24 szep 28, 00:24:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784891 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4890 Dátum: 12 márc 16, 21:20:44 »

A vérveszteségről figyeltem, ezért nem is húztam ki őket  >.<#
A másikre meg: most fertőtlenítsem le, mielőtt beleszúrom? Jóéjt puszit ne adjak neki véletlenül? xDDD

Nekem nem labirintusos.. illetve csak az egyik nem. Hanem tök jó, 6 szintje van, One Piece-t is forgattak itt az engedélyemmel... bár az elég messze van, kint az óceánon, szal azt most nem használom. Most én is a ház alattiba szoktam ledobni a foglyokat.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 21:22:56 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4891 Dátum: 12 márc 16, 21:26:50 »

Dementorok, pff.. undorító dögök, utálom őket.

Impeldoown a tiéd? ELmehetek megnézni, Sabaku-chin? Tök mókás helynek tűnt így a one piece alapján, nem gondoltam, hoyg tényleg létezik. :O
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4892 Dátum: 12 márc 16, 21:34:02 »

Persze hogy létezik, én magam terveztem.... Bár a 2. szinten nem csak olyan plüssállatok élnek, csak a stáb nem bírt volna el az igazi állatkáimmal.
Na meg nem a 6. szint az utolsó, van egy 7., 'gladiátor' szint is, néha ott összeeresztem a kattantabját, tök móás, ahogy egymást ölik :"3
 Ha akarod elmehetsz, de csak Kallennel, mert rá is ráfér a tapasztalat... ja, és NEM ölhetitek meg a 2. szinten lévő állatokat, meg senki mást, csak a 7. szinten lévő 1-2 túlélőt, ha van...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4893 Dátum: 12 márc 16, 21:40:13 »

heo.: De tetszik, csak olyan fura. Olyan... olyan cuki. xD
heo nagyon édes béna az avád. *-* >.<# (na jó édes Pojén)
Drága heom, iszonyatosan édes az avatarod. Nem gondoltam hogy avatarnak fogod használni.  Pirul
Még soha nem volt ilyenem, egyszer meg kell történnie, főleg, hogy így megtetszett.
Ritli-sama, nem is vártam mást. Nevet
Egyetlen Minim, pedig mintha mondtam is volna...  Gondolkozik

Még jó, hogy én heo sufnija mellett lakok, nem kell látnom ahogy hullaszállítósdit játszotok. ikszdé
Mióta laksz te ott? Beköltöztél a szarvas mellé?

Bár régebben én is hallgattam ahogy sikítoznak az életükért, de heo óta leszoktam róla, neki nem jön be annyira, bár megértem. Nyelvesít
Tudod, én csak a te sikolyaidat szeretem hallgatni. Pirul Ámor

Jó ég, szadista család. Miféle elmebeteg módszerek ezek, hogy anatómiát tanuljatok?
Szegény mindenféle lényeket kínozzátok, nem lenne egyszerűbb beledobni őket a legközelebbi szupernóvarobbanásba? Én mindig ezt csinálom.
HGLK... ikszdé (Ez teljesen kész.)

A férfiak nem gyengék a szőreltávolítási-módszerekkel szemben, egyszerűen csak jobban ragaszkodnak a saját szőrükhöz. Szóval nem a fájdalomtól sírnak, hanem az elválás miatt. ikszdé (Rendben, ezt én sem hiszem el.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4894 Dátum: 12 márc 16, 21:41:46 »

A dementorok tök cukik, tartok is kettőt a szekrényemben, de ezt Ritlinek meg ne mondjátok..x'3 Izé José...
Mumus meg az ágyam alatt van, de tőle még én is félek, amikor néha felveszi egy óriáspók alakját. Sír Bár egyszer megfenyegettem a pókká vált mumusom, hogy legyantázom azt a nagy szőrös potrohát. Szerencsére azóta nem ijesztget.  Ritli, majd egyszer kaphatok egy cerberust is? *.*

Persze, mibe, ha nektek kellene gyereket szülnötök akkor még be is sz~rnátok a fájdalomtól. Durci ikszdé
Amúgy szerintem jó az avid, heo-san.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4895 Dátum: 12 márc 16, 21:45:41 »

Ezt nem tagadom hanii, de nem nektek kell átélnetek a gyerekkel 2-3 olyan évet amikor szinte napi, de legalábbis heti rendszerességgel tökön rúg. ikszdé

Nekem is tetszik hanii-chan. (Egyébként engem bárki tegezhet meg minden egyéb, szóval a -san, -kun meg hasonló dolgok igazán elhanyagolhatóak. Mosolyog)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4896 Dátum: 12 márc 16, 21:50:46 »

Ja, Flexee az én legjobb szarvasbarátom, naná, hogy hozzá közel lakok! Nevet Tényleg... hiányzik. :'( No, majd lerajzolom Russia idézés közben, szerintem tetszeni fog neki. xD

heo, akkor én is elhagyhatom a senseit? Nevet

Szerk.: Szerintem raboljátok el Karin-t. Hisz ő vonzza a dementorokat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 21:51:35 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4897 Dátum: 12 márc 16, 21:51:37 »

A dementorok tök cukik, tartok is kettőt a szekrényemben, de ezt Ritlinek meg ne mondjátok..x'3 Izé José...
Mumus meg az ágyam alatt van, de tőle még én is félek, amikor néha felveszi egy óriáspók alakját. Sír Bár egyszer megfenyegettem a pókká vált mumusom, hogy legyantázom azt a nagy szőrös potrohát. Szerencsére azóta nem ijesztget. Ritli, majd egyszer kaphatok egy cerberust is? *.*
*nem hallotta a dementoros mondatot *
A mumus azért nem ijesztget már drágám, mert mikor megtudtam, mit csinál veled, másnap felgyújtottam. smirksweat Már nincs az ágyad alatt. Izé José...
Persze kaphatsz. Mosolyog Nem lenne rossz, nem is tudom, hogy nem tartottunk eddig. Gondolkozik

heoooooooooooo...-chan. Nevet
A szupernovába nem jó beledobni, úgy nem szenvednek eleget és mi lesz az édes sikolyaikkal? Pirul
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4898 Dátum: 12 márc 16, 21:53:53 »

apa: az ugye nem én voltam? ikszdé Am nem gondolod, hogy az amúgy sem túl tiszta lelkemet továmm szennyezi az, amit anyával itt leműveletek néha? xDDDD

Az anatómiát meg vicces így tanulni :"3 A kardosara visszatértve, még mindig nem értem az esetet, direkt nem is létfontosságú helyekre szúrtam... csak kettőt-kettőt a felkarjaiba, meg egy egészen vékonyat a hasa jobb oldalába... ennyi már halálos lenne?  Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 22:15:09 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4899 Dátum: 12 márc 16, 22:19:34 »

Jó jó, de a heo-san olyan jól hangzik. Így akarlak hívni. Hümm-hümm Durci Ha tetszik ha nem. ikszdé

Húú, én meg azt hittem hogy a gyantától ijedt be. :S xD De köszi hogy megölted. Pirul A cerberust meg hívhatnánk Bodrinak.^^ xđ
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4900 Dátum: 12 márc 16, 22:26:05 »

Nem Saba-chan, ennyi még nem halálos. (Rögtön) ikszdé

heo-tan. Nevet

Nincs mit lányom. Pirul Én Pötyinek akartam hívni. Gondolkozik De lehetne mondjuk Sandokan is. Vaaagy... Puding? Ja nem, mert STM még megenné... Esetleeeeg Lenyalthaj vagy... késő van nem jut semmi eszembe. Technikai KO
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4901 Dátum: 12 márc 16, 22:34:58 »

Szerintem legyen az a neve, hogy Béla! Nevet
Amúgy megnézném, ahogy megeszi STM a kutyulit. >.<#

Ja, és, anatómiát tanulniii? Tömlöcbezárniii? Méé nem főzitek meg őket?! Elméletileg ők nem démonok, tehát nem lenne kannibalizmus sem! xD
Vagy a sárkányoknak adni elevenen, vagy bedobni az óriás piranhák közé. Hümm-hümm

Ui.: lassan elnevezhetjük magunkat szadista klubbnak. xd
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 22:36:05 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4902 Dátum: 12 márc 16, 22:43:35 »

heo, akkor én is elhagyhatom a senseit? Nevet
Nos, nekem úgy rémlik, hogy eddig sem követeltem meg.

[heoooooooooooo...-chan. Nevet
A szupernovába nem jó beledobni, úgy nem szenvednek eleget és mi lesz az édes sikolyaikkal? Pirul
Ritli-sama sama sama sama  *visszhang*
Amennyiben nem a gyilkolás a cél, akkor valóban nem egy hatékony módszer.

apa: az ugye nem én voltam? ikszdé Am nem gondolod, hogy az amúgy sem túl tiszta lelkemet továmm szennyezi az, amit anyával itt leműveletek néha? xDDDD

Az anatómiát meg vicces így tanulni :"3
Mindegyikőtök besegített egy kicsit.  smirksweat
Nem gondolom, egyébként meg egy elvált nőnek sok újdonságot nem tud ez nyújtani. Nyelvesít

Lehet, hogy az, de, akkor legalább az iskolában csináld ne itthon. Tudom, tudom, ez a házid volt, de akkor szólj anyádnak vagy a mesterednek, hogy segítsen.

hanii, legyen így, legalább ez még tisztelettudónak hat. Nevet

Rili-sama, ez nem csak nőknél van?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4903 Dátum: 12 márc 16, 22:57:46 »

Elvileg igen. A tan-t a pláza p*csákra szokták használni. Ilyen Ribis megnevezés. Azok is egymás közt használják mert öri barikxD Szal rád nem használhatják, hacsak nem vagy... Mini remélem jól döntöttélxD Elég gáz lenne ha kiderülne, hogy párod másXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4904 Dátum: 12 márc 16, 23:04:02 »

Ha akarod elmehetsz, de csak Kallennel, mert rá is ráfér a tapasztalat...

Már egy jó ideje én is hallom azoknak a szerencsétleneknek a kiáltásait, és már kíváncsi voltam, mikor engedsz le oda körülnézni. Hümm-hümm egyébként.. remélem rosszul gondolom, de ez a "tapasztalat" elrettentő példa is akar lenni? Ezmeg?
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!