24 jún 18, 19:20:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1359709 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1920 Dátum: 08 márc 26, 11:13:16 »

Most mondjam, hogy ez így sokkal érdekesebb? Vagy, hogy igényesebb? Gondolom te sem akarnál a képernyőn olvasgatnixD Meg így keltődött az a sok feszkó, amiért már megérte Nyelvesít
Galaxis Útikalauz Stopposoknak? Nevet Valaki? Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1921 Dátum: 08 márc 26, 16:21:44 »

végignéztem 1x nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1922 Dátum: 08 márc 26, 20:46:53 »

Ombak 2? hmm? ki látta? ha van vad verekedős film, akkor ez szerintem az! ilyen filmet még nem láttam...
az elefántokra ráéreztek...
(Fable olvasóknak: feldühítik, bosszút áll! kacsint )
Az nem Ombak, hanem Ong Bak és nem Ongbak kettő, csak úgy hívják, mert ugyanaz a főszereplő és lényegében ugyanarról szól mint az Ong bak. Amire te gondosz az a Tom yum goong. Az Ong Bak kettő még nem jelent meg ha jól tudom, de sokáig mindenki azt hitte, hogy az a Tony Jaa-s film amiben vannak az elefántok, egyenlő az Ong Bak kettővel.
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1923 Dátum: 08 márc 26, 23:37:38 »

A Galaxis Útikalauz Stopposoknak. ...Hm. Láttam, de egyszer nekem is elég volt. De a törölközős részen annyit nevettem, hogy majdnem rekeszizomgörcsöt kaptam.  Nevet
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1924 Dátum: 08 márc 26, 23:55:03 »

Ahh, akkor ezek szerint csak annak nagy, aki elolvasta előbb a 600 oldalas és 5 részes trilógiát xD ( igen 5 és igen trilógiaxD )
És ugye vevőnek kell lenni erre a fájdalmas humorra is:D
Bár... mint oly sok filmből, ebből is kimaradtak dolgok... plusz kicserélődtek is események... :/ De Douglas Adams minden megvalósításban változtatott a sztorin Nyelvesít ( Mit beszélekxD Úgy sem érdekel ez senkit ikszdé )
Nekem a bolygó készítés gondolata viszont nagyon tetszett Mosolyog

Ha már verekedős, akkor az Igazság Harcosait látta vki? Nah, az az anime filmként feeling ezerrel:D Bár ... kissé fájó filmen látni dolgokat, amik animében szinte természetesek:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1925 Dátum: 08 márc 27, 01:59:34 »

Ja. Sok filmmel így van. Csak akkor élvezetes, és érthető jobban, ha a könyvet elolvastad. (Gyűrűk Ura, Monte Cristo stb.)
A filmekkel csomószor csak lerontják a történet színvonalát. Ha belegondolok, hogy egyesek a Gyűrűk Urát is egy részben akarták összesűríteni....  :/
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #1926 Dátum: 08 márc 27, 02:06:02 »

Mások pedig nem hajlandóak elolvasni. Mosolyog
Vizuális kultúrában élünk, ami a filmek esetében legtöbbször leegyszerűsítést jelent.
Pl.: King Álomcsapdája. A film csak Alien vs. Predator koppintás volt (míg a könyv ennél jóval több).
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #1927 Dátum: 08 márc 27, 02:20:27 »

Manapság nem mindenki ér rá olvasni. Túl időigényes.
Na de ennyit erről.
Ki hallott már az Y-akták c. sorozatról. Az is hasonló volt mint az X-akták. Bár nem olyan összefüggő és pörgős, de azért egy vérbeli scifiőrültnek ez is megfelelt.  Mosolyog
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1928 Dátum: 08 márc 27, 18:10:22 »

szerintem nem volt olyan rossz azért voltak olyan részek benne amik felülmúlták az X-aktás epizódokat én nekem tetszett
Naplózva
DAS
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 153



« Válasz #1929 Dátum: 08 márc 28, 21:10:38 »

http://sp.hoff.hu Itt fönn van az összes rész  Pontosan
Mondjuk az uccsó 3 évad szerintem is már elég uncsi Technikai KO
De a 87.-ig tök király  Pontosan
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1930 Dátum: 08 márc 28, 21:17:12 »

nem uncsi inkább brutál .. ahogy bitney spears ellövi a fejét aztán cska a fél feje van meg ... Elég brutálos , de még mindig vicces .. kicsit kezd ámenni happytreefriends - be ( aúgy a linket megadtam sparky - nak pü. - ben >.<# ) ... Apropó htf - et néz valaki ? Én már asszem mindet láttam ... Nagyon kemény .. mikor handy égőt akar cserélni ... au ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #1931 Dátum: 08 márc 28, 21:24:15 »

Én csak akkor nézem, ha olyan hangulatom van hozzá, mert valljuk be elég agyamentség. Nevet Amúgy nekem a kedvencem a buszkirándulás, amikor a szigeten kötnek ki. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1932 Dátum: 08 márc 28, 21:29:54 »

Az annyira nagy !! A sün meg kijukasztja a gumi csónakot .. egyébként a kedvencem belőle a sün meg az édesség mániás .. De az nem semmi volt mikor limonádé boltot nyitottak .. amúgy érdemes nézni az új érszeket is ... a tűzoltó nagyon kemény 2 részes meg a mostani  kívános 2 rész  >.<#
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

DAS
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 153



« Válasz #1933 Dátum: 08 márc 28, 21:31:30 »

ja meg a sün a koripáján ikszdé
az naon komoly  Nevet
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #1934 Dátum: 08 márc 29, 14:27:02 »

htf-et annyit nem nézek viszont a South Park bejön annyira hogy egy éve szinte fanatikus voltam csak arrol tudtam baszélni

am lehet hogy kezd durvulni de szentem ez a jó benne hogy mindennel foglalkozik és vicces SP 4EVER
Naplózva
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!