24 okt 10, 23:25:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612589 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1755 Dátum: 08 aug 19, 10:57:57 »

Moderátor:
1.) Jöhetnek képek is, de tartsuk észben, hogy ez nem a rajongói képek téma. Ha küldesz képet, akkor normálisan kommentáld is, mert a csupa-kép-link hozzászólásokat törölni fogom. ^^
2.) Egy kicsit sok az ismételgetés. Elég egyszer elmondani a véleményt. Ha nincs új "fejlemény", vagy új(!) szempontok akkor pedig nem kell terhelni a már így is méretes fórum adatbázist. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1756 Dátum: 08 aug 20, 15:41:24 »

vagy ha nem még 1 széria, akk legalább egy epilógus.

az a kép amikor hinata naruto nyakában ül nagyon megtetszett Nevet
látom sasusakusat nem nagyon küldözgettek, én meg lusta vok keresgélni ikszdé erről ennyit Nevet
Naplózva
Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #1757 Dátum: 08 aug 20, 15:50:33 »

Óó, de, én ide beteszek egyet Nevet SasuSaku
Nekem tökre tetszik a kép, nem is tudom miért.. De tök jó, eső van, és Sakura meg Sasuke hátára dől. ^^
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1758 Dátum: 08 aug 20, 17:16:51 »

jaja, ez tényleg jó  kacsint  bár elég vastagra lett rajzolva sakura lába  Pojén
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1759 Dátum: 08 aug 20, 17:36:03 »

Én SasuSakuból ezt a képet nagyon szeretem. Szerintem írtó jó kép, és mindkettőnt elég szépen megrajzolták.  Mosolyog
SasuSaku
Naplózva
Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #1760 Dátum: 08 aug 20, 17:51:05 »

Ezt a képet én is láttam egy párszor, sztem is jó, főleg az hogy egymáshoz vannak kötözve. Nevet (A piros színű, szeretetet jelentő szalaggal *.* x'D)
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1761 Dátum: 08 aug 20, 17:53:16 »

Szerintem a Karin Sasuke is érdekes páros lenne. Tudjátok 10 év mulva visszatér Konohába családostul. Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1762 Dátum: 08 aug 20, 17:57:39 »

hehhe na most sikerült megnevettetned Micsudi Nevet Szászke kun mint 4 gyermekes család apa  Pojén Karinnal az oldalán... naneeee  >.<#  Pojén
Naplózva
zol96
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Shikamaru is the best!Shodaime Lustakage


« Válasz #1763 Dátum: 08 aug 21, 16:34:22 »

Érdekes lenne ? visszamwegy Konohába: csá Naruto. Sasuke meg elkezdi pátyolgatni a gyerekeit, és puszipajtások lesznek Karinnal.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1764 Dátum: 08 aug 22, 13:57:55 »

Jó érzés másokat megnevettetni. Mosolyog Igazatok van a családapa szerep nagyon nem illik Sasuke-hez.
Azt viszont nem értem mi bajotok van Karinnal? Ha jól tudom Sasukénak sose tetszett Sakura. Akkor miért ne történhetne meg ilyesmi? Ők is csak emberek.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #1765 Dátum: 08 aug 22, 14:28:27 »

Halovány, homályos megérzés, és már biztos, hogy volt róla szó, de az utóbbi időben elgondolkodtam azon, hogy talán kilátásban lehet Sakura és Kakashi kapcsolatának elmélyülése. Ezalatt persze nem szerelmet értek, félre ne értsétek. Kishimoto-san is mintha mondta volna, hogy kettejükkel fontos dolgok fognak történni. Ez persze nem jelenti rögtön azt, hogy egymásra lesznek hatással, de mivel a mangaka ügyes, ezért elültette a fülünkben a bogarat:D
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1766 Dátum: 08 aug 22, 14:31:50 »

Kakashi NEM perverz:D Szval a szerelmet vagy bármi ehez hasonlót abszolút kizárom!:D Sakura csak és kizárólag Narutoval jöhet össze. Ez a közös történés meg lehet ugyebár Naruto egy átváltozása miatt is vagy vmi:D Am Kakashit max Ankoval tom elképzelni:D


Ez már azért túl lesz akkor a barátságonxD Ennél jobb barátok nem hiszem hogy nagyon lehetnének...Nevet Szval nem hinném, én csak azt tom elképzelni hogy Narutoval történik vmi ami mind2jükre kihat vagy vmi ilyesmi:D Sakurát ismétlem csak Naruto melléNevet:D
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 22, 14:38:00 írta Sapis » Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #1767 Dátum: 08 aug 22, 14:33:26 »

Sapis, mondom NEM SZERELEMRŐL VAN SZÓ... Nevet Mindössze annyiról, hogy jobban összebarátkoznak. Ez még csak belefér, nem?
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1768 Dátum: 08 aug 22, 14:42:19 »

én egyet értek Hekate és én is így gondolom mert mostanában Mintha Kakashinak semmi köze nem lenne hozzájuk... csak ott van és ennyi (naruto edzését leszámítva) nagyon remélem hogy Kishi ilyesmi téren akar elindúlni Mosolyog
és ja a Shika Temát már túúúlontúl sablonos emlegetni mindenki tudja hogy ők egymásnak vannak teremtve 8legalábbis a legtöbben) és remélik hogy lessz belőle valami.
NaruSaku meg egyértelmű szerintem de én már inkább nem is vitatkozom ezen.
Anko egy mellék szereplő volt és nagy valószínűséggel már szerepe sem lessz max ő fogja megölni a Kabuto féle Orot... de Kakashival nem hoznám össze nem tudom találkoztak e egyszer is a történet folyamán nem emlékszem ^^
De ha már Kakashi Sakura mint párost is megmondom róla a véleményem Ha esetleg NArutoval történne valami (meghalna eltünne Hinatát nem említem hopssz megtörtént) akkor eltudom képzelni Hogy Sakura Kakashi KArjaiban keresne vigasztalódást de ez is csak abban az esetben lenne lehetséges ha tényleg leszs valami ami közelebbi barátságot eredméynez közöttük mert így nem nagyon gondolna rá Sakura semmilyen értelemben. Hamarabb menne Saihoz(fúúújxD )
De mivel ez nem egy Love Story így kétlem hogy ilyesmi megesne benne.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1769 Dátum: 08 aug 22, 14:58:45 »

Igen Kakashi mostanábanmint ha hanyagolva lenne. már nem az a ninja aki a story elején volt.
Én ezt a Sakura Kakasi barátságelméllyítős dolgot úgy tudnám elképzelni hogy mondjuk Tsunade közös küldetésre küldi kettőküket. Mondjuk kémkedjenek az Akatsuki után.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!