24 szep 16, 23:08:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1179217 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8730 Dátum: 13 nov 19, 08:31:50 »

Instant orgazmus a fangirl-öknek:

http://9gag.com/gag/a75ERBL
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8731 Dátum: 13 nov 19, 08:33:41 »

Nem akarja senki rád kényszeríteni, hogy szeresd, vagy bárki másra. A ti döntésetek, és szerintem volt is erről már hasonló párbeszéd, és annak is az lett a vége, hogy végül aki szereti, az beszél róla azzal, aki szintén, aki meg nem, lesi és nem érti, mit esznek ezen ezek az emberek. Nem kell sem megérteni, sem azonosulni senkivel, ha nem szereted, ne foglalkozz vele. Velem sem lehetne megszerettetni a tormát, mert lenyakaznám, aki mégis ilyen terveket szőne a fejébe, de így nem is akarom magamra se erőltetni jó néhány kóstoló és tormázással eltöltött idő után. Nevet

Na sziasztok, én meg most megyek a menő munkahelyemre. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8732 Dátum: 13 nov 19, 08:36:10 »

Ez is elég kapitányosra sikeredett azért lássuk be.  Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8733 Dátum: 13 nov 19, 08:54:03 »

Hol dolgozol?  Nevet (Az én munkahelyemnél nem lehet menőbb  Kúl Nevet )
Amúgy torNát olvastam.  Nevet
Nálam tervben van DW végignézése. Amit tudok róla az alapján biztos, hogy rohadt jó.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8734 Dátum: 13 nov 19, 09:46:34 »

Asszem valami közepesen menő cukrászdában dolgozik, úgy, hogy nem is cukrász. Mosolyog Persze nem azt mondom, hogy egy cukrászdában csak cukrászok dolgozhatnak, de ők a menőbbek, az biztos.
A torma meg jó.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8735 Dátum: 13 nov 19, 10:55:38 »

Majd én megítélem, hogy mennyire menő. Külföldön is elismert menőség szakértő vagyok.  Kúl  ikszdé
Torma és torna is jó.  Nevet

Ayumi melóját illetően én megértem. Én is örülök, hogy végre van munkám, de azért előfordult már, hogy panaszkodtam néha. Ilyenek az emberek. Mini neked a beszólogatás annyira áll jól mint nekem a sapka.  Mosolyog
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8736 Dátum: 13 nov 19, 11:11:25 »

Idézet
De gondolom nem a hó födte erdőben, ahogy a kép is mutatja.  Nevet Másrészt meg az érdekelne, milyen ruhákba öltöznél be hogy elf/tünde legyél?

Még nyáron elmentem pár menő szabóhoz, hogy tudnak-e nekem Elrond-kabátot varrni (nem röhög, megért!), az egyik azt mondta, hogy neki fogalma sincs, ezt hogyan kell, a másik azt, hogy még soha sem csinált ilyet, a harmadik meg - aki egyébként is hasonló, de magyaros kabátokat varr - azt, hogy persze, de körülbelül 150 ezer lesz. Nevet
Azóta inkább gyűjtök a rajztáblámra, de ha milliomos leszek, tuti megvarratom az egész tünderuha készletet kissé nőiesített változatban.

Egyébként az utóbbi szabónak volt kiállítása az egyetemen, iszonyat jó (szinte már tündés ruhákat varr), de mindegyik ára 50 ezer fölött van. Szomorú
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8737 Dátum: 13 nov 19, 12:28:55 »

Ilyeneken én is gondolkodtam már sokat Saphi. Mármint, hogy varratni kéne ruhát, de mindig letettem róla, mert tudom, hogy úgyse lenne olyan, mint a fejemben. Inkább úgy döntöttem megtanulok varrni.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8738 Dátum: 13 nov 19, 12:31:27 »

Én egy időben ilyen hosszú fekete köpönyeget akartam varratni magamnak, amilyet az Idő Kerekében meg más fantasykban is előszeretettel viselnek, főleg mágusok. Nevet Csak valami olyan szabással, ami illik az alapkoncepcióhoz, de azért összeegyeztethető a mai viseletekkel is. ikszdé
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8739 Dátum: 13 nov 19, 13:18:07 »

Én nagyjából 17. századi ruhákat varratnék magamnak.  Nevet *.* Tünde ruhák nekem annyira nem tetszenek, meg én alacsony és vékony is vagyok hozzájuk.
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8740 Dátum: 13 nov 19, 16:47:01 »

A vékonyság nem hiszem, egy hátrány egy tünderuhánál.
Az ember amúgy azt hinni a net tele van szabásmintákkal és kiderül hogy nem.

Túl vagyok az utolsó fizikai-kémia laboromon is! Kicsit túldramatizálva, nem hittem, hogy megélem. xD
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8741 Dátum: 13 nov 19, 16:56:28 »

Mini neked a beszólogatás annyira áll jól mint nekem a sapka.  Mosolyog
Szóval, k*rva jól áll nekem? (S neked a sapka?Nevet) Jól van, néha vannak ilyen pillanataim... Pirul
Amúgy, semmi bajom nem volt azzal, hogy Ayumi panaszkodott. Csak meg említettem, hogy a tegnapi napon párszor mondta már. Nevet
Nincs gond a panaszkodással, amíg nem túlozzák el az emberek.

Tök "poén" mikor elindulok itthonról a buszhoz, sötét van, mire haza jövök, besötétedik. Viszont én vagyok az egyetlen aki élvezi. Már csak egy kis hó kellene.  Be van tépve

Saphi, nálunk a szomszéd városban, van egy hölgy aki hasonló ruhákat szokott csinálni s egész jó ahogy hallottam. Viszont, sajnos ezek tényleg drágák, olcsóbban nem tudsz ilyen csináltatni.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 19, 16:58:47 írta Minagi » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8742 Dátum: 13 nov 19, 17:00:08 »

Hát, Gman, ezt rosszul tudtad, mert masszőr vagyok, és tök sokat keresek, meg minden, meg jó a főnököm. Nevet

Seva, te mit is dolgozol amúgy? Emlékszem, hogy valami irodára emlékeztető melóról beszéltél, de konkrétan asszem, nem írtad le.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8743 Dátum: 13 nov 19, 17:09:25 »

Nem az én, hibám, te nem jelentesz nekem hetente! ikszdé
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8744 Dátum: 13 nov 19, 20:31:47 »

Mondtam már hogy csak a trollbarlangos estét sajnálom hogy nem leszek itt csak délután.  Nevet
Egyébként régen mindig azt gondoltam hogy aki sokáig nem dolgozik az utána elfárad a munkától mert sok mindenkin ismerősökön láttam hogy az(nem nehéz fizikai), de tévedtem, ami fárszató volt eleinte (már hozzászoktam és átálltam rá) az az hogy amit az ember korábban 24 órán át csinált, arra (ha a 8 órát + az utat és készülődési időt levesszük) durván 14 óra áll a rendelkezésére.  smirksweat
De egyébként nem fáraszt le a munka (kivéve a délelőttös műszak).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 581 582 [583] 584 585 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!