24 jún 02, 01:01:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1311303 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7680 Dátum: 13 nov 03, 11:25:33 »

Nézd eredeti hangon akkor. xD
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fsrJWUVoXeM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fsrJWUVoXeM</a>
Na neeee Nevet Bitch! xD
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 18:45:53 írta Ishida » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7681 Dátum: 13 nov 03, 21:44:42 »

Jesse a methről átment a speedre?  Pojén

Elég sablon sztorinak tűnik a trailer alapján, és még nem is főznek benne.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7682 Dátum: 13 nov 03, 21:50:21 »

Lefogadom, hogy a mozikban a fanok felkiáltanak minden Bitchnél, ha lesz Bitch a szövegkönyben. xD
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7683 Dátum: 13 nov 05, 10:08:58 »

TWD s04e04

Gyenge rész volt szerintem. Nem is nagyon kell aggódnom azon, hogy spoilerkedek valakinek, mert annyira nem történt benne semmi, hogy nincs is nagyon mit elspoilerezni. Egyedűl a vége volt érdekes. Valamennyire meglepett ugyan, hogy Rick ezt a megoldást választotta, de örülök neki, én tartottam még attól is (egy kicsit) hogy meg fogja ölni Carol-t. Hát meglátjuk mi lesz ebből, tuti, hogy látjuk még.

Nem bánnám, ha a Kormányzó színre lépne újra. Egy kicsit felpörgetné a dolgokat, bár szerintem ő nem kerül elő az évad végéig. Remélem, hogy a mostani kis lassulás utána  következő rész megint olyan jó lesz, mint amilyen az ez előtti volt. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7684 Dátum: 13 nov 05, 16:19:35 »

Bob néhány jelenetre szimpi lett, gondoltam, rosszul ismertem meg... aha. Rosszabb, mint gondoltam ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7685 Dátum: 13 nov 05, 20:39:29 »

A törpök olyan gusztustalanok.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Zq6VibJxFFU#t=3165
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7686 Dátum: 13 nov 05, 20:59:00 »

Saphira, ez neked való:

http://www.sorozatjunkie.hu/2012/12/12/pilot-a-young-doctors-notebook/

Bulgakov néhány rövid története, orvosos+groteszk humor, és csak 4x20 perc, és azt hiszem november végén lesz folytatása is.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7687 Dátum: 13 nov 05, 21:49:27 »

The Walking Dead S4E04

Számomra is elég lapos volt ez a rész. Az túlélő párra felkaptam a fejem, hogy új szereplők, de csak töltelék karakternek bizonyultak. Nem is tudom, hogyan maradtak eddig életben, ha 5-6 lövés kel nekik egyetlen járkáló elintézéséhez. Az viszont tetszett, hogy ők is máshogy hívták a zombikat. Nevet Egy nagyon kicsi esély van, hogy a srácot még újra látjuk, hisz Rick elmondta, hogy merre van a börtön. Az ő döntése, hogy elmegy oda vagy sem.

Darylék szála is elég lapos volt. Ty egyre unszimpatikusabb, ezzel az "akkor is magamra rántom a járkálót mert az jó nekem" stílusával. Bob mutatott legalább magából egy kicsit. Tetszett, hogy bevallotta a tettét Darylnek a tettét. A rész legnagyobb jelenete volt, mikor megtudták, hogy csak egy üveg pia van a táskájában, ekkor Daryl odarohant és kb megdorgálta azzal, hogy az arcának nyomta az orrát. ikszdé

Szerintem Rick helyesen döntött Carol-al kapcsolatban. hiszen a legsúlyosabb bűnt követte el, még, ha a többség érdekeit is nézte. Ezek után nem lehet benne megbízni. Ha valaki köhög egyet, akkor beleállítja a kést? Esélytelen. Ha meg Rick hagyja, had maradjon, akkor Ty-nek van igaza és a gyilkosság már megengedett.
Megölni nincs értelme Ricknek, hisz Carol nem akart rosszat és csak ő érezné magát utána rosszul. Így csak egy kérdés maradt: Ty mit fog csinálni, mikor rájön, hogy Rick elengedte a szerelme gyilkosát. Van egy tippem, hogy ezt is rajta akarja majd levezetni. Daryl se fog örülni Carol távozásának, hisz vele volt a legjobb kapcsolatban.

Végre talán Michonne is tovább marad a börtönben, Daryl győzködésének köszönhetően.

---------------
Azért Bob hatalmas alkesz. Csak azért lelőtte volna Darylt mert elakarta dobni a piáját. Szerintem vele még lesznek problémák.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 05, 22:17:37 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7688 Dátum: 13 nov 06, 00:16:25 »

Bevallok valamit, 2 részt láttam a The Walking Dead -ből és nekem, akkor nem jött be, hogy nyomon kövessem. Lehet később változik, lehet nem, de itt egy cikk George A. Romeró-val kapcsolatban.
Idézet
A modern zombik ősatyját George A. Romerónak hívják. Előtte is léteztek zombik a popkultúrában, jóhogy, a szó maga haiti kreol nyelvjárásban az élőhalottat jelenti, és először 1937-ben találkoztak vele (mármint a szóval) a nyugati néprajzkutatók. A modern értelemben vett zombikat viszont Romero szabadította ránk 1968-ban a Night of the Living Dead című horrorban, és ő fektette le azokat alapszabályokat is, melyek alapján az élőhalottak azóta is működnek (höhö): a lassú csoszogást, a zabálást, a zombivá válás menetét és persze azt is, hogy a zombik ellen csak a fejlövés tekinthető hatásos ellenszernek.

A tévében jelenleg legnézettebb sorozatnak (18-49-ben) számító The Walking Dead-ben van zombi bőven, a széria a negyedik évadát tapossa, jogos hát a kérdés: miért nem rendezett egyetlen részt sem belőle az az ember, aki mindent tud erről a műfajról? Ja, és ha már itt tartunk: Romero egy Richard Matheson kisregény, az I Am Legend (igen, a Will Smith féle Legenda vagyok eredetije) alapján kreálta meg saját élőhalottait, akik nem vért szívnak, hanem agyat esznek.

A The Big Issue-nak adott interjúban Romero kijelentette, hogy már korábban felkérték a The Walking Dead epizódjainak rendezésére, mire ő köszönte szépen a lehetőséget, de nem élt vele. "Alapvetően egy szappanoperáról van szó, amiben néha zombik is szerepelnek. Én a zombikat mindig is szatirikusan vagy a politikai kritika eszközeként használtam, ebből pedig a sorozatban semmit nem tapasztalok."


Kíváncsi vagyok, ti "fan"ok mit szóltok.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 00:32:12 írta Minagi » Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7689 Dátum: 13 nov 06, 00:30:09 »

Nekem az a véleményem, hogy szerint az egész sorozatban nem a zombik a lényeg, nem az, hogyan hörögnek és csoszognak, és milyen szakértelemmel vannak ábrázolva. Zombik helyett igazából lehetett volna járvány, világvége, de gondolom ez sokkal látványosabb (a járványok végül is láthatatlan gyilkosok), a világvége meg hát gondolom nem tart ilyen sokáig...
A sorozatban én a karakterdrámát szeretem, jó, ha fejlődnek a karakterek valamennyit, ha többet tudunk meg róluk, és adott esetben nem elhanyagolandó tényező, ha a zombihordák vagy csapatok feltűnnek egy igen kínos helyzetben, és a szívbajt hozzák a nézőre, hogy "jaj, ne haljanak meg", vagy, hogy "ez az, épp itt volt az ideje".
Bemutatja, hogy egy bizonyos ember csoport miként éli meg a zombiapokalipszist, annak következményeit, és az ember elhiheti, hogy ez valószínűleg tényleg így lenne.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7690 Dátum: 13 nov 06, 10:09:08 »

Tilon!

Daryl reakciójára nagyon kíváncsi leszek. Na meg Tyresee-éra. Ha Rick elmondja neki, hogy Carol volt a gyilkos, szerintem a derék négerünk nagyon mérges lesz, hogy a csaj ennyivel megúszta. Az ő szempontjából ez még jogos is. Neki nyilván bosszú kell. Daryl meg, hát ő se hiszem, hogy helyeselné Carol tettét. Ebből nagy kalamajka lesz még, hacsak Rick nem hazudja azt, hogy Carol meghalt, vagy hasonló.

Michonne mostanra kezd az egyik kedvenc szereplőmmé válni. Már az előző évadban is bírtam, de mostanra az egyik legnormálisabb lett az egész bandában.

Minagi!

Romeronak igaza van valahol. Szal nem vitatkozom vele, a TWD-nek tényleg van egy kicsit szappanoperás beütése. (Bár azért ez a kifejezés kissé eltúlzott.) CarzyCat jól mondta, ez a sorozat nem a zombikról, hanem az élőkről szól. Inkább számít poszt-apokaliptikus drámának, mint zombihorrornak. És valóban bármilyen másfajta világvégével is meg lehetne ugyanezt a történetet csinálni, a zombik azért voltak jó választás, mert közvetlen és leküzdhető ellenséget jelentenek, nem úgy mintha mondjuk földrengések miatt lenne a világvége, mert az elől csak szaladni lehet, a zombikat viszont fejbe lehet csapni. xD

Itt nincs semmilyen politikai háttere a történetnek. Romero, amikor "feltalálta" a zombikat, teljesen más célok mozgatták, mint a TWD készítőit.

Ettől persze még megnéznék egy Romero által rendezett epizódot. Nevet Az ő esetében a klasszikus mondás, hogy "ha nem tetszik, csinálj jobbat" simán alkalmazható lenne erre a sorozatra is, csak el kéne fogadnia a felkérést. Nevet Kíváncsi lennék mire jutna vele, tényleg nagyon érdekes lenne.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #7691 Dátum: 13 nov 06, 16:31:11 »

Ma kezdem 3-adjára a Walking Dead első epizódját! Eddig két alkalommal elaludtam rajta.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7692 Dátum: 13 nov 06, 16:41:18 »

A volt lakótársammal is ez volt. Aztán harmadjára megszerette. Nevet Nekem az első évad nagyon tetszett, de utána már nem.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7693 Dátum: 13 nov 06, 16:56:13 »

Ha már Wlaking Dead, akkor nekem mindig ez a Honest Trailers epizód jut eszembe Nevet A legjobb "Rick the leader" ikszdé

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=rNxvo8AcpQQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=rNxvo8AcpQQ</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7694 Dátum: 13 nov 06, 17:55:01 »

A vizet ivó zombi a végén kész. ikszdé Shane fejdörzsölgetése pedig mindig is idegesített, bár maga a karakter is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!