24 szep 28, 22:50:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Chuuninná és Jouninná válás  (Megtekintve 43525 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #90 Dátum: 08 máj 01, 12:52:52 »

De azt sem tudjuk, hogy Nejin kívül a korábbi chuuninokból lett-e jounin. Mert eléggé nem valószínű, hogy 2,5-3 év alatt csak egy jounin "termelődött". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #91 Dátum: 08 máj 01, 12:59:58 »

Hát nem kéne azokra az emberekre korlátozni a gondolatainkat, akiket látunk az animében, mert sokkal több ninja van konohában,  mint akik szepelnek!
Azoknak a szilózásoknak semmi értelme, hogy el fognak fogyni a jounninok, meg hogy kevés chunnin megy át a vizsgán, mert mi van ha Nejin kívül még vagy 20-an Jounninok lettek?!
Szóval ezekről az elméletezésekről le kéne szokni, mert értelme semmi, amíg nem ismerjük Konoha lakosságának pontos adatait..
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #92 Dátum: 08 máj 01, 13:42:19 »

Én pont arra céloztam hogy nem kiszámítható a számuk. De véleményem szerint a kihalás elég messze van mert van elég tehetség aki jounin jelölt Mosolyog.
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #93 Dátum: 08 máj 01, 15:45:26 »

hát ennek tényleg nincs értelme sztem hatalams nagy baromságokat írunk, ide, mert fogalmunk sincs hogy hogy megy ez meg azért az elég nagy "baki" lenne a narutoban ha egyszercsak kihalna konoha jounin serege... >.<#
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
nviktor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #94 Dátum: 08 máj 01, 19:04:13 »

de annyi erövel mint neji a többiek is simán jouninok lehetnének
Naplózva

Szép vok csak az arcomat nem látjátok Nevet
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #95 Dátum: 08 máj 01, 19:14:20 »

Miért Neji meny ierővel lett Jounin ? Ha megnézed Neji nem csak , hogy jó tai jutsu-  ban és jól használja a Byakugan - t , de még bölcs és megfontotl is ... Nem esik egyből neki senkinek ,mint 1 hülye gyerek hanem végig gondolja a döntéseit és fegyelmezett , meg emelett még jó ninja is ... Nem mindenkiből lesz jounin ... Szerintem a shippudenes Neji kiérdelmelte ezt a rangot ... Főleg , ha Kankuro  is jounin ... Egyébként Nejihez hasonló és nem jounin ninját én nem tudok ... Valaki mondana , ha tud ?

Lényeg a lényeg, hogy jounin ranghoz nem elég csak sima ninja - nak lenni és átlagos tulajdonságokkal rendelkezni ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Hiei
Vendég
« Válasz #96 Dátum: 08 máj 01, 19:38:52 »

Nejinek szerintem nagy elöny volt az is hogy ismeri Narutoékat így könnyen vezetheti őket. Tudja hogy mikor kell megállítani őket és hogy meddig engedheti őket. Bár ezt lehet én látom így de szerintem ez is közre játszott.
Naplózva
spet95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83



WWW
« Válasz #97 Dátum: 08 máj 04, 09:53:29 »

Sziasztok Naruto mikor lessz már Chunin? Mert a mangát nem nagyon szoktam olvasni. Vagy majd konohamaruékkal fog vizsgázni ikszdé!!
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #98 Dátum: 08 máj 04, 11:54:06 »

Hát a mangában eddig még nem lett az, de ha nem komolyodik meg, amíg nem lessz okosabb, addig soha!
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #99 Dátum: 08 máj 13, 06:04:09 »

 :hmm?:hát ha a mangában még nem lett az,(én pedig úgy tudom hogy az fényévekkel az anime előtt jár)
akkor sztem nem is lessz még egy darabig végülis fura lenne egy olyan komoly naruto mint pl neji pedig ha hokage akar lenni akkor előbbutóbb muszájlenne neki feljebblépni a genin szintről.
vagy lehet hogy ő lessz az első hokage aki geninből lett az
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 13, 06:04:50 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #100 Dátum: 08 máj 13, 08:02:20 »

Narutonak egyszerűen nincsen ideje elmenni egy Chuunin vizsgára, és a történet végéig sztem nem is fog tudni Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

1713
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #101 Dátum: 08 máj 13, 15:31:00 »

Szerintem ha végigver mindenkit, használ egy A szintű jutsut, akkor azért "csiszre" megadnák neki a chuunin rangot. Márpedig hihetetlen sokat fejlődött 3 év alatt, és már akkor is csak az esze hiányzott az előrelépéshez...
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #102 Dátum: 08 máj 13, 17:58:26 »

Hát végülis korábban már teljesítette a chuunin vizsga kövfetelményeit, sőt a mostani küldetáseivel jócskán túlteljesíti azokat, szóval elvileg bármikor megkaphatná a rangot.
Naplózva

HUNTER
Vendég
« Válasz #103 Dátum: 08 máj 13, 18:18:43 »

Ez mind igaz de ahoz hogy Chuuninná váljon nem csak erősnek kell lennie hanem jó vezetőnek is Nevet és eddig nem villogtatta meg vezetői képességeit
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #104 Dátum: 08 máj 13, 18:24:10 »

Ja és mind a négy csapat minden tagja tökéletes csapatvezető csak ő nem, na ne röhögtess.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 13, 18:30:33 írta Csibe19 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!