24 jún 18, 13:43:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1359071 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3930 Dátum: 09 júl 31, 18:36:32 »

Nem az a baj hogy már nem tudnak mit kitalálni (pedig gondolom van még mit előhúzni a zsákból), hanem nincs meg a filmeknek az a hangulata mint régen.
Gondolj csak vissza így akárhogy is nézzük a Mortal Kombat egy elég gyenge film de volt egyfajta fílingje és volt, hogy egy nap ötször megnéztem és már kívülről nyomtam egyes jelenetek szövegét. valmint eredeti nyelven marha jó Rayden (Christopher Lambert) rekedt hangja.

Vagy a régi SW filmekben a szereplők nem rendelkeztek fekete övet alázó kungfu tudással, és mégis marha jó akció-csata jelenetek voltak benne.

Valamint nincsenek olyan hangulatos filmzenék se.  Pirul



Naplózva

Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #3931 Dátum: 09 júl 31, 19:26:24 »

Nézd meg a Jay és Némabob visszavág cimű filmet.  Nevet
El fogod dobni tőle az agyad.  Nevet
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3932 Dátum: 09 júl 31, 20:25:37 »

Szerintem az igazi filmek a 80-as 90-es években készültek Nevet
A Mortal Kombat nem is volt rossz, ezért nem nézem az imdb-t mindent lehúznak, néha 2000 szavazat alapján jön ki egy átlag... Viszont a második része már tényleg gyenge volt.
Egyetértek Shiroval nincsen már rendes, hangulatos filmzene.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #3933 Dátum: 09 aug 01, 11:54:32 »

Nos, tegnap éjjel (vagy inkább ma hajnalban) volt alkalmam két kitűnő filmet látni

Az első, amivel kezdeném az In Bruges (magyar cím: Erőszakik). 2008-as...hááááát...ha lehet mondani szatíráról van szó. Az egész filmen végigvonul egyfajta groteszk humor, ami nekem nagyon bejött.
alapsztorinak kapjuk Ray-t a *mocskos a pofám*a angol bérgyilkost, aki társával Ken-el Belgiumba utazik egy piszkos melóért. Minden zökkenőmentes, megszállnak egy kis hotelben, meglesik a város nevezetességeit, majd eljön a nagy nap. Ray meggyónja bűneit az atyának, majd megöli. A számításba azonban nem várt hiba csúszik, mikor is Ray meglátja az atya mögött fejen lőtt gyereket. A golyó nem állt meg a pap testében...
Innentől kezdve végigkísérhetjük, hogy ki hogyan birkózik meg a feladattal. Ray találkozik egy jó nővel (ahogy az lenni szokott), Ken-el is összetűzésbe kerülnek és még sorolhatnám
A főszereplőt Colin Farrell alakítja, akiből végre többet is megláthatunk az ír szépfiún kívül. A szerepet mintha ráöntötték volna, zseniális mimikával adja az őszinte, bevállalós, ámbár mégiscsak gyámoltalan bérgyilkost.
A film nem éppen a szelíd lelkűeknek való, a 'fuck' nemzetközi vezényszó többször is előfordul belőle, de aki ezt bírja, annak garantált szórakozás lesz


A másik film a The Prestige (Tökéletes trükk) címre hallgat. 2006-os nagy durranás. Erről egyáltalán nem beszélnék, csak mindenkit buzdítok, aki nem látta, hogy nézze meg. Két bűvészről szól és a 'tökéletes trükkről'
A film egyszerűen zseniális, többször nézhető, mi több, többedszeri nézésre többet is ért az ember.
Végig a film szerves része vagy, téged is folyamatosan átvernek, majd a végén az 'OMFG' felkiáltással dőlsz hátra a székben
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 01, 14:14:04 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3934 Dátum: 09 aug 01, 18:57:18 »

A tökéletes trükk hetek óta megy a HBO-n. Tényleg nagyon jó darab.
Naplózva
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #3935 Dátum: 09 aug 01, 19:12:02 »

én pár hónapja láttam nekem naon tetszett főleg a vége Mosolyog
Naplózva


Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3936 Dátum: 09 aug 02, 09:21:31 »

NA végre fent van torrenten a Watchman magyar szinkronnal. Eddig feliratosan láttam, úgy is imádtam, most kíváncsi leszek szinkronosan milyen. Sokat várok tőle mert nagyon jó film
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3937 Dátum: 09 aug 02, 13:14:13 »

Annyira nem rossz film, de nekem túl hosszú a végére, már rettenetesen eluntam rajta magam.
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3938 Dátum: 09 aug 02, 13:19:49 »

Tegnap annyi régi film ment a tévébe Nevet délután Don Camillo 1983-as  ez egy Terence Hilles film ikszdé
Este meg az egyik adón a Beverly Hill-si zsaru sajnos új szinkronnal amit nem is néztem, a másik adón meg az Egyik kopó másik eb című film ment, igaz megvan dvd-n, de ami utána jött az volt a jó film  kacsint
A szökevény Harrison Ford és Tommy Lee Jones főszereplésével, ezért oscart is kapott, jól alakította a hidegfejű rendőrbírót. Már le is töltöttem torrentről   smirksweat
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3939 Dátum: 09 aug 02, 19:26:46 »

Én Terence Hilltől, a Nevem senkit néztem meg nemrég. Szerintem, az egy igazi klasszikus darab Nevet.
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #3940 Dátum: 09 aug 02, 23:21:54 »

én nagyon a Final Destination 4. részét várom csak annyival *aszták el a filmet h 3D-ben adják ki  Neeem  miért kell elrontani ilyen jó filmeket azzal h 3D  de nembaj Nevet a bemutatója viszont nagyon késztet  rá h muszáj megnézni Nevet
Naplózva

milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #3941 Dátum: 09 aug 03, 13:24:24 »

Hát igen a régi Terrence Hill, Bud Spencer filmeknek volt egy olyan hangulata ami miatt mindenki imádta. Kár, hogy már nincsenek ilyen "sorozatok".
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3942 Dátum: 09 aug 03, 13:35:37 »

A *** boltban anno 500 Ft volt darabja. Na most nálam volt 2000 F vettem négyet:
-És megint dühbe jövünk: az egyik kedvencem.
-Nyomás utána: Nagyon jó a kaland benne, hogy két csirkefogó hirtelen ügynök lesz, és Miami-ban élik életüket.
-Nincs kettő négy nélkül: a két különböző személyiség, és a végén a közös bunyó ikszdé
-Bunyó karácsonyig: Ebben kicsit csalódtam, több viccet reméltem benne
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3943 Dátum: 09 aug 03, 15:14:26 »

Hmm én meg 990Ft-ért veszem általában a BS&TH filmeket.
Amit felsoroltál már nekem is megvan Nevet mind a 4 film jó, a Bunyó karácsonyig az utolsó közös filmjük és már elég öregek voltak benne, meg amúgy is karácsonyi film, szal  így is vicces volt és volt benne jó pár csattanós pofon  Mosolyog
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3944 Dátum: 09 aug 03, 20:04:30 »

Szerintem, a Kincs ami nincs is nagyon jó volt. Nagyon jó hangulata volt az egész filmnek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!