24 okt 12, 03:11:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613120 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2190 Dátum: 09 feb 27, 22:41:17 »

Csibe... ok, bárki beugorhatott volna, de mégis Hinata volt az, aki ugrott. És mostmár nincs az az érv, hogy Naruto nem tud Hinata érzéséről.

Sapis... nyugi. Mi sem fikázzuk Sakurát. Comprende?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2191 Dátum: 09 feb 27, 23:15:11 »

a gond itt nem azzal van hogy én vagy Sapi nem fogajuk el a dolgot hogy sokan a Naruhinátszeretik.
hanem hogy a legtöbben úgy gondoljok hogy márpedig ők összefognak jönni mert Hinata szereti Narutot.
oké. kérem az érveket.
lehet véleménye arról hogy mi fog történni de próbálja meg alátámasztani.

Az más dolog hogy valakinek ez tetszik és ezt szeretné az már a saját izlés kategóriába tartozik. szeresse ezt. ezzel nincs gond. de itt nem ez van.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #2192 Dátum: 09 feb 27, 23:22:33 »

Ezekhez mi a farncért kell érvelni már megbocsáss?  Mosolyog

Én elmondom az érvemet: ránézek egy NaruHina képre, és elmosolyodom, mert én személy szerint nagyon aranyosnak látom őket együtt.  Mosolyog És szerintem az NHfanok nagy része így gondolja. ^^ Felesleges itt érvelgetni... ezért mondom hogy ez teljesen ízlés dolga. Természetesem nekem sem tetszik ha valaki fújolja a másik ízlését, legyen az NH vagy NS vagy SS vagy SHT vagy akármilyen fan. Én csupán aranyosnak látom őket együtt, ez minden. ^^   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2193 Dátum: 09 feb 27, 23:35:20 »

olvasd már el amit írtam légyszi
engem az zavar ha valaki tényként közli hogy ez így lessz teljesen alaptalanul. szeresétek a NAruhinát nemérdekel de ha valaki azt mondja hogy összefognak jöni csak azért mert most hinata elmondta az érzéseit annak hadmondjam  már el hogy hülyeségeketbeszél. lehet szeretni azt a párost ahogy bármelyik másikat. de ne akarjuk már a történetbe belemagyarázni azt ami nincs ott.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2194 Dátum: 09 feb 28, 03:16:45 »

Heh. látom még most is megy a vita, ráadásul én szóba kerültem mikor itt se voltam kivételesen. xDD

Na de a lényeg, ahhoz képest, hogy ebben az ügyben mindannyian elfogadjuk és tiszteletben tartjuk egymás álláspontját ölre menő vitákat folytatunk valamiről amit nem mi döntünk, hanem a kérdéses manga vagyis a Naruto megalkotója Kishimoto Masashi és ahogy elnéztem a mangát legalább 60-70% esélye van annak, hogy Kishimoto sensei úgy döntött, hogy ez a vita mostantól tárgytalan(de nem kívánom senki halálát, úgyhogy ne legyen igazam), de lényeg, hogy én már belefáradtam ebbe a vitába és lényegében feleslegesen érvelgetünk egymásnak és fikázzuk egymás véleményét, de ez akkor egy olyan dolog amiről NEM MI DÖNTÜNK és ne felejtsétek el, hogy Kishi sensei nagy mestere dolgok csavargatásának és biztos vagyok benne, hogy azért tesz utalásokat mindkét párosításra, hogy mi itt veszekedjünk rajta, de szerintem az az igazság, hogy az, hogy a végén Naruto kivel lesz együtt ugyanannyira eldöntött tény az alkotó számára mint Kakashi halála vagyis semennyire és őszintén szólva már oda vissza kismilliószor meg hánytuk vetettünk mindent ezzel kapcsolatban, szóval most már be kéne fejezni ezt a vitát és majd akkor visszatérni rá mikor már ott tartunk, hogy a "főhősünk" valamelyik leányzót a karjaiban tartja. Mosolyog 
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 28, 03:21:16 írta Csibe19 » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2195 Dátum: 09 feb 28, 11:14:41 »

Erre a S-a-k-u-r-v-a dologra én is emlékszek. (Ez az 1 topic az, amit teljesen, az elejétől kezdve elolvastam, és ez megmaradt). Fel is háborodtam elég rendesen, mert lehet utálni Sakura-t, de attól még tényleg nem kéne valami olyannak nevezni, ami nem is jellemző rá. Persze ez vonatkozik az összes többi szereplőre. Attól, hogy én NaruSaku-s vagyok, nem k*rvázom le Hinata-t. Egyrészt, mert megfogadtam, hogy én nem süllyedek le erre a szintre, másrészt pedig, egyszerűen azért, mert nem az.

Viszont hálás vagyok a NaruHina-soknak, hogy nem kezdték el a NaruSaku-sokat b*szogatni, hogy Sakura ilyenkor mégis hol van. (437-es manga) Külföldi fórumon olvastam ilyet, és elég sz*rul esett. Tekintve, hogy ő orvosi ninja, nem rohangálhat ész nélkül mindenhova, mert rá a harcok után lesz szükség. Most ezt ne értsétek félre, Hinata nem ész nélkül rohangált. Csak Sakura ilyet egyszerűen nem vállalhat be, akármennyire is akarta volna esetleg. Mosolyog

Dave90-nel pedig teljesen egyetértek. Nekem sem a NaruHina fanokkal van bajom. Hanem azzal, amikor olyat olvasok, hogy: mivel Hinata már a kezdet kezdetétől szereti Naruto-t, ezért fognak összejönni.
Mennyivel másképp hangzik, ha azt mondja valaki: azért illenének jobban össze, mert míg Hinata a történet elejétől kezdve szerelmes Naruto-ba, addig Sakura csak "verte", állandóan bunkózott vele, nem látott, csak Sasuke-ig. Persze most, hogy nincs Sasuke, már 100%-os a "rálátása" Naruto-ra, és kezdi egyre jobban megkedvelni. De csak azután kezd el komolyabban érdeklődni Naruto iránt, miután Sasuke "kikerült" a képből. Rádöbben, hogy mégis csak jó f*szi Naruto, de ez rengeteg időbe tellett neki. Hinata bezzeg végig kitartott mellette, már a kezdet kezdetétől bármit képes lett volna megtenni érte. Sakura túl sokáig nem élt a lehetőséggel. Most már itt az ideje, hogy a sors (és Kishimoto) Hinata-nak kedvezzen.

A vita meg szerintem mehet addig, amíg kulturált keretek között folyik, ismételgetés nélkül. (Illetve, amíg a modi(k) azt nem mondjá(k), hogy elég legyen.) kacsint
Naplózva
Jancsi9383
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #2196 Dátum: 09 feb 28, 12:04:50 »

Azért ez kemény >>> ígyössze veszni azon, hogy Naruto Sakuraval vagy Hinatával fog-e összejönni. Őszinténszólva szerintem egyikkel se. Nem akarok megbánti senkit, de itt a szerelemi szálak megalkotás kb a Heroes című sorozat zserelmi szálainak szintjén áll.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szerk: Bocs elírtam, de már javítottam (SakuraNaruto v HinataNaruto)
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 28, 16:10:12 írta Jancsi9383 » Naplózva

Save the cheeleader... Save the world!
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #2197 Dátum: 09 feb 28, 12:59:40 »

NAruto nem hiszem hogy saját magával összejönne xD
és ez egy Shounen manga a legtöbben van jelen szerelmi szál úgy ahogy ebben is.
álltalában ezek nicnsenek lezárva viszont előfordúl hogy igen. szóval van értelme erről beszélni.
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #2198 Dátum: 09 feb 28, 14:00:59 »

Hát a mostani manga után már biztos vagyok benne, hogy naruto hinatához illene, bár nem vagyok egy nagy naruhina fan de szerintem szépek lennének.
Sakura pedig biztosan találna mást, sasukét nem hiszem, de akár sai-jal is szépek lennének szerintem Nevet
Naplózva
Jancsi9383
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #2199 Dátum: 09 feb 28, 16:12:34 »

NAruto nem hiszem hogy saját magával összejönne xD
és ez egy Shounen manga a legtöbben van jelen szerelmi szál úgy ahogy ebben is.
álltalában ezek nicnsenek lezárva viszont előfordúl hogy igen. szóval van értelme erről beszélni.

Én nem azt mondta/írtam, hogy nincsbenne jelen szerelmi szál, csak a véleményemet fejtettem ki az iránt, hogy a mangában a szerelmi szálak kidolgozottsága milyen szinten állnak --> Sztem Gamatatsu hátsója alatt.
Naplózva

Save the cheeleader... Save the world!
IchigoXd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #2200 Dátum: 09 feb 28, 16:30:03 »

Én nem akarom, hogy Sakura vagy Hinata összejöjjön Narutoval T_T >___<.
Egyszerűen képtelen vagyok őket együtt elképzelni >___<. Nem megy T_T.
Én Narutohoz nem párosítok senkit :S
- Sakurát azért nem , mert mindig üti veri, meghát minden:S
- Hinatát meg azért nem mert félénk, és Hinata nem szimpatikus [de lássuk be a vallomás nagyon aranyos volt ^_^]
Az egyetlen páros amit szeretek az a Shikamaru x Ino *_*, aztán több párost nem nagyon tudok elképzelni ikszdé...

Aki romantikára vágyik annak ott van a manga.hu kábé száz romantikus mangával xD
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 28, 16:31:52 írta IchigoXd » Naplózva

ShikamaruxIno4ver
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2201 Dátum: 09 feb 28, 17:38:17 »

Sakura pedig biztosan találna mást, sasukét nem hiszem, de akár sai-jal is szépek lennének szerintem Nevet

Jézusom. o_O Elég érdekes páros lennének. x'D Főleg a személyiségük miatt. Sakura-hoz még Lee is jobban illene szerintem, pedig az is kissé extrém páros. :'D
Nem tudom, én Sai-t csak Ino-val tudom elképzelni. Nah, ők szerintem kifejezetten jól néznének ki együtt. Hümm-hümm

Ha mégis NaruHina lenne, akkor legyen már SasuSaku is. Attól függetlenül, hogy milyen Sasuke, azért még mindig vele néz ki a legjobban Sakura. (Naruto után persze.) Nyelvesít

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ha már itt vagyok, akkor leírom a további kedvelt párosaimat:
(Nah jó, van amelyiket annyira mégsem kedvelem, csak vannak, és kész.) Mosolyog
         
~Neji x TenTen
Tökéletesen passzolnak egymáshoz. Neji-nek olyan csaj kell szerintem, aki mellett még überebbnek érezheti magát, aki mellett még hangsúlyosabb lesz, hogy ő milyen erős. Hát TenTen pont ilyen.

~Kakashi x Rin *_*
Tudom, hogy ez az a páros, amire a legcsekélyebb az esély, de igazából konkrét dolgokat nem tudunk Rin "halálának" körülményeiről. Az, hogy Kakashi úgy tudja, hogy meghalt, az még nem azt jelenti, hogy ez így is van. Szerintem nem véletlenül hagyta meg ezt a szálat Kishi. Épp ezért reménykedek. Főleg azért, mert Kakashi mellé Rin-en kívül nem tudok mást elképzelni. (Eredetileg Obito x Rin fan lennék, de arra még ennyi esély sincs, függetlenül attól, hogy viszont látjuk-e még valamilyen formában Obito-t.) kacsint

~Iruka x Ayame
Őket csak azért írtam ide, hogy bővüljön a sor. x'D Mindketten visszafogottak, talán pont ezért illenek össze.

~Kiba x Hinata
A párosukat a 96. részben szerettem meg különösen. Édesek voltak együtt, ahogy Hinata megvédte Kiba-t. *_* Szerintem sokkal szebb páros, mint a NaruHina. Mosolyog

~Gaara x Matsuri
Ezt a párost tudtam a legnehezebben elfogadni. Matsuri olyan kis semmirekellő. :'D De ha Gaara-nak ez kell, hát legyen. :/

~Shikamaru x Temari
Ez nálam a Nr.1 páros. Ők illenek össze a legjobban az egész sztoriban. Shika laza, Tema meg elég durca csaj. Igazából még mindig nem tudom megfogalmazni, miért ők a legjobbak. Azt hiszem, elég, ha rájuk néz az ember. Nevet

Mivel a következő párosokat már említettem korábban, indokkal együtt, így most csak felsorolom, hogy ne maradjanak le a listámról. Nevet

~Sai x Ino
Esetleg Chouji x Ino, de semmi esetre sem Shikamaru x Ino. >.<# Azt ki nem állhatom. x'D

~Naruto x Sakura


Amitől pedig végképp kiráz a hideg, és a világból ki lehet kergetni ezzel a párossal: Shikamaru x Shiho Lehánylak
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 28, 17:40:38 írta GaaraFan333 » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2202 Dátum: 09 feb 28, 17:46:47 »

ShikaxShiho-val egyetértek. Én is rosszul vagyok már a gondolattól is...  Lehánylak
Viszont nekem a GaaraxMatsuri páros nem jön be, vagyis igazából eszembe se jutna párosítani őket. Gaara-t szerintem Matsuri abszolút nem érdekli, észre sem veszi. Pl amikor segíteni akart neki felállni (Shippuu 31), akkor is elég rondán nézett rá, szóval nem hiszem, hogy érezne iránta vmit... Ráadásul Matsuri nagyon buta, elég idegesítő, tipikus fangirl és ronda is. Szerintem egyáltalán nem ismeri Gaara-t, nem hiszem, hogy megértené és tudna segíteni neki egy kicsit szocializálódni  Nevet Szerintem ő csak annyit lát, hogy Gaara jól néz ki és pont. De ha mégis Gaara rajongói táborából kéne neki párt választani, akkor már inkább a másik lányra szavaznék, mert esze neki sincs több, de legalább szép.
IrukaxAyama nem rossz ötlet, de nekem inkább KakashixAyame.
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2203 Dátum: 09 feb 28, 17:57:55 »

Nah igen, a Gaara x Matsuri az a páros, amelyik csak van, és kész. :'D Egyébként én sem szeretem a csajt, csak az a baj, hogy Kishimoto szerintem Gaara szerelmi életével fog a legkevesebbet foglalkozni, ergo az lesz a csaja kb., akivel a legtöbbet láttuk, akivel a legevidensebb lenne, hogy összejön. (Sajna.) >.<# Bár remélem, tévedek. Mosolyog Lehet, hogy a Kage talin valami "bombázó" lesz az oldalán. Nevet (Vagy legalább valami normális csaj, aki illik is hozzá.) ^^

Nekem a Kakashi x Ayame páros túl szelíd. :Đ Maradok a Kakashi x Rin-nél. *_* (Bár nagyobb az esély az elsőre, de nem baj.)
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 28, 18:00:32 írta GaaraFan333 » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2204 Dátum: 09 feb 28, 18:04:53 »

Azt bírnám ha Gaara vmi bombázóval robbanna be  Nevet Egyébként szerintem Gaara nem nagyon fog összejönni senkivel.  Neeem Elég kevés a szerelem a Naruto-ban és nem hiszem, hogy pont Gaara-ra pazarolná a szót. Ráadásul KLishi szemmel láthatólag vonzódik a tragikus végű szerelmekhez (ld. AsumaxKurenai, TsunadexJiraiya stb...) és nem szeretném ha Gaara is így járna. Már így is eleget szenvedett.
KakashixAyame-t arra alapoztam, hogy volt vmikor egy rész, amikor Kakashi kérdezi a tulajtól, hogy hol van az aranyos Ayame-chan vagy vmi ilyesmit. Tudom nem egy komoly alap, de azért tetszene. Kakashi X Rinnel az a bajom, hogy Kakashit szerintem nem nagyon érdekelte Rin.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!