz megérteni, mivel az OVA első fele kb. pont ugyanaz volt, mint a mangában. ^^ Kivéve a Gray-Juvia-Musica jeleneteket és Griffon (a zselé) hül'eségeit. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #24 Dátum: 13 aug 22, 14:25:24 »

Meg azért valljuk be Chakra, a japán nyelv nem túl változatos és nem a szókincsében jeles. Tele van sablonmondatokkal, amiket több ezer eredeti szinkronos anime rész után nem nehéz megjegyezni.  smirksweat

Időközben angol feliratig se bírtam ki ( nem, hogy magyarig ), így megnéztem az ovát.
Egy szóval jellemezném: tökéletes volt. Ötös skálán hatos, bőven hozta a Fairy Tail kiemelkedő szintjét Nevet
A történet nem volt nagy durranás, de a hangulat és a karakterek találkozása fenomenális volt.
Erza nagyon jól nézett ki ebben a ruhájában ( is ) Nyelvesít A Rave karakterek is szép kidolgozást kaptak.
Kolodoa-nál már fogtam a fejem, hogy ne már megint, de meg kell mondjam, nagyon jó ötlet volt betenni, mert így végre egy kicsit komolyabb HARC is volt egy ovában Nevet Ja és persze így akadtam a 21:00nál lévő CSODÁLATOS zenére ( amit már eddig vagy 20szor meghallgattam ), nagyon hangulatos és epikus hatást tud adni Nevet Ja és időközben az is kiderült, hogy a Rave első openingje Nevet

A mangához képest durván megváltozott a befejezése, de nem is baj, mert egy az; hogy érthető az animés események után, kettő; szerintem jobb is így, hogy boldogan emlékeznek egymásra Mosolyog

Végül csak nem egy szóval jellemeztem a részt  smirksweat
Érdekes ez a Rave Master, biztos meg fogom nézni az animéjét.
Ja és amúgy 90%-ban értettem az egészet  Kúl Kinek kell ide akármilyen felirat ? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 23, 21:31:12 írta Csabi28 » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #25 Dátum: 13 aug 25, 11:17:36 »

Kijött az angol feliratos változat:

http://www.animeavenue.net/fairy-tail-x-rave-ova-1/
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #26 Dátum: 13 aug 25, 21:56:26 »

Kösz Bastian így már azért érteni is lehetett, hogy mit mondanak xD
Kicsit jobbra számítottam, de így is jókat nevettem rajta (főleg amikor a kaszinóban Ezra lecsap xD).
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #27 Dátum: 13 aug 26, 08:36:58 »

Égetett magyar felitrattal letölthető az NKWT torrent trackeréről:
http://naruto-kun.hu/torrent/
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #28 Dátum: 13 aug 26, 15:36:21 »

Rave master-ből sajnos csak 51 rész van,aki csak ezt nézte meg,annak is érthető volt szerintem Mosolyog
Régen volt már FT anime...így hiányzott.De nem baj,annál többet tudtam rajta nevetni. Erza hatalmas volt a kaszinós résznél Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 26, 15:39:04 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #29 Dátum: 13 aug 27, 07:20:48 »

Régen volt már ? Mostanra már minden hónapban kidobnak egy OVA-t Nevet..
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!