24 okt 09, 03:18:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 848 849 [850] 851 852 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143308 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12735 Dátum: 13 jan 29, 23:00:49 »

Most így elképzelem magam előtt Saphirát ahogy a listába írja a neveket (nem sértés csupán az én elképzelésem)
Haza érkezik a bájos Saphira, lerakja holmiját és megy a gépe elé. Felmegy a fórumra megnézi van e új tag. Talál is néhányat. Gondolja gyorsan beírja őket a listába. Fiókjából kiveszi a listát, mely már majdnem egy km hosszú. Fel is írta őket majd mindent megnéz és megint írogat a listába, és nagyon ritkán kihúz egy-egy nevet.

Én így tudom ezt elképzelni.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #12736 Dátum: 13 jan 29, 23:02:17 »



*-* De régen használhattam ezt. Igen, Zita, ez egyértelmű. Ha Saphira valakit felír a feketelistájára, azt már meg is ölné.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 29, 23:05:52 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12737 Dátum: 13 jan 29, 23:07:29 »

Most ugye nem vetted komolyan amit írtam? Akkor hagyjuk azt a listát mára.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #12738 Dátum: 13 jan 29, 23:18:18 »

Hát, utólag bocs, hogy felhoztam ezt a listás témát, így belegondolva, nagy hülyeség volt. Aest meg is értem, meg a névtelen régieket, de a harmadikat... Hát, szerencsére nem te vagyok, hogy kedvelnem kelljen. Mosolyog
Éjfél pedig, mint kiderült azóta jó arc. Bár ti túl hasonló karakterek vagytok bizonyos, csak! bizonyos szempontból, hogy valaha is jóban lehessetek.

Nos, remélem, hamar ejtődik ez a buta téma. Éjfél, valami elterelő hadművelet esetleg? Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #12739 Dátum: 13 jan 29, 23:19:59 »

Épp barátnőmmel arról van szó, hogy exem zaklat és nem tudok megszabadulni..

Valami tanács?

Szomorú vagyok Szomorú

Amúgy nem vagyok az, de te mondtad hogy ne hivatalos dolgokról beszéljek.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12740 Dátum: 13 jan 29, 23:24:14 »

Jó ég Saphira! Mióta is írod már ezt a halállistát?

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12741 Dátum: 13 jan 29, 23:26:29 »

Már régóta. Még a legutóbbi kitiltásom előtt kezdtem, így téged le nem felejtenélek róla, Gabesz! Nevet
Naplózva

Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #12742 Dátum: 13 jan 29, 23:37:32 »

Saphira kezdek félni tőled! Halállistád is van meg minden... Nevet
Ayumi meg volt  a vacsora? Nekem most lesz. Bár este bealudtam kicsit, így most még jobban eltolódott.  Technikai KO
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #12743 Dátum: 13 jan 29, 23:46:20 »

Egyébként nem értem, miért ilyen nagy dolog ez? Mármint, szerintem ilyen kis halállistája mindenkinek van. Ha nem is így kimondva, de tudat alatt.
Az ember elbírálja a másikat, még ha nem is igazán ismeri, és elhelyezi pozitív vagy negatív irányba.

Gondolom én, bár lehet tévedek, de Saphiránál ez a lista az általa vmi okból kifolyólag negatívként megjelölt embereket tartalmazhatja.

Nem teljesen értem miért ilyen érdekes ez, ha így belegondolok nekem is van egy ilyen kiis halállistám, bár az már más kérdés, hogy kb annyi ember lehet rajta, mint amennyi Saphirának nincs. xD

Na, még egyszer én is jól meglovagoltam a témát (y).  Nevet Zita, nem vettem komolyan, de te se vedd ennyire, de nagyon szeretem kirakni ezt a képet. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #12744 Dátum: 13 jan 29, 23:48:20 »

Még anno mintha beszélgettem is volna veled a halállistádról!  Nevet Megtisztelő hogy rajta lehetek! Nevet Sértésnek venném ha nem lennék rajta! Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12745 Dátum: 13 jan 29, 23:53:25 »

Fejben lehet hogy van halállistám de van rajta olyan 2-3 ember, és azok ki érdemelték azt, nem pedig egy egész fórum. Annyi embert nem utálok.
Viszont most már megyek, holnap suli és nem vagyok bagoly ilyenkor. További szép éjszakát minden kedves bagolynak! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 29, 23:55:13 írta zitagirl » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12746 Dátum: 13 jan 30, 00:07:33 »

Én sem értem, mi olyan nagy téma ezen. Még meg is sértődtek miatta. Nevet Ráadásul ez a lista dolog csak egy vicc, amit jó időről-időre felhozni, de igazából nem is létezik. Nem lehet egyszerűen a személyiségük alapján listázni embereket, főleg nem ismeretlen embereket, elvégre majdnem mindenkinek vannak rossz és jó tulajdonságai, egyeseknek meg csak rossz, de ettől függetlenül, nem tudnám, hogy mik alapján kerüljön fel valaki a listára. Nevet

Természetesen vannak egyének, akiket kevésbé kedvelek, de ettől függetlenül nem fogom őket megbélyegezni, és még a normális viselkedésüket is szemétséggel viszonozni. Lásd, például gmannel is tudok rendesen beszélni. Talán.

Nem gondoltam volna, hogy lesz ember, aki beveszi a halállistamesét. Azért ne legyetek már ilyen naivak.

Idézet
Fejben lehethogy van halállistám de van rajta olyan 2-3 ember

Ejnye, túl sokat gyűlölködsz. Javaslom, beszélgess el Stance-szel, ő majd levezet a sötétség árnyhomályos tévútjáról.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #12747 Dátum: 13 jan 30, 00:13:40 »

Oké, azt hiszem ezt most végre kiadtad magadból. Nevet

Jó éjszakát mina san!

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12748 Dátum: 13 jan 30, 00:27:44 »

Már rég megvolt a vacsora (csak böngésztem 1 kicsit a fórum többi részén is h ne csak itt járjak) .  ikszdé
Gabesz, van 1 olyan érzésem h én is szerepelek azon a bizonyos listáján Shaphirának, nem csak te.  (ezt súgják az ösztöneim).  smirksweat

Mostanában nem utálok senkit, de ez még változhat, úgyhogy maradjunk annyiban h van "halállistám" de jelenleg üres.  Gondolkozik  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 01:38:02 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12749 Dátum: 13 jan 30, 00:56:13 »

Nekem a listámon mindig más van. Van amikor kenyér és tej, valamint egyéb élelmiszerek, de az is előfordult már hogy a szeptemberi iskolakezdés miatt írtam listát. Bár az enyém csak részben volt fekete, mert nincs fehér ceruzám amivel írhatnék fekete listára.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 848 849 [850] 851 852 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!