24 ápr 28, 10:05:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rock Lee Anime  (Megtekintve 23691 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #15 Dátum: 12 ápr 04, 09:32:45 »

Én tegnap este néztem meg (már kint volt) és engem nagyon lefárasztott. Leginkább az volt túl sok, hogy Ten Ten állandóan pofozza Lee-t. Nekem annyi pont elég belőle, amennyi a Shippuuden végén van.
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #16 Dátum: 12 ápr 12, 13:16:34 »

Nagyon durva az 1. 2 rész alapján  Pojén
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #17 Dátum: 12 ápr 12, 16:04:43 »

hát én még csak az első részt néztem meg... "ez miiii?" de azért a végére már könnyes volt a szemem a röhögéstől xDD tuti, hogy nézni fogom xD a toppon volt a nélkülöző család jelenet, Neji meg szoknyában xD Tenten meg, hogy leoltotta már Narutot xD Haláli xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #18 Dátum: 12 ápr 13, 16:58:27 »

A legnagyobb negatívum, amit a nézése közben említeni tudnék, az az én drága jó nővérem, aki kb. 3 percenként jött oda a fülembe csámcsogva (amitől egyébként is a hideg ráz), aztán mindig azt kérdezte: "Ez mi?" v. "Te meg mit nézel?"
Nem csoda, ha a negyediknél nem épp a legkedvesebb hangomat vettem elő, és csörtettem el inkább egy csendesebb zugába a háznak. Nevet

Imádom, a Chibi rajzolásmód egyébként is a gyengém (lásd. avatárom), nemhogy még ez a kis tündibündi, golyófejű pókmajmocska. Nevet Mindenki rém cuki benne, még a Hokagék sziklába vésett arcai is. Bár a repkedő tollasok károgását kicsit soknak találtam, az összes többi nálam csillagos 5-öst ért el. Mindenki áldozzon rá az idejéből, ha egy kicsit derülni akar. Mosolyog
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #19 Dátum: 12 ápr 18, 22:26:46 »

A 3. is igen brutál volt. Könnyesre nevettem magam  Pojén
Itt lekapható.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 19, 07:44:47 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #20 Dátum: 12 ápr 23, 16:15:16 »

Első kettőt néztem még csak meg, de nagyon lefárasztott, volt amikor röhögtem, de 20 percig kicsit sok ez az egész. Ebben is van meló rendesen, szóval szívesebben néznék visszaemlékezéseket, miegymást Narutoból. Egyébként most már nincs kicsit "közel" egymáshoz a manga és az anime? Fillerek lassan várhatóak..Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 23, 16:18:17 írta Borax » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #21 Dátum: 12 ápr 23, 18:13:45 »

Nagy volt ez a rész is  ikszdé Egy-két jelenetnél majdnem beestem a szék alá  ikszdé
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #22 Dátum: 12 ápr 26, 17:59:20 »

A 4. rész is erős volt. Valamit szívnak mikor kitalálják ezeket a történeteket az biztos.  Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #23 Dátum: 12 ápr 28, 10:49:01 »

Az biztos. Anko milyen aranyos volt így  Szeretet
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #24 Dátum: 12 ápr 28, 11:46:33 »

hát ez haláli xD ennek nincs értelme de mégis nézem Nevet imádom Nevet neji a hattyús tü-tüben xDD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #25 Dátum: 12 ápr 28, 13:30:45 »

A nyaa oldalán rendesen lehúzták, de igazából nem értem őket. Ezt nem szabad komolyan venni. Nevet Szerintem meg tök aranyos és vicces! Alapból sok időbe telik lefordítani, mert sok szövege van, ráadásul ez az idő megduplázódik, mert folyamatosan röhögőgörcsöt kapok. Nevet A jövő heti rész fog még igazán odatenni, úgy érzem. A bugyis témájú epizódokon mindig jókat lehet nevetni. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #26 Dátum: 12 ápr 28, 22:28:11 »

Szerintem is brutális lesz a következő bugyis epizód, én már alig várom. ((:
Nem értem, miért húzza le ezt bárki is. Aki komolyan veszi, és úgy akarja értékelni, nem normális, mert ez a kis szösszenet úgy a maga egészében egy nagy marhaság, de én speciel nem is azért nézem meg a részeket, mert világmegváltó hatást várok el tőle. Bekapcsolja az ember, közben ki lehet kapcsolni, és csak röhögni a sok baromságon, amit Lee-ék levágnak.
Már maga a rajzolás megér egy külön misét, és a csúcs, hogy a szinkronhangok is ugyanazok ugye, mint az eredeti animében.
Nem szabad komolyan venni, és akkor nem lesz semmi baj. Mosolyog

Hedi, erre a felejthetetlen pillanatra gondoltál? Nevet http://i50.tinypic.com/28gy3uq.gif
Az a hattyúnyak elől valami idegsejtgyilkolóan durva.  Kiröhög
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #27 Dátum: 12 ápr 29, 08:26:02 »

pontosan xD ez a kép örökre beleégett az agyamba xDD amúgy meg szerintem három dolog miatt húzzák le ezt az animét. Az első, hogy minden új dolgot szokás lehúzni, a második, hogy próbálják nagyon komolyan venni amit nem szabad xD és a harmadik, mert a Bleach helyett van, és a nagy Bleach fanok ezt biztosan nem értékelik. Őszintén szólva amilyen vacak lett mostanában a fehérítő én szívesebben nézem ezt és röhögök rajta xDD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #28 Dátum: 12 ápr 29, 08:36:22 »

Igazából én se tudtam volna jobban mondani. Nevet Szintén ezeket gondolom! Valljuk be, azért vannak rendesen olyanok, akiknek az élete csak az animéről meg Narutóról szól. Azoknak lehet Lee csúfolása rejlik benne. Szerintem nem. Én az eredeti sorozatban is kinézném belőle, hogy bolondságokat csinálna, ezzel meg kicsit feldobják. Nevet Párszor volt komolyabb szerepe, meg szerintem lesz is egyszer-kétszer még, de nem túl sokat tudtunk meg róla. Mivel rá is bólintottak, nekem kicsit olyan kiegészítésnek is tűnik. Mosolyog
(( Szerintem sokkal jobb, mint a Shippuuden alkalmi tökölései, sokszor csak az a félperces szösszenet tetszett a végén. Azok nagyon jók. Nevet És most kerek 20 percen keresztül röhöghetünk rajta. Nevet ))
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #29 Dátum: 12 ápr 29, 09:25:04 »

Úgy néz ki feketebáránynak fogok számítani.
Megnéztem az első részt, és alig bírtam végigülni. Pedig általában türelmes vagyok minden filmmel kapcsolatban.
De ez már a nagyon fárasztó kategória. Töménytelen baromság 5 másodperces szünetekkel. Amikor már 21-edszerre is eljátszották ugyanazt a kutyasz*ros jelenetet, konkrét fizikai fájdalmat éreztem.
Tentennel meg mi a rák van? Ő is felvette a sablon anime csaj jellemet, és okkal, oktalanul agyonveri Leet minden 2. percben.

Oké, mókás kis bigyó ez. De kegyetlenül tömény. Gyakorlatilag 5 perc után kiég az ember agya, annyi agyatlan baromságot kell megemésztenie.

Ui.:
A japánok még mindig nem normális emberek, ez már tuti. ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!