24 máj 01, 15:23:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tavaszi Mondo Con 2012  (Megtekintve 24915 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #45 Dátum: 12 ápr 14, 21:19:27 »

Hát Sabaku, nem tudtam végig hordani, a termekben iszonyú meleg volt, és a maszk... alig volt rajtam a cucc, nem bírtam megmaradni benne, viszont amíg benne voltam, lefényképeztek 2-en! woohoo xD első conhoz képest nem is rossz arány :DD összesen 3× fotóztak le idegenek, egyszer nem volt rajtam a paróka
amúgy a mellény végig rajtam volt xD

igen én amúgy rajtam kívül csak 2 Kakashit láttam Szomorú viszont volt Asuma,
...és fotózkodtam
...Hidannal és Kakuzuval
...Hetalias cosplayesekkel: Amerika, Anglia, Svájc, Lichteinstein, plusz van egy csoportkép az összes jelenlévővel, de abba nem pofátlankodtam be Nevet
...volt még Poroszország meg Oroszország, velük is lett kép *-*

plusz majd kapok képet Sasukeról, meg Narutoról, meg Hetaliásokról is még

És vettem 7-es csapatos kitűzőt, 1 Narutos órarendet (győri papírboltokban nyár óta nem láttam) és gy megajándékoztam magam egy Hetáliás mappával Pirul

Nagyon jó kis Con volt, kár hogy egyikőtökkel sem futottam össze Szomorú jövőre tervezek csinálni Angliás CP-t, ha minden jól megy, akkor a függetlenségi háborús ruhát fogom magam varrni, vagy megvarratni ikszdé remélem nekem is menni fog azért. plusz varrok egy szép nagy Angliás zászlót ikszdé remélem beférek vle majd metróra meg Conbuszra xD
Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #46 Dátum: 12 ápr 14, 21:26:56 »

Váá Flexee! De jó neked! Nevet A CP-d nagyon állatul néz ki! Nevet Kakashi! *.*
A képeket pedig mindenféleképpen kérem majd megmutatni!!! ikszdé
(meg, ha gondolod, akkor bővebb élménybeszámolót! Pojén )
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 14, 21:27:46 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #47 Dátum: 12 ápr 14, 21:29:22 »

Igyekszem, de múlt éjjel 3 órát aludtam összesen és most mindjárt kidőlök, csak előzetesként írtam be, majd holnap részletesen mesélek, és ha megkapom akkor feldobom a képeket is!! Soka Hetaliás kép x3 kedvencem amikro AMerikával és Angliával vagyok *-* olyan jó érzés volt fotózkodni meg egy kicsit dumálgatni velük Mosolyog
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #48 Dátum: 12 ápr 14, 21:36:01 »

Én nem fotózkodtam, mert gépet sem vittem, mert minek.
Ti kire szavaztatok? Én Amerikára, Kenpachira, meg valami Maramusára, vagy kire. A csoportosban meg alap, hogy a sámán királyra, nem fogok holmi gamer-ekre szavazni. Durci
Vettem:
~ OP-s kitűző (tengerészetes. megtévesztem az ellent xDD
~ Magyarul a Hellsing 1. (boltban leheetlen megkapni)
~ Angolul:
One Piece 10-11-12 egy kötetben
Ao no Exorcist 1
Fullmetal Alchemist 20
*------------------------------------*

Ja, és vigyázni kell, mert a 3 in 1 OP-k az egyik standnál pl 5000 volt, a másiknál meg 4100, szal körül kell nézni, mielőtt vásárol az ember X)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #49 Dátum: 12 ápr 14, 21:50:43 »

De jót nevettem néhány hozzászóláson. ((:

Egyébként ezek a con-ok csak nappali programmal szolgálnak, úgy értem ez nem olyan ottalvós-éjszakába nyúlós buli? Vagy este 7-kor bezár a bazár, hogy mindenki időben hazaérhessen a Tv macira? Nevet Nézzétek el tudatlanságomat, de tényleg nem vagyok otthon az animés találkák háttérinfóját illetően.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 14, 21:52:48 írta Nikuccia » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #50 Dátum: 12 ápr 15, 12:18:44 »

szombaton este 10-ig tart, vasárnap meg 8 ig (:
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #51 Dátum: 12 ápr 15, 17:08:58 »

Ember, nem tudtam hol kell szavazni, merem állítani, hogy elmenetelem előtt fél órával beszélt nekem Amerika egy szavazásról, de nem értettem ^^" meg utána még KingdomHearts-os szereplőket kerestünk, hogy a rajongó barátom le tudja footózni, meg dumálhasson, meg persze a konzolteremben 2 lány akik velünk jöttek, 2 barátom ismerte őket, egyikük nyerte a Michael Jacksonos táncversenyt ^^ ő volt aaaaa 2-es vagy az 5-ös nem tudom Gondolkozik

Na de részletes beszámolót ígértem xD

Szóval amint felöltöttem magamra az állomáson Győrben a parókát stb-t, röhögő emberekkel kísérve kerestünk egy nyugis zugot a barátommal (Chris) hogy végső igazításokat végrehajtsuk a jelmezeken. Zenéthallgattunk (szigorúan Hetaliásat nyomattam xDD) és utána fellszálltak asszem Tatánál még 3-4-en Conosok, akik közül 1-et ismertem, az évfolyamtársamat xD nade közben még ők is igazgatták a ruháikat, varrogattak, én is beszálltam segíteni. Na megérkeztünk a keletibe, irány a metró! na már ott látszott, hogy "vidékiek" vagyunk, ugyanis többünknek problémája támadt a metró jegykiszaggatóizéjénél. Rajtam konkrétan röhögtek, ugyanis amikor nagy nehezen betuszkoltam a jegyet, láttam, hogy a lámpa zöld, erre kihúztam, és akkor kattant benn valami.... és a lámpa piros lett 9__9 nem túl egyértelműek ezek a dolgok xD na aztán átverekedtük magunkat a metróig, onnan ki a... nemtomhova, ahonnan egy buszmegállóban vártuk a többi Conossal a Conbuszt, közben pedig 3-an letámadtunk 2 Free Hugos CP-st Mosolyog egyikük Oroszország volt x3 na aztán megérkeztünk, és fél óra sorban állás után jegyhez jutottunk, és bevonultunk. Én spec nemsokmindent láttam, mert ugye szemüveg nem volt rajtam, szóval egy darabig vakhangyaként rohangáltam fel-alá. utána megelégeltem, és levettem a parókát meg a maszkot, szemüveget fel! és utána egy darabig lézengtünk 2-en (közben a többieket elvesztettük, de egész végig Chrissel voltam amúgy is) és kerestünk helyeket, nézegettünk AMV-ket. Még a karaoke terembe is feltévedtünk, ott töltöttünk egy kis időt, sokat nevettünk, főleg azokon akik elhülyéskedték, de akadtan nagyon szuper előadások is Mosolyog aztán kerestük a konzoltermet, amit nem találtunk, közben nagyon meleg lett, így kimentünk az udvarra, és akkor tudatosult bennem, hogy alig pár lépésre tőlem van egy csapat Hetalia-s *-* készült egy nagy csoportkép csak velük, közben én felkértem Angliát és Amerikát egy fotóra, és ők vállalták is, lassan majd a képeket is megkapom Mosolyog egy darabig elnézegettem őket, utána nekivágtunk, hogy "kegytárgyakat" vásároljunk, ki-ki a magáét, én lecsaptam az első Hetalia-s dologra amit megláttam, azt sem tudtam mi az, de nagyon tetszett, később rájöttem, hogy dosszié Nevet (visszafele vonatúton szinte végig azt csodáltam ikszdé látszott, hogy ez volt életem első Conja ikszdé) na aztán felmentünk az emeletre lihegni egy kicsit, volt egy elég labilis ferde asztal, ott tábort vertünk, ettünk, beszélgettünk zenéthallgattunk, aztán visszafelé menet elkaptam egy Ameirkát és egy FemPrussiát, tőlük is kértem egy fotó lehetőségét, meg is kaptam Nevet aztán megyünk vissza, bementünk nagyterembe, megnéztünk pár dolgot, de olyan fullasztó volt bennt, hogy nem sokáig bírtuk, ismét kimentünk, ekkor már szitált az eső, de egy foró erejéig elkaptam egy Hidan-Kakuzu páros ^^
Nem volt konkrét tervünk, ezért a 2 épület között, illetve az udvaron lézengtünk, Free Hugosokat támadtam le, engem is felkértek fotóra, és az egyik barátomat elkapta egy fotós, mondta lehet ő felkerül az oldalra a fotók közé, majd megkeresem, lehet már fennvan.
Lassan telt az idő, már egy ponton kezdett elegem lenni, úgy 3/4 4 környékén, de utána sikerült megtalálnunk a konzoltermet, ahol jó ideig elnézegettük a táncosokat, persze jelentkezni nem jelentkeztem Hümm-hümm aztán Chrisnek is sikerült Kingdom Hearts-os szereplőkkel fotózkodnia, így aztán ismét a fullasztó melegből kifelé mentünk a hűvösbe, és megláttam egy csapat külön üldögélő Hetaliást, persze velük is találkoztam korábban, de most még egy fotót kértem (Svájc, Lichteinstein és Amerika voltak azon rajta)
Aztán ismét tengődés, végül befutottunk a Tánco AMV-kre, és már tömve olt a színpad, de azért én is felszaladtam az első számra, ugráltam egy kicsit, aztán visszaroskadtam Chris mellé, és utána már csak a lelkünket leheltük ki, mikor kapom a telefont, hogy hol vagyunk? többiek a konzolteremben voltak, mondták táncverseny van, így mi is felbaktattunk, és végignéztük a MJ-s táncversenyt, aztán rohantuk le, nehogy lekéssük a Conbust, illetve a metrót. végül aztán befutottunk a keletihez, ahol azért több mint fél órát vártunk az indulásra, de addig is elvoltunk. aztán 10 körül hazaestem, mert a vonat fél 10re ért be Győrbe, és én az állomástól még hazabicikliztem Jancsifaluba xD mellesleg ez azért nagy szó, mert már 3/4 4 körül alig bírtam járni Faceg

Összességében nagyon tetszik nekem ez a Con-dolog, jövőre is megyek, és csinálok egy olyan CP-t amit tényleg komolyan veszek, és lassan el is kellene kezdenem, mert ahogyan ismerem maga, ha most elkezdem, sem hiszem, hogy végzek jövő tavaszra Mosolyog

Szerk: jött 4 kép, sajnos Hetaliásokra még várni kell Mosolyog

http://kepfeltoltes.hu/120415/Chris_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - Chrissel
http://kepfeltoltes.hu/120415/Chris2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - Teamwork xd
http://kepfeltoltes.hu/120415/Fanni_www.kepfeltoltes.hu_.jpg - Fannival
http://kepfeltoltes.hu/120415/HidanKakuzu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Hidannal és Kauzuval x3

Szerk2: jött még 3 kép Nevet ez már Hetalia xD de lesz még :3

http://kepfeltoltes.hu/120415/HetaliaCon_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Amerika és FemPru
http://kepfeltoltes.hu/120415/HetaliaCon2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Törökországgal :3 Igen találtam egyet Nevet képes voltám keresztülfutni a fél udvaron, hogy elkaphassam egy fotóhoz xD
éééés a kedvencem:
http://kepfeltoltes.hu/120415/HetaliaCon3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Nagyon jó cp-jük volt a Hetasoknak *-* remélem találkozom velük jövő tavasszal Nevet remélem megint Hetasok lesznek x3 majd jövőre nem kapkodok, lehet még ismerkedhetünk is Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 15, 17:52:02 írta ^^ » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #52 Dátum: 12 ápr 15, 17:55:27 »

És tudod már, mi leszel jövőre? Mosolyog
Egy élmény volt olvasni az élménybeszámolód. : P
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #53 Dátum: 12 ápr 15, 17:57:04 »

gondolom xD szép hosszú lett, de részleteset kértek x3

igen, igen persze hogy tudom Nevet de ez egy darabig titok lesz, mondjuk ha ismernek engem fél perc alatt kitalálják ki leszek mindenesetre most azt tervezgetem, hogy varrja kabátot xDD
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #54 Dátum: 12 ápr 15, 18:06:28 »

Remélem, másé is ilyen terjedelmes lesz. Egy "mentünk, láttunk, jöttünk" típusú beszámoló után igencsak korogna az üres gyomrom. Nevet Egyébként azokat a hivatalos képeket hol lehet megnézni? Mert írtad, hogy Chris barátodnak azt mondták, az ő képe felkerül a hivatalos fotók közé. Van egy publikus oldal, vagy majd a résztvevők töltögetik fel ide a fotózmányokat? ((:

Azt olvastam a Mondo face oldalán, hogy 4000 fő körül lehetett az embersereg. Az rengeteg ám!   Wátdöfákk
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #55 Dátum: 12 ápr 15, 18:17:02 »

...
jövőre tervezek csinálni Angliás CP-t, ha minden jól megy, akkor a függetlenségi háborús ruhát fogom magam varrni, vagy megvarratni ikszdé remélem nekem is menni fog azért. plusz varrok egy szép nagy Angliás zászlót ikszdé remélem beférek vle majd metróra meg Conbuszra xD
De nagy titok, nincs ám fent csak az oldal tetején. Nyelvesít

Egyébként gratulálok a fotókhoz. Mosolyog Mindegyiken látszik, hogy mennyire élvezted a dolgot.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #56 Dátum: 12 ápr 15, 18:38:52 »

basszus tényleg.... csak mivel megkérdezte, azt hittem, hogy nem írtam ikszdé ez nagyon fail volt ikszdé
hát én élveztem, na de vajon ők..?

Nikku: mondocon.hu vagy vmi ilyesmi, de nem  Chris, hanem a Fanni, lehet elírtam xD
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #57 Dátum: 12 ápr 15, 19:47:21 »

Ha akarjátok, írhatok majd én is, de most bioszt tanulok TT-TT (:

Flex: azt a Hidant meg Kakuzut én isl áttam, néztem is, hogy milyen profik Nevet Főleg Hidan volt jó.
Törökországot is gyakran néztem, egyik kedvenecem volt. A másik szuper egy csaj volt, aki Rukia kardjánakl öltözött abból a blícses fillerből.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #58 Dátum: 12 ápr 15, 20:23:59 »

jajj Törökország nagyon kawaii lett a kis turbánjával meg minden ^^

igen Hidan nagyon profi volt, a kaszája is szuperre sikerült, látszott, hogy nem kis munka volt megcsinálni

amúgy én Kakashival akartam fotózkodni, de mikor megláttam épp smárolt valakivel, úgyhogy inkább passzoltam Hümm-hümm

áá nagyon be vagyok zsongva, egy barátomat próbáltam rávenni, aki most nem jött el, hogy öltözzünk legközelebb orszáágnaak..mert pont kijönne, én Anglia ő France (olyan a haja xD) és a még egy barátom jöhetne Amerikának, úgyis rá hasonlít a legjobban xD néha még most is meglepődöm O.o xD
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #59 Dátum: 12 ápr 15, 23:00:57 »

Nézegettem egy másik oldalon képeket, amiket a résztvevők töltögettek fel, de nekem ábszolút ez a fess fiatalember nyerte el a létező összes tetszésemet. xD
http://i44.tinypic.com/350jkht.jpg

Hm, ha én ott lettem volna...  Pirul Pirul
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!