24 jún 02, 03:06:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1311676 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8505 Dátum: 14 feb 01, 22:22:03 »

Ez igaz, semmi meglepetés nincs benne, a csavar a NAGY csavar ami "húú de nagy" is elég kiszámítható az első pillanattól, mikor feltűnik az egyén, vagy, ha valaki kicsit elbambul, esetleg a szőke jégvágónál rájön mi a bibi. (Bocsánat, ha ezzel nagyot mondtam, gondoltam azért próbálok titokzatosan írni.)

Szóval a sztoriban nincs igazán semmi új, ha úgy vesszük, de ez már ahogy te is említetted, jó ideje így van. Persze a legfőbb mondani valója a Szeretet és, hogy, ha valaki más, ne ítélkezzünk, hanem segítsünk neki.

Viszont egyszer szerintem érdemes megnézni. Mert attól, még hogy semmi extra, mégis, aranyos s persze nem olyan mese lesz, amit esetleg többször megnézel. Mint én például, a Herkulest, Mulant, Egyiptom hercegét. Kívülről fújom ezeknek a szövegét már, mert ezeken nőttem fel, de persze ott van még akár a Tarzan, Micimackó ami a gyermek korom kedvenc meséje, Dzsungel könyve stb, felsorolhatom én is amiket te.

Mi ezekkel a mesékkel nőttünk fel, lehet az új generáció a mi meséinket már nem úgy fogják ismerni, ahogy mi, hogy többször megnéztük, hanem ők a Frozen és társaiból tanulják meg esetleg amit sugallnak - Család, szeretet és boldogság.

Amúgy bevallom én egyiket se láttam ezekből: Hamupipőke-Hófehérke-Csipkerózsika-Alice sorozat. Könyvből ismerem, mert Oviban olvasták nekünk meg mi is néztük a képeket, de nem láttam egyiket sem és bevallom nem bánom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 01, 22:23:22 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8506 Dátum: 14 feb 01, 22:24:46 »

Idézet
Amúgy bevallom én egyiket se láttam ezekből: Hamupipőke-Hófehérke-Csipkerózsika-Alice sorozat.

Én is csak a Szépség és szörnyeteget láttam ezek közül, meg talán az Alice-t, de nem hiszem, hogy sokból maradtam volna ki.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8507 Dátum: 14 feb 01, 22:46:41 »

Meg az Anasztázia.  Nevet Ha eltekintünk a történelemhűségtől, akkor az is nagy kedvenc.

Meg még a Miyazaki mesék. *-*
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8508 Dátum: 14 feb 01, 22:50:43 »

A Miyazaki mesék mások, de igen azok is nagyon jók, ezért sajnálom szegényként, mert igaz, hogy fia próbál a nyomdokaiba lépni, de még elég gyengén teljesít ami szomorú. T_T
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8509 Dátum: 14 feb 01, 23:01:21 »

Rajzflimek terén igazad van Spai a Disney-vel kapcsolatban. Manapság inkább a Dream Works az ami uralja ezt a piacot, és össze szedi a valamire való alkotókat ^^ csak, hogy az utóbbiakból párat Így neveld a sárkányod, Croods, Örzők legendája stb. A disney talán majd a filmek terén a star warsal új korszakba lép, kiderül ^^
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8510 Dátum: 14 feb 01, 23:07:56 »

Star Wars-al így is, úgyis bukni fog a Disney, akkora az elvárás, hogy azt lehetetlen teljesíteni.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8511 Dátum: 14 feb 01, 23:11:49 »

Az Őrzők legendája a legnevetségesebb második világháború feldolgozás, amit valaha láttam, és ráadásul semmi köze a Dreamworkshöz, mert Warner Bros. De legalább a grafikája szép.

Már a Ghibli sem hozza a formáját, lassan mások őt is lepipálják.
Kezd olyan érzésem lenni, hogy már nekem kell alapítanom egy animációs céget, hogy jó rajzfilm kerüljön a piacra.  kacsint (igen, irónia volt.)

Egyébként, ha valaki munkát ajánlana, és összefogná a magyar animációs csoportokat, nagyon jó filmeket lehetne készíteni. Animációban tök jók vagyunk, több játékban és filmben (Harry Potter, Karácsonyi ének) is dolgoztak magyar animátorok, csak ugye ezek főképp alkalmi munkákat vállalnak, ha meg "filmet" készítenek, akkor azt próbálják a legkisebb költségvetésből, lásd: Egon és Dönci.

De már egyszer például linkeltem ezt: http://www.youtube.com/watch?v=zBkjFGYKMhA Nagyon szép animációk szerintem, és ha nem csak idegesítő morgások lennének benne, meg lenne normális története, ilyen stílusban akár egy jó kis filmet is összelehetne dobni. Mosolyog

Ugyenezek csinálták az egri váras bemutatót is: http://www.youtube.com/watch?v=CkA2JoADHds&list=TLWpt3DpmKQnAO8TydA2SV_DGNdf-b-Qt7

---

Nem értem, miért olyan nehéz leírni a nevem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 01, 23:24:06 írta Saphira » Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8512 Dátum: 14 feb 01, 23:42:23 »

Hibáztam, nem az örzők legendájára gondoltam.. hanem a rise of the guardians-ra aminek azt hittem ez a magyar címe... :S Az pedig Dream Works (:
Csak jobban tetszik a Sapi :Đ de lehetsz szaffi is, vagy ha ragaszkodsz, akk saphira ^^

Syzy, az nem baj, hogy nagy az elvárás, én nem vagyok elfogult tipus, nem izgat, ha az emberek majd fikázzák, csak alkossanak egy nézhető/élvezhető folytatást. Én annak is örülök, hogy folytatják, mivel van benne lehetőség (: remélem jó film lesz.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8513 Dátum: 14 feb 02, 16:08:58 »

Igen? Tetszett neked a Battle Royale FILM?  Bár mit vártam...

Ezt mire véljem amúgy?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8514 Dátum: 14 feb 02, 16:36:27 »

Hogy érted? Nem fogalmaztam tisztán? Izé José...
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8515 Dátum: 14 feb 02, 16:38:04 »

Igen. Nem fogalmaztál tisztán, ezért kérdeztem.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8516 Dátum: 14 feb 02, 16:47:07 »

Hol is kezdjem, Jar Jar Binks a kedvenc karaktered Liam Neeson helyett vagy Darth Maul helyett a Star Wars: Episode I - The Phantom Menace-ben.
Aztán ott van, hogy a BR film tetszik...
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8517 Dátum: 14 feb 02, 16:50:08 »

Pont ezért annyira mainstream gédat, mert azt szereti amit mások utálnak.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8518 Dátum: 14 feb 02, 16:53:09 »

Ki utálja Jar Jart? Az egy fain kiskedvenc!
Battle Royale pedig mint film, hogy mondjam... nem egyszerű. De a történet csudijó!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8519 Dátum: 14 feb 02, 17:03:46 »

Mert a Star Wars nem jó film. Ez, hogy megemlíted Darth Mault, mint értékelhető karaktert téged jellemez. Semmit nem csinált azon kívül, hogy morgott. A másik pedig, hogy abban a filmben senki nem nyújt jobb színészi alakítást mint Jar Jar.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 02, 17:15:05 írta Gdat88 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!