24 jún 18, 07:35:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1358324 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #4320 Dátum: 10 júl 06, 19:35:13 »

halljátok én a a paranormal actyvitin úgy összesz@rtam magam...persze az izgalomtól...a pizzát alig bírtam megenn úgy izgultam..de figyuzzatok az igazi dokumentum fil ugye?? am aztmondják 2 befejezése van más ami a dvd-n és más ami a mozikban fut kíváncsi vagyok mi a második Mosolyog)))
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #4321 Dátum: 10 júl 12, 12:14:54 »

Jaj ezt úgy várom már http://www.youtube.com/watch?v=zlrL3LzjlDo -Vampire Suck XDDD
Naplózva

Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4322 Dátum: 10 júl 12, 14:01:37 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor


Ez marha jó Ő.Ő  

A varázslótanonc egy könyv alapján készül, ha jól tudom pont mint a Rémségek cirkusza meg a Villámtolvaj, mostanában elég felkapott lett a regények megfilmesítése Nevet Én már várom.

De a legjobban a Predators filmet várom, meg is néztem a tiszteletére az Alien és Predátor és az AvP filmeket ikszdé

Jah meg az új HArry Potter filmet, ami két részes lesz ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 14:36:30 írta Aes Sedai » Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4323 Dátum: 10 júl 12, 14:41:13 »

Háh Sassy pont most fejeztem be a Predatorst Nevet

Hát szerintem az előző Predatoros filmek jobbak voltak de ez fényévekkel jobb mint az Avp 1+2.
Végén elég jó volt a harc azért dicséret....viszont a yakuza vs predator meccs akkora közhellyel zárult  Szomorú de jó amúgy.

jaa és aki nagyon várja a filmet meg csodát vár az csalódni fog...predator fanokat nem fogja kielégíteni sajnos.. egyszer nézős akciófilm de legalább annak jó Nevet

jah és a yakuza harc közhelye:

Kóstolgatják egymás pengéit majd megállnak egymással szembe és farkasszemet néznek.....dobpergés izébigyó stb utánna elindulnak futva egymas felé vágnak egyet-egyet elhaladnak egymas melett majd vagányan megállnak a japó pokerarccal néz előre  5 sec csend a háttérbe a Predator elterül, megint 5 sec csend és a japó a földre rogy  Szomorú DOUBLE K.O.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 14:59:58 írta Syzygy » Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4324 Dátum: 10 júl 12, 16:45:30 »

Wáh.  >.<# Én az összes Predatoros meg Alienes filmet szeretem. Az AvP 2 annyira nem jött be, mert igazándiból nem volt benne szerethető emberi főhős, de hát ez van ::Mosolyog könyvekben olvastam egy nagyon jó AvP trilógiát ugyhogy az AvP filmekkel-kel szemben nagyok az elvárásaim ikszdé 

Majd meglátjuk, h  mi lesz alapból tettszik az ötlet h nem a földön játszódik a történet. Nevet

Jah egyébként Shiro a Pandrumot láttad már? Én azt tom javasolni.
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4325 Dátum: 10 júl 12, 18:54:42 »

Predator-ból a kedvencem a Betondzsungel képregény 4 részből áll régen ronggyá olvastam őket xD
Naplózva
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4326 Dátum: 10 júl 12, 21:03:16 »

Hm... igen hallottam már róla, de képregényből inkább az Alieneseket olvastam. Meg ha jól tudom van is egy ilyen Predator könyv aminek a c. Betondzsungel, de azt meg a trilógia másik két könyvét még nem olvastam.

Kijött a második előzetese a Resident Evil: Afterlife-nak és ez alapján már egészen megtetszett, de nem hiszem hogy olyan jó lenne mint az első rész.

Ha valaki látta a Frequently Asked Questions About Time Travel c. filmet az elmondaná h érdemes-e megnézni?
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4327 Dátum: 10 júl 12, 22:42:12 »

Áhh nem bírom megnézni még1szer az Afterlife trailert xD ez már zs+++++++ kategória.....meg most Claire-en van aza  piros bigyó ami elvileg Jill-en volt és már megint összelopkodták az egész filmet a játékokból...emlékszem amikor a 2őt néztem kb minden 5percben tudtam volna mondani nah ez melyik jatekrészből hol történt....szánalmaaaasssssssss

jah és Claire nem is igazi Claire =/  nézek inkabb True Blood-ot
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4328 Dátum: 10 júl 12, 23:34:12 »

Most elkezdtem nézni az eredeti legelső Power Rangers sorozatot. Olyan nosztalgikus. Hümm-hümm Nem nagyon keresgéltem, de abból a pár oldalt, amit megnéztem nem találtam meg magyarul, így eredeti nyelven nézem a youtube-on. Mondjuk így sem rossz. Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4329 Dátum: 10 júl 13, 00:45:36 »

Leaves of Grass megnézve Nevet mondjuk már 4 hónapja megvan kb a film...moziba meg asszem csak agusztusban lesz...

Edward Norton nagyot alakít , egyszernézős de jó
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4330 Dátum: 10 júl 13, 02:04:26 »

Írok már ide is, hogy amikor a "hszeimra érkezett új válaszok megtekintésére" kattintok, akkor ezt is tudjam olvasgatni X'D

Előzőleg látott filmjeim:

Hancock
Jó kis sztori, humoros, izgalmat fenntartja és nagyszerű színészek. Egy 10es skálán 8 pontot adnék rá.

Minden azzal kezdődött
Gondoltam letöltöm, ha már Bruce Willis is játszik benne... egy picit vontatottnak éreztem, vagy csak talán szimplán unalmasnak. Volt benne pár jó poén, de azért a kevésért érdemes volt megnézni. 6/10

A csernobili csata
Asszem 2006-os dokumentum film Chernobyli atomerőműről... elég érdekes információk hangzanak el, akit érdekel Chernobyl, az mindenképpen nézze meg.

Alkonyat 2
A sztori tetszett, viszont eléggé uncsi volt... (magyarán majdnem bealudtam rajta) 6/10
Naplózva



Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #4331 Dátum: 10 júl 13, 15:47:42 »

Hm... Nem tudom én adok egy esélyt azért az Afterlife-nak Mosolyog

És most elindíjtuk az Alkonyat három letöltést ikszdé MEg ha jól láttam a karate kid új jackie chanes verziója is fent van már.

Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4332 Dátum: 10 júl 15, 09:32:07 »

Öhm Valaki tud egy oldalt / torrentet ahol le lehet szedni a Pacific sorozatot? Egszer Hbo-n láttam egy részt és nagyon megtetszett de nem találtam meg magyarul a neten.

És valaki látta már a Prince of Persia moviet? Érdemes letölteni vagy ratyi?
Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4333 Dátum: 10 júl 15, 10:07:59 »

Én moziban néztem meg a Prince of persia moviet, de annyira nem fogott meg, egyszer azért megnézhető szerintem.
Mondjuk én elfogult vagyok, mert az egyik kedvenc játéksorozatom a prince of persia trilógia  Nevet.
A legjobban az tetszett, ahogy megcsinálták az idő visszaforgatását a tőrrel és a sheik karaktere (ő legalább vicces volt).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4334 Dátum: 10 júl 15, 17:18:07 »

Reklám törölve! Moderátor

Shiranai: ja, főleg az volt jó amikor mondta, hogy azt hitted, hogy bevesszük a meséd, hogy el akartad adni a lányt a piacon egy tevéért? Kettőt is megér. Nevet

Szerk: megnéztem az  Az időutazó felesége című alkotást. Kár, hogy olyan szomorú a vége. Nem szeretem a nem happy endet.

Lew: láttad amit a modi kitörölt?
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 13:52:22 írta CsiziDani » Naplózva

Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!