24 ápr 27, 15:39:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 6. mozi  (Megtekintve 143207 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #630 Dátum: 13 máj 12, 15:49:04 »

Valóban nem lehet ezt sem sehol elhelyezni a történetbe, kb. Kisame legyőzése (mivel itt nem volt benne rendesen) és a Ninja háború között helyezkedhetne el, de ez persze nem lehetséges így. Mindegy végül is ezeket a filmeket úgysem lehet sohasem a fősztori részének tekinteni.
És egyébként én is mást vártam kissé, de nem lett rosszabb mint amire számítottam, nagyon hangulatos kis movie volt Mosolyog. A legjobban az tetszett, hogy először Sakurának tetszett a helyzet Narutónak nem, aztán fordítva, érdekes volt.
Naplózva
dbx123
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 4



« Válasz #631 Dátum: 13 máj 12, 16:52:57 »

Hát én is többet vártam. Szerintem az volt a probléma, hogy túl rövid volt. Én még kíváncsi lettem volna orochimarura is ikszdé   
Sztem a movie 5 jobb volt.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #632 Dátum: 13 máj 12, 20:02:41 »

Hát elég érdekes movie volt, mert a színvonal egyszer a fellegekben volt, máskor pedig a béka feneke alatt.

Az ötlet nem volt rossz, csak sokszor nagyon összecsapottnak, máskor pedig túlontúl nyújtottnak éreztem.

Ami tetszett:
- a tulajdonság váltásoknál voltak jó megoldások, pl: Hinata meg Shino nagyon bejött, de a nőcsábász Sasuke is adta
- az akatsuki megjelenése a végén nagyot ütött, főleg Kakuzu megjegyzése az áll-Kyubira: "ezt már nem fizetik meg"
- a Naruto-Kyuubi összefogás is kellemes meglepetés volt

Ami nem tetszett:
- Sasuke viszontlátása eléggé semmilyen volt. Kicsivel több érzelmet is kiválthatott volna belőlük, hiába is tudják, hogy az nem az igazi
- a rész elején nem hiszem el, hogy kajak bevették, hogy legyőzték az akatsukit -.-'

Mindenesetre nem volt ez rossz mozifilm, a rajzolás is majdnem minden helyen szép volt. A végjátékot megcsinálhatták volna kicsit epicebbre is, de egy 4/5-öt így is megérdemel.

A mozifilm felvezetője, azaz a 311.rész valóban megérdemli a prológus nevet. A fürdős jelenet egy az egyben teljesen ugyanaz volt, csak persze mégse Nevet
                     
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #633 Dátum: 13 máj 12, 20:04:57 »

Hát igen... Megtanulhattam volna, hogy ne a trailerek alapján ítéljem a filmeket, beletesznek minden jó részt, aztán a filmben meg nem sok minden marad.
Nagyon vártam már ezt a filmet, ehhez képest nem volt ANNYIRA nagy durranás,mint ahogy beharangozták. De mostmár tényleg, inkább nem nézem meg a trailereket,képeket és akkor nem lesznek valótlan elvárásaim a filmmel kapcsolatban.
Egyébként egész jó volt. Szerepelt az Akatsuki, Sasuke is, bár kegyetlenül kevés ideig. A szereplők jellemének megfordítás tetszett (Ino-Hinata, Tsunade-Shizune...).
Számomra nagy fordulat volt, hogy Konoha felbérelte az Akatsukit, elég váratlan volt.
A legnagyobb beszólás, az Kakuzué volt: "Annyit nem fizettek, hogy azt
a valamit is elintézzük."
Összességében nekem tetszett, 10/8


ui.: Csabi beírt elém, de már nem szerkesztem át a mondandómat.
Naplózva

....................................................................................................................
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #634 Dátum: 13 máj 12, 21:05:57 »

Nah, végül én is meglestem a Road To Ninját. Meg kell mondjam egész jóra sikerült, nekem tetszett.

Ahogy az előzőnél sem, most sem vártam csodákat a filmtől, hiába volt benne Kishi keze. Már volt rá példa, így tudhatjuk hogy a mangaka részvétele nem feltétlenül ígér élvezhető alkotást pl Bleach Movie 4.  Az utolsó két movie után féltem, hogy a 6. -nál is így fog történni, de szerencsére nem így lett.

Innentől SPOILER!
Magát a történetet pontosan én sem nagyon tudom hol elhelyezni, valamikor a Jinchuurikis edzés körül lehet, Kushina megismerése után. Naruto ezért is olyan morcos kissé, így miután megismerte "személyesen" a szüleit, nehezebb a többiekéire irigység nélkül tekintenie.
 
Az 1 és fél óra játékidő alatt nincs igazán sok harc, ami van az a vége felé lesz, amivel igazából nincs baj, így is kell lennie (az 5. film  itt hasalt el). Inkább a világ változásaira és Narutóék reakcióira helyezték a hangsúlyt.

A poénokat egyértelműen a karakterváltozások adták, egy-két jelenet igazán jóra sikerült  Nevet. Hinata, Kiba és Neji (aki végre arra használja a Byakugant, amire Isten is teremtette xd) személyiségei nagyon tetszettek, Lee-é pedig nem enyhén beteg  ikszdé. Shikamaru meg amennyire zseni volt, annyira lett retardált. Sasuke megjelenésére viszont tényleg lehetett volna jobb reakció…

Maga Menma, mint főellenség, nagyon tetszett. Főleg a ruháját találta el nagyon Kishi. A kiléte nem volt egy hatalmas fordulat (bár nem is annak szánták), de így hogy folyamatosan sejtették a  személyét, csak még jobbá tették a karakterét számomra.

Az Akatsuki megjelenése meg valóban dobott a végjátékon, poén volt így hogy a zsoldos csapatot ezúttal Konoha bérelte fel. A Naruto vs Menma is pofás harc lett, a Tobi vs Naruto már kevésbé.

Negatívumok: A legelső ami eszembe jut az a grafika. Nem az a gond hogy ronda, hanem hogy nem üt meg az elvárt szintet, amit egy movienak azért meg kéne ütnie. Összehasonlítva ezt pl a One Piece movie Z grafikájával, hát a köztük lévő különbség elég nagy.
Az maszkos harcosokból néhányat jó lett volna több ideig látni, akárcsak a Konohaiakból, bár ők csak a poént adták, a történetben nem sok szerepet játszottak. Fordíthattak volna rájuk időt ahelyett hogy újra lejátszák Minato és Kushina flashbackjét.
Nem mellesleg az a kettő egy ’’cseppet’’ aggódóbb voltak a kelleténél  smirksweat. Szerencsére ez így volt megírva és Naruto is észrevette hogy valamennyire eltérnek ők is az eredetiektől.

Összességében szerintem remek kis film lett a Road To Ninja, nem hibamentes de azért jó szórakozást nyújt.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 14:43:47 írta mateee-kun » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #635 Dátum: 13 máj 12, 21:09:13 »

Szerintem is az volt a baj, hogy sok ember nagyobb elvárásokkal ült a filmnek, mint kellett volna. Én mindig csalódok a Naruto moviekban, most, hogy 0 elvárással ültem le elé meg tetszett. Szerintem hangulatos és jó film volt, a hullámvölgyeit és néhány más hibájától eltekintve. Szeretem az alternatív világos történeteket (a Fairy Tailben is szerettem Edolast) és itt sem csalódtam. Kedvencem az volt mikor Deidara mondja, hogy a Kyuubik csatája majd átrendezi a terepet. Gondolom neki vizuális orgazmusa volt a tömény művészet látványától  Nevet.
Jó kis esti szórakozásnak megteszi ez a movie, többet nem is kell várni tőle.

Szerk: Szerintem ne is próbáljuk időben elhelyezni, mert lehetetlen. Elvileg már találkozott Naru Kushinával, de még mindig ugyanúgy volt lepecsételve a Kyuubi. És akkor már javában ment a háború. Itt meg a faluban pihenget.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 12, 21:11:11 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kira88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 17


« Válasz #636 Dátum: 13 máj 12, 21:30:56 »

Szerintem Kishimoto azért csinálta azt a one shot mangát hogy el tudjuk helyezni hogy mikor játszódik a movie meg volt egy filler rész amiben az ottani Sakura ment a másik világba ahol nem Menma van hanem Naruto. Tehát a one shot manga után van a movies jelenet és a movies jelent alatt van az a filler rész amiben az alternatív Sakura át megy a számunkra reális Naruto világába, remélem érthető voltam. Bocsánat ha egy kicsit furán fogalmaztam. Mosolyog
Amúgy a movie nem volt rossz de annyira jó sem nekem tetszett hogy végre eltölthetett egy kis időt a szüleivel Naruto meg Hinata meg Ino személyisége is jó volt de én is többet szerettem volna látni őket képernyőn és nem csak egy kis ideig de hát ezt már megszoktam Nevet 
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #637 Dátum: 13 máj 12, 22:50:53 »

Érdekes én speciel ettől a filmtől többet kaptam mint amit vártam tőle. Azt hittem hogy lesz egy másfél órás hülyélkedés azzal, hogy minden szereplőt aki valaha szerepelt visszájára fordítottak, majd verekednek egy kicsit és vége. Szerencsére nem ez lett belőle.

A történetet időrendben tényleg nem lehet beleilleszteni a Naruto storyline-ba viszont az ÖSSZES többi Naruto filmmel ellentétben ez az első film, ahol a film cselekménye képes kiegészíteni a manga cselekményét:
Ugyanis a mangában soha sem kapott figyelmet az az egyszerű kérdés, hogy mi a jó istenért nem akar egy shinobi sem belehuppanni Tobi mesevilágába, amikor gyakorlatilag mindenki megkapja a kreált világban azt amit akar.
A film viszont jól körüljárja a témát Naruto és Sakura példáját követve. És így kapunk egy példázatot arról, hogy miért ne próbáljunk meg "hamis" világokba menekülni, értékeljük hogy vannak szüleink...stb.
Meg úgy nagy általánosságban Kishi most engedett egy kis betekintást abba, hogy pontosan mit is próbál Tobi véghezvinni a hűdenagyon tervével.

És talán most először tudom azt mondani egy Naruto film cselekményével kapcsolatban, hogy volt értelme annak amit a "főgonosz" csinált:
Tobi el akarta kapni a Kyuubi-t. Végre. Ez is hiányzott a mangából.

Ezen felül a karakterek személyiségének a cserélgetése vicces volt. Shino teljesen random volt. Hinata meg szerepelhetett volna többet.
Egyedül Lee-t nem igazán tudtam hova tenni. De tényleg WTF....
Úgyhogy ez mind tetszett nekem.

Amin lehetett volna javítani:
Kevesebb szereplőt belerakni, de azokkal több idő eltölteni és jobban rájátszani a személyiségeik változására, meg úgy nagy általánosságban akkor esetleg csináltak is volna valamit.
Sakura helyett mehetett volna Naruto-val bárki más is, aki nem Sakura.
A végeharcra láthatóan kevés játékidő jutott. A Deus Ex tekercsnél kitalálhattak volna valami jobbat. Nekem úgy jött le, az egész, hogy megírta a Kishimisi a végeharcot alapvetően hosszabbra, majd a rendezőék rászóltak, hogy sok lesz ez, valahol vágd meg fiam!

Összességében szerintem nekem ez lesz a kedvenc Naruto filmem 9/10.

U.I: Nem tudom ki találta ki, hogy ez legyen a film a Chikara helyett, de ha valaha is megtudom megcsókolom kezét lábát. Ha arra kellett volna valakinek is pénzt kiadnia nagyon elszomorodtam volna az együttérzés jegyében.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #638 Dátum: 13 máj 13, 02:10:36 »

Szerintem is az volt a baj, hogy sok ember nagyobb elvárásokkal ült a filmnek, mint kellett volna. Én mindig csalódok a Naruto moviekban, most, hogy 0 elvárással ültem le elé meg tetszett. Szerintem hangulatos és jó film volt, a hullámvölgyeit és néhány más hibájától eltekintve. Szeretem az alternatív világos történeteket (a Fairy Tailben is szerettem Edolast) és itt sem csalódtam. Kedvencem az volt mikor Deidara mondja, hogy a Kyuubik csatája majd átrendezi a terepet. Gondolom neki vizuális orgazmusa volt a tömény művészet látványától  Nevet.
Jó kis esti szórakozásnak megteszi ez a movie, többet nem is kell várni tőle.

Szerk: Szerintem ne is próbáljuk időben elhelyezni, mert lehetetlen. Elvileg már találkozott Naru Kushinával, de még mindig ugyanúgy volt lepecsételve a Kyuubi. És akkor már javában ment a háború. Itt meg a faluban pihenget.

Egyetértek, az előző pár kritikán aluli movie után én is 0 elvárással ültem le megnézni és kellemeset csalódtam, minden percét imádtam, ami nagyon régen nem fordult elő.

Amit én hibának tartok az az, hogy nem szenteltek elég időt a készítők az alternatív világ karaktereire és a befejezés szerintem is kicsit összecsapott lett, úgy érzem Kishimoto senseinek kicsit szűkös volt ez az 1 óra 45 perces játékidő, talán ha mondjuk 2-2,5 óra lett volna, akkor minden rendben lett volna, persze tudom, hogy az ilyen hosszú film a japánoknál nem divat, de ez pont egy olyan történet volt, ami megkívánta volna. Mosolyog

Ettől függetlenül nálam is megér egy 8/10-et a movie. Mosolyog

A pecséttel szerintem pont nem volt semmi gond, ezzel a pecséttel béklyózta meg a Kyuubit Naruto, miután találkozott Kushinával és ezt oldotta fel, mikor összespanoltak, viszont tény, hogy a Kushinás tali óta Naruto folyamatosan fight-ol, ideje nem lett volna visszatérni a faluba. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 02:27:47 írta Csibe » Naplózva

NaruSaku de jó lenne
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 117


Soha nem adom fel! Ez az én ninja utam!


« Válasz #639 Dátum: 13 máj 13, 09:37:52 »

Röviden tömören elmondom véleményemet
Tetszett:
AZ EGÉSZ FILM NAGYON JÓ VOLT EGYSZERŰEN IMÁDTAM  bow bowNevet Nevet Nevet Nevet


Nem tetszett: Egy picivel lehetett volna hosszabb is. Mosolyog

Mondjuk ha úgy vesszük (két film) volt ebben az évben Chikara  és Road to ninja.
Nagyon elégedett vagyok nagyon feldobta napomat Nevet
Már nagyon várom következőt hát ha azt is Kishi sensei csinálja.
Naplózva

Ezt a linket NaruSaku fanoknak nagyon ajánlom:D

http://narutoxsakura-fc.deviantart.com/journal/Why-we-compare-Kushina-and-Sakura-updated-299391235
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #640 Dátum: 13 máj 13, 16:22:48 »

Csak nekem bántja a szememet, hogy a 15 éves Narutonak 25 éves szülei voltak Tobi alternatív világában? Vártam volna Minatonál néhány ráncot, Kushinánál meg néhány kiló pluszt. (vagy fordítva...)

De hogy ne csak piszkálódjak: Az tetszet, hogy Nari csak szép lassan engedte el magát, és olvadt bele az annyira vágyott  szülői ölelésbe. Ezt nagyon szépen oldották meg.

Ami még nem tetszett, kamaszoknak csinálták felnőttek ezt a filmet, de menet közben nem sok kamasz gyereket kérdeztek meg. A magára maradt Sakura viselkedése néhol a retardált minősítést érdemelné ki nem a tizenévest.

Történet: Szerintem nem erőltették túl a dolgot az alkotók. Kicsit úgy érzem, hogy hangulat filmet csináltak, ahol a cselekmény másodlagos. Amivel nincs is baj: Egyszer megnézhető, milyen is lenne, ha Narinak lenne családja.    
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 13, 16:24:08 írta piros mogyi » Naplózva

painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #641 Dátum: 13 máj 13, 22:57:29 »

Én vagyok az egyetlen aki vmi poénokkal teli filmet várt?Az elején volt pár,de utána egyből a lelkizésre tértek át.Azt hittem,hogy itt most tele lesz viccekkel.Aki előttem írta, hogy egyszer nézhetős.Egyet kell értsek vele.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #642 Dátum: 13 máj 14, 17:26:03 »

Vicces,mert rosszabbra számítottam , de egészen jó film lett, egyedül a harcokat keveseltem.  8/10
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #643 Dátum: 13 máj 14, 21:44:54 »

Na megnéztem végre magyarul Hd-be. Kúl
Jobb lett volna ha egy kicsit hosszabb és többet szerepelnek a mellékszereplők.
Akatsuki se volt semmi.Simán lenyomták a maszkos szörnyeket.
Remélem Dvd-n extraként benne van pár kivágott pár jelenet és azokat feltöltik,mert jó kiegészítés lenne.
Akkor fix megadnám a 10/10+ pontot.
Rövidség és 1-2 kihagyott szál miatt,de mivel nagyon üt 10/8.5-9pont. bye bye
Naplózva

Yuurauchiha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 72



« Válasz #644 Dátum: 13 máj 15, 19:37:47 »

Végre akadt időm megtekinteni nekem is a filmet és FUCKYEAH! Pojén nagyon ott volt. Ezeket a dimenziócserélős sztorikat mindig is csipáztam és körülbelül ez is egy tipikus olyan. Nevet

A karakterek személyiségének megfordítása vicces volt, és számomra pont eleget szerepeltek. Rosszul jött volna ki, hogyha hülyéskedés az egész. Jobb volt a film így érzelmesebben.

Naruto viselkedése az "ál"szüleivel is zseniálisan lett kitalálva. Ahogy próbál józan ésszel gondolkodni, de a vágyai erősebbek... aztán amikor visszaemlékezik arra amit Kushina és Minato mondtak neki és hogy mit tettek a faluért, majd ráébred hogy a valódi szülei hősök, na az nagyonjól lett megcsinálva szerintem.

A harc pedig rendben volt, annak ellenére, hogy az Akatsuki alázhatott volna azért jobban is... de ezt számomra pótolta a Naruto - Menma harc Kyuubi vs Kyuubi része. És azt még meg kell jegyeznem, hogy Narutonak halálgizdán áll a Yondaime köpenye. Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!