24 jún 30, 09:22:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a Narutóban és MIÉRT?  (Megtekintve 90213 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #255 Dátum: 09 márc 11, 10:22:35 »

Szerintem a legszomorúbb jelenet az amikor meghal hinata (de mondjuk nem biztos hogy meghalt  )és amikor bevallja narutónak a dolgokat .
Naplózva

tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #256 Dátum: 09 márc 31, 18:09:44 »

NEM HALT MEG--->A Gai csapat már nemsokára megmenti
Amúgy szerintem a legszomorúbb rész (nekem) amikor Itachi megböki Sasuke homlokát a halála előtt (látom sokak szerint ez:D)
Naplózva
henrik
Vendég
« Válasz #257 Dátum: 09 máj 15, 21:08:12 »

A legszomorúbb amikor asuma meghal.
A legmeghatobb amikor gaara nem halt meg.
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #258 Dátum: 09 máj 17, 08:30:36 »

Szerintem a halál előtti pillanatok a legszomorúbbak (Asuma,Sasori Itachi,Jiraiya)És az is szomorú rész mikor sasuke elhagyja a falut  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 01, 20:41:32 írta Lady Gaga » Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #259 Dátum: 09 máj 17, 18:46:23 »


Nem szoktam sírni animén / mangán, de azért leírom, mi volt a legszomorúbb:
Amikor Naruto elolvasta Jiraiya legelső könyvét, közben siratta őt

A sima Narutóból pedig: amikor Kiba harcolt a kétfejűvel, Sakonnal és Ukonnal. Akkor Akamaru megsérült, Kiba eltérítette az ellenséget füstbombás csapdával, hogy megmentse a kutyát. A szikla mögül simogatja őt és megkönnyebbülve mondja, hogy él a kedvence, vagyis a családtagja... megható...  Johhny Depi
Jómagam is állatbarát vagyok, akárcsak ő...
Naplózva
peti93
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 232


« Válasz #260 Dátum: 09 máj 17, 19:02:39 »

nekem a legmeghatóbbak ezek voltak:
- amikor Narutoék Sasuke után mennek és egyenként leválnak egymástól, hogy ezt k****g emoherceget ezekben a halálközeli állapotok
- Itachi halála, főleg az az utolsó pillanat... (itt 1 könnycseppet is elmorzsoltam, mégiscsak az egyik kedvenc szereplőm  Szomorú )
- és amikor azt hittük, h Hinata meghalt
Naplózva

Sensei: pintermate */_\*
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #261 Dátum: 09 máj 23, 23:30:28 »

a legszomorúbb az amikor Jiraiya meghal ahogyan visszaemlékezik h ő adta Naruto nevét és ő lesz a keresztapja és elnevezte a könyvet  és persze amikor elmondják Narutonak h meghalt  szerintem az egyik legmeghatóbb pillanat volt 
Naplózva

Pikkon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #262 Dátum: 09 jún 01, 18:35:27 »

Megható rész az rengeteg van, természetesen az összes halál és egyéb jelenetek is, szóval azt nem sorolom most.
Legszomorúbb talán az a kettő, amiket Dant-C is említett, csak ki lett húzva, mert spoiler. Szóval Itachi és Jiraiya vége a mangában..
Meg még talán a 134-135. rész, mikor nem sikerült visszahozni Sasukét.
Naplózva

Believe in the Will of Fire inside you!
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #263 Dátum: 09 jún 07, 13:17:48 »

"Nem tudom elviselni, ahogy ránk néznek!" Az anime 8-9, részében hangzik el ez a felkiáltás Narutótól... Én ezt a részt ha harmincszor nem néztem vissza, akkor egyszer se - és mindannyiszor végigsírtam. A legeslegmeghatóbb mondat az egész Shippuudenben...
A legszomorúbb jelenet pedig Itachi halála. Ez, és az ezután következő elmesélés Madarától egyszerűen... végig folyt a könnyem, és utána még jó ideig letargikus állapotban voltam. Van egy olyan sejtésem, hogy ha az anime elérkezik idáig, ki fogok száradni...
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #264 Dátum: 09 jún 07, 16:47:58 »

Azt már írtam hogy Jiraya és Itachi halála számomra is a legszomorúbb. Viszont pózítv dologként nagyon megható volt az mikor a legutobbi (450) fejezetben Naruto visszatért a faluba és mindenki Őt várta és ünnepelte. Milyen felemelő érzés lehet csak belegondolni tudok.
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #265 Dátum: 09 jún 07, 17:06:59 »

Felemelő érzés lehetett, igen. De hadd ne mondjam el, mekkora képmutatóknak tartom a falu lakosait... -.-"
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Hana-hime
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


« Válasz #266 Dátum: 09 jún 07, 17:20:00 »

A Narutoban rengeteg rész van,ami eszméletlen megható,akármelyiket nézem vissza,újra és újra átélem azokat az érzéseket,amiket elöszőr és ugyanúgy meghat.  >.<# Pl.: az 1ik ilyen Ino és Sakura gyererkkori dolgai és amikor harcolnak...ugye akkor jönnek fel azok a dolgok,hát azt ha 100szorra nézem meg akkor is megríkat!!!  Johhny Depi
Mondjuk nekem vannak olyan pillanatok is,amik naon pozitívak,de már annyira h azon is sírnom kell! Pl.: amikor Narutonak nem sikerül visszahoznia Sasuket és korházban van,majd jön Jiraiya és beszélgetnek,Jiru le akarja beszélni Sasuke visszahozásáról és mondja neki h felejtse el stb. és amit akkor Naruto mond,az egyszerűen annyira megindító,én nem bírom ki h akárhányszor nézem is,ne sírjam el magam!  >.<#  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 07, 17:23:04 írta Hana-hime » Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #267 Dátum: 09 jún 12, 15:30:48 »

A legmeghatóbb: Chiyo mikor Garaa-t meggyógyítja és ő belehal.
                            Hinata vallomása (alap, olyan bájos szereplő)

A legszomorúbb: Mindkét Sarutobi halála az!
                            Jiraya halála (és a flashback is nyomasztó itt-ott)
Naplózva
esztrecso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


Yondi 4ever


WWW
« Válasz #268 Dátum: 09 jún 17, 16:14:26 »

Amikor Sasuke megtudja az igazat Itachiról,akárhányszor elolvasom azt a részt mindig elsírom magam Szomorú
Naplózva

"Mi a fájdalmasabb, egyedül meghalni, vagy gyötrődve látni, hogy veletek hal valaki, akit szerettek?"

Which Final Fantasy Character Are You?
Final Fantasy 7
Bonnie
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #269 Dátum: 09 jún 18, 14:15:59 »

- Haku és Zabuza halála
- Sasuke visszahozós részek harcai (főleg a Nejis és Choujis)
- Naruto-Sasuke harc
- Gaara "halála"
- Chiyo halála (visszatérés Sunába, Naruto és Gaara búcsúzkodása, mikor megfogják egymás kezét..)
- Asuma halála, Shikamaru reakciója..
- Jiraiya halála
- Itachi halála, amikor utoljára megpöcköli Sasuke homlokát
- Hinata vallomása
- Minato felbukkanása
Naplózva


Minden ember azt tekinti helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!