24 jún 24, 13:16:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos zenék  (Megtekintve 133551 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #210 Dátum: 08 okt 28, 17:12:48 »

Erre gondolsz: Aluto - michi to you all
Naplózva
Tora-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59



« Válasz #211 Dátum: 08 okt 28, 18:02:23 »

Aluto - Michi to you all

Hehe, de jó, hogy nem látom a szememtől, hogy már érkezett válasz a kérdésre...  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 28, 18:06:54 írta Tora-chan » Naplózva

GIMP antitálentum
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #212 Dátum: 08 okt 30, 09:36:48 »

apropó! a celeb vagyok ments ki innen egyik betétdala a "hokage"  soundtrack..  nem csodálom ha minden hova beteszik a Narutos zenéket, mert tényleg odavágnak!
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #213 Dátum: 08 okt 31, 16:40:44 »

apropó! a celeb vagyok ments ki innen egyik betétdala a "hokage"  soundtrack..  nem csodálom ha minden hova beteszik a Narutos zenéket, mert tényleg odavágnak!

Áááá, ne is mondd... amióta a Győzike Showba és a Celebbe beleteszik a Naruto betétdalokat, nem merem betenni a fooling moodot csengőhangnak, mert azt hiszik, valami győzi fan vagyok... Épp' elég volt egyszer a metrón. -_-
Naplózva

Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #214 Dátum: 08 nov 02, 11:17:32 »

megszóltak a metrón h győzikét halgatsz?
azért az kicsit gáz és am ha az lennél mi közük hozzá?
Naplózva

memories last forever. <3
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #215 Dátum: 08 nov 04, 20:24:34 »

Nah jah... bár általában manga/animefanok barátaimmal vagyok Pöstön, sz'al ők tudják, hogy igazából Narutos számok vannak a telefonomon (Fooling mood, a Naruto 7th, 9th Opening, Hero's come back, stb...) Csak hát tényleg vicces, mikor olyan furán néznek az emberek ikszdé
Naplózva

Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #216 Dátum: 08 nov 05, 19:54:09 »

Szerintem nagyon elrontják a Shippuuden opening zenéket. Egyáltalán nem illik a sorozathoz. Egyedül a Shippuuden legelső openingje az ami igazán jó, pörgés remek a ritmusa, mint a régebbi Naruto opening zenék. De ezek az újabbak, nagyon nem....  Neeem
Naplózva
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #217 Dátum: 08 nov 05, 20:00:16 »

A shippuuden animéből nekem is csak az első évad openingje tetszik, a többi nem igazán (igaz, azokat húgom orrba-szájba hallgatja  Hmm... ). De az első opening nem teljes, egy csomót küszködtem, mire megtaláltam a neten a teljes verziót  >.<# Nevet
Naplózva

Preda
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #218 Dátum: 08 nov 05, 20:07:46 »

Én a youtube-on hallgattam meg a teljesen, nagyon jól megcsinálták azt. Néha amikor képregényt vagy mangát olvasok akkor azt hallgatom.  Pontosan
Naplózva
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #219 Dátum: 08 nov 06, 08:19:03 »

Óóóó, én meg állandóan! ikszdé Meg a Michi to you all-t! ^^ Az a két nagy favoritom a Shippiből Nyelvesít A sima narutonak több olyan openingje van, ami tetszik, le is van töltve az összes, plussz a betétdalok; -zenék. Most már csak klippel együtt kell letölteni ezeket valahogy ^^ mert hát az opening is akkor igazán élvezhető, ha van hozzá kép - szerintem.  Hümm-hümm
Naplózva

Mokiur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #220 Dátum: 08 nov 12, 17:39:31 »

Sziasztok!Valaki meg tudja mondaini hogy mi annak a számnak a címe mely akkor hangzik fel mikor lee és kimimaro harcol és gara megérkezik,kankurot is  meg temarit is mutatják és egyszerre bemondják homok ninják .Na szóval ez a zene kellene és ez semmelyik OST sincs rajta.
Elöre is köszönöm
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #221 Dátum: 08 nov 12, 20:24:11 »

Szerintem az egy a helyzethez megvágott, mutáns Naruto Main Theme. A sorozatban többször is hallható, főleg úgy az elején a cím környékén.
De lehet külön szám...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #222 Dátum: 08 nov 25, 15:29:03 »

Szia Mindenkinek!

Az anime 91(92?)-dik részében Naruto kihívja Tsunade sama-t egy kanyarra - nem nem olyanra!  Nevet

Szóval kint állnak az utcán és indul a zene, ami a soundtrack-ek között a Bunta-ra hasonlít, csak a Bunta-ban van valamilyen fúvós hangszer és egy férfi hang, amelyik bele hooooo-zik.

Valaki meg tudná mondani, hogy az anime-s zenének mi a címe? Vagy honnan lehetne... meghallgatni?
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #223 Dátum: 08 nov 25, 15:37:05 »

Óóóó, én meg állandóan! ikszdé Meg a Michi to you all-t! ^^ Az a két nagy favoritom a Shippiből Nyelvesít A sima narutonak több olyan openingje van, ami tetszik, le is van töltve az összes, plussz a betétdalok; -zenék. Most már csak klippel együtt kell letölteni ezeket valahogy ^^ mert hát az opening is akkor igazán élvezhető, ha van hozzá kép - szerintem.  Hümm-hümm

Micsoda véletlen, nekem is a Heroes come back a kedvenc openingem a shippuusok közül és Michi to you all is a kedvenceim közé tartozik, de az új opening is nagyon tetszik(Inoue Joe - Closer), nagyon jó szám és eddig szerintem a 2. legjobb opening. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 nov 25, 15:37:42 írta Csibe19 » Naplózva

Sheme
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73


« Válasz #224 Dátum: 08 nov 25, 15:40:50 »

Amitől meg mindig Sír

http://www.youtube.com/watch?v=Jl421YxFKNY

7:13-tól...

Sír
Sír
Sír
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 44
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!