24 máj 29, 10:29:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1570689 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3885 Dátum: 09 jún 11, 14:40:52 »

Hát erre nem volt érdemes várni..-.-""" Az egész epizódban az utolsó 2 perc volt felüdülés. >.<# Bár amikor Orochimaru száján kijön a nagy fehér kígyó, akkor nagyot néztem. Gyorsan tud nőni.. Mosolyog
Jah, és nem sokára itt a Hebi yeah! Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3886 Dátum: 09 jún 11, 14:44:48 »

Huu de jó volt ez a rész!! Sasuke & Itachi...  Ámor Az volt a legjobb, amikor mutatták ahogy Sasuke ugyanazt a gyakorlatot csinálja mint anno Itachi és egyszerre mutatták őket.  Szeretet
Kabuto, hogy simogatta Orochimarut.  Nevet Elég durva volt.  Nevet
A harc is nagyon jól volt megcsinálva szerintem. Orochimaru kígyó alakja elég durva volt...
Láttam a Megjelenések menüpontban, hogy nagyon gyorsan lekeverik ezt az Oro vs. Sasu meccset. o_O
A Kígyó csapat megalakítását sem húzzák el ha jól láttam.
Kakashi Gaiden is jó lesz nagyon. Akkor ez úgy lesz nagyjából, hogy lemegy a Sasu vs. Oro, utána Hebi és utána K. Gaiden? Én vhogy így vettem ki a leírásból.

Shiko: Az a kép nekem is feltűnt.  Nevet
Dani: Miért nem tetszett? A visszaemlékezések miatt?
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3887 Dátum: 09 jún 11, 14:49:13 »

Igen, az epizód 80%-a flashback volt.. >.<# Meg úgy sokkal jobb lett volna, ha meglepetés szerűen jelent volna meg Sasuke. De az örömhír, hogy elég szépen beindulnak az események.^^ Viszont ahogy néztem, épp hogy találkoznak majd Sasukéék Juugoval, rögtön Kakashi Gaiden. Nem t'om, valahogy hülyén fog ez így kijönni. Hmm?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #3888 Dátum: 09 jún 11, 14:58:35 »

Várjatok már én azt hittem h a vége van a filternek nem azt jelenti h most meg a manga régi részeit rakják bele egy flashback részbe >.<# áhh....
Szerintem ez a Kakashi gaiden különkiadás is csak azért van mert addig kitalálnak valami másik filter storyt.

/Írni kéne egy peticiót vagy leszabályozni hogy arányosan az eredeti story-val (flashback nélkül) menyi filter rész lehet. Nevet
pölö.:50  eredeti epizódra 10 filter rész jut Mosolyog/

Egyet értek Dant-C vel szerintem is értelmesebb lett volna egy Kakashi Gaiden Movie.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 11, 15:01:36 írta PiFi » Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3889 Dátum: 09 jún 11, 15:04:47 »

Igen tényleg sok volt a visszaemlékezés, de nekem nagyon bejöttek. Valószínűleg kicsit magyarázat jellege volt, hogy akik csak az anime-t nézik/nézték feltudják újra idézni Sasuke és Orochimaru kapcsolatának kezdetét.
A Kakashi Gaiden valóban nem fog beleilleni ebbe.  Gondolkozik Ezt nem nagyon értem, hogy képzelték el pontosan...
Naplózva


Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3890 Dátum: 09 jún 11, 15:06:31 »

 Hát nekem se jött be igazából a sok visszaemlékezés , bár lehet felirattal majd jobb lesz .
 Én is azt vártam h rögtön sasukeval kezdik hogy ledönti az ajtót ..és intro majd action .
 Remélem h most konohát pihentetik a Sasuke rész alatt mert elég volt belölük.
 Kakashi gaiden yeahhh...... de miért pont most ?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3891 Dátum: 09 jún 11, 15:41:12 »

Szerintem nem voltak rosszak a visszaemlékezések. Mosolyog Szükség volt erre, hogy a történet visszaállhasson az eredeti szállra a sok baromság után. Majd a következő részben már sok akció lesz.   kacsint
Az viszont nem tetszik, hogy ilyen hamar le akarják zavarni a történetet, és áttérnek a Kakashi Gaidenre. Bakker, a mangához képest az anime cseszettűl el van maradva, nem értem miért kell ezt húzni. A kakashi gaiden lehetett volna OVA vagy movie vagy mittudomén, de ne a manga történetét húzzák.  >.<# Így a Peines harcig soha nem jutunk el. Szomorú
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #3892 Dátum: 09 jún 11, 16:16:11 »

Na végre,komolyan mondom el is felejtettem,hogy milyen egy jó naruto részt látni! Nevet
Még ha tele is lett nyomva visszaemlékezésekkel,így is messze túlszárnyalja azt a fillert!

A Kakashi gaidennel meg nemtudom hogy mibajotok van,százszor egy kakashi gaiden,mint az elmúlt mittomén hány rész filler!
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 11, 16:16:43 írta con » Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #3893 Dátum: 09 jún 11, 16:18:16 »

Hát lol,
Igazából sztem lehetett volna jobb rész is de tetszett mert legalább egy manga megvolt ikszdé (a közepénél azt hittem csak fél lesz) ÉS ez azé 1000-szer jobb mint yuukimaru hülyeségei...
Végre sasuke , bár már megint nem értem miért volt először sasuke kardja ferde...
Azmeg hogy a kakashi gaiden-t most teszik be majd.....Pffff, Szeretem kakashit de most mennyel el a gaidenével a francba xD
Ezekre a részekre várok már mióta (nemcsak én) erre kakashi gaiden....Besz*rás.  Remélem hamar végigmennek rajta hogy ismét sasuke kalandjait nézhessük ikszdé
Naplózva

titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #3894 Dátum: 09 jún 11, 17:08:35 »

hát igen, jó kis rész volt.. köv részben asszem meghal oro, sasuke meg már megy is szujgecuért Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 12, 11:33:16 írta titi » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3895 Dátum: 09 jún 11, 18:38:35 »

A következő részben még biztos nem, és a spoilert húzd át kérlek.
Naplózva


 
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3896 Dátum: 09 jún 11, 21:15:57 »

Na most..
2009.06.25. ~ 115. rész @ ~ Zabuza kardja ~
"Sasuke kiszabadítja Suigetsut, aki további információk közlését egy feltételhez szabja: Kell neki Zabuza kardja. Sasukéék elindulnak a kardért, de egy váratlan helyzet történik..."
Hát a mangában nem történt semmi váratlan helyzet. Suigetsu felkapta a kardot, és indultak is Karinért. Akkor ez az epizód is ki lesz bővítve egy kis töltelékkel?
Talán a mangában váratlanul felbukkant Tazunához és Inarihoz kapcsolják esetleg a sztorit? Hmm? Gondolkozik
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3897 Dátum: 09 jún 11, 21:53:53 »

Kazekage-sama, nem "nem biztos", hanem biztos, hogy nem. Nem tudom ezeket a részeket miért emlegetik "Orochimaru halálaként"... De persze attól még át kell húzni, igazad van, csak lehetőséget adtál arra, hogy ezt megjegyezzem.

A flashback meg nekem bejött, szerintem nem baj ha ezt a részt kicsit elhúzzák, ahogy igazából a fillerekkel sem lenne gond, ha nem olyxanok lennének amilyenek, nem oylan fontos, hogy gyorsan haladjanak az animével, végülis, a rajongók nagyobbik része (legalábbis külföldön biztos) a mangát is olvassa.
Naplózva
chokashi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Válasz #3898 Dátum: 09 jún 11, 22:10:16 »

Nem is tudom mit mondjak... Végre követi a manga vonalát, de ez a sok visszaemlékezés  Lehánylak Nem elég a sok filler, hogy lassítsa a történetet, még ez is. Remélem a következő részekben majd gyorsabban haladnak.
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #3899 Dátum: 09 jún 11, 23:40:50 »

én tökre elégedett vagyok ezzel a résszel grafikailag is a yook közé sorolnám zene is passzos volt sztem Sasuke monológja kurva yool sikerült az átváltozásakor Nevet

a visszaemlékezések is yook voltak sztem Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!