24 ápr 19, 20:52:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Átváltozás mágia  (Megtekintve 21119 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Dátum: 12 ápr 13, 17:51:48 »

A használó képes megváltoztatni saját kinézetét, külsejét.
Több szintje létezik:
1. A használó átváltozik egy másik emberré. De ez nem jelenti, hogy a ruhája, hangja is megváltozik.
2. A használó már képes felvenni az adott ember hangját is, és a ruhája is megváltozhat.
3. A használó képes más teremtményekké is átváltozni, és birtokolni azok alapvető képességeit. (pl.: ha madárrá változik az illető, repülni fog.)
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #1 Dátum: 13 dec 27, 19:30:52 »

Ezt Mira használja csak, ugye? a Phantomnál, mikor pl Lucyvá változik? Vagy a feje Gazilleé Nevet ? Vagy van amikor Waaba feleségéve a 2. részben azt hiszem Nevet
Naplózva
vastelorde
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 164


Veterán age of empires játékos.


« Válasz #2 Dátum: 15 jún 05, 21:40:31 »

De vajon van sárkány lélek? Erre kiváncsi vagyok és olyan erős lenne a használója mint egy sárkány.(Óriási buff mivel a sárkány ölők 1-et se tudtak el intézni...)
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

"Szeretem a tejet" -Öreg bácsi a tévében
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3 Dátum: 15 jún 06, 13:24:56 »

A Take Over elvileg(!) mindenen működik, sőt képességen is. Annyi a kikötés, hogy a saját mágikus erejével és tudatával el kell tudnia nyomnia magában azt, amit Take Over-elt. Szerintem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #4 Dátum: 16 jan 31, 00:31:10 »

Hát Mira tud Démonokat Take Overelni. Sztem nem kizárt h létezik Sárkánylélek vagy h egykor létezett.
Szóval a lehetőségek:
1. Nem lehetséges
2. Lehetséges és az Állat Lélekbe tartozik (Lisannának amúgy se áártana vmi "kis" táp)
3. Lehetséges és a Szörny Lélekbe tartozik (sztem esélyesebb a 2.-nál)
4. Lehetséges (de ak biztos h be fog sétálni valaki aki képes használni, ami nem túl valószínű)
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5 Dátum: 16 jan 31, 17:42:05 »

Háát, szerintem ez nem lehetséges. Vagyis elviekben lehet, hogy lehetséges lenne, de gyakorlatban senki sem olyan erős, hogy uralkodjon egy sárkányon. Esetleg a sárkányölők lehetnének (a régi sárkányölőkre gondolok most, akik partiban voltak a sárkányokkal), de azok meg sárkányÖLŐK Nevet Nem take over-esek. De ha megtanulnák, ki tudja, elviekben még el is tudnám képzelni.
De a gyakorlatban nagyon kétlem, hogy ez be fog következni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!