24 szep 27, 23:38:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 434 435 [436] 437 438 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1495953 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6525 Dátum: 13 ápr 15, 22:11:59 »

Mondtam már Lámpás, hogy Aegon elindult, te hibád, hogy nem olvastad tovább. Lesütöttszemek

A sorozatra meg már jó ideje nincs időm, de legalább lesz mit pótolni nyáron. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6526 Dátum: 13 ápr 15, 22:24:38 »

Egyébként King's Landingben milyen szabályok szerint megy az öröklés? Danynek vagy Aegonnak van erősebb claim-je a vastrónra?
Rhaegar kiesésével akkor gondolom Aegonnak.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6527 Dátum: 13 ápr 16, 19:06:04 »

én már régóta mondom neked, hogy Aegonnak... hiszen ez az ami teljes mértékben logikus (Dany meg úgy is el lesz foglalva a kis rabszolgáival)

Sose figyelsz rám Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6528 Dátum: 13 ápr 16, 19:17:41 »

Természetesen Aegonnak, ő lenne a jogos örökös. Mosolyog
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6529 Dátum: 13 ápr 16, 20:18:59 »

Okés köszi néktek, logikus is persze, de így könyvek nélkül bármi lehetne. Mosolyog
Viszont megnyugtat a tudat, hogy egy párhuzamos univerzumban már kiolvastam mind az 5 kötetet. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6530 Dátum: 13 ápr 16, 20:22:13 »

Oké, a jelöletlen spoilereket, főleg a könyvből most már szüneteltessük. Főleg a filmes topicban. Akik nem olvasták, szenvedjenek csak még évekig, mire megtudják a legérdekesebb dolgokat. xd
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6531 Dátum: 13 ápr 16, 20:45:27 »

Nem mintha a spoiler jelölésnek lenne bármi értelme. Annyira utálom, mikor betévedek ide, és csak azt látom, hogy:

WD spoiler

OMG spoiler

VIGYÁZZ, HA MÉG NEM LÁTTAD AZ ÚJ RÉSZT

TRÓNOK HARCA SPOILER

Teljesen felesleges. Aki nem akar spoilert, nem jön ide, úgysem lehet itt mást olvasni.

Bár szó, mi szó, az előző témáról tényleg nem itt kellett volna beszélni. Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6532 Dátum: 13 ápr 17, 19:09:01 »

Végre valaki egyet ért velem... Gyakorlatilag már átírhatjuk a topik címét is Vigyázz spoiler! -re.. Aes ne sértődj meg, de 10 hsz-ből 9 az spoiler... A maradék 1 meg OFF...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6533 Dátum: 13 ápr 18, 11:01:41 »

Jah és mit számít?? Nevet Ennyi erővel időszakosan átírhatnánk wd topicra vagy dw topicra is tökmindegy melyik.
Nem kell olvasni a topicot mert a teljes egésze spoilert tartalmaz. Bleh. ^^
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #6534 Dátum: 13 ápr 18, 20:50:11 »

Martin hihetetlenül undorító mód csűri csavarja a történetet úgy, hogy úgy tűnik mintha történnének dolgok, de ha a nagy egészet nézzük, akkor valójában mindenki szinte ugyanott tart, ahol elindult (vagy épp meghalt). Nevet
Ez nem igaz, nagyon sok minden történt, csak az alap kérdések még váratnak magukra. Martin nemhogy kigobozná a szálakat inkább újabbakat indít el, de én nem bánom, jó lenne még 3-4könyv, nem kéne kettőbe belezsúfolni.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6535 Dátum: 13 ápr 19, 10:03:25 »

Megnéztem a game of thrones legújabb részét, el sem hiszem.

Eddig negatív visszajelzéseket láttam és most hogy végignéztem, nem teljesen értem miért.

A trónok harca utolsó egy percére annyit tudok mondani, hogy ...-ák meg az...-kat.  Neeem

...hogy őszinte legyek, nekem feldobta a hangulatom. mi összenéztünk és röhögésben törtünk ki, az a záró dal ezzel a zenei aláfestéssel valami másodrangú horrorfilmre hajazott.
S nem mondanám hogy sajnálom, teljes mértékben egyetértek Nikuccival.

Mondjuk, nem sokat haladtunk előre ebben a részben, annyira nem várom tűkön ülve a következő részt.

Latern hosszú monológját sajna nem olvastam el.. pedig mardos a kíváncsiság, viszont gyűlölöm a spoilert.

Jah és jó lenne már haladni a Spartacussal, de nem sok időm van sorozatozni.

Evvan.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 19, 10:12:02 írta Éjfél » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6536 Dátum: 13 ápr 19, 10:28:53 »

Aki látta a TWD s03e01-et, annak ez a mostani rész Jamie-vel már nem okozott meglepetést. Ott is volt egy hasonló esemény, igaz nem kézzel, hanem lábbal. És sokkal több részletességgel. ikszdé Hugival beszéltük is, hogy hát igen, azért az egy kicsit tényleg ocsmány volt. xD

Én egyébként sajnálom Jaime-t, mert olvastam a könyvet is. Ott egy kicsit másként van, mire az események eljutnak idáig, addigra a barátunk már elég komoly jellemfejlődésen megy keresztül, ráadásul a jó irányba. Ezt a filmben sajnos nem erőltettek túl. (Igaz, a könyvben is csak ez után válik igazán hangsúlyossá)
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6537 Dátum: 13 ápr 19, 10:35:26 »

Én egy idő után, megutáltam úgy filmet nézni, hogy tudtam hogy az egy könyvadaptáció.
Rendszeresen csalódást okozott az ahogy vászonra vitték az én hőn szeretett és olvasott sztorimat.

A gotot is elakarom olvasni, és furcsa lesz megfilmesített változat után kézbe venni a könyveket.

Sajnos jó néhányan csak a sorozatból tudunk kiindulni, remélem megmutatkozik majd benne az is amit most említettél.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6538 Dátum: 13 ápr 19, 10:51:42 »

Hát elméletileg bele kéne tenniük ezt. Enélkül igencsak sokat veszítene az értékéből az egész történet. Egyébként, mint adaptáció, nem rossz a sorozat, csak néha vannak benne értelmetlen és felesleges módosítások is a könyvhöz képest. Nem állítom azt, hogy szóról szóra kéne átvenni a könyvet, de van ahol egyszerűen felesleges, sőt kifejezetten káros vagy bugyuta módosítás kerül be. Pl. amikor Jont megkérdezik a vadak, hogy ugyan már, miért álltál át hozzánk, akkor erre a könyvben egy igencsak "rosszfiús" választ ad. Kb.: "ezek ott a Faltól délre lenéznek engem, mert fattyú vagyok, de most majd jól kib*szhatok velük." Ezt persze nem gondolta komolyan, de abban a jelenetben nagyon ült, és hiteles is volt, hogy egy barbár hordába ilyen szöveggel lépjen be. Ehhez képest a sorozatban nem értem miért adtak a szájába egy totál értelmi fogyatékos szentszöveget, amit a Mance-féle vadak a "valóságban" (vagyis a könyvben) fetrengő röhögéssel jutalmaztak volna, miközben lecsapják Havasunk fejét. Tiszta baromság volt, dupla facepalm... és felesleges is, hiszen ettől a film nem lett se olcsóbb, se látványosabb, se közérthetőbb. (Ez az a 3 dolog amiért egy adaptációban eltéréseket szoktak csinálni általában.)
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6539 Dátum: 13 ápr 19, 11:06:04 »

Ha már Jonnál járunk, számomra ő egy olyan karakter volt akinek a történéseit kíváncsisággal követtem. Esküszöm az utóbbi időben jobban érdekel Sam karaktere...

Enyhén szólva kezd elveszni a karakter egyedisége, maga az hogy kitaszított volt és mindenki fattyúként tekintett rá, ezáltal pedig nem kapott elismerést, adott a karakterének egyfajta "ízt". Elkerült a Fal-ra így egyenlő lett mindenkivel.. de méééég sem, mert láthatóan kivételeztek vele, emellett ő volt a guardian angyal.. és a fiú akibe nagy bizalmat vetettek. (szimbolizálta ezt a kard amit kapott)
Északon a falon túl elszakad a többiektől, túlélése érdekében hazudik és öl, és a vezér úgy viseltetik vele szemben mintha ezer éves pajtások lennének.. Szintúgy megint kiemelt helyet és szerepet kap és számomra kissé így klisés lett a Jon szál.
Valahogy elvesztettem az érdeklődésem Jon iránt, de biztos bennem van a hiba.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 434 435 [436] 437 438 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!