24 jún 29, 16:22:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1396497 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11265 Dátum: 15 márc 03, 22:54:51 »

Felicity az első évadban volt jó. Már valahogy a másodikban se volt az igazi. Nem tudom miért, de valahogy tényleg veszített a varázsából. Igazából Sara volt jó, őt bírtam, meg szép is volt, bár a nagyfejű nők nem az estem annyira. ikszdé Laurel ugye idegesítő, na ez legalább semmit se változott. Már nagyon érdekel, hogy milyen lesz Kanáriként, kb. el se tudom képzelni. Az első igazságosztó akciója elég béna lett. xD
Nyssa szép még, de ő nem szerepel túl sokat, bár lehet ebben az évadban többet látom majd.
Szóval marad Thea, aki minden eddigi évadban szép volt és jól nézett ki, és csak ritkán vált idegesítővé. És a Merlyn-féle kiképzés is jót tett neki. ikszdé
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11266 Dátum: 15 márc 04, 19:28:09 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JAUoeqvedMo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JAUoeqvedMo</a>

Hát de azért már na.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11267 Dátum: 15 márc 04, 19:37:39 »

Vision? Nagyon királyul néz ki, de arról van infó, mit keres itt? Nevet
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11268 Dátum: 15 márc 04, 19:41:15 »

Hát eredetileg Ultron teremtette hogy nyírja ki a Bosszúállókat csak nem így sült el. Gondolom itt is hasonló lesz.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11269 Dátum: 15 márc 04, 21:26:41 »

OMG hogy nézett ki Felicity egyetemista korában? ikszdé Mondjuk menő nagyon, biztos tetszett neki a Mátrix. xD

A Dallas stílusú szappanoperáról már egészen leszoktak a második évadban erre most Felicity és a muterja visszahozzák. ikszdé

---

Lett közben egy új jócsaj is. Nevet Fasza.

És hála az égnek nem Roy nyírta ki Sarat.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 04, 23:04:57 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11270 Dátum: 15 márc 05, 17:15:59 »

House of Cards harmadik évad. Nézzétek b+.

Magnussen az orosz elnök.  Nevet

Frank+Claire olyan jó páros, hogy a valóságban nincs is ilyen kapcsolat. : ((

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=x0bNhdtfX10" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=x0bNhdtfX10</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 17:43:21 írta Syzygy » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11271 Dátum: 15 márc 05, 18:02:31 »

Ma megnéztem a Chappiet
Édes istenem nagyon remélem hogy Blomkamp össze szedi magát az Alien 5 előtt, mert ha nem az akkora bukta lesz mint amilyen az Alien Versus Predator 2 sosem volt...egyszerűen rohadtul idegesítő film,szarok a zenéi,az egész egy debil ökörködés a kamera előtt,pedig iszonyatosan jó dráma lehetne.Van az előzetesben egy fehér nő valami irdatlanul elcseszett hajjal...na az a nő,név szerint Yo-Landi Visser olyan rohadtul idegesítően játszik és még a hangja is borzasztó.inkább menne el az új Mad Max filmbe.Egyszerűen fel nem foghatom hogy Blomkamp hogy hagyhatott ki egy ilyen ziccert ezzel a filmmel.
Egyetlen pozitívuma, a látványvilága.Johannesburg a szétszedett,lelakott látképével nehezen hiteti el magáról hogy anno ez volt az emberiség bölcsője.Igen tudom hogy az közép afrika lehetett,de akkor is.Még a District 9-nél is lelakottabb a város...úgy néz ki odavan a csávó ezért a környezetért,amit meg is értek,mert baromi jól néz ki.
Mindent összevetve szerintem a Chappie lehetett volna egy igazán jó District 9 feelingű film is.De nem lett az.
6/10
ja és egy kép Obery lányairől Nevet mehmeh Nymeria gyere csak ide mehmmeh
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 18:34:53 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11272 Dátum: 15 márc 05, 22:00:03 »

Azért Oliver a nagy csajozó meglepett, hogy kihagyta Cupid-ot. ikszdé Pedig ritka jó csaj, és könnyen is jött. Kár, hogy totál gyagyás. És vicces volt, hogy az openingben kicserélték ebben a részben a szokásos nyílhegyet egy szív alakúra. Nevet

Viszont szar, hogy most nagyon elkezdték nyomatni az Oliver x Felicity szappanopera drámát, pedig mostanra ez a ship már nem az igazi. Az első évadban még tetszett volna, de valahogy mostanra már elment a varázsa. Meg Oliver egyszerűen túl jó volt Saraval.

Btw, kíváncsi vagyok a japán csaj a flashback szálon mikor lesz meg. ikszdé

----

Kicsit sportszerűtlen, hogy betettek egy részt, aminek az értelmezéséhez a Flasht is néznem kéne. Be van tervezve, de csak ha az Arrowval beértem magam, most meg csak nézek, hogy wtf.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 22:18:46 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11273 Dátum: 15 márc 05, 22:23:57 »

Ezt mennyiszer láttam gyerekkoromban.  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QniGo1g4ZQw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QniGo1g4ZQw</a>
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11274 Dátum: 15 márc 06, 00:14:48 »

Mondtuk Aes hogy kezd el párhuzamosan a harmadik évaddal.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11275 Dátum: 15 márc 06, 19:09:30 »

Az mi már hogy a Hobbit 3. része 2 hónappal a kiadás előtt már fönt van magyarul,fullhd,meg sima xvid-ben, viszont a rohadt Interstellar 3 héttel a megjelenés előtt még sehol...ez is csúszik össze vissza mint a gta 5
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11276 Dátum: 15 márc 06, 23:10:06 »

X-men Origins Wolverine. Nem volt ez annyira rossz szerintem. Nem szálltam el tőle az tény, hát de na, azért elment. Volt benne egy két jó jelenet, meg maga Rozsomák jó volt, ő azért sokat visszahozott a film gyengeségeivel szemben. Deadpool mondjuk elég vicces volt. Nem ismerem magát a karaktert, de Gdatnak köszönhetően azért annyit tudok róla, hogy nem csak egy bamba szörny, mint itt. xD

Az erdőben motorozós akciójelenet az jó volt. Bár az ilyen filmekben hajlamosak megfeledkezni arról, hogy attól, hogy egy szuperhős ráül egy motorra vagy bármire, attól annak a járműnek még nem lesz szuperképessége, és egészen biztosan enm lehet kitérni vele a géppuska elől ilyen módon. ikszdé

Szegény Kayla jól megszívta.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11277 Dátum: 15 márc 07, 02:21:24 »

Nem tudom a két utolsó hsz közül melyik háborít fel jobban.
Naplózva


 
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11278 Dátum: 15 márc 07, 12:41:02 »

Aes, Deadpool semennyire sem volt vicces az Origins-ben. Valójában legalább ennyire vicces: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=CphFZGH5030" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CphFZGH5030</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 07, 14:09:29 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11279 Dátum: 15 márc 07, 23:57:22 »

The Wolverine

Hát nem tudom. Ennél rosszabbra számítottan, ahhoz képest azért nem volt ez annyira gáz. Csak egy orbitális kliséhalmaz volt. Én alapvetően szeretem a japánokat, meg ezeket a nindzsa szamuráj jakuza stb. témákat, de már félelmetesen overused az egész úgy ahogy van. Itt se sikerült semmit hozzátenni ehhez. És kiszámítható is volt az egész, pl. amint megláttam azokban az üvegekben az úszkáló robotbogarakat (Mátrixból ismerős lehet bárkinek), azonnal tudtam hogy egy ilyen valahogy Rozsomákban fog kikötni. És lőn. ikszdé
Az mondjuk jó ötlet volt, hogy elvették Rozsó öngyógyítós skilljét egy időre. Így legalább azzal nem kellett baszakodni, hogy hogyan csináljanak izgalmas filmet egy alapból halhatatlan főszereplővel.
Meg a Jean-es visszaemlékezések tetszettek. ikszdé

A legjobb persze az utolsó jelenet volt, amikor Magnetoék is előkerültek, meg a legelső jelenet az atombombával.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!