24 máj 29, 08:33:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1570437 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8580 Dátum: 12 máj 10, 21:42:57 »

Hát... rajzolás néhaol nagyn gyerekessé tette a szereplőket, Sasori szemmel láthatólag be volt szívva, tele volt bakikkal is. Azt nem a rész hibájára írom, hogy szánalams, hogy két akatsukis így szétszívat pár jounin, de az fájt a legjobban.. Deidara leesik a madaráról, mi? Amikor Gaara ellen hogy tolta már.

A 3D nevetséges, de az animálás egyébként szép volt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8581 Dátum: 12 máj 10, 21:51:41 »

Most, hogy mondod, Deidara zakózása tényleg elég gáz. Chakra kontroll luxus?xD
Az viszont itt is ütött, ahogy Kankurou lerántotta Sasorit.

Nagyon gyenge a színvonala továbbra is a Naruto-nak a Pein arc után, néha vannak kisebb hullámvölgyek, de én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy ott és akkor be kellett volna fejezni a sorozatot, mert ez már csak kínlódás.

Sajnos van benne igazság. A Pein ív kicsit túlzottan is grandiózus lett. Főleg a Kyuubi kapcsán. Hátborzongatóan, mégis egyben rohadt jól nézett ki, amikor bőrmentesen kibújt a Chibaku Tenseiből. Igazi badass jelenet, egy badass karakternek.
Éééés ami azóta lett a Kyuubiból.. Hohóóóó.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #8582 Dátum: 12 máj 11, 00:27:54 »

Nekem a 3D sem ütött most el annyira, mint az előző részekben. Persze amikor szétválik a csapat az más kérdés, de szerintem belefért.
Nekem nagyon is tetszett, ahogy Dei padlót fogott. Szerintem nagyon is reális volt, Gaara ellen ott volt a teljes égbolt, és ott ő vadászott, tudott távolságot tartani. (Hozzátenném: engem nagyon zavart, hogy senki sem képes repülni, nincs 1 jutsu vagy bármi amivel lehet harcolni egy repülő ellenfél ellen, blokkolni vagy bármi, hálóval lelőni vagy stb stb.. szóval szerintem az elég gagyira sikerült, legalábbis a harc első fele) Itt pedig kelepcében van, egy zárt lyukban, erre mikor épp azon duzzog, hogy átverték megindul a talaj, 1-2m-t kellett csak mennie felfelé, hogy elkapja a madarat? Szerintem király ötlet volt.

Szerintem a Kyuubi szelidítős részek voltak olyan jók, mint a Pein elleni harcok.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #8583 Dátum: 12 máj 11, 00:46:46 »

Mint ötlet, tényleg jó volt.
Itt most a hangsúly azon van, hogy Dei valószínűleg nem csak felpattanik 1-1 alkotásának hátára, és a legextrémebb manőverek közepette is lazán megáll ott, hanem -ha minden igaz- belevezeti a lábába a chakrát. Ami egy ninja tanulmányai között valahol az első lépcsőfokoknál van.
Itt meg hip-hop lepottyanik.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #8584 Dátum: 12 máj 11, 12:59:50 »

Szerintem ez a rész igenis jó volt, élethűbnek tűnnek így a manga fejezetek után. Néhány hsz-t vissza olvasva elég egyértelművé válik számomra hogy a fórum java része nem élvezi annyira a Narutot mint a 'Pein saga' idején.
Nem tudom túlzással mondom-e de szerintem ez a fórum az ország legnagyobb rajongói oldala ahova legtöbben feljárnak, tehát az országban az animékat kedvelők nagy része nem szereti annyira.
De attól nem feltétlen rossz, szerintem ízlések és pofonok, lehet vhol a japánok össze-vissza pisilik magukat a most következő részektől főleg hogyha nem olvasnak mangát. De ez más országokra is igaz ahol fordítgatnak animéket ilyen rajongói oldalakon.

A részhez néhány jó pontot is írok: az animálása nagyon tetszik, néhol a 3D-vel nem vagyok összebarátkozva de a mostani az nem volt annyira szörnyű. A történetet most eltudják nyújtani rendesen szerencsére ez is csak 2 manga fejezet volt azt hiszem. A zombik bőrszíne vhogy nem jön be mert így túl emberi, ha talán fehérebbek lennének vagy azok a csíkok mint mangában lenne az arcukon látható akkor jobban bejönne. Mindenesetre hogy nem kapkodnak, szépen rajzolnak tetszik, a történet így manga után jobban üt, egyedül azok a kisebb "számomra hibák" nem tetszenek. 10/8

ui.: arról nem is beszélve hogy pont a csattanónál fejezik be ami nagyon tetszett, és a kövi rész beharangozója az most szerintem eltalálta azt hogy mennyi információt áruljon el a következő részről! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 13:05:16 írta Morause » Naplózva
georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #8585 Dátum: 12 máj 11, 13:35:13 »

Nekem is tetszett a rész úgy őszeségében. Véleményen szerint egész jól kiegészítették a mangát. Mondjuk ezek a 3D-s jelenetek egyáltalán nem jönnek be nálam furcsa látni ilyet a narutoban. 
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8586 Dátum: 12 máj 11, 14:42:20 »

Hm, számomra a Kage és a Jinchuuriki arc is legalább olyan élvezhető és hangulatos volt mint a Pein-es, bármennyire is nagyszabásúra sikeredett. Kinél hogy megy ez.

A rész nekem tetszett, a grafika szép volt, a harcjeleneteket jól megcsinálták és a zenék is passzoltak.
Bár azért az elején Omoi idegeskedését egy kicsit túlzásba vitték, ennyira azért nem volt berezelve.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 14:43:53 írta mateee-kun » Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8587 Dátum: 12 máj 11, 14:47:39 »

Omoi tényleg kicsit sok volt. A mangában egyáltalán nem tojt be ennyire. Utána persze, jól felébredt meg minden, de az elején egy kislány is bátrabb volt nála. Nevet
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #8588 Dátum: 12 máj 11, 15:00:21 »

Az animében is így viselkedik, a pain arc alatt is mikor el indultak konohába. Ott azokban a részekben is hasonló mentalitással bírt, így szerintem ezért is alkották meg őt most is ilyennek.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 11, 15:01:08 írta xXKiraXx » Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #8589 Dátum: 12 máj 11, 15:09:02 »

262.rész!

Fantasztikus volt Mosolyog

Valaki múltkor említette, hogy nem biztosan Sasori Kankuro bábja.Na most megbizonyosodtunk róla, sőt ő a Vörös Homok mestere Mosolyog))

Lehet hogy csak én voltam hülye és nem tudtam eddig  Gondolkozik

Egyébként tök rondák a felélesztett emberkék :'D

Amúgy, a 3D vitáját szerintem már lelőhetnénk.Kezd unalmassá válni, különben is, már teljesen mindegy, össze vissza rakták 3d-vel.Lassan animációs film lesz :' Jégkorszag 10, Naruto! >.<   
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8590 Dátum: 12 máj 11, 16:06:26 »

AyaseAkami, addig lesz téma a 3D, amíg nem lesz ilyen kellemetlen hatása, miután megnézte az ember, addig meg vita tárgya marad. Mosolyog

Omoi-tól én is besokalltam. Alapból nem bírom azt a srácot, de itt túlságosan kihangsúlyozták a gondolatait. Bőven elég lett volna neki 20-30 másodperc is.
Azt el is felejtettem írni, hogy a csúcspont nekem az volt, mikor a sereg kettévált. Nevet Annak ellenére, hogy 3D-s jelenet, kicsit megvolt az a libabőrös utóhatás. Nyelvesít
Naplózva
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #8591 Dátum: 12 máj 11, 16:21:56 »

Egy párszor biztos fel fog még jönni. Nevet Látszik, hogy sokan nem szeretik és hogy ezek szerint nem is nagyon illik ehhez az animéhez. Szerintem sem egyébként. De akárhogy is nézzük, ez rengeteg munkát megspórol nekik. Szóval ha nem is szép, de hasznos. A sereg nekem is nagyon tetszett! Kicsit így fura volt, inkább elképzeltem magamnak, úgy viszont ütött, hogy ott ez a több tízezer shinobi, akik mind egy célért küzdenek. Mosolyog
Szerintem Omoi szerepével nem volt gond, legalább kicsit betekintést nyerhettünk a gondolataiba. Őt úgyse ismerjük még annyira. Mosolyog
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #8592 Dátum: 12 máj 11, 17:54:44 »

Nekem is tetszett a rész. És Omoi... azért nem lehet könnyű fiatalként egy háborúba vonulni, és azzal a tudattal, hogy lehet, hogy otthagyom a fogamat. :S Én is be lennék parázva nem is kicsit :/
A sereg kettéválása tényleg jó volt. Olyan együtt mozogtak a ninják... Mosolyog Tetszettek Deidaráék is xD Meg Sai báttya. Végre láthatjuk kicsit őt is. =)
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8593 Dátum: 12 máj 11, 19:58:46 »

Amúgy nem értem egyeseknek mi bajuk van Omoival. A mangában ezt részt kifejezetten ő róla nevezték el. Azért 16 évesen tényleg elég nehéz lenne felfogni bárkinek, hogy most egy olyan háborúban vesznek részt amiben orbitális hátrányban vannak (sok zetsu, edo tensei, 7 bijuu).
Azért pont Omoi lett szerintem ennek résznek a főhőse mivel egy eléggé aggodalmas karakter, rajta keresztül tükrözik milyen egy ilyen háború h elővezesse mire számítsunk majd a továbbiakban. Omoi itt jellem fejlődésen megy keresztül hogy miként dolgozza fel az egész háború mizériát!
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8594 Dátum: 12 máj 11, 20:19:50 »

És ő egy viszonylag szimpatikus karakter, felfogta, Naruto miről beszélt, amikor az idióta csapattársa ütötte (de utálom azt a csajt, rohadtul idegesít).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!