24 jún 26, 06:04:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1385712 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3255 Dátum: 09 jan 15, 19:10:25 »

Film+ este 9órakor kezdödik Nevet remélem van ilyen csatornád, amuugy fentebb le írtam már de mind1  smirksweat
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3256 Dátum: 09 jan 16, 01:48:54 »

Androméda! Nevet
Gene Roddenberrytől egy újabb (? :-X ) érdekes sci-fi^^
Mindenesetre már játszották itthon, nem is egyszer, hol m1, aztán meg AXN (és lőn csoda, mire lett AXN-ünk végre, ahol a folytatást is megvették, addigra leválasztották belőle a sci-fi részt, így aztán megint ott vagyok, ahol a part szakad, mer' az meg nekünk ugyan már mér' lenne x'D) és most vasárnap délelőtt belefutottam a legelső részébe Viasat3-on és nagyon megörültem! Nevet Főleg, hogy szokás szerint nem láttam az első részét anno se, bárhányszor ment xD

No, lényeg a lényeg, hogy ajánlanám minden sci-fi és kaland kedvelőnek, mert nagyon érdekes^^ És jó újra a képernyőn látni, csak ne felejtsem el magam a tv elé ragasztani, mikor megy :-X :-[ M:I, mer' még be kell kommandóznom vlki szobájába, de megoldom! Nevet

Ti láttátok-e anno az Andromédát? Érdekel-e? Nézitek-e? Nevet Örülnék, mert akkor tudnék kit nyaggatni vele xDD Nyelvesít


Ezt most úgy mondod, mintha az öt évadon kívűl csináltak volna hatodikat meg hetediket, stb, stb ha ez így van, akkor felásom érte az egész netet xD ¤¤

Lehet hogy csak én látom úgy, de miután Tyr ténylegesen kivált a csapatból, a karaktere egyszerűen leamortizálódott, végig szinte minden téren vetekedett Dylannel, de az Amdroméda elhagyása után csupán csak árnyéka volt önmagának. ¤_¤
---

Gyilkos Elmék? Mosolyog
most megyen...én szoktam nézni...yo...milyen emberek vannak...sajna nemcsak filmekben! ;D
Most kezdtem el nézni, eszméletlen jó! Ez a Gideon agyon nagy arc xD szó szerint képes lyukat beszélni az ember hasába, vagy legalábbis rádumál, hogy magad kanyarítsál egyet a bicskáddal.  ¤_¤
Naplózva

RinNegan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

szuper S-osztályú nőcsábász ninja


« Válasz #3257 Dátum: 09 jan 16, 18:33:39 »

Ma reggel néztem egy nagyon jó filmet...
az Ipswich-i boszorkányokról szólt (akik amúgy fiuk:D)
de nagyon érdekes volt, a neve az volt h A Testvériség, ajánlom mindenkinek  kacsint
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #3258 Dátum: 09 jan 16, 18:36:02 »

Vki nézte/nézi a Fringe-t?
Érdemes letölteni? Mert baromi lassan jön.... Gondolkozik

ja és csak mellékesen:   24    bow bow bow 7. évad  bow bow bow
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 18:41:42 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3259 Dátum: 09 jan 16, 21:28:39 »

Most fejeztem be egy erős filmet. Úgy értem, hogy van tartalma, valóban arra jött létre, hogy megnézze mindenki:
Véres gyémánt - Blood Diamond ( ha valakinek fontos: DiCaprio szerepel benne, akiről kiderült, hogy jó színész. "Öt Oscar-díjra jelölték a filmet, köztük a legjobb színész (DiCaprio) és a legjobb mellékszereplő színész (Djimon Hounsou) díjára.")

"1999-ben, a Sierra Leone-i polgárháború idején az országot megviselik a folytonos összecsapások, melyben mindkét oldal egyformán kegyetlen és féktelen, rengeteg szenvedést okozva a civileknek. Számos gyilkolásnak vagyunk tanúi; a lázadók levágják a fiatalok kezét, azzal az indokkal, hogy ne tudjanak szavazni a választásokon.

A fiával hazafelé tartó halászt, Solomon Vandyt is elfogja a Forradalmi Egység Front, a RUF. Elszakítva családjától, Vandyt rabszolgasorba kényszerítik, ahol Poison százados parancsnoksága alatt a gyémántot rejtő vidéken kénytelen dolgozni. A foglyok által talált gyémántokat az RUF eladja külföldre, hogy fegyvereket vehessenek a kapott pénzből céljaik eléréséhez.

Solomon egy nagyméretű, rózsaszín gyémántra bukkan a vízben. Megpróbálja elrejteni, ám Poison rajtakapja; ebben a pillanatban kormánykatonák csapnak le a területre, de Solomonnak a felfordulásban még éppen van ideje elásni a drágakövet, mielőtt ismét elfogják – ezúttal a másik oldal.

A börtönben Solomon találkozik Danny Archerrel, egy volt rodéziai katonával, akit gyémántcsempészésért kaptak el. Az ékköveket a dél-afrikai zsoldosnak, Coetzee ezredesnek kellett volna leszállítania, korábbi parancsnokának a 32 Battalionnál, a dél-afrikai határháborúk legkitüntetettebb egységénél, ami angolai katonákból és fehérbőrű dél-afrikai tisztekből tevődött össze. Archer kétségbeesetten igyekszik egy utat találni tartozása kiegyenlítésére, s mikor meghallja, hogy a sérült Poison százados követeli Solomontól a gyémántot a börtönben, elkezdi szőni terveit a kő megszerzésére."
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 21:30:32 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3260 Dátum: 09 jan 16, 21:41:03 »

Már mikor láttam én azt.... De amúgy nagyon jó film szerintem zseniálisan ábrázolja az ottani  helyzetet. És Dicaprio tényleg nagyon jól játszotta a szerepét
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #3261 Dátum: 09 jan 16, 22:00:02 »

Játék határok nélkül!
Remélem témábaillő. Osztálytársam hívta fel rá a figyelmem, és két adást meg is néztem. A youtubon teljesen meg lehet találni egy egy adást. Nagyon jóók, akarok ilyet nézni a tv-ben. Szerintem lenne neki sikere. Még kiskoromból is emlékszem rá. Egy két feladat nagyon vicces volt Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3262 Dátum: 09 jan 16, 22:02:17 »

Imádtam és nagy hiszti volt, amikor vége lett! Mert aznap este fejezték be a Kadétok és kollégisták c. sorozatot is:p
Kicsi voltam még és ez volt a nyár egyik szépsége vasnap esténként:P Hümm-hümm

Youtube-on van csak? És angol kereséssel mentél vagy magyar szöveggel? áh, mindegy, már kattintok is youra : D Nevet


Víííííííííííííííííííííííííííííííííííí: http://www.youtube.com/watch?v=j6F4G85SgJM&feature=PlayList&p=9F98DE995FDFCF7D&index=0&playnext=1 Ez egy playlist eleje. Szóval a játék nem innen indul:p csak a műsor:p

Olimpia helyett - amit sose nézek, nyuhuhu - ezt kéne csinálni. Sokkal mókásabb.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 22:13:47 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #3263 Dátum: 09 jan 16, 22:17:11 »

Ezt pont ma néztem végig.
ez a kedvencem: http://www.youtube.com/watch?v=DssDMHIGzRQ&feature=related
Amit itt a bikával leművelnek. Állati Nevet

Jó pontosak az emlékeid Nyelvesít Arról a sorozatról én nem is hallottam. Nevet
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3264 Dátum: 09 jan 16, 22:24:51 »

Játék határok nélkül Nevet huh én emléxem arra nagyon jó volt mindig néztük a családdal ikszdé
sajnos ma már csak sorozatok meg valóságshok mennek ikszdé színvonal 0  smirksweat
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3265 Dátum: 09 jan 16, 22:31:55 »

Azért vaze Gundel szövege must have az ilyenekhez ikszdé
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #3266 Dátum: 09 jan 17, 00:14:18 »

Egyszerűen imádtam és Gundel nélkül fele olyan jó se lett volna...

áááá most eszembe jutott, h szorítottunk a magyaroknak, talán először törtek fel bennem hazafias érzelmek.. (azóta se  Pirul ) Nevet Nevet Bár tegyük hozzá, h elég ritkán nyertünk  Hümm-hümm
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3267 Dátum: 09 jan 17, 16:32:20 »

Abból a hét alkalomból, amikor játszottunk 3 szor nyertünk:D Azért nem olyan rossz arány^^
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3268 Dátum: 09 jan 17, 16:54:31 »

Ma lesz azt hiszem a TV2-n az Alatriste kapitány (Viggo Mortensen film)mindenképp megakarom nézni eddig csak bemutatókat láttam de már az elnyerte a tetszésem.
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3269 Dátum: 09 jan 18, 12:58:20 »

Ma 2 jónak mondható film is lesz Nevet Apácashow 2 vs Gagyi mami nemtom melyiket nézem meg mind2-t régen láttam...  Természetesen egyszere kezdödik mind2 másik adón.... pff  általába így szokott lenni
De asszem felírom a listára ezeket is le kell majd szednem valamikor  Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!