24 ápr 28, 22:26:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik a kedvenc tantárgyad?
Matek - 91 (9%)
Földrajz - 44 (4.4%)
Tesi - 109 (10.8%)
Idegen nyelv - 110 (10.9%)
Biológia - 51 (5.1%)
Kémia - 39 (3.9%)
Informatika - 136 (13.5%)
Technika - 3 (0.3%)
Rajz - 89 (8.8%)
Szakrajz, Pályaorientációs tárgyak - 13 (1.3%)
Fizika - 31 (3.1%)
Irodalom - 53 (5.3%)
Nyelvtan - 15 (1.5%)
Médiaismeret - 16 (1.6%)
Egyiksem - 57 (5.6%)
Az összeset szeretem - 4 (0.4%)
Történelem - 133 (13.2%)
Ének zene - 15 (1.5%)
Összes szavazó: 450

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik tantárgyat szereted a legjobban?  (Megtekintve 63618 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #15 Dátum: 08 feb 24, 19:30:46 »

én tesi rajz angol sokan az informatikát jelölték  gondolom nekik van egy normális tanáruk az enyim elég uncsi csak akko játszunk ha a tanár nincs itt mer beteg....a helyettesítő meg elüldögél a széken.....egyszer karácsonyi szünet előtt röpit iratott  Wátdöfákk akko volt a lázadás  Katona egyik osztálytársam visszajött a sulihoz és elbújt a bokrok közt golyós fegyverrel egy gagyi meszkban és  Fegyverek rápuffantott a tanárra......   Kiüt   de másnap találkozott vele a suliban és  felismerte a ruhájáról.....  Dáridó Lajcsival hát nem ez lett a vége hanem az egyik órán egyszemélyes röpit iratott vele figyelmeztetőt nem adhatott mer iskolán kívül történt  Zenekar
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 24, 19:32:19 írta Naruto-kun 14 » Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #16 Dátum: 08 feb 24, 21:12:23 »

Nah és az egyiksé-re szavaztam... Én Shikamaru vagyok kb. ... Minden untat semmi se érdekel különösebben és lusta vagyok a ceruzát felemelni hogy írjak
és eddig 6 fakton és 4 rendes iskolai óán audtam el  Pojén Nevet Nevet Nevet
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Asura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 319

mwhaha


« Válasz #17 Dátum: 08 feb 24, 23:10:36 »

nah, matekot, mert: ezt a tanárt imádom, már maga a személyisége is érdekessé teszi az órát. s jól magyaráz, szal az olyanok, mint én, szépen megértik~~
idegen nyelvet: jó vok belőle ^^
és történelmet: a történelem érdekel vmennyire, de a tanár dumáján bealszok. néha ki lehet bírni, ha nem csak hadar és hadar, s nem olyan tempóban beszél, hogy nem lehet megérteni.
Naplózva

h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #18 Dátum: 08 feb 25, 15:10:30 »

A biológia a kedvencem de nagyon szeretem a törit is és a tesit is . kölömben álltalában minden tantérgyat kibirok kivéve matek-egyszerűen nem tudom,ének -nics jó hangom enyhán szolva,rajz-nem rajzolok szépen de amikor művészet törit tanulunk akkor igen és a fizikát mert nehéz viszont a kémiát szeretem
Naplózva
Sanyikakun
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 08 feb 25, 16:16:59 »

Tesi, Matek, Nyelvten (Pedoig rondán írok)
Naplózva
Pettinho
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1280


« Válasz #20 Dátum: 08 feb 25, 16:45:23 »

Utálom a matektanárt,de magát a matekot szertem  Pojén Meg természetesen a töri meg az info  Pattog
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #21 Dátum: 08 feb 27, 21:23:43 »

én szeretem a rajzot, a rajzszakkört és a rajztovábbképzést...legutóbbi drága (20.000Ft) de megéri Nevet Nevet
a rajztanárt is szeretem, a rajzceruzát és a specialitásomat: a rajztollceruzát!! Nevet amikor a tinta és a grafit egyesül!! Nevet
a többi tantárgy azzal telik, hogy rajzolok! Nevet tökjó, nem? xD
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #22 Dátum: 08 feb 27, 22:27:17 »

A tesit, mert annak van értelme, a többinek meg nincs. Nevet Najó egy kis kiegészítés: A nyelvtanulásnak nincs túl sok értelme, nem leszel tőle jobb ember, csakhát szükséges, ha boldogulni akarsz. A matek odáig süllyedt, hogy nem kell használni a logikát, hanem begyakorolt sémák vannak és azokkal kell megoldani a feladatot. Szintén nincs túl sok értelme. A töri tud érdekes lenni, de ha tanulni akarsz vmiből akkor az szerintem ne a töténelem legyen hanem a különböző korok filozófusainak gondolatai, azok írják le legjobban az adott kor jellemzőit. A kémiában kb. annyi a lényeg, hogy megtanulja az ember: Ne fogyassz metil-alkoholt mert meghalsz. Nevet Meg az ehhez hasonló észrevételek. Földrajzról annyit, hogy nem árt ha ismered a környező országokat, de nem ettől fog függni az emberek boldogsága és érvényesülése az életben. A nyelvtan fontos mert ha nem írsz helyesen primitív bunkónak fognak nézni. Mosolyog A rajz jó annak akinek van hozzá tehetsége, kifejezheti vele a kreativitását, akinek meg nincs... Az én vagyok. Nevet A fizika... A fizika hülyeség, nem érdekel, hogy mi folyik az elvont rendszerekben, csak olyan dolgokat tanulunk amit sosem fogok használni az életben, állítólag negyedikben lesz értelme, bár ebben kissé lételkedem. Az irodalom jó, de szerintem kicsit eltúlozzák az emberek, szórakoztató műveket is véresen komolyan kell elemezni, néha jobb lenne csak élvezni, de azért nem vonom teljesen kétségbe az elemzések fontosságát. Ide most csak írok egy mondatot, mert tudom, hogy itt már úgyis rég abbahagytad az olvasást. Nevet A hittan, amit vallásos iskolába járásom miatt tanulunk a világegyetemben létrejött dolgok közül az egyik legfölöslegesebb és legrosszabb dolog, megvonja az emberektől a szabad akaratukat és különböző dogmákat kényszerít rá. A biosz érdekes de haszontalan, erről ennyit. Az zene szintén jó dolog, megnyugtatja az embert és itt is kifejezheti kreativitását. (mármint a zeneszerző) Csak azoknak az embereknek akiknek nincs hangjuk, nem lenne szabad énekelniük. (Nekem van. bee) A technika az jó volt de csak általánosban "tanultuk", arról szólt, hogy kimentünk az iskolakertbe kapálni, télen pedig megtisztítottuk a járdát a hótól.ikszdé Az info fölösleges, aki leül a géphez az magától megtanul mindent, akinek meg nincs kedve leülni az úgysem nagyon fogja. Asszem ennyi tantárgy van, bár ez is több a kelleténél. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 27, 22:31:13 írta GOdat88 » Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #23 Dátum: 08 feb 28, 00:18:45 »

Én a rajzot szerettem, de minden más fujjj  Nyelvesít
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #24 Dátum: 08 feb 28, 16:55:33 »

A földrajzot jelöltem, de tanárfüggő. Nálam spec' a föci tanár a legjobb arc. Fél órán át vicces sztorikat mesélt, aztán 10-15 perc alatt úgy ledarálta az anyagot, hogy otthon már csak át kellett olvasni. Mosolyog
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #25 Dátum: 08 feb 28, 22:29:13 »

egyetértek GOdat88-al a hittanal kapcsolatban...minek fertőzik már a világról kialakult képet?
még a hülyegyerekek is látják, hogy mivan most...szerintem a középkorban még elfogadható volt a dolog (vallás) valamennyire, mert akkor még az emberek is csak olyan szinten tartottak...kevesen voltak akik tudtak és ha ebből a kevésből valaki megszólalt, az eretnek volt! én mindig arra jutok, hogy a vallás (bár sok ellentmondás van benne) csak elviselhetőbbé szeretné tenni a közemberek életét, de mintha senki nem venné komolyabban...ez valamiféle menekülés a zord és kegyetlen világ elől! Ördögi  Nevet Egyébként tényleg a sok ellentmondás teszi nevetségessé, és ami abban az időben a fantázia netovábbja és egyben a világszemlélet legfőbbje volt, mamár bemérhető egy fanfiction-nek!! pl.: Biblia!
Naplózva
Gaarathebest
Vendég
« Válasz #26 Dátum: 08 feb 29, 19:27:02 »

Na jó srácok ez egy fontos dolog, a vallás, de nem kéne eltérni a témától. Ezt én írom mielőtt még Chakra tenné
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #27 Dátum: 08 márc 01, 06:13:06 »

Én a történelemre adtam le a voksomat... Mindig is érdekelt... De azért örülök, hogy már nem tantárgy... Nyelvesít Most már akkor foglalkozok a régmúlttal, amikor akarok, nem mikor a tanár mondja...  Mosolyog
Naplózva
Madara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 158


« Válasz #28 Dátum: 08 márc 01, 08:50:08 »

énnekem csak az infó a kedvencem meg az ebéd (igaz nem vok ebédes) azaz otthon meg a gépezés!XD
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 08 márc 01, 10:47:22 »

Hát persze, hogy az angol...volt középiskolában. Mosolyog Ezért tanulok most mindent angolul. Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 24
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!