24 szep 28, 23:14:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1194269 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #195 Dátum: 13 márc 02, 14:48:20 »

Mondtam, mikor? Amugyis azt szajkozom, hogy csak emlitettem. Meg gondoltam koszonni illedelmes. Az orszaghaz meg nem nagy cucc. Te meg 7 eves vagy. Bleeeeeee  Blöeee Blöeee Blöeee
Ja, es nem muveszet. Vagyis az, dmert persze, valamit azert hordoz, kepvisel, kozvetit, ketsegkivul impozans a maga modjan, de a puszta szonibizmus, meg az, hogy az az orszaghaz, meg egy eleg gyenge, tulzsufoltan diszitett epuletnek hagyja, es sokkal tobb meltosagot is kozvetithetne, ha nem nezne ki ugy, mint ami mindjart millio darabra hullik. Es a stilusa baromi diszharmonikus.
Mellesleg jopar giccses barok vonast hordoz. Ami nem csak zsufoltsagot, de kevesse esztetikus, kerkedo feltunoskodest is jelent.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 14:51:47 írta STM » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #196 Dátum: 13 márc 02, 14:53:31 »

A te megfogalmazásod meg olyan abszolút értelmezhetetlen, hogy inkább ez közvetíti azt, hogy a gondolataid ezer darabra hullottak. Mosolyog

Tanulj meg fogalmazni, aztán utána szidj ilyen jellegű műveket szépen felépített, logikus, érvelő szöveggel. Addig nem tudom komolyan venni a sznobságról, méltóságról meg diszharmóniáról írt véleményedet.

Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #197 Dátum: 13 márc 02, 14:56:07 »

Este kivilágítva tényleg szép város. Turistaként biztos nagyon tetszene a látvány és szívesen lenék ott, de bent élni sosem. Olyan mint minden más nagy város a világon: koszos, és a levegő sem a legegészségesebb. Jó nekem itt a kertvárosban.
Kertvárosi vagy? Egyébként Miskolcon is enyhén szólva sz*r a levegő. :/ Folyton szmog van, és maga a város szép lenne, csak néhány ember úgymond "rontja a városképet".  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #198 Dátum: 13 márc 02, 15:08:30 »

Ccc, kerlek.   Nevet
Ha ugysem tudjuk komolyan venni egymast, hagyjuk.  Pa Sapka, bocs, hogy megterheltelek jelenletemmel es a rondan felepitett ORSZAGHAZAT leszoltam. Aztan ne sirj utanam xD
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #199 Dátum: 13 márc 02, 15:56:53 »

München egyáltalán nem koszos, mégis világváros. Ami azt illeti, már-már kínosan tisztának és precíznek találom. Viszont amit rohadtul nem értek, az a főtere. Ha volt már valaki a Marienplatzon, szintén nem értheti, hogy egy ilyen rohadt nagy városnak, mégis miért jutott ilyen zsúfolt és kicsi főtér. Debrecennek sokkal nagyobb, pedig ott egy nullával kevesebben laknak.

És azt továbbra is úgy vélem, hogy csak mert valami magyar fémjelzett, nem lesz automatikusan gyönyörű, imádnivaló vagy tökéletes. A Parlament szerintem szép, mert mint épület, szépnek találom. De vannak attól sokkal letaglózóbb épületek is abban a kategóriában, a Rathaus például nekem sokkal jobban tetszik, csúcsosabb, impozánsabb, és mellbevág a látványa, meg nincs olyan nagy dagi kupolája, plusz van egy sárkány az oldalán. Nevet
http://oi47.tinypic.com/29vh2ec.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 16:01:48 írta Nikuccia » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #200 Dátum: 13 márc 02, 15:58:19 »

Este kivilágítva tényleg szép város.

ööö nem az =D Ha majd egyszer jársz Egerben, akkor meglátod milyen a szépen kivilágított város =)

« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 16:01:38 írta Lew » Naplózva


Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #201 Dátum: 13 márc 02, 16:01:22 »

És azt továbbra is úgy vélem, hogy csak mert valami magyar fémjelzett, nem lesz automatikusan gyönyörű, imádnivaló vagy tökéletes.

Senki nem mondott ilyet.

Szrevuzs SMT!  bye bye
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #202 Dátum: 13 márc 02, 16:18:18 »

Niki, csak tipp, de München pár száz évvel öregebb város, mint Debrecen és mivel mindegyik belülről kifelé terjeszkedik, így érthető, ha nem a város aktuális méretéhez igazodik a főtér mérete.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #203 Dátum: 13 márc 02, 16:20:15 »

Kertvárosi vagy? Egyébként Miskolcon is enyhén szólva sz*r a levegő. :/ Folyton szmog van, és maga a város szép lenne, csak néhány ember úgymond "rontja a városképet".  smirksweat
Szerencsére igen, és nem is akarok beköltözni soha. Nem érdekel milyen messze van/lesz a suli vagy bármi más és sokat kell utaznom, akkor sem. Annyi bőven elég amennyit most bent kell lennem a suli miatt.
Budapest is olyan. Azóta mióta bejárok azóta többször is rosszul voltam. Még most is köhögök eléggé.

Lew igenis szép a város egy része. A Duna partmentén ahol van a Parlament kifejezetten szép mindkét oldalon.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 16:30:51 írta zitagirl » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #204 Dátum: 13 márc 02, 16:45:14 »

Nikuccia: Nekem valahogy nem adja ez a patkányház. Nevet Olyan girhes, csontos és semmilyen. A Parlament sokkal méltóságteljesebb és erőteljesebb.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #205 Dátum: 13 márc 02, 16:47:26 »

Hát nem tudom Lew, én is szeretem, de azért Eger kivilágításban korántsem vetekszik Budapesttel. Persze másban igen.

http://www.budapest.com/w/promoart/promo_999_en.jpg

http://www.mellowmood.hu/images/slideshow/i_love_budapest_1299502070.jpg

Idézet
És azt továbbra is úgy vélem, hogy csak mert valami magyar fémjelzett, nem lesz automatikusan gyönyörű, imádnivaló vagy tökéletes.

Én nem mondtam ilyet. Sőt, még azt sem mondtam, hogy nem tetszhet más épület jobban. De ilyen szánalmas módon leszólni elég szégyen...

Idézet
Niki, csak tipp, de München pár száz évvel öregebb város, mint Debrecen

Ezt úgy mondod, mintha Debrecen valami nagyon fiatal város lenne a maga 900 vagy több évével. Egy város történetében nemcsak a kora számít.
Krakkónak hatalmas főtere van, pedig az sem fiatal város. Vagy például Velencét is említhetném, pedig ott még hely is szűkösen van.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #206 Dátum: 13 márc 02, 16:59:15 »

Nyáron, angyalföldi koli kilencedik emeletének konyhájának ablakában feltenni a lábunkat hajnalban és zene, sör illetve füstölni valók társaságában bámulni a pesti látványt, felbecsülhetetlen volt, még úgy is hogy akkor a fele sem volt kivilágítva az épületeknek. Hümm-hümm
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #207 Dátum: 13 márc 02, 17:07:33 »

Jó reggelt.

az összes járókelő magyarul beszélt, és ez így nektek nagy hülyeségnek tűnhez ...
Nekem nem tűnik annak, megértem. Néha még mindig elég furcsa, hogy értem a szegediek minden szavát. Amúgy meddig maradsz Magyarországon, Niki?

STM, azért talán adsz majd pár életjelet, ha itt nem is leszel fellelhető, hai?

El szeretnék menni megint Egerbe, hátha ezúttal nem tévedek el a várban. A mostani fejemmel már kicsivel többre mennék az élménnyel.

heo, amikor Münchent alapították, szerintem eszükben sem volt, hogy majd egyszer hány lakosa lesz, úgyhogy ezzel tényleg nem nagyon érvelhetsz. Nevet Ha tervezték is a főteret, akkor is csak pár száz évre előre tették, amit még így is gyanúsnak tartok, szóval a mostani kapacitás a közelében sem volt annak, amit talán feltételeztek. Viszont nyugodtan elküldhettek a fenébe, ha rosszul gondolom.
Saphira megelőzött...
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #208 Dátum: 13 márc 02, 17:18:16 »

Az a 900 jó lesz 650-nek is, de igen vannak kivételek, ezért mondtam, hogy tipp. ^^
Egyébként a Marienplatz pont 1158 óta a város főtere, szóval itt azt hiszem be is jött a tipp. Nyelvesít

tia, szóval azt mondod nem tervezték nagyra, mert nem hitték, hogy ennyien lesznek? Ez hogy mond ellent az enyémnek?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #209 Dátum: 13 márc 02, 17:21:17 »

650?
II. Andrástól nyert városi jogot, nyilván már előtte is állt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!