24 okt 09, 12:16:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144141 alkalommal)
0 Felhasználó és 69 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #9540 Dátum: 12 dec 16, 11:09:23 »

Hát igen, mert a filtrtelen(xD) teához kell egy ilyen fém filter, mert ugye filtertelen Mosolyog (ezt jól sikerült megfogalmaznixD)
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9541 Dátum: 12 dec 16, 11:10:52 »

Teatojásnak hívják amúgy, húslevesbe is belerakják, csak akkor bors van benne és erős paprika is néha.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9542 Dátum: 12 dec 16, 11:12:01 »

Hát igen, mert a filtrtelen(xD) teához kell egy ilyen fém filter, mert ugye filtertelen Mosolyog (ezt jól sikerült megfogalmaznixD)

Teatojás, jah, ahogy heo is mondta. Nevet De a fém filter jobb név. ikszdé Igazából meg szűrőt szokás használni még. Nevet
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #9543 Dátum: 12 dec 16, 11:12:35 »

Heo te miket tudsz Nevet De azért a fém filter megnevezés se rossz Pirul
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #9544 Dátum: 12 dec 16, 11:32:16 »

Aes
Eggy bögre tea az a minimum,általában 2l főzök le,de nem mindig van időm meginni,persze akad olyan ,hogy 4liter teát iszom pl hétvégén ,de az nem olyan gyakori,tekintve azt,hogy nem igénylek olyan gyakran folyadékot (tegnap pl 19ig nem ettem nem ittam és reggel 6:40tol voltam teljesen aktív ).
Szal az eggy bögre az csak a minimum ,igaz az nem menyiség ...,de hát ha csak arra van idő...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #9545 Dátum: 12 dec 16, 11:36:08 »

Igen a Milford nagyon isteni Lina.. én is nagyon szeretem.
Filtertelen teát még nem nagyon ittam. Mindig megveszem a filterest. :p és nincs fémtojásom.Nevet
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #9546 Dátum: 12 dec 16, 12:24:33 »

Én filtereset ritkábban iszom...en ugy csinálom ,hogy :
Forr a víz akkor belerakom a kívánt mennyiséget a zöld/gyümölcs /egyéb  teabol,majd hagyom állni a gyümölcsöt tovább ,ahogy idom engedi...majd leszurom es mar iható is (mézzel iszom ).
Zöld teabol altalaban nem 2lert főzök hanem csak 2bogrenyit ...es azt csak 10percig hagyom ázni:)
Szal en a filter nélküli teákat iszom.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #9547 Dátum: 12 dec 16, 12:53:56 »

Fél liter kávé fölött szokták mondani napi bevitelként, hogy már sok és az élénkítő hatás a visszájára fordulhat. A 6 csésze kávé, bárhogy is számolom, sehogy nem fél liter. Ráadásul az se mindegy, hogy hígítva isszuk-e, vagy önmagában, esetleg cukorral, mert az reggelenként nagyszerűen jöhet a testnek a vércukorszint végett.
Bár szerintem napi fél liter kávé is bőven a kritikus határérték alatt van. Persze ez számít az egyén egészségi szintjétől, a kávétól és hogy együnk előtte valamit mindig, ez alól kivételt nyer a kelés utáni kávé, mert ott nincs éhgyomor, a test még fel se készült arra, hogy valami ennivalót bevigyél a szervezetedbe. Legalábbis én rögtön kelés után csak nagyon megerőltetve tudok enni valamit is, egyszerűen nem kívánom. Minden félévben megyek egészségügyi vizsgálatra és mikor megmérik a pulzusom mindig elmondja a nővér, hogy "nyugalom a hosszú élet titka, mi?" és mosolyognak. Tudni kell, hogyan igyuk a kávét és pozitívan fog hatni a testre: a kávé nem arra van, hogy megszüntesse a kialvatlanság problémáját. Maximum ideiglenesen fedi el, de a fáradtságot csak alvással lehet pótolni, nem pedig kávéval. Arra való, hogy még intenzívebbé, éberebbé tegye a munkát vagy épp a járás-kelést, nem pedig arra, hogy kiegyenlítsük a bioritmusunkat. Érdemes azt is nézni, hogy azért teljen el minimum 1 óra a két kávé között, bár az 'előírt' 3-4 óra közé tehető, megint csak egyéni dolog, hogy kinek mennyi kell. Rám nem hat a kávéban való kis koffein, megszokta, néha igényli is a szervezetem. Velejáró, ha évek óta fogyasztjuk.
A fekete tea is akkor egészségtelen, mert van benne koffein? Elárulom, több mint a kávéban, csak a csersavak miatt lassabban oldódik ki és hosszabban tart a hatása. Teát iszom esténként, ha van valami dolgom hajnalban, amúgy meg simán bealudnék.

Szerk. --
Az utolsó bekezdésben rosszul írtam. A koffein alatt a teint értem.
Plusz elfelejtettem, hogy a kávé mellé igyunk valamit, mert gátolja bizonyos ionok visszaszívódását (magyarán elszívja a testtől a vizet.)
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 16, 13:04:18 írta Stance » Naplózva



drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9548 Dátum: 12 dec 16, 13:09:53 »

Hmmm mikről marad le az ember ha nincs kedve fórumot olvasgatni. Borzasztóó még szerencse, hogy végül visszaolvastam. ikszdé
Latern te nagyon bolond vagy Nevet mondhatnám, hogy régen nevettem ilyen jót, de tegnap este a haverokkal elég jókat röhögtünk... de ez akkor is nagyon vicces volt, kár hogy mostanában nem vagyok vmi aktív, már bele sem kerültem Szomorú

Vagy nem tudom ennek inkább örülnöm kéne-e, végül is ez azt jelenti, hogy az a bizonyos unalom nem szegődik olyan sűrűn mellém. Mosolyog
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #9549 Dátum: 12 dec 16, 14:08:13 »

Igen,mugiwara-nee...gondolom a legjobban azon mulattál,hogy ezeket komolyan mondta.

Akkor az alkohol+dohányzás is egészséges ,Lew tudja mi az egészség !mar ertem ....Kész értorna.
 
Stance
A fogyasztásának módjával kapcsolatban eggyet értek veled ,de a menyiseget illetően más véleményen vagyok .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #9550 Dátum: 12 dec 16, 14:36:38 »

Igen,mugiwara-nee...gondolom a legjobban azon mulattál,hogy ezeket komolyan mondta.

Igen. Komolyan.  Mosolyog Ezért is az a címe, hogy NKW The True Story.

Mindenesetre ez az én véleményem, még ha nyilvánvalóan paródia jelleggel készült is, így természetesen szélsőségesen sarkítva és túlozva lett.
Ettől függetlenül valóban azt gondolom, hogy vicces, ha valaki 18 évesen azt hiszi, hogy érti az Életet (bármit is jelentsen ez), meg buddhistát játszik nyugati kultúrában nevelkedett emberként. Valóban azt gondolom, hogy vicces és valahol mélyen nagyon szomorú, ha valaki annyi empátiával sem bír, hogy az összes szegényt, így kollektíve lusta disznónak nevez (ha nem is ebben a formában). Valóban azt gondolom, hogy szomorú és sajnos a mai állapotokat tükrözi, ha valaki 252 ponttal egyetemre járhat, és nem volt képes egyetlen (nem az összes!) középszintű érettségiét sem 80%-ra vagy a fölé megírnia.

De ez az ő személyiségük egy oldala, és ezért reméltem, hogy nem lesz belőle sértődés, mint ahogy láttam nem is lett. Biztos vagyok benne, hogy Stance egy tök jó fej arc élőben, meg itt is. Nikuccia is kedves lány, nem hiába szeretik itt is sokan. Lew meg valószínűleg egy, a barátaival néha még magánál is jobban törődő figura. Ez egy szelete a lényüknek, arról is csak az én, és kizárólag az én véleményem, ami miatt majd ők elraknak engem valahova (gondolom jó messzire).
Ennyi. Nem kell ezt túlhörögni.  Nevet
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9551 Dátum: 12 dec 16, 14:42:16 »

Hát akkor menj bulizni tömegközlekedéssel. Úgy legalább inni is tudsz.  Nyelvesít
Este 11-kor itt tanyacitiben már nem jár se busz, se vonat...  smirksweat Marad a kocsi...

Nincs kedvem nekiállni szerelni.. Nemrég keltem.. Negyed 7-kor értem haza hajnalban! ikszdé Lekésem a korábbi vonatot! ikszdé
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #9552 Dátum: 12 dec 16, 14:53:12 »

Lman
Van igazság abban amit mondasz...sajnos...sajnos alatt nem azt ertem ,hogy igazad van ,hanem azert mert ez azt jelenti,hogy a jelenlegi helyzet borzasztó ...
Az életet nem lehet teljeskörűen megérteni hanem max az éppen adódó élet helyzetet  ...ertem hogy mindig van munka(ami nem igaz)de az is számít,hogy mi a végzettséged ,mert egy sima gimivel nem mehetsz mérnöknek mert szabad egy állás,de az utcatakarito  szerepet betölti egy külföldi vagy egy képzett de sikertelen ember...hosszú tema ez...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #9553 Dátum: 12 dec 16, 15:03:05 »

Nyilván komolyan írta. De nincs mit tenni, az embereknek már csak vannak ilyen kifigurázható vonásaik. Latern meg jó karikatúrát tud csinálni. Nevet Szerintem ha igazán ismernénk egymást, mindenkiről készülhetne ilyen, ugye senki sem tökéletes. Nincs ezzel baj,
Idézet
ami miatt majd ők elraknak engem valahova (gondolom jó messzire).
és nem hiszem, hogy ők meghariztak volna érte. Nevettünk egy jót xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9554 Dátum: 12 dec 16, 15:12:13 »

Én nem is foglalkoztam vele eddig, mert nem tudtam, mi az a link, de olvasván az uccsó pár hsz-t megnéztem ezt az igaz történetes szart, és hát... Igen, L-menn, jó messzire kerültél. Eddig is igencsak messze voltál, de most még messzebb. Nemhogy vicces nem volt, hanem még undorító is, a rám és STM-re vonatkozó része. És téves is. Nincs ájfonom, csak gagyi androidom, amit névnapomra kaptam, olcsó volt, nem vagyunk gazdagok. A képet nem én csináltam magamról. És már megint sikerült lesarkítva, átdolgozva, hamisan leírnod a múltkori témáról alkotott véleményemet. Gratulálok.
És csak azért nem üzenetet küldök becses személyednek, mert szeretném, ha ez a vélemény tőlem származna, nyilvánosan, és így, ahogy most van, ugyanis kendnek szokása átfogalmazni lényeges információkat.
Igen, kedves vagyok. Veled innentől nem leszek. Vagyis hát nem is létezel igazából innentől, szóval tárgytalan.

Én ma epres teát csórtam magamnak, de nagyon megérte a stresszelést, mivel baromi finom volt. Nevet Nem is tudom, ittam-e valaha epres teát. Mindegy, innentől kezdve fogok inni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 16, 15:13:04 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!