24 szep 27, 21:30:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 851 852 [853] 854 855 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1495084 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12780 Dátum: 16 feb 03, 14:37:50 »

Megtaláltam a jelenetet youtube-on. Sajnos melóban csak hang nélkül tudtam megnézni, de ütősnek tűnik, visszaadja a könyv hangulatát. Csak magának az idegen molekula hatásának megjelenése tér el kissé attól, ahogy le volt írva. Ott teljesen Alien-esebb volt, és az sokkal félelmetesebb. Ezek a világító kék izék csak később jelentek meg. Az emberből félig ufótrutyi lett inkább.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12781 Dátum: 16 feb 03, 14:55:46 »

ez spoiler volt. de csak pici sejtettem hogy ez valami nem földi eredetű cucc. DE többet ne spoilerezzünk Nevet pls
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12782 Dátum: 16 feb 03, 15:13:12 »

Gondolom,ezért nem ért meglepetésként a dolog  >.<#
Kint van az utolsó 2 rész is és ezzel kész a teljes 1. évad.Már csak felirat kell hozzá.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12783 Dátum: 16 feb 03, 15:22:53 »

Jajj, bocsi, a könyvben a prológusban már egyértelmű volt, hogy itt valami ufószar terjeng. De bocsi, tényleg.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #12784 Dátum: 16 feb 04, 00:15:59 »

Lesz Flash, Supergirl közös rész márciusban. Hogy mi a faszomnak azt nem tudom.
Naplózva


 
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12785 Dátum: 16 feb 04, 18:05:18 »

X akták 3. rész Nevet  istenem ezt mindenkinek látnia kell Nevet humor és önkritika és jó színészi játék és beteg poénok Nevet Rég nevettem ilyen jót Nevet Nevet Nevet istenem ez nagyon kész ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12786 Dátum: 16 feb 04, 19:59:37 »

Na megnéztem az Expanse utolsó két részét is.Azt meg kell hagyni,hogy a sorozat,gyönyörű.Nem nagyon láttam még ilyen igényes CGI-t.Sorozatokban legalábbis nem sokat.A zenék baromi jók,főleg az op zenéje. Micsudi ennél tovább ne olvasd!








Na szóval Aes akkor veled beszélem meg,mert te olvastad a könyvet is,neked nem mondok újat.
9. részben kiderül hogy Julie miért is fertőződött meg,az egész az apja műve.Elmondja a doki aki megvizsgálja hogy a kísérlet haladhat tovább,az egész Eros állomást megfertőzik.Miller és Holden kapnak egy kis sugárzást vacsorára de túlélik.Fred Johnson azt mondja hogy a Föld felelős a Cant és a marsi hadihajó felrobbantásáért,de persze rácáfolnak.
10. rész: Mint a kaptárban,itt is elszabadul a káosz,a gonoszak mindenkit megölnek akit látnak,akiket nem,azokat megfertőzik a gombával.A rész végén az az entitás szétporladt apró kicsi pollenekere,amik képesek alakot ölteni és azt a spicli faszt be is rántja.Ez mondjuk nagyon para volt.Naoimi,Alex,Amos,Holden,Miller megmenekülnek,elhagyják az állomást.
Így,maga a sorozat szerinted mennyire követte hűen a könyvet? Azt írtad hogy nagyjából,de itt-ott vannak változtatások.El fogom olvasni a könyvet,az tuti,csak jó lenne tudni hogy mennyire más a két sztori.
A másik ami érdekelne hogy mégis mi a tököm az a lény? Azt tudjuk hogy idegen,de van valami infó róla hogy hol találták?
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 04, 20:06:07 írta Capac » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12787 Dátum: 16 feb 04, 22:50:00 »

Ez jól hangzik nagyon, de akkor ezek szerint most ennek már vége idénre? Csak mert ez az első könyv fele eddig.

Innentől könyves spoiler


Azt nem tudom megmondani, hogy az erosi mészárszék mennyire hasonlít hangulatában a könyvbélire. Az baromira el van találva, az ember összeszarja magát párszor.

A sztori pár ponton a leírásod alapján eltér. Lehet, hogy van, amire rosszul emlékszem, ezt kalkuláld bele.

- Julie faterja az egyik főfelelős, de nem ő a főgonosz, ő inkább a háttérből pénzeli az egészet. A könyvben egy Protogen nevű multicég csinálja a balhét, sima kapitalizmus okán. (Jó sok pénzt akarnak keresni) Persze az egész egy nagyon szövevényes összeesküvés, kicsit olyan, mint a chemtrail meg ezek, csak itt "igaziból". Viszont az öreg Mao nem fertőzte meg Julie-t, az egész egy szar véletlen, hogy pont ő is belekeveredett.
- Ha jól emlékszem, Fred itt még nem szerepel, ő később lép be a történetbe. Nem sokkal az Eros után, de ebben nagyon nem vagyok már biztos.
- A leírásból nehezen veszem ki, de az erosi balhé másként zajlik. Az idegen trutyit a könyvben protomolekulának nevezik, nem gomba, hanem egy olyan anyag, ami képes más szerves vegyületeket a saját céljaira átalakítani. A gonoszok itt az emberek egy részét bunkerekbe zárják, nyakon öntik őket sugárzással meg protomolekulával. A többieket pedig összeterelik egy helyre. A bunkerekben az emberekből a protomolekula zombiszerű lényt csinál. Olyan fertőzött embereket, akik csoszognak és pofán rókázzák ezzel az anyaggal a szembejövőket. Ez így leírva mókásan hangzik, de ritka undorító. Aztán ezeket a zombikat ráengedik a többi emberre, és azokat is befertőzik ezen a módon. A gonoszok közben persze gondoskodnak róla, hogy senki ne menjen sehová. Aztán persze őket is beáldozzák, a fertőzés az egész állomást ellepi. Holdenék a könyvben nagyon komoly sugárterhelést kapnak, de túlélik persze, és le is tudnak lépni.
- Avasarala tényleg szerepelt itt? Mi a fenét csinált? Mert ez viszont nagyon komoly átköltés, ő csak a második könyvben szerepel.
- Az utolsó kérdésedre a válasz értelemszerűen neked is spoileres, szóval csak akkor olvass tovább, ha ez nem zavar. A cselekményt nem lövöm le, csak a kérdésre válaszolok. Ezek a dolgok mind az első könyvben derülnek ki, a másodikból már nem spoilerezk. Spoiler innen: a protomolekula igazából nem lény, hanem egy nagyon fejlett biológiai fegyver/terjeszkedési eszköz, amit milliárd évekkel ezelőtt hozott létre egy idegen faj, és egy aszteroidára telepített fel, amit kilőttek a Föld irányába. Ez akkor volt, amikor az életnek még csak a kezdetei voltak a Földön. A képessége az, hogy ez a molekula képes az élő anyagot a saját céljaira átalakítani. Minél több élő anyaghoz jut (mint pl. az állatok vagy emberek teste) annál bonyolultabb és annál intelligensebb rendszereket tud létrehozni. Persze nem véletlenül lőtték ezt ki a Földre, a célja az volt, hogy eltérítse a földi élet fejlődését, és valami mást hozzon létre. Hogy mit, az csak a harmadik könyvben derül ki. Ez a terv bebukott, mert a Szaturnusz eltérített az aszteroidát, és az egyik holdja lett belőle. Itt találta meg a Protogen kutatás közben ezt az anyagot. Ők persze a saját céljaikra akarják használni, a szervezetet átalakítani képes tudásával poszthumán embereket akartak létrehozni (vákuumban is életképes szuperkatonákat, örök életű embereket, stb.) Az Eros pedig tesztpálya volt, látni akarták, hogy mire jut az anyag sokmilliós embertömeggel. Azt sajnálhatod, hogy elmaradt, hogy mi lett az Erossal a mészárlás után. Arra most várhatsz, de ritka undorító lesz. Azért gondolhatod, ez a szar elkezdi az embereket szétszedni különböző, önállóan is "életképes" testrészekre (pl. földön csúszó felsőtestek, maguktól szaladó kezek, stb.) és ebből a sok emberdarabkából összeépíteni mindenfélét. És nem, ez nem vicces, legalábbis a könyvben nagyon hitelesen írták le és mutatták be. Simán beleélted magadat.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12788 Dátum: 16 feb 04, 23:09:04 »

Idénre biztosan nem,mert még a 2. évad is ebben az évben fog elindulni.Valamikor télen.Ez mondjuk jó,mert jók voltak a nézettségi mutatói szóval ha így marad akkor a SyFy biztos nem kaszálja el.Inkább ez mint mégegy Sharknado ikszdé

Hirtelen nem tudtam hogy ki az a Avasarala  >.<#
Szerepel hát.Ő valami ENSZ főtitkár/titkár/szarkavaró de közben háború ellenes aki próbálja megelőzni a háborút a Marssal és az Övvel.
A sorozatban nagyjából ugyanígy fertőzték meg az embereket.Fölrobbantottak egy hajót,majd beoltották az embereket sugárzás elleni anyaggal,egy részüket pedig megmikrózták.Itt  Holdenék ugyanúgy benyelik a sugárzást de ezt írtam is és Miller az akit jobban kiüt.
A spoilert már nem olvastam el,mert a könyv is baromira érdekel.

Már van a teljes évadhoz felirat,szóval lassan nekieshetnél már  Pojén
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12789 Dátum: 16 feb 05, 05:33:47 »

Na most sem vagyok sokkal beljebb. van értelme folytatnom a második könyvvel vagy nincs? Szabályos a "vágás" a 2 könyv között ? vagy olvassam el az elsőt vagy legalábbis a végét. Dühös vagyok picit több infót vártam Szomorú Főleg az idegen plazmatrutyiintelligenciabiofegyverzombiufóvírusizéről. Honnan jött és mi a ráknak ? vagycsak mi emberek csesztünk el valami alapból békéset? Szóval olvassak? visszaolvassak? milegyen ?
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 05, 05:34:28 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12790 Dátum: 16 feb 05, 08:02:32 »

Micsudi a hszembe leírtam a dolgokat. Spoileres de szerintem nyugodtan elolvashatod, a sztorit nem lövi le, csak háttér-információkat tartalmaz. Nevet

Capac, azért itt akkor vannak eltérések. Az oltás ellenes emberek örülhetnek. ikszdé Amúgy ebben az egész történetben van valami bűnös élvezet, hiszen röhögünk a chemtarilen, meg gyíkembereken ufókon stb. de azért bejövős, hogy ebben a sztoriban ehhez hasonló dolgok tényleg vannak. ikszdé

El fogom kezdeni, de előbb a Man in The High Castle. Majd utána.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #12791 Dátum: 16 feb 05, 11:04:22 »

Csak az a baj,hogy a valóságban nem tehetünk semmit a kemtrél és a nano botok ellen mert már az első oltásoktól kezdve bennünk vannak.

Jóféle sorozat,nekem csak a végével volt bajom de ezt anno le is írtam.De a világ amit fölépít,baromi érdekes.Ja és lesz még idén 2. évada.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12792 Dátum: 16 feb 05, 13:53:12 »

Megnéztem végre a Viharszigetet, bár nagy vonalakban tudtam már, mi lesz a vége, azért így is WTF volt  Nevet A hangulata és az atmoszférája zseniális a filmnek
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12793 Dátum: 16 feb 05, 14:33:44 »

Háttér infót kérek még az első könyvből. Mert elkezdtem a másodikat és.lyukak vannak. Innentől spoileres kérdések jönnek. Mi lesz az Erossal. Hogy kerül a cucc a vénuszra. Mi lett a föld és a Mars viszonyával. Az opa hogyan erősödött meg és akkor most a feka csávó a vezetője az a Fred Johnson? Mi a rák lett millerrel. És az Erosi összeesküvőkkel? Miért adott és hogyan atomfegyvereket Holden Frednek.. Miért kergetnek kalózokat a 2. Könyv elején?  Kb így ennyi ami nem tiszta.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12794 Dátum: 16 feb 05, 20:13:47 »

Az OPA az a külső bolygók szövetsége? Szokatlan kissé, én a magyar rövidítést szoktam már meg. Fred Johnson feka???? WUT?

Innen spoiler Capacnak

A protomolekula infókat már leírtam, azt olvasd el előbb.
A Föld és a Mars között kitört a világháború, csúnyán el is verték egymást, de amikor kiderült, hogy a Protogen keverte a szart, akkor fegyverszünetet kötöttek. Ez azonban eléggé ingatag a második könyvben. A Külső bolygók szövetsége a háború után erősödött meg, egyszerűen amikor a két nagy egymásnak esett senki se ért rá, hogy velük is foglalkozzon. Mostanra kvázi önálló állam lettek.

Az Erost a protomolekula teljesen kiirtotta. Az emberek testeinek a felhasználásával pedig az egész átalakult valamilyen a fizika törvényeire magasról szaró bioűrjárművé, ami beindult, hogy a Földbe csapódjon, és megfertőzze az ottani sokmilliárd gazdatestet is. Az emberiség először egy nagy űrhajót akart az Erosba ütköztetni, hogy kilendítse a pályájáról. Ez a terv nem jött be. Miller ezért bement az űrállomásra egy atombombával, hogy megkeresse az irányítótermet, és kifüstölje. (Védőruhában ment persze, hogy a trutyi ne egy meg) Ehelyett megtalálta Julie-t aki élt, vagy inkább feltámadt. Nagyjából a Cylon hibridekről lopott lucskos-retkes módon egybeépült az egész állomással, és ő irányított azt a Föld felé. Az idegen tudat irányítása alatt állt, de nem teljesen, ezért Miller rá tudta beszélni, hogy kerülje el a Földet, és a Vénuszra menjen. Amikor odaértek, az Eros pályára állt, aztán rengeteg kisebb részre oszlott, és leszállt a bolygóra, és bekente az egészet az űrdzsuvával. Utána elkezdett valami rejtélyes szerkezeteket építeni a bolygó ásványainak felhasználásával. A második könyv itt kezdődik. Miller ezt a dolgot nem élte túl.

A holdat a Szaturnusz mellett, ahonnan az ufószar származott, a Mars szétatombombázta porrá. A Vénuszon kívül, legalábbis a második könyv eleje szerint, csak egy helyen van protomolekula, Holden adott Frednek egy adagot belőle.

Atombombás dologra nem emlékszem. A Föld atomfegyverei megsemmisültek, mivel azokat kilőtték az Erosra, de Naomi meghackelte őket, és a Napba vezette. 

A Protogent és az összeesküvő társaikat elkapták, a főnöküket Miller lelőtte. A többieket kinyírták, vagy lesittelték. Az öreg Mao persze megúszta a pénze és a befolyása segítségével kigyurcsánykodta magát a dologból.

A kalózkergetést meg azért vállalták mert nem akartak segélyből élni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 851 852 [853] 854 855 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!