24 jún 16, 18:30:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1354499 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6150 Dátum: 13 jan 27, 06:22:03 »

Szerintem a Marvelnál is fel lehet sorolni egy csomó jobb sztorit. A kedvedért pár: Főnix Halála, Galactus Per, Mutánsvilág, Annihiláció, Titkos háború, Új Titkos Háború, Polgárháború vagy ha csak egy sorozatról beszélünk akkor a mostani Hawkeye, Runaways, Wolverine and the X-Men, 2006-os Immortal Iron Fist, Amazing Pókinak sok legendás korszaka van, Peter David Hulkja, Deadpool, Whedon X-Menje vagy a New Avengers első korszaka. És ezek csak azok amiket én szeretek és olvastam/olvasom.

Ami az Ultimate világot illeti a Pókember után egy évvel jött az X-men és két évvel az Ultimates és az F4. És mindegyiket kikukázták egyszerre az eladások miatt pár éve csak aztán kaptak új címeket kivéve az F4et. Viszont Most második aranykorát éli.

Bocs az Offért.
Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6151 Dátum: 13 jan 27, 08:42:58 »

Én amúgy csak azt nem értem, hogy Deadpool, hogy nem lett híres. Úgy értem bármi mást mondunk az embereknek, Küklopsz, Fáklya, Vérontó, még a Megtorló is sokkal ismertebb, pedig sokkal érdemtelenebbek.

Ezzel szemben ott van Deadpool aki messze az egyik legizgalmasabb, legkülönlegesebb karakter. És ugye nem csak egy sztorit kapunk vele, hanem egy önálló stand-up comedy estet és egy életérzést, hogy nem érdekli milyen katasztrofális helyzetben van, ő jól szórakozik és a poént látja meg benne, pedig ha valakinek hát neki lenne oka panaszra. Emiatt az egyik példaképem.  Ő az az eszabadult ösztönlény akinek semmi nem számít és mindenki vágyik rá, hogy egy kicsit Deadpool legyen. Nevet

Aztán külsőre (főleg az maszk nélküli külsejére gondolok), történet tekintetében, motiváció tekintetében, (kifogásolható elmeállapota tekintetében Nevet ) mindben iszonyat karakteres és csak rá jellemző dolgai vannak.
Amit még nagyon megnéznék vele az egy Drámai történet amit kicsit sem viccelnek el, hogy megnézzem mi van a felszíne alatt. Már ha van valami a káoszon kívül. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 08:54:37 írta Gdat88 » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6152 Dátum: 13 jan 27, 09:56:14 »

Deadpoolt én sem igazán ismerem de láttam róla néhány jelenetet és nagyon szimpatikus volt nekem.
Sólyomszem annyira nem fogott meg a filmben, szint úgy Amerika kapitány. Azért szívesen megnéznék egy filmet több Marvel szereplővel. Videójátékban tudom hogy van már ilyen meg egy két régebbi sorozatban (jó és rossz is) de más mint egy filmben.
Pl. Itt van az új Pókember rajzfilm, ott is Sólyomszem és Fekete özvegyen kívül már mindenki volt az Avengersből. Ahhoz képest hogy a Disney alatt készült igen jó még ha kicsit sok is néha a vicc benne. Még magát a Disneyt is szokta parodizálni.
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #6153 Dátum: 13 jan 27, 09:59:04 »

Deadpool személyisége nekem kicsit hasonlít Dantéhez a DMC-böl legalábbis az hogy poénkodunk az ellenségen és az hogy mind1 milyen a csata ők élvezik Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6154 Dátum: 13 jan 27, 10:01:22 »

A sok képregényes offal menjetek át a megfelelő témában: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=81.1530

Folytassátok ott, nem megszakítani akarom a beszélgetést.

Moderátor
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6155 Dátum: 13 jan 27, 14:24:14 »

A Rajzfilmre azért itt reagálok, a többire meg ott Mosolyog Nos szerintem katasztrofális az egész, ahogy a legjobb sztorikat rosszul adoptálva ad negyed óra gag parádét és öt perc harcot minden részben a legalapabb klisékkel. Három rész után unalmas, 5 rész után szánalmas. + Felesleges csapatot kapott maga köré meg SHIELDet, semmi magánéleti szál, ami nagyon fontos lenne. Annyi pozitívum hogy jó sok ellenfél meg hős van benne, de hogy milyen kis k.cs.göt csináltak Luke Cageből és Vasökölből az fáj.
Naplózva


 
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6156 Dátum: 13 jan 27, 14:31:05 »

nos én ha rajzfilmre gondolok akkor a Louie élete és az Avatar a best Nevet Ha filmre akkor egyértelműen az Adam Sandler filmek a legjobbak sorozatok közül pedig szerintem az Így jártam anyátokkal a legjobb meg még talán a Már megint Malcolm
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6157 Dátum: 13 jan 27, 14:38:12 »

Való igaz hogy sok mindent változtattak meg. Pl. Mérget aminek nagyon nem örültem és ez különösen rossz volt. A jó alatt meg úgy értettem hogy magánál a csatornánál ez színvonalasabb mint a többi sorozat rajta. Itt legalább nem nevet senki azért mert megmozdult. Én azért örültem valamennyire hogy mások is benne vannak de a poénok már nálam is sok szokott lenni. Értem én hogy fiatalabbaknak is készítették, de azért lehetne kissé komolyabb is. Bár egye fene maradhat poén csak ne arra a szintre süllyedjen mint az az Avengers rajzfilm ahol kicsik voltak és semmi jó nem volt ott.  
Ha választanom kéne hogy a 90-es évekbelit vagy a mostanit nézem akkor tuti a régit nézném meg újra jó párszor.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #6158 Dátum: 13 jan 27, 14:47:49 »

Ajánlom az Avengers:Earth Mightiest Heroest, igaz csak két évada van de az egyetlen értelmes Avengers rajzfilm sorozat. A régi valóban sokkal jobb a mostani olyan mint egy rossz vígjáték. Grafikailag valóban nem rossz és a szinkron sem olyan  rémes, mint sok más rajzfilmnél.
Naplózva


 
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6159 Dátum: 13 jan 27, 15:00:16 »

Arról hallottam már és meg is fogom nézni amint lesz időm rá.
Én nem tudom mi van ma az emberekkel de szinte az összes régebbi rajzfilm szuperhősökről sokkal jobb volt mint a mostaniak. Ott nem csináltak paródiát belőlük mint mostanában. Disney is már tönkretett nálam már néhány rajzfilmet. Annyira le vannak butítva hogy az már lehetetlen. Tudom hogy kicsiknek készítik de attól még nem kéne így tönkre tenni őket. 
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #6160 Dátum: 13 jan 27, 17:49:54 »

Az American Horror story-t nézte valaki? Mi a véleményetek az évadról?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #6161 Dátum: 13 jan 27, 17:57:49 »

Szerintem rosszabb lett, mint az előző. Voltak nagyon jó részek, és a közepe felé nagyon élveztem, de egy hatalmas lufivá nőtte ki magát, ami kipukkant.
Túl sok részt vettek elő, és nem tudtak egyikre se igazán fókuszálni. Voltak az UFO-k, a náci orvos és a kísérletei, Bloodyface, a démon, a halál, maga az intézet és benne a folyamatos visszaélések. Ez mind egyszerűen túl sok volt, és a felét nem is varrták el, amit meg igen, az is nagyon gyér lett.
Az utolsó rész pedig teljesen katarzismentes volt, az írónő engem egyáltalán nem érdekelt, ahogy az ezerszer látott-olvasott mommy issue-val küzdő pszichopata sem nyűgözött le, az eredeti Bloodyface Zachary Quinttel sokkal ijesztőbb és hitelesebb volt. Ehhez képest az első évad utolsó részei mennyire durvák voltak? Ahogy szép lassan egyre erőteljesebbek lettek a szellemek, és kezdték átvenni az irányítást a házban, miközben a főszereplők egyre csak hullottak. Például én nem hittem el, hogy megmerték lépni, hogy meghalt a kislány, és utána még meg is mutatták a rothadó hulláját a pincében, vagy hogy a terhes anyuka is meghalt a gyerekével együtt.
Ilyen tökös lépések hiányoztak a második évadból, pedig az őrültek háza kiváló színhely lehetett volna ennél sokkal betegebb dolgok bemutatására.
Naplózva


dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6162 Dátum: 13 jan 27, 20:25:58 »

No végignéztem a TWD-t!!!
Spoiler

Összességében az egész sorozat hihetetlenül jó volt(Várom febr 10-ét)!!!! Az utolsó rész vége te úristen..Penny halála és a Kormányzó Merle ellen fordulása :O. Andrea nagyon nagy barom, ha nem szól volt barátai életéért egy szót sem.. Rick amikor meglátta Shanet a füstben(Eskü Farkasnak hittem az X-menből ikszdé) ha nem habozik, Oscar nem hal meg:(. Carol mit fog szólni Derylhez? :'( ÁÁÁH JÖJJÖN MÁR!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6163 Dátum: 13 jan 27, 23:38:19 »

Látta már valaki a The Divide-ot?
Az imént zártam be a lejátszót.

Mit ne mondjak, ha utána olvastam volna hogy miről szól akkor 80% hogy nem nézem meg. Nem érzem azt, hogy veszítettem volna valamit, mert igenis érdekes volt, viszont a hangulatom a béka feneke alatt van tőle.

Mit ki nem hoz az emberekből a szeretteik elvesztése, a bezártság és a haláltól való félelem.

Pici spoiler: Az miért van, hogy a legtöbb hasonló hangvételű filmben a nők élik túl? Oh persze ennek a vége nem egyértelmű, mert szerintem végeredményben nem élte túl, de végül is csak Éva jutott ki.
Mondjuk már a közepén tudtam, amikor először elhangzott hogy csak egy védő ruha van, hogy ő fog kijutni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 27, 23:41:00 írta Éjfél » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6164 Dátum: 13 jan 29, 20:06:03 »

Tudna nekem ajánlani valami érdekes sorozatot? Sci-fi nem érdekel. Spartacus,GoT és TWD volt meg eddig.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!