24 jún 10, 00:22:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1600869 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7485 Dátum: 11 jún 20, 18:51:24 »

Ebben a részben volt valami, ami megbotránkoztatott, csak a végén az összkép megfogalmazása közben kihagytam: Madarának van örökös Mangekyou Sharinganja. Most meg kell neki mellé még a Rinnegan is?! Egyáltalán azt hogy akarja megszerezni? Vagy miért? Arról nem volt szó, hogy azt is be tudja magának ültetni o.O Ez így eléggé váratlan fordulat. Ráadásul milyen alapon akarja elvenni Nagatotól...
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #7486 Dátum: 11 jún 20, 18:54:18 »

Hát Madarának mindig is voltak titkos tervei, amik csak a történet előrehaladtával bontakoznak ki.
Mindig van egy terve, mögötte egy újabb. Az meg, hogy mire kell neki a rinnengan?! NEm hinném, hogy fizikai támadások ellen. Arra ott az illékony teste meg a mangekyou. Azt sem hinném, hogy "peineket" akar vele irányítani.

OFF: Ez az 500. oldal  Hümm-hümm
Naplózva



 
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #7487 Dátum: 11 jún 20, 20:51:57 »

Az, hogy Tobinak van-e örökös MS-e, nem derült ki, minthogy az sem, hogy ő Madara, de ez nem is ide tartozik.
A beültetést meg csak megoldja, mivel a Szöcsi szemeit is megcsinálta. Az alapok pedig szerintem az, hogy Nagato halott, egyszerűen mondva. Nevet
Naplózva


Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7488 Dátum: 11 jún 21, 08:57:57 »

A Rinnegan erős fegyver, és mint ilyen, naná hogy kell Madara-nak, ezen már meg sem lepődöm. És szerintem a miért pedig az, hogy amikor mesélt a Kage gyűlésen az Uciha tábláról, azt mondta tovább olvasni csak Rinnegan-nal lehet. Meg merem kockáztatni, hogy a Jinchuuriki -k begyűjtésére akar egy könnyebb módszert (mivel Rikudo volt az első, és elvileg ő találta ki a jutsut, talán tud egyebet is). És persze ha a 10 farkú kell neki, akkor ahhoz kell némi infó hogyan egyesítse stb.

De az is lehet, hogy egyszerűen csak hatalommániás. De ha megszerzi, Nagato-t sajnálni fogom. Viszont nem elég egy Pain bábu szeme? Amit Jiraiya zsákmányolt annak is Rinnegan szeme volt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7489 Dátum: 11 jún 21, 09:12:13 »

Szerintem az csak ilyen kivetülés volt ami tükrözte, hogy Nagato irányítja őket, mint amikor megszúrták Ero-senint és megjelentek a háttérben Nagato szemei. Ezzel oda akarok kilyukadni, hogy szerintem amint meghalt Nagato akkor újra normális szemei lettek a testeknek. 
Én addig nem hiszem el Tobinak, hogy ő Madara amíg le nem veszi a maszkját. Mosolyog
Ha Sasuke most megkapja Itachi szemeit, soha nem fog megromlani a látása az MS-től ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7490 Dátum: 11 jún 21, 10:44:19 »

Ha tesz mellé szalicilt, akkor nem. Nevet Te amúgy sem. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7491 Dátum: 11 jún 22, 09:19:39 »

Binda, mintha úgy rémlene, hogy annál a táblánál azt mondták, hogy csak szemtechnikával olvasható. Szóval elvileg Rinnegannal és Sharingannal (meg elméletben akkor Byakugannal) is olvasható. Ettől függetlenül tényleg lehet köze a 10 farkú egyesítéséhez, hiszen a "kiszíváshoz" is a Nagato által leidézett lény kellett. Lehet az kellene neki is.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7492 Dátum: 11 jún 23, 13:24:14 »

Ecséém, ez egy rohadt jó epizód volt! 10-ből 10-es!
Tele volt fillerrel, mégis teljesen élvezhető volt minden egyes jelenet. Sehol sem éreztem azt, hogy nah ezt szívem szerint kihagytam volna. Főleg Kirabi plusz jelenetei jöttek be.xD A szinkronhang egyre jobban beleéli magát a szerepbe.
Zetsu bónusz jelenetei is teljesen megállták a helyüket. Amikor beúszott Kisaméhoz, az egyszerűen levett a lábamról. A transzformáció animálása tökéletes lett.^^
Egyszóval ahoz képest, hogy újonc csapat munkáját kaptuk, egyenesen le a kalappal előttük.^^
Az animáció szép részletes volt, a rendezés csillagos 5-ös, és még a poénok is teljesen átjöttek. Még szeretnék ilyet látni. Nevet

Jah, és majdnem elfelejtettem Yamatot. ikszdé Már megint jókor toppant be, és szegénynek ismét mások után kell melózni.x"D
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #7493 Dátum: 11 jún 23, 14:47:27 »

 Nah kérem szépen így kell ezt csinálni.Ugye ugye,hogy meg lehet oldani részenként 10 perc flashback nélkül is.
A felhasznált mangamennyiség sem lehet összeszámolni,mert össze vissza vágták,ahogy kell...Nem kell mindíg a manga seggét nyalnia az animének.Telljesen más világ a kettő.Mangában meg lehet azt oldani,hogy oldalanként színteret váltsunk míg animében sokkal kifizetődőbb egy részre hosszabban ráállni,megdobálni kis fillerekkel,kis humorral,kis harccal...
 Az animátor csapat rajzai bár nem tökéletesek,de ellensúlyozza az érzékük a mangábol animévé konvertáláshoz.
Csillagos ötös nekik...
Naplózva

Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7494 Dátum: 11 jún 23, 15:57:40 »

Megnéztem. Nem is tudom mikor élveztem már ennyire a shippuudent! Nevet Csúcsszuper volt! A végén meg a "KIVÉGZŐ RÚGÁS"  ikszdé Behaltam a röhögéstől.
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #7495 Dátum: 11 jún 23, 17:07:49 »

Tényleg jó rész volt, az egyetlen ami feltűnt, hogy Kakashi szája máshogy mozgott a maszk alatt mint máskor (vagy nem  Nevet).
Killer Bee-t egyre jobban kedvelem, főleg ha ott van mellette a bátyja is  Pojén
Hát, igen, Yamatonak megint egy "különleges" szerep jutott.
Kisaméra kíváncsi leszek mikor lendül majd akcióba. Egyelőre csak megfigyel, ugye és majd később támad ?
Naplózva

....................................................................................................................
Morause
Vendég
« Válasz #7496 Dátum: 11 jún 23, 17:28:39 »

Na ez a rész tényleg ütős volt, én személy szerint kedvenc jelenetemnek a pofán rúgást választottam, és mint Dani én is úgy vagyok hogy bár televolt fillerrel de mégis jóféle fillerekkel Mosolyog... de viszont volt egy mondat amit favorizáltam... akinek jó a füle Nyelvesít... az halhatta hogy amikor az erdőbe kakashiék elé ér az anbu és az 1. anbu kérdi sai-t hogy mi történt  danzou-val akkor japánul a csávó az én nick nevemet említette Nyelvesít... ohh jee morause 4ever ikszdé!
Naplózva
Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #7497 Dátum: 11 jún 23, 17:39:12 »

Jó rész volt ez is, bár sajnáltam, hogy felkorbácsolják a kedélyeket Kisame-val aztán nem nagyon haladtuk előre vele Szomorú De valószínűleg ez a mangában is így volt.
Rajtam kívül senkit sem zavart, hogy Kakashinak az egész Naruto+Shippuuden alatt most először rajzolták meg a szája körvonalát? Eddig mindig csak a kendő mozgott az arca előtt. Ezt remélem gyorsan elfelejtik Mosolyog
Karin meglepően jól fogadja a konohaiak jelenlétét, nem úgy tűnik, mint aki rosszul érzi magát Mosolyog
Az a rúgás a végén zseniális volt Nevet Ezek ketten se normálisak.
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #7498 Dátum: 11 jún 23, 19:21:25 »

Igen, Kakashi szája tényleg egy csöppet fura volt. Bár az is tény, hogy eddig ha nem lett volna hang nem tudtad volna megmondani, hogy beszél-e vagy sem, mert semmi sem látszódik. Kicsit talán finomíthatnak rajta, de sztem nem volt "hiba".

Egy hiba: amikor Madara elküldi fehér zetsu-t Kisame-val, ott úgy tűnik, mintha még mindig egyesülve lennének, pedig elvileg nem kéne annak lennie. Bár, részlet kérdés, visszaemlékezés.. az ilyen legyen a legnagyobb hiba Mosolyog

A rész tényleg jó volt, a grafika nekem tetszett, és sok jó poén volt benne Mosolyog Bee-t amúgy is kedvelem, de a bátyjával együtt nagyot alakítanak Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #7499 Dátum: 11 jún 23, 19:43:03 »

Eggyetértek az előttem szólóakkal , ez a rész teljes mértékben tökéletes volt!
A vágások lenyűgözőek, a grafika és animáció egy új csapattól valami hihetetlen!
Tetszett , hogy részletesen megmagyarázták a Zetsu klónt, és Kakashi maszk alatt látható szájdomborulata is teljesen elfogadható. Yamaton megint röhögtem , hatalmas figura Killer B-vel együtt Nevet
Egyszóval a rész fantasztikus volt, bemutatták , hogy igenis nem kell flashbackezni ahoz , hogy töltsék a részeket , tökéletes fillereket raktak be.
Szomorú is voltam , mert annyira tetszett a rész , hogy:- WTF , már vége is ?!!
Átellenben a következő rész nagyon uncsinak fog tűnni , végigfogják szövegelni az egészet , van 1 olyan érzésem Szomorú

*Szerk.: Most nézem csak , hogy a rendező is új , talán ezért volt ilyen fergeteges ez a rész Nevet
Itsuko Takeda és Ohsuke Tsukushi együtt hatalmasat alkotnak , várom a közeljövőben is az általuk készített részeket Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 23, 20:01:20 írta Csabi28 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!