24 szep 27, 21:22:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1495014 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7770 Dátum: 13 nov 15, 21:44:58 »

Hát igen,bár mintha egy kicsit nagy lenne most Matt-re. Nevet

Egy két elképzelés van az időpontról,akár az End of Time és Water's of Mars közötti időpont. kacsint
Mondjuk erre már lehet gondoltam,de ezt tartom az egyik legesélyesebbnek.

Hoppá úgy látszik a hangjáték linkjét véletlenül töröltem javításnál.
https://www.youtube.com/watch?v=60JZxapNFDE
https://www.youtube.com/watch?v=hzZ0mvtMCQU
Egy kis bemutató kárpótlásként.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 21:50:48 írta K ichigo » Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7771 Dátum: 13 nov 15, 21:50:48 »

Szerintem is inkább a specials idejében lehet ez. Ott illene bele a legjobban.

A fez tényleg nagy most Mattre, de nagyon szereti. Ki is jut most eszembe erről? Hümm-hümm (Biztos nincs köze hozzá, de erre már mások is gondoltak: http://imgfave.com/view/1742915 )

Érdekesnek hangzanak.

Már csak egy hét. Nevet Ki szeretnék utazni Londonba és megnézni moziban a többi DW rajongóval.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 21:53:40 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7772 Dátum: 13 nov 15, 21:57:02 »

1hét elég nagy idő az alatt könnyen odajuthatsz ha az időt nézzük,bár relatív.Nem lesz közelebbi országban is?

Nem lennék meglepődve ha az Aladdinból vette volna a Fezt,hisz az oroszlán király-t is részletesen ismeri,és ez még csak a jéghegy csúcsa.
Minden 2ik napja veszélyes általában,tehát lehet a többiben mozizik is. Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7773 Dátum: 13 nov 15, 22:02:27 »

Ezeket a linkeket majd megnézem, minden esetre a trailerek alapján amiket láttam jónak ígérkezik a dolog. Eléggé izgalmi állapotba jöttem tőle (nem félre érteni).  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7774 Dátum: 13 nov 15, 22:02:57 »

Ezt nem is tudtam, hogy az oroszlánkirályt is ismeri.

Hát azért neki is van normális napjai. Egy kis mozizás belefér. Ha már van egy tardisa, akkor használja is ki,
 
Csak miből jutok el oda? Csakúgy fogjam magam pénteken és menjek Angliába, majd vissza hétfőre? ikszdé smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 22:13:25 írta zitagirl » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7775 Dátum: 13 nov 15, 22:07:36 »

Nyugi nem értjük félre Nevet

Egy kis bizonyíték.
#rv‚nytelen YouTube Link#https://www.youtube.com/watch?v=qjz-ynF2o34
Linket is tettem ma nem bízok youtubeban fura. smirksweat
Megnyugodtam hogy eddig csak 1 videónál csinált olyat hogy eltolja a sötétbe a felét full képen,többi jó bow
OFF:
Ui:Ichigo harcait(főbb) összegyűjtöttem Pendrivera biztos ami biztos Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 22:10:15 írta K ichigo » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7776 Dátum: 13 nov 15, 22:10:10 »

Zitagirl azért ez a "mennyek" tényleg ütős. ikszdé
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7777 Dátum: 13 nov 15, 22:11:48 »

Egy kis nyelv reform, ha már úgyis a mennyeknek tekinthető jó pár embernek mostanában Nevet

Ui: Előzőt szerkesztettem.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7778 Dátum: 13 nov 15, 22:12:13 »

Tényleg, ezt hogy is felejthettem el? smirksweat Mindegy ezek szerint a Doktor Disney rajongó is. Pojén Új doki vajon melyik disney filmet fogja említeni? smirksweat  

Bocsi, kicsit elírtam. smirksweat Ki is javítottam.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 22:13:52 írta zitagirl » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7779 Dátum: 13 nov 16, 16:35:57 »

Én vagyok az egyetlen akinek a Star Warsból Jar Jar a kedvence?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7780 Dátum: 13 nov 16, 17:17:51 »

Van egy autista ismerősöm, ő is nagyon szerette Jar Jart. Én mondjuk rühellem.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7781 Dátum: 13 nov 16, 17:26:52 »

Hát igen. Ők meg tudják látni az értéket sok mindenben Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7782 Dátum: 13 nov 17, 13:17:13 »

Megnéztem a Thor 2 című filmet premierben. Először is, soha nem láttam, (tudomásom szerint) semmit se premierben. Zsúfolt nap volt, munka után is, de álmos annyira nem voltam.
Na de a film. Nem azt mondom, hogy kibebaszottulk*rva jó volt, de nem bántam, hogy megnéztem sőt. Natalie Portmant én személy szerint nagyon szeretem. Már régebb óta Leon a profi stb, szerintem egy szép nő, nagyon is és jó színész is.

Itt egy kis kritika a cinestar.hu -ról, amivel többnyire egyet értek, a sztorit konkrétan nem írja le, de olvassátok el, ha érdekel.  Pirul
Spoilermentes kritikánk:
 Ne legyenek kétségeink afelől, hogy mire számíthatunk a Thor: Sötét világtól, mint lényegében minden Marvel filmtől: a lényeg, hogy bizonyos határok közé beszorítva lavíroznak a rendezők, garantálva a Disney számára a biztos bevételt és a nézőknek a kötetlen szórakozást. Éppen ezért nem igazán számíthatunk kimagaslóan drámai eseményekre, amik alapjában véve rengetnék meg a Marvel filmes univerzumát (ezalól talán kivétel lesz a Bosszúállók 2 Joss Whedon miatt), ennek ellenére megeshet, hogy egy-egy bátrabb direktor úgyis képes meglepni minket, hogy figyelő szemek kísérik minden lépését. Hogy miért mondjuk el mindezt? Alan Taylor valószínűleg pont ezt a kategóriát képviseli, hiszen a 2011-es Thor folytatása - amellett, hogy egyértelműen biztonsági játék a stúdiótól - bizonyos eseményekkel képes megdöbbenteni nézőjét, másokkal pedig elgondolkodtatni a szuperhősfilmek jövőjét illetően.

De ne vegyük ennyire komolyra a figurát, hiszen a Thor: Sötét világ elsődleges célja továbbra is a szórakoztatás, amelynek alapköve maga a casting, hiszen ismert színészek, bejáratott karakterek nélkül nincs siker, ezt Hollywood illetékesei akkor is kívülről tudják, ha álmukból keltik őket. A Marvel alkotásait ezen a téren nem érheti szó, hiszen tökéletesen működik a gépezet: a megfelelő aktorokat találják meg a megfelelő szerepekre, tisztában vannak azzal, hogy ki mire képes és abba a kategóriába küldik. Például úgy tűnt, hogy Chris Hemsworth az első részben - és a Bosszúállók elején is egy kicsit - nem találta a helyét olyan nálánál tehetségesebb színészek körében, mint Tom Hiddleston vagy Robert Downey Jr., ám azóta letolt pár filmet, nem kevés tapasztalatot szerzett (lásd a zseniális Hajsza a győzelemért c. Ron Howard filmet) és megbízható karakterszínésszé vált.


Nincs ez másként a mellékszereplők esetében sem, hiszen Tom Hiddleston továbbra is remekül hozza Loki figuráját, nem véletlenül döntött úgy a Marvel, hogy kibővíti a jeleneteit, hiszen a Thor: Sötét világ akkor működik a leggördülékenyebben, mikor ő a vásznon van, tulajdonképpen ő a főszereplő és nem Chris Hemsworth. Mindenki más is pont azt a szintet hozza, amit tőlük elvárnánk, sőt, egyes karakterek még meglepetést is tudnak okozni, érdemes figyelni például Odint (Anthony Hopkins) és feleségét, Friggát (Rene Russo), vagy Darcyt, aki egy személyben jelenti a film poénforrását. Stellan Skarsgardból viszont sikerült egy paranoiás, hol ruha, hol ész nélkül rohangáló idiótát faragni, amit nehezen tud a néző befogadni és a hozzá kapcsolódó jelenetek is valahogy elütnek a többitől.


A színészek tehát nagyrészt fejlődtek a korábbi epizód óta, de mi a helyzet a látvánnyal? A megjelenítés terén szintén javulást fedezhetünk fel, arendező, Alan Taylor elképzelései és a Trónok harcával szerzett tapasztalata egyértelműen érezhető a látottakon, amik leginkább a csatákon és a jelenetek beállításán érezhető, de a karakterek egymás közötti kapcsolatán és a dialógusokon is látszik, hogy Taylor ha máshogy nem is, de tanácsokkal és kreatív ötletekkel ellátta a háromfős forgatókönyvírócsapatot. A különböző figurák kidolgozottságára sem lehet panaszunk, hiszen Malekith megjelenése tekintélyt parancsoló, a sötét elfek az utolsó szálig jól kitaláltak, de ugyanez elmondható minden díszletre, jelmezre vagy maszkra, amit csak láthatunk: a részletekre is nagyon odafigyeltek, ráadásul hálistennek' már nem egy kisváros névtelen utcájában játszódik a jelenetek döntő többsége, hanem Londonban forgattak, ami remek hátteret szolgáltatott a filmnek, nyerő döntés volt a stúdió részéről. Sokat változott Asgard látképe is, végre-valahára nem a Kenneth Brannagh által elképzelt, nyomokban gicces és színes változat (ami abban a kontextusban működött) tárul elénk, hanem egy részletesebb, kissé komorabb kiadás.


Színészek pipa, látvány és rendező pipa, mégis mi maradt még? Maga a történet, ami a Thor: Sötét világ szíve-lelke kellett volna legyen, mégsem tudott több lenni egy klisékkel, nagyrészt kiszámítható fordulatokkal és nagyon is várt fejleményekkel teli sztorinál, amelyben a kockáztatni alig-alig merő írók mellett a marketing is ludas, hiszen még nem sok meglepetést hagynak a számunkra az ötvenedik trailer, a huszonharmadik tv spot és a négyszázadik kép után. Való igaz, a filmipar mai trendjei alapján értékét vesztette az a mondás, hogy jó bornak nem kell cégért, azért az ilyen szintű hype még a legkitartóbb rajongó gyomrát is képes megülni. Visszatérve a szövegkönyvre, Thor és Loki karakterei közöt remekül lavíroznak a megfelelő feszültséget és érzelmeket adagolva, a film akkor működik a leginkább, mikor ők ketten szerepelnek és nem kevés geg, valamint humor köthető ezekhez a jelenetekhez, amik meglepő módon kiegészítik azokat a drámai pillanatokat, amikre elsőkörben nem is gondolnátok, mégis lesznek. Malekith alakításának egy része viszont a vágószoba padlóján végezte, ennek köszönhetően nem is igazán tudjuk átérezni a haragját, nem értjük meg teljesen a tettei mögött rejlő okokat - mintha egy epikusságra tervezett gonosz lenne (Christopher Eccleston előtt egyébként le a kalappal), amit a vágók részben kiheréltek, így bármennyire is szerettük volna, nem lesz akkora hatása a tetteinek, mint teszem azt a Batman-trilógában bármelyik gonosznak.


Nem mehetünk el szó nélkül a további hiányosságok mellett sem. Brian Tyler egyszerűen felejthető zenéket komponált, hiszen a témák döntő többségét már a mozi kijáratánál elfelejtjük és azt a pár jellegzetes motívumot is, ami esetleg megpendít bennünk valamilyen húrt, azokat is nagy nehezen tudjuk csak felidézni, amely bárhogy is nézzük levon a Thor: Sötét világ élvezhetőségéből. Ugyanez a helyzet a magyar fordítással is, ami csak egy-két helyen döcögött és ezt a filmnek nem vethetjük a szemére, de elég illúzióromboló a sötét elfek helyett sötét tündéreket hallani, mintha Csingiling jelenne meg lelki szemeink előtt fekete bőrruhában és sátánista jelekkel kidekorálva. Emiatt nem vontunk le százalékot, de picit frusztráló volt, mégha banális dologról is van szó.


Összességében véve a Thor: Sötét világ nagyon is rendben volt, hozta azt a szintet, amit elvártunk tőle, bizonyos esetekben meg is haladta, viszont Malekith lehetett volna sokkal kidolgozottabb gonosz is, kaphatott volna a történet több szívet és szerethetőséget, de nem lehet így sem kifogásunk Alan Taylor munkája ellen. Több mint korrekt alkotásról van szó, amelyen valószínűleg remekül fogunk szórakozni és ha eddig tenyérbemászó is volt Tom Hiddleston képe, itt biztosan az is megkedveli majd, aki eddig zsigerből gyűlölte, ahogyan pár mellékkarakter is belopja magát a szívünkbe úgy, hogy szinte észre sem vesszük. A film befejezése pedig arra utal, hogy Asgard még visszatér, ahogyan Thor is, hiszen a nézőknek szükségük van az efféle fantasy kalandokra.

-----------------------
Még annyit, az én részemről, hogy eleve szeretem Loki-t (Tom Hiddleston) s a poénok 85%-át tényleg Ő hozza, de a többiek is jók. A történet aranyos, de szinte már túl egyszerű azért, mégis mondhatni "izgalmas" volt mert nem laposodott le.
Szerintem, ha moziban nem is, de egyszer érdemes megnézni, főleg, ha láttátok a Thor első részét és/vagy az Avengers c. filmet.

------------------
Más. Gdat, én kiskoromban szerettem Jar Jar-t, de akkor kicsi voltam, későbbi újra nézésekre, már nem szívelem annyira. Viszont anno a tesóimmal játszottunk valami jó kis Star Wars játékkal. Uh ott Jar Jar világa a víz alatt (nevére nem emlékszem) nagyon jó volt. Nevet
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7783 Dátum: 13 nov 17, 13:39:02 »

Nekem az Episode 1-ből egyedül ő maradt meg. Meg a hülye beszéde a népnek.
Amikor Boss Nass nagyfőnök elengedte őt Qui gonékkal: Jar Jar Binks. Alása szoligál vagyesztakinta földi? (Alásan szolgálod ezt a földit? Nevet )

Süllyed a hajójuk. Obi van mondta, hogy nincs baj. Jar Jar: Süllyedezünk. Nincse nergia (Szigorúan így elválasztva Nevet ). Mi lesz itten baj ha most nincsen?

Miért száműztek? Hát mondjuk úgy, hogy Jar Jar kicsikéét... nemügyes.

Az elég unalmas filmnek az egyedüli fénypontja. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 17, 13:41:28 írta Gdat88 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7784 Dátum: 13 nov 17, 14:32:18 »

Elismerem tényleg elég egyedi karakter.Nem a szívem csücske de azért sokat lehet rajta nevetni.
Az sem mellékes hogy a sok ügyetlenkedésből a végén mindig milyen szerencsésen jön ki.
Nem mindig igaz ez mások szemszögéből Nevet
Azért a képviselői posztja kicsit már túlzás volt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!